166745
  • LeWyTy
    #151594
    A wowban a paladinoknak is ilyen túlcsicsázott giccses szar mountjaik vannak...én részben ezért utálom őket

    És annak a nyomorult pegazus mountnak az eladási listája már a első héten több 10milliós létszámú volt nem?... szia

    Ha abban a szutyokban ez a legjobb mount akkor már örülök hogy ez nekem kimaradt.
  • Attila1234
    #151593
    Mike Morhaima csak annyit mondott, hogy az iparág legjobbjai dolgoznak az új MMO-n, nem azt, hogy ihaj-csuhaj az ászokat visszük, a WoW meg dögöljön meg. Bárki, aki minimális belátással bír, rájöhet, hogy a Blizzard nem fogja hagyni felfordulni a fejőstehenét. Ez olyan, mintha a Microsoft azt mondaná, hogy hagyják inkább francba a Windows-t. "Unalmas is, fárasztó is. Jöjjön inkább a Mac OS meg a Linux." Ez nem így megy.
  • Botond #151592
    Ja,hát az is csak 4 éve volt.

    Szerintem meg 1.4-ben megkezdett talentátalakítás óta mélyrepülésben van az egész wow, ezt alátámasztják a számok is.
  • Dr DeViLKiNG
    #151591
    BC óta (nem csak) szerintem nagyon megindult a lejtőn. Insták hangulata, területek, ilyesmi. Kb akkoriban is kezdték el az új mmot.
    Valamelyik interjúban láttam erre megerősítést, ahol azt hiszem Mike bácsi mondta, hogy a legtapasztaltabbak fejlesztik a játékot.
  • ShaiHulud
    #151590
    *de=te

    na jo volt az a masik agyamanet aki midnen classbol felhuz mindig maxos karit...nem tudom mar nickjet
  • Attila1234
    #151589
    Ezt honnan veszed? Régebben is pont ilyen tempóban jöttek a frissítések. Nem érzem, hogy gyengébb lenne a játék, ami viszont igaz, hogy túl sokat nem tudnak rajta fejleszteni az alap, kőbe vésett mechanikák és az őskövület engine miatt.
  • ShaiHulud
    #151588
    hu ez pont toled eleg cink olvasni :D de voltal itt a legnagyobb wowkocka.
  • lolSL
    #151587
    jojojo ne szakérts már erről hogy hol véded a blizzardod meg hol nem
    a kis blogodon a létező leg lightosabban megfogalmazott kritika se maradt meg soha de soha 5 percnél tovább
  • Dr DeViLKiNG
    #151586
    Igazából csak csalódás, hogy a kreatív csapat lelépett a másik mmohoz, és majmok fejlesztik már.
  • Botond #151585
    Ez csak ilyen önigazoló magyarázkodás. 6 éve semmi nem változott blizzard részéről, és most hirtelen megvilágosodtál. Hát eltartott egy darabig.
  • Attila1234
    #151584
    Nem tisztem védeni a Blizzardot védeni, meg itt, az általános elégedetlenkedés fórumán talán hiba is lenne. :) Én is hagytam abba már hosszabb-rövidebb időre a WoW-ot, ha meguntam. Ezek csak játékok, nem kell őket olyan komolyan venni.
  • Dr DeViLKiNG
    #151583
    Hát ez a havi 3.5k nem fog a földhöz vágni azt ugye érzed? :D
    Főleg hogy általában goldból vettem a gamecardokat.
    Meg nyilván amikor már untam, akkor nem játszottam vele. Nem kényszer wowzni, mint sok más embernek.
  • Dr DeViLKiNG
    #151582
    4.2 még 1-2 hónap ptren, és akkor fél év alatt kapunk egy hét bossos instát, meg kettő 5 főset, és egy újabb remek arena seasont. Már majdnem wotlk szint amikor is ugye 1 évig nem jött semmi(sanctumot nem nevezném contentnek az 1 bossal). De ezen tényleg felesleges vitázni, mert engem sem nagyon hat meg a dolog.
    Csak jöjjön már d3(amit majd jól elk*rnak :\).
  • lolSL
    #151581
    szerdára!
  • kakaoskalacs
    #151580
    Mikorra várható az uj update?
  • shaime01
    #151579
    netes játékal egyébként az a baj ,hogy az ember hozzászokik :> mármint szerintem itt nem sok ember van aki még játszik Singel player játékot ha van netes része is .. mert nem kihivás :I
    vagy csak én hagyom abba az összes SP játékot 30-1 óra után mert eszméletlen butának tartom az AI-t?:P
  • ShaiHulud
    #151578
    ez igy szep es jo, csak ne kezdjen el mozogni, mert az animaciok bunszarok a riftben, az a 2feju teknos is de sutan mozog mar joeg.
  • Botond #151577
    6 év kellett, hogy észrevedd, hogy fejnek keményen? Téged sem az eszedért szeretnek a csajok...
  • Attila1234
    #151576
    Beépített videó felvevő már évek óta van a WoW mac-es verziójában, de ne kezdjük el összehasonlítgatni a két játékot. Az unalmas lenne. Neked most jobban tetszik a Rift. Fair enough. A Blizzard nem ígért örök élet garanciát a WoW-ra.
  • Attila1234
    #151575
    Ez azért egy kicsit túlzás, neked is be kell látnod. Ulduar a Lich King megjelenése után öt hónappal került live-ra. A 4.1 valószínűleg két héten belül itt lesz, és a megjelenése után nem sokkal jön a 4.2 tesztelése is.
  • [HUN]Crassus
    #151574
    azért ne felejtsd el ott azért még vírítani kell rendesen....a wowba meg elég a parasztvakítás is
  • Dr DeViLKiNG
    #151573
    Mit ki nem hoz az emberből, ha a fejlesztők leszarják már a játékukat. Ez a fél évente kiadunk valamit, csak hogy azért mégis látszódjon, hogy "megdolgoznak" a pénzükért nem tetszik.
    Már megint hány hete van ptren a gyakorlatilag semmit sem hozó 4.1? Csak összehasonlításképpen Rifthez az első major patch kemény 1(vagy 1,5) hetet töltött ptren, és hozott world eventet, raid instát, beépített video felvevőt/feltöltőt mindenféle nagyobb bug nélkül.
  • shaime01
    #151572
    nincs is gond a wow-al, csak aki már régóta tolja sok ujdonságot nem kap raiden kivül :<
    vagy pedig csak elhányja magát ahogy eléri outland/northrendet és semmi kedve nem lesz tovább huzni a karakterét :P
  • [HUN]Crassus
    #151571
    semmi nincs csak punnyadás,várom SWTOR-t meg a nyarat:P
  • Attila1234
    #151570
    Te régen nem voltál ilyen..
  • Dr DeViLKiNG
    #151569
    Szar a wow. Retkes wow mountok sehol sincsenek ehhez képest. Ráadásul 1.3 millió eladott példány 1 hónap alatt. DIE WOW.
    /flame on
  • antgecc
    #151568
    Crassus, mesélj már vmit!
  • koocos
    #151567
  • LeWyTy
    #151566
  • Csirke4
    #151565
  • shaime01
    #151564
  • LeWyTy
    #151563
    A catás HC elég genyók... a sok low(hülye) meg nem akar meghalni.

