166745
  • [HUN]Crassus
    #151716
    csuda csapatokkal találkozik az ember:P
  • [HUN]Crassus
    #151715
    pontot kiütni teljesen jó:)
  • Dr DeViLKiNG
    #151714
    Nem véletlen a 2v2 nem ad semmi rewardot.
  • [HUN]Crassus
    #151713
    mult héten 25 percig tartott egy ilyen meccs:D haver warri+pala heal....azthittem megőszülök aztán bemakkoltunk egy disarmos+recklessnesses sok crites bürstöt az egyikre...,de mondom mák volt:P:)
  • shaime01
    #151712
    azért amikor 2 blood dk minden probléma nélkül érvényesül arénában ott azért gond van a selfhealel
  • Dr DeViLKiNG
    #151711
    Igazából szerintem örülj, hogy nem találkoztál full geares blood dkval. Voltam már bgn trollkodni 180k hp, 3.5k resi, masteryvel húzva. 24k hp heal ütésenként, ugyanennyi absorb shieldel. Egyedül tudsz tartani 5-6 embert simán. Aztán persze jön a köpködés meg sírás.
  • [HUN]Crassus
    #151710
    duel a CD huszároknak meg a frostmageknek való!:D
  • [HUN]Crassus
    #151709
    BH-ban volt 1v1 outdoor pvp....:P nem lepődöm meg ha elver egy DK tank...,de ennek feleolyan gearje van mint nekem mégis hülyét csinált belőlem:)
    balance FTW:)
  • Dr DeViLKiNG
    #151708
    Tank speccel elvernek duelben. Ki hitte volna.
  • [HUN]Crassus
    #151707
    *a warrim 2x ZÁRÓJEL:)4 kék cucc
  • [HUN]Crassus
    #151706
    ez a DK http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/toreth/simple

    most baszta meg a warrim 2/4 cucc kék többi epix 3600 resi 12-16 ezer AP/
    levágtam 40% Hp-ra 3-4 ütésből majd max Hp-n befejezte a harcot.....
    ennyire szar vagyok vagy kapja be a Blood dk meg a blizzard?:):P
  • Caliph
    #151705
    vagy meg lehet venni szépen pénzért:D
  • Kongy
    #151704
    Van olyan hely ami annyira megváltozott h nem is ismerem majd meg? :D

    oké, h a Barrens ketté lett szeletelve, de lényegében ugyanaz mint volt, csak kicsit komorabb a hangulat, meg van pár új erdős rész.
  • shaime01
    #151703
    simán átlehet menni
  • csokicsiga #151702
    Northrend,Outland nem változott.
  • Kongy
    #151701
    Gnomeregan-t visszafoglalták??
  • Kongy
    #151700
    Most fedeztem fel a Catás Barrens-t. Hallottam olyat h ott jött ki a föld alól Deathwing, bár nem tom. Van egy ilyen növényes rész, azután pedig egy nagy szakadék, melynek láva van az alján. Gondolom repülő hátassal itt gond nélkül át lehet menni, gyalog viszont nem találtam átvezető utat a lávafolyamon.

    Ezen felül láttam Camp Taurajo-t is, romokban.
    Northrenden van valami változás?
  • picket
    #151699
    Stílus jóember!
  • Kongy
    #151698
    Igen, ezt én is gondoltam, mert ha benne lenne nem lenne érdemes megvenni a kieget. :D Amúgy most fedezem fel a Cataclysm világát virágbolti verzióval, és marha jó, főleg az új Orgrimmar. :) Van egy halom új mount is, amint látom, rengeteg új színű raptor is van. Nekem a Black War Raptor volt a LK-ben a kedvencem.
  • jazzy
    #151697
    Alapjátékkal kapsz 1 hónap ingyen játékot, tehát még csak feltöltőkártya sem kell.
  • csokicsiga #151696
    Eastern Kingdoms áttalakult változatával fogsz találkozni,ha megveszed a catat,ha nem,csak az új területekre nemtudsz majd elmenni,pl. 80-85 új területek.
  • kakaoskalacs
    #151695
    Pontosan : )
  • Kongy
    #151694
    Értem. Én is így gondoltam. De LVL 70-ig elfejlődni nem egy-két nap (legalábbis nekem nem annyiba telt. :D) Meg gondolom a patch magával hozta a Cataclysm-ot, tehát Kalimdor meg Eastern Kingdoms gondolom átalakul, ha eredetin játszom, vagy nem?

    Tehát, ha játszani akarok egyáltalán akk alapból Battlechest + Feltöltőkártya, ugye?
  • bujcsik555
    #151693
    Ha nincs eredeti játékod, nem tudsz mire előfizetni 60 napot, ugyanis csak eredeti, battlenet-en hozzáadott játékhoz tudsz játékidőt hozzáadni.
    Ha megveszed a battlechestet, akkor lvl 70-ig tudsz fejlődni, és nem tudsz bemenni olyan területekre, amelyek valamelyik későbbi kiegészítőben lettel hozzáadva a játékhoz.
  • kakaoskalacs
    #151692
    Hozzá kell adni az eredeti jatekot a battle-net accounthoz. Javitsatok ki ha rosszul tudom.
    Ergo nem eredetit nem lehet hozzáadni. Üdv!
  • Kongy
    #151691
    Üdv

    Lenne pár kérdésem.
    Megvan az alap játék, a BC, a LK, és a Cata, csak nem eredetiben.
    Namost, ha előfizetnék eredetire 60 napra, akk csak annyit kéne tennem h átírom a realmlistet, vagy mást is? Persze, legújabb patcheket gondolom fel kéne tenni.

    A másik kérdésem: hogyha letörlök minden warez WoW-al kapcsolatos dolgot, és megveszem a Battlechestet, és nem veszem meg hozzá a LK-et, meg a Catát, attól függetlenül még tudok játszani nem? Csak lesznek gondolom korlátozások, de ezek pl mik?

    Köszi a válaszokat előre is, remélem értetően fogalmaztam.
  • LeWyTy
    #151690
    Ma már bármi megtörténhet.
  • LeWyTy
    #151689
    Az is lehet hogy ez is ILYEN lesz.
  • nagypite
    #151688
    Lol a fiú a ki vezet az is 13?
  • LeWyTy
    #151687
    Gondolom valami raid mount de 0.1% os droppal
  • Attila1234
    #151686
    Hol fog esni ez a mount, vagy hogy lehet megszerezni?
  • LeWyTy
    #151685
    De hát 25nek öltözött
  • Caliph
    #151684
    szép rókabőr...proto drake uj skinnel
  • [HUN]Crassus
    #151683
    nos 13 éves picsákat nem baszunk szét!
  • LeWyTy
    #151681
    Ez se lesz rossz
  • Terensz
    #151680
    Mekkora hit ratingje volt a szemétládának :-)
  • shaime01
    #151679
  • LeWyTy
    #151678
    Ha ezt mégegyszer meglátom mosmá felvágom az ereimet.
  • Hugh Hefner
    #151676
    most nem azért, sehol sem vagyok ahhoz, hogy ítélkezzek, de 900 nap played után most komolyan mit vársz? még jó hogy nem tud újat mutatni. nem is kell. menj ki a szabadba vagy nemtudom : ) de minimum válts egy másik mmora, meg tudlak érteni hogy ennyi idő után nem nagyon hat az újdonság erejével, de közel sem vagy a célközönség
  • Zod
    #151675
    PVP-t tekintve lehet, hogy igazad van, engem az sosem fogott meg.