166745
  • Ulthuan
    #151927
    atya
  • [HUN]Crassus
    #151926
    ZOD nagy kedvenc leszel itt:D
  • slime001
    #151925
    FD, Misdi? Hát az esztétika tényleg kurva fontos. Végülis nem az a lényeg DPS-ként, hogy minnél többet toljál, hanem hogy esztétikus legyen a geared meg a talented. És csodálkozok amikor egy sima 5 fős HC-ba wipeolok randommal.
  • Zod
    #151924
    Ja végülis amíg nincs meg a hitcap, tényleg tök felesleges hitre gemelni...
  • Zod
    #151923
    Lehet, tévedek, de nem szégyen, ha a dps agrómásodik, mert nagy valószínűséggel akkor damage-ben az első...
    Esztétika, képzeld b+ van ilyen, hogy valami egyszerűen bassza az ember csőrét és inkább lemond 0,05% dps-ről...
  • Savmacska
    #151922
    "És mégis, instákban igen gyakran rám agrózik a boss a tank halála után..." hát összesz@rom magam :DDDDD
  • [HUN]Crassus
    #151921
    ez nekem fájt:D

  • Spaceghost
    #151920
    Nem szoktam ide írni, de én is wowozok már évek óta, gondoltam benézek ebbe a fórumba, hát mit ne mondjak Zod kommentjei aranyat érnek. :D Csatlakozok az előzőekhez én is csak röhögni tudok ezen.
  • Vincentcloud
    #151919
    Nem mintha a hunternek kellene hitre gemelni, vagy reforgeolni.
  • Count Adyn
    #151918
    basszus sírok a röhögéstől:D
  • antgecc
    #151917
    Esztétikai szempontból.... ezen sírok

    Maximum pontot oszt.... azt hittem nem lehet az előzőt überelni, és mégis!!

    Hallode... lassan meg kéne tanulnod játszani a játékkal!
  • Zod
    #151916
    Mastery-ből minek vegyek le, hiszen az BM ágon a petem sebzését növeli, tehát a Kill Commandra is hat, ami az egyik fő támadóskillem!
  • Zod
    #151915
    Esztétikai szempontból kell a socket bónusz. Ez ugyanolyan, mint hogy talentosztásnál is vagy nulla pontot osztok, vagy maximumot. A maxdps meg hasonló oldalak nem nekem valók, sosem érdekelt. És mégis, instákban igen gyakran rám agrózik a boss a tank halála után...
  • Sunrider924
    #151914
    Meg mindig rossz az irany. Minek neked egyaltalan a socket bonusz, ha az nem legalabb 20 agi? Alapszabaly, hogy fullra 40 agi mindenhova, foleg az uj meta(54agi +3% crit dmg) kovetelmeny miatt, amihez 3 piros gem kell. Ha a socket ad +20 agit, akkor megeri a socketre figyelni mert totalban az is 40 agi lessz es nyersz melle meg 20 valamit, ha mar annyira kell neked, akkor 20 hit. De az tuti, hogy nem igazan van ertelme hitre gemmelni, azt megoldhatod reforge-al masterybol pl.
    Sajat velemeny, de a BM csak fun speccnek/supportnak jo, lofasz dps az MMhez kepest, tegnap utolso elotti ZG bosson( Zalzai vagy mi a turo a neve) nem volt BL es valtottam BMre a core hound-ert, igy mar volt BL es volt nekem minusz 4-5k dps :S Ha nem fun a cel, akkor szerintem MM main es surv offspecc, ez utobbi az aoe miatt, habar most 4.1 ota az MM is rohejesen durva aoe-t tol, igy ment a tegnap a 40k + is MM speccen.
  • Savmacska
    #151913
    Horgászásból szeretnék pénzt csinálni, valakinek van ötlete hol merre horgásszak catás terüelteken, a "hal raj" nem érdekel, nicsn kedvem futkosni, ide oda. elég ha a hal nevét mondjátok meg :)
  • Zod
    #151912
    Találtam 40 hites kék követ AH-ban, tekintsétek tárgytalannak az eddigieket ezzel kapcsolatban.
  • Vincentcloud
    #151911
    Azért remélem ilyen hülye kérdést csak poénból teszel fel.
  • antgecc
    #151910
    Inkább te meséld el légyszives, hogy pve-re egy pure dps kasztnak mi a töknek kell stamina?

    Azért kell 100% dps-re kihegyezni, mert 100% dps kaszt. Semmi más feladata nincs, csak tolni a dps-t. Amennyi hp kell neki, azt pont adják a cuccok. Több 1 hpval sem kell.
  • Zod
    #151909
    Mr. Stamina még mindig nem érti, miért kellene 100%-ban dps-re kihegyezni a huntert. De Mr. Tökéletes Nulla Latency-s számítógép által vezérelt sohasem hibázó felebarátom majd megmondja.
  • [HUN]Crassus
    #151908
    no problemo Boss.)
  • [HUN]Crassus
    #151907
    Mr 60 stamina megmonjgyja:D
  • jazzy
    #151906
    Ha megtalálod az aréna gombot heti 1 óra.
  • Zod
    #151905
    "minden félvak agyhalott 359-es itemben van"

    Istenem, de szeretnék már félvak agyhalott lenni... :-)
  • Zod
    #151904
    Úgy, hogy nem mindegy, hogy 1 hónapot nézve jön ki átlagban 3, vagy 4-5 év alatt. Szerintem nagyon sok, tekintve, hogy ez csak az aréna, és nem hiszem, hogy ez ne lenne elenyésző a teljes játékidőhöz képest. Fejlődés, szakmák, altok, raidek, BG, AH, kismillió dolog van még ami nélkül nincs