    Én pl: elem sámival 2. voltam dpsben és az volt a bajuk hogy nem healeltem elég jól.
  • hawkie22
    #151562
    Az milyen már, hogy azért akarnak kirakni 5fős HC-ból, mert healerként DPS-elek? Sámán vagyok, ki van rakva a Telluric Currents, persze, hogy ha nincs manám, DPS-elek. Erre közli velem a tank, hogy ne DPS-eljek, nem az a feladatom. Mondom neki, kell a manához. Erre ő, ' a mi klánunkban van a világ 11. legjobb sámánja, ő nem DPS-el.' Ránéztem a sámánra, még gearben is rosszabb, mint én. Mindegy, csak kicsit furcsálltam.
  • r4pt0r
    #151561
    OTPnél szinte az összes kártya alkalmas netes fizetésre.
  • dregnarr1 #151560
    Közel egy éve hiv. oldalról fizetem a havidíjat, hol egyik, hol másik kártyával. Az elmúlt napokban mindkét kártyánál azt írta ki, hogy rossz pin kód (jó volt), meg hogy a bank nem engedi a kártyáról az online vásárlást (de igen), annak ellenére, hogy eddig mindig engedte.
    Lehet, hogy az OTP-nél volt valami gixer, de a lényeg, hogy ugye nemrég engedte, az Electronnal. Probléma megoldva:)
  • shaime01
    #151559
    attól még ,hogy mastercard nem biztos ,hogy alkalmas netes vásárlásra, mostanában külön kell mondani ,hogy olyan kártyát szeretnél ami netes vásárlásra is alkalmas
  • LeWyTy
    #151558
    Nem lehet hogy valamit nem jól csináltál?
    De ha már sikerült akk úgy is mind1.
  • lolSL
    #151557
    mastercardnak 100% hogy mennie kéne, bankodnál érdeklődj hogy wtf
  • dregnarr1 #151556
    Már nincs is ingyenreklámra szükség, három napon át próbáltam hiv. oldalon sikertelenül, 5 perce meg elfogadta elsőre... erről ennyit.
  • koocos
    #151555
    Skill-t kérdezdIngyenreklám Powaaaa