166745
  • LeWyTy
    #151634
    AZ grat!
  • prau
    #151633
    wut tah heck

    akkor link
    http://img135.imageshack.us/i/wowscrnshot040611182536.jpg/
  • prau
    #151632
    na akkor mégegyszer

  • prau
    #151631
    /flex




  • [HUN]Crassus
    #151630
    ami van:) nem veszem komolyan a huntert....tank dk haverral meg SL lokkjával toljuk,de csak pontért....
    a kis reportjaim is csak élménybeszámolók nem kell mérvadónak venni,mert biztos kegyetlenül elpicsázna bármilyen skilled embör:D
    Ami pvp skillem van vele az olyan basic pvp skill a wowban ténykedés miatt:P:)
  • ShaiHulud
    #151629
    arenat milyen setuppal tolod? 2v2. en healerrel mentem, hat jo szar volt:D sose adott be ilyen foslamakat akiket te irtal:D minden kocsog pro modon los-olt mindig. eleg fajdalmas. na meg modnom az meg a hunter buff elott volt, amikor az MMnel az aimedshot jo ha critelt 12k-t a chimera meg 10k-t nem fullos resis emberekbe. bar en BM-kent toltam akkor losolas miatt, azzal eleg jol lehetett healert boldogulni, meg szeirntem BM-n a elgjobb a focusregen is, nem fuggsz annyira a steady/cobra shottol.
  • 1Darton1
    #151628
    Ha buta kérdésre bután akarok válaszolni, akkor azt kell mondanom, hogy kevesebb fps-t bukik, ha a belsőt használja.
    Ha értelmesen akarok válaszolni, akkor pedig nem tudom, mert nem vagyok informatikus, csak mások tapasztalatára tudok hagyatkozni. Az okát pedig nem firtattam, mert nem érdekel. De biztos nagyon izgalmas, úgyhogy járj utána.
  • LeWyTy
    #151627
    Akkor csinálj újat
  • lolSL
    #151626
    amúgybannerban elévült a wow címe
  • lolSL
    #151625
    hármunk közül csak neked van kardom
  • picket
    #151624
    Akkor a "macska" helyére helyettesítsd be légy szíves a szövegértést, a "betonkeverő" helyére a mondat kezdő nagybetűt (a "miért" helyére egy nagy sor ffffffffuuuuuuuuuuuuu, de ez opcionális), aztán kövesd a használati utasítást! Köszönöm!
  • picket
    #151623
    Nem kérdezem a szakikat. Téged kérdezlek, hogy miért "kevésbé erőforrás-igényes" egy belső videofelvevő, mint egy külső. Csak mert mindkettőnek ugyanazt kell csinálnia (ti. a videokártya által renderelt képet lementeni és avivá, vagy egyéb videofájllá konvertálni).
    Ja, és az "alapjáraton 2 G memóriával kell rendelkezned hogy értelmesen wowozhass" világban tekintsük el attól, hogy el kell indítanod egy 2 megás progit!
  • shaime01
    #151622
    Z helytelenül írta le a betonkeverő szót és nem nagy betűvel kezdte a mondatot.
  • picket
    #151621
    x: macska.
    y: miért?
    z: mert betokeverő!

    Elemezzük z szövegértését, vagy önként beledőlsz a kardodba?
  • 1Darton1
    #151620
    Kérdezd a WoW-os és Riftes szakikat.
  • [HUN]Crassus
    #151619
    well,well.... ha ügyes a melee és közelkerül akkor az eléggé fájdalmas!
    A casterek EZ mode targetek....de egy jobb geares healerel nemtudok mit kezdeni egyedül:P összeségében nem az én világom a warrim vagy a rugó ill heal jobban tetszik mint az esztelen ranged lövöldözés:D
  • lolSL
    #151618
    hogy vegyél macet
  • picket
    #151617
    Miért is?
  • 1Darton1
    #151616
    Ráadásul egy beépített sokkal kevésbé erőforrás-igényes.
  • s0n1c
    #151615
    meg egyébként is ez egy rohadt nagy összefüggés volt
  • ShaiHulud
    #151614
    ne zavarjon, hogy mac-re nincs fraps
  • lolSL
    #151613
    hát a gazdag maces hülyegyerekektől nem is lehet elvárni hogy telepítsenek egy frapsot.
  • ShaiHulud
    #151612
    na es meg midnig izmode a hunter?
  • Attila1234
    #151611
    A 2.2-es patch óta.

