166745
  • lolSL
    #151072
    kis összefoglaló hogy mi zajlik a retard play servereken:



  • LeWyTy
    #151071
    melyik RPPVP-n a leg RP sebbek? megnézném:D
  • cikasz
    #151070
    Például nem lovagolnak és nem futnak a városban! Nem sietnek sehova, szépen/választékosan beszélnek stb. Ilyen "marhaságok".
  • Goo
    #151069
    Sziasztok!
    Tudtok nekem ajánlani ehhez hasonló játékokat! Én pont az ilyen játékokat szeretem. Ezt, Diablo-t,fable-t, starcraft-ot, gobliiins-t, overlord-ot, warcraft-ot , heroes might and magic-ot és spore-t szintén ismerem pc fantasy játékok közül. Már pc-vel nem szoktam játszani, mert nem annyira erős, ezért konzolon tolom. Wii-m van és még vagy psp-m vagy ps3-am lesz. Wii-n a monster hunter és a zelda van meg.

    Egyébként nem is értem, hogy a warcraft-ot miért húzzák le olyan sokan, biztosan irigységből. Először nekem is rossz volt a benyomásom, de rájöttem a képek és a videók alapján tényleg nem rossz játék. Bármilyen játékot megnézünk ott sem lehet látni "tökéletes" grafikai kivitelezést. A sorozat kor színvonalának mindig is megfelelt, de az túlzás hogy világ legjobb és legszebb játéka, mert ilyen szerintem nincsen. Kataklizma az tényleg szép lett, grafikailag olyan mint a spore játék. Nekem idáig talán spore tetszett a legjobban, sajnos nem bírja a gépem. A kataklizmában táj és talaj nagyon szépen ki van dolgozva talán úgy mint a spore-ban. Egyébként ezzel a sorozattal biztosan nem tudnék játszani, mert fizetős és nincs offline rész. Monster hunter is Japánban fizetős, csak nálunk és amerikaiaknál nem, de Japánban 1 éves bérlet van és nem 2 havi és van offline rész is. Szerintem ez ami wow-nál negatívum hogy nincs offline rész és 1 éves bérlet helyett 2 havi bérlet van csak, így jóval drágább mint a monster hunter. De összességében tetszetős a játék.
  • LeWyTy
    #151068
    Mi próbáltunk valami hasonlót kb 1-2 napig...
    Hülyeség és értelmetlen. de akinek ez tetszik....

    Nagyon elvetemültnek kell lenni hogy ennyi időt elbassz feleslegesen.


    +szófosásom van
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Lazul vagyok a horda egyik leglazább[gázabb] troll sámánja már sok öngyilkossági kísérleten vagyok túl[delete] mer az apám bánja hogy megszülettem[new caracter]"
  • Lacee
    #151067
    más a chat (általában tilos rövidítésekkel, szlengben beszélni), a karakterednek kreálnod kell egy háttérsztorit, amit ki is illik játszani. Nincs IRL témákról dumálás a klántársakkal, mivel a karakterek beszélgetnek, többnyire "say"-ben.

