166745
  • lolSL
    #151674
    új mmon dolgoznak a videovágóprogrammerek?
  • Attila1234
    #151673
    Ha jól tudom, a Mac OS eleve támogatja ezt a funkciót, ezért rakták be a maces verzióba. Volt szó, hogy lesz PC-re is, de persze azóta is csak a kuss van. :)
  • LeWyTy
    #151672
    Na ez már inkább kinéz valahogy mint az az undorító kék izé
  • shaime01
    #151671
  • Dr DeViLKiNG
    #151670
    900 nap /played után sok újdonságot nem mondasz nekem. Voltam world top 5 guildban, végeztem már arena seasont top 10 ben. Nem sok olyan ember van aki annyira ismeri az egészet, mint én. Én szívesen játszanék még vele, ha lenne normális content (főleg pvp), de nincs. Balance sehol nincs. Érdekes hogy néhány class esetében, ha valamit elbasznak akkor rögtön tudják hotfixelni, néhánynál meg hónapokat kell várni, amikor egyértelműen elbassza az egész arena seasont (warrior).
    Előbb néztem, tol barad queue "hack"-et sem javították még 5 hónap alatt. 3szor kaptam inviteot 17 fős horda raidbe stormscalen.
  • kakaoskalacs
    #151669
  • 1Darton1
    #151668
    Miért másokkal foglalkozol a saját szórakozásod helyett?
  • [HUN]Crassus
    #151667
    a tankok nemtudnak tankolni a dps-ek nemtudnak dps-elni a healerek nemtudnak healelni....és pvp-ni nemtud a playerek 90%a......,de free epix az van....

    azok akik full lilában rohangálnak előző szezonokban a kiegészítőkhöz való szintet nembírták kiütni....fostalicska a gamma

    tegnap lenyomtuk havernak az 5 meccset kérdezte toljuk még? mondtam mi a picsának?
  • jazzy
    #151666
    Pont ezért nem játszok már. Nincs semmi célom pvpben.
  • 1Darton1
    #151665
    Te is a free epixből élsz, úgyhogy ne szidjad.
  • antgecc
    #151664
    WoW után WHO, Aion, Rift... mindet megvettem és mind ment a kukába. Rengeteg hibája van a wow-nak, de főleg a communityjének, de ha mmo, akkor csak azzal van kedvem játszani.
  • Zod
    #151663
    Bocsánat, akkor módosítom, hogy szerintem, mert nekem egyszerűen semmi más nem jött be, pedig pozitívan álltam hozzájuk. Beszippantott a Blizzard és nem enged...
  • phoenix1
    #151662
    Hogy-hogy ilyen jó dolgot kihagytak a windowsos kliensből :O ... szörnyű!
  • [HUN]Crassus
    #151661
    ezek után olyan miért nincs ,hogy mondjuk 3 naponta autómatikusan kapsz egy 359-es ietmet a postaládádba?
    SEMMI gyakorlás/skill/tapasztalat nem kell már ebbe a kibaszott játékba:S
  • [HUN]Crassus
    #151660
    legalja.hu-->•Conquest points is now purchasable from the Valor vendor at 250 Conquest per 250 Valor
  • Zod
    #151659
    "Vagy van olyan akinek a lvlup még élvezetes? Vagy a 0 geares szenvedés mindenhol? Kétlem."

    Képzeld, hogy van. Áldottam az eget, mikor bejött az új LFG-system, miszerint az adott instához magasabb karakterek nem tudnak csatlakozni random teamhez.
    Milyen 0 geares szenvedésről beszélsz? Nézz be AH-ba, pár próba után mindig meg tudod venni a szintednek megfelelő kék equipped fegyvert, igaz nem olcsó. Így kényelmesen tudsz questelgetni.

    Ha kiégtél, akkor nem kell erőltetni a wowot, pláne nem olyan pontját kritizálni, ami éppen az erőssége!
  • Zod
    #151658
    Jobbklikk a general fülön, szerintem az égvilágon minden beállítható, hogy mit szeretnél látni chaten.
  • s0n1c
    #151657
    Ez így merész kijelentés, hogy, ha mmo akkor wow és más semmi, mert erről pl. nem hiszem, hogy egy EvE játékost meg tudnál győzni :). A blizzard kőprofi cég, rettenetesen jó játékot alkottak, és igen, ami nagy dolog, hogy mindezt letisztult állapotban, (majdnem) bugmentesen tudták tálalni. Nagyjából a Rift is ezt vitte véghez, új (más) köntösben, számomra! pl. élvezhetőbb formában (képi megjelenítés (ruhák, fegyverek, tájak) közelebb áll a szívemhez), a supportjuk pedig egyenesen első osztályú. Ha 1 év múlva is ugyanez lesz a helyzet, akkor mondhatni, hogy sikeresek. A wow (számomra) kifújt, a legtöbb jelenleg futó, vagy nem rég implementált fejlesztésűk egyszerű timesink (plusz level, gear stb.). Ettől függetlenül teljesen felesleges összehasonlítani egy 1 hónapja live és egy 6 éves múltal rendelkező játékot, mert nem egy kategória.

    Lényeg a lényeg számomra a wow is egy mérföldkő (mint a daoc, a swg és a többi régebbi (wow előtti) mmo). De, véleményem szerint, sajnos egyszerre tette a legjobbat és a legrosszabbat az mmorpg communityvel. Egyrészt összeraktak egy kitűnő játékot remek lore-al, remek játékmenettel, másrészt annyira felhigították az egész játékosbázist, és magát az mmorpg "terméket" is, hogy "mindenféle jött-ment" játékosok megfordultak a játékban és az ő remek "igényeik" formálják a jelenlegi és jövőbeni fejlesztések 99%-t!!! És ez a piacon lévő (és kiadásra váró) összes mmorpgre igaz.
  • Terensz
    #151656
    Hello!
    Nem tudja meg. Csak akkor, ha volt a csapatban egy ismerőse is.
  • dregnarr1 #151655
    Üdv!
    Ha valakit szavazással kirúgnak insta csapatból, akkor annak a játékosnak is felbukkan a szavazóablak (persze válaszadási lehetőség nélkül), vagy csak utólag tudja meg a szavazás eredményét?
    Kirúgásnál kap értesítést annak okáról? Szavazásnál ugye meg kell adni az okot, ezt feltünteti a játék, ha megtörtént a kirúgás, vagy csak annyit ír, hogy "removed from group"?
  • Bhalage
    #151654
    Egyszerűen belép az ember és érzi, hogy
    - mi ez a geciszar gfx? nekem szemely szerint ez mas keves.
    - mi ez a irdatlan sok alacsonyintelligenciaju pondro akik a chaten mindefele irdatlan faszsagot ugatnak ossze? (ez egy faraszto nap utan amikor viszonylagos bekes nyugalomra vagyik az emberfia, fokozottan ingerultte tesz)

    hat ezert vagyok keptelen x eve jatszani a wowwal.
    amugy nem rossz gamma. talan az igenyes spellanimokbol lophattak volna még kicsit tobbet a riftbe, ott van meg fejlodnivalo
    gfx, community es gameplay, lehetosegek egyelore hibatlanak
    a soulkombinaciok, es roleok kurvara tetszenek. quad talent vicces, hogy neha meg ezt is kevesnek erzem :D
  • antgecc
    #151653
    Tisztában vagyok vele, ennek fényében kérdeztem.
  • [HUN]Crassus
    #151652
    fél év múlva mindenki SWTOR-ni fog:P:)
  • lolSL
    #151651
    jó majd ha fél év múlva is még riftezel térjünk vissza erre
  • Dr DeViLKiNG
    #151650
    Így van. Mindig van mit csinálni wowban. Hopp meguntam a dps szerepét, healelni akarok. Jahogy csinálhatok új karit. Jahogy farmolhatom ki a factionokat megint. Jahogy farmolhatom ki a full geart megint (ráadásul gl 0ról kezdve). JAJ de most inkább tankolnék. Mi is jön? Ja igen, farm megint ugyanazokat.
    De hát én pvpzni is szeretnék az új karikkal. Oké akkor 250 bg megint, mire nem az lesz hogy stun "crit crit dead".
    Ezzel így el is értük a kb 10 nap playedet, és akkor jöhet a fun! Vagy van olyan akinek a lvlup még élvezetes? Vagy a 0 geares szenvedés mindenhol? Kétlem.
    Igazad van wow az über!
    Addig én riftben nyomok 2 gombot, és dps helyett healerkedek vagy tankolok ugyanabban a gearben rögtön.
  • lolSL
    #151649
    " mindig arra jutottam, hogy ezek a játékok akkor lehetnek jók, ha előtte nem wowoztál"

  • Zod
    #151648
    Belinkelsz egy szép mountot és die wow? Nagy fogalmad lehet az mmo-król. Nagyon sok riválist kipróbáltam, de mindig arra jutottam, hogy ezek a játékok akkor lehetnek jók, ha előtte nem wowoztál... Nekem 5 év wow után mindegyik szarnak tűnt, pedig akkor keztem kipróbálni őket, amikor meguntam. A Blizzard tud valamit, amit a többiek nagyon nem. Megfogalmazni is nehéz... Egyszerűen belép az ember és érzi, hogy minden a helyén van, mindig van újdonság, mindig vannak új területek, mindig vannak meglepetések, millió kaszt és talent, egyszerűen annyira letisztult és profi a játék, hogy arra nincs is szó. Ha mmo akkor wow vagy semmi. Ennyi.

    Üdv:
    egy Blizzard fan.
  • Count Adyn
    #151647
  • [HUN]Crassus
    #151646
    nem 2 nap alatt húztam fel, hanem 2 nap played-je van 85-ön /volt/
  • lolSL
    #151645
    (cigányok használják)
  • antgecc
    #151644
    Hogy húztad fel ilyen gyorsan?
  • picket
    #151643
  • r4pt0r
    #151642
    Ha ki van fizetve akkor természetesen le tudod játszani. És nem az accot cancelezed hanem csak a beírt előfizetést.
  • Caboose
    #151641
    Elhiszem, de attól függetlenül idiótán néz ki. Nagyon "természetellenes" :D
  • UnknownAsshole
    #151640
  • Looserke
    #151639
    Sziasztok!

    Kicsit belefáradtam a wowba és szeretném canceleztetni az accot. Ugye előző hónap 24-e körül levonták a havidíjat, ha most cancelezek akkor tudok még a következő befizetésig játszani vagy már be sem enged lépni, hiába van kifizetve ez a hónap? Azért kérdezem csak mert nem akarok többé előfizetni és nehogy véletlenül levonjon még 1 hónapot.

    Köszi.
  • [HUN]Crassus
    #151638
    ezeket direkt így írják....pl.: "meg leszel ütve" ez sem helyes nyelvtanilag mégis használjuk:D
  • Caboose
    #151637
    "eated it"
    Az igen. Angol tudás... :D
  • picket
    #151636
    Fél év után végül te is észrevetted! Gratulálok! Nyeremény most lentebb illusztrált okokból elmarad :(

  • picket
    #151635
    Írtam volna még kérdéseket, de ha a "miért" buta kérdés, akkor inkább hagyjuk...