    Mac Movie Capture: the Mac client can now capture in-game video to QuickTime movie files using a configurable choice of codec (H.264, Motion JPEG, or Pixlet), resolution, and frame rate. Two new entries have been added to the Key Bindings dialog for start/stop recording and for cancellation of a recording. For more detailed configuration options please see the Mac Options panel in game. Mac OS X 10.4.9 and QuickTime 7.1.6 or better are required. Not all machines have enough performance to smoothly capture video at high frame rates; end user experimentation will be required to find appropriate settings for each system.
  • phoenix1
    #151610
    Tényleg van a MAC-es kliensbe videó felvevő?
  • 1Darton1
    #151609
    Én nem látok semmi flame-et. Nem is volt rá semmi ok.
    A Rift jó játék, még biztos kitart jópár hétig. A WoW pedig újra fénykorát éli, csak már nagyon sokaknak unalmas, főleg azoknak, akik nem raidelnek. A Riftnek viszont nagyon jó a casual contentje, nem csoda ha sokakat elcsalt. Én is nagyon hajlok rá.
  • [HUN]Crassus
    #151608

    hunterem 2 nap played-el van 85-ön...bemegyek a 115k hp-val arénába pontért és Full lila 130k+ emberek jönnek 0-ás ratingen...,de olyan hülyék baszki,hogy agyad eldobod....ott szenvednek a semmi ratingen az 5 meccsükért,hogy meglegyen a lila cucc...és meglesz nekik:D jáj ,de röhögök ezeken:)
  • lolSL
    #151607
    ez viziló?
  • LeWyTy
    #151606
  • Lacee
    #151605
    successful troll is successful
  • UnknownAsshole
    #151604
    bebasz egy képet majd beírja hogy flame on és tényleg flame on :D
    beszarok
  • LeWyTy
    #151603
    Ezt de benéztem.... USA Washington
  • Attila1234
    #151602
    Az ArenaNet teljesen amerikai csapat, csak a tulajdonos, az NCSoft koreai. De akkor a WoW meg francia, mert a Blizzard tulajdonosa meg a Vivendi.
  • Attila1234
    #151601
    Konkrétan egy ős WoW-os fejlesztőről tudunk, aki otthagyta a WoW-ot, és átment az új MMO-hoz, ez pedig Jeff Kaplan volt. Lehet, hogy más is átment, de erről mi nem tudunk semmit. Tények nélkül pedig nincs sok értelme teóriákat felállítani, szóval most hagyjuk a mítoszok és a mendemondák világát.

    Burning Crusade csapat: http://www.allgame.com/game.php?id=48564&tab=credits

    Lcih King csapat: http://www.allgame.com/game.php?id=53362&tab=credits

    A Cataclysm csapathoz nem találtam linket, de ott is nagyjából ugyanazok a nevek vannak a magban.
  • LeWyTy
    #151600
    Igazából az NCsoft nem kínai hanem koreai... de az arenaNET német, és én úgy tudom ők csinálják.

    Max az egész alapja "kínai" de akkor a rift is az
  • Dr DeViLKiNG
    #151599
    Még mindig 2 dologról beszélünk. Van az egyik csapat, aki kitalálja, hogy mi hogyan nézzen ki, mi hogy működjön, ilyesmi. Ez lenne a kreatív csapat. Ez az ami átvándorolt a bc után az új projektre.
    Van a másik csapat (art/programozók/scriptes srácok). Na ez az ami nagyrészt maradt(nyilván a jobbak innen is át lettek szervezve, mert ide könnyű embert találni).
    Persze azért nyilván besegítenek még a munkába, de közel sem annyira, mint amikor ezt csinálták egész nap.
  • Attila1234
    #151598
    Ne haragudj, de szerintem rosszul látod ezt a dolgot. A WoW-ot egy nem túl nagy (talán 150 fős?) csapat készíti már kezdetektől fogva, és ennek a csapatnak kellett gatyába ráznia a régi területeket is, és szó sincs róla, hogy ezeket az embereket a készülő MMO szipkázta volna el. Ha igen, akkor az jó. Ugyanis nem árt, ha van egy kis fluktuáció, nem égnek ki a fejlesztők. (Mint, ahogy hat év után te égtél ki, mint játékos.)
    Igen sajnálatos, hogy a Cataclysm (se) hozott forradalmat, de ha hozott volna akkor már nem kiegészítőnek kellene hívni, hanem WoW 2-nek. :) Néha az a benyomásom, hogy kissé túlzóak a játékkal szemben támasztott elvárások, főleg annak tükrében, hogy mit kínál a konkurencia.
  • Dr DeViLKiNG
    #151597
    Mármint szar kínai tömeg mmo?
  • LeWyTy
    #151596
    Ezért várja a világ a Guild Wars 2-t De remélem olyan is lesz amilyennek tűnik
  • Dr DeViLKiNG
    #151595
    Ezért mondtam, hogy a kreatív csapat lett átcsoportosítva.
    Wowhoz nagyon hozzányúlni már nem kellett hiszen adott volt minden(editor, összes spell, ilyesmi, kidolgozott rendszer insták implementálásához). Csak ezt kellett tovább vinni, ami annyira nem sikerült jól, de még eladható mindíg.
    Magyarul mondva átadták a full szoftvert a "supportnak".