    Alapvetően jó ötlet, egy "hagyományosabb" mmorpg-ben jól is működne, de a wow-ban szerintem nem olyan szerencsés, mivel eleve kevés teret enged a szerepjátszásnak.
  • lolSL
    #151066
    nem másképp, hanem más emberek játszanak rajta.
  • Ulthuan
    #151065
    Mondja már el valaki plz, mitől lesz RP egy szerver? Más a szöveg a cseten, vagy mi a különbség? Az emberek játszanak másképp?
  • Terensz
    #151064
    Nagyon köszi srácok!
    Asszonnyal beszéltem róla, egyelőre maradunk Dragonblight alli-n, most egyikünk sem akar szintezni egy új karakterrel. Viszont ha egyszer költözünk, ő RPPVP szervert szeretne, szóval Defias Brotherhood mellett döntöttünk, egyelőre.
  • Zenszkij
    #151063
    Ragnaros-Hunor klán, heti raidek, jó társaság..
  • LeWyTy
    #151062
    Én meghívhatlak ... nem a legjobb guild de jó társaság
    De majd csak reggel
  • Terensz
    #151061
    Jól van, köszi szépen!
  • r4pt0r
    #151060
    1. már nincs várakozás, csak az elején volt.
    2. ha esetleg itt nem hív senki, felmész hun csatira 2 perc alatt találsz guildet. :D
  • Terensz
    #151059
    Kérdőjel lemaradt a végéről
  • Terensz
    #151058
    Kicsit unom már az allit (rühellem, de az asszony worgent akart indítani, én meg engedten neki :/). Szívesen átmennék hordázni a Ragnára pl, de
    1.: látom, kicsit sokan vannak. Nem szokott néha várakoztatni 10-20 percig, mire beenged?
    2.: valamelyikőtök meghív a guildjébe
  • Terensz
    #151057
    Hajóval / hajóval + metróval
  • C7
    #151056
    Lenne egy kérdésem, még elég noob vagyok. Darnassusban csak a Blasted Landsbe és Exodarba van portal. Hogy lehet onnan eljutni Stormwindbe vagy Ironforge-ba?
  • LeWyTy
    #151055
    Engem érdekelne is ha lenne pénzem
  • keymaker
    #151054
    Nekem is megérné, csak porosodik, nem használom 2hónapja. 1 gonddal kevesebb ha megszabadulok tőle:)
  • wolf magic
    #151053
    Ez az acc jóval többet ér 12 ezernél aki megveszi annak megéri , de neked nagyon nem : )
  • LeWyTy
    #151051
    Csak az első héten volt 1-2x hogy 2-3 percet kellett várni... de azóta semmi.
  • lolSL
    #151050
    wotlk megjelenésénél meg lagolt a wintergrasp !
  • antgecc
    #151049
    Ez csak legenda. Egyáltalán nem múlja felül.
  • freeman49
    #151048
    ragnaros-ról már hallottam, de ott nincsenek gondok a belépéssel? mmint amikor bejött cata mind ha várakozásokról olvastam volna.
  • Zenszkij
    #151047
    Ragnaros, Hunor
  • freeman49
    #151046
    Ne 12 éves vérpistikék floodoljanak egész nap hanem egy kellemes társaságot ahol jól lehet pvp-zni
  • LeWyTy
    #151045
    Ilyet mindenhol találsz csak van ahol könnyebb.

    Mit tesz neked a hardcore?
  • Csirke4
    #151044
    tauri
  • freeman49
    #151043
    Következő realmet keresem:
    1,Pvp legyen
    2,hardcore magyar arcokkal
    3,Horda oldal

    Vki tud ajánlani?
  • LeWyTy
    #151042
    A nevem még nem megy :D de igen ... meg játékot is.
  • LeWyTy
    #151041
    De az mégis felülmúlja a többit.
  • lolSL
    #151040
    Etymology
    zsib (“thief”) + vásár (“market”)
  • antgecc
    #151039
    Mijaza zsib?
  • picket
    #151038
    Intézzétek az ilyen dolgokat pm-ben legyetek szívesek, mert ez nem zsibvásár :p
  • antgecc
    #151037
  • Ulthuan
    #151034
    Igazán nem értem, mi a bajotok a bloodscalppal. Pont ugyanannyira retardált ott mindenki, mind bárhol máshol...
  • Royalkrisz
    #151033
    Tisztelt Lewrtty.Köszönöm neked is jó tanácsot.Skill netán tud olcsón szerezni Gc???
  • Terensz
    #151032
    De azért ha igen lesz a döntés eredménye, szólj valakinek itt. Kár lenne azért a jó kis X-53-ért...
  • Hugh Hefner
    #151031
    tejóég mi megy hun csatin
  • Royalkrisz
    #151030
    Köszönöm a válaszokat.Még át gondolom.Fizetés még messze van.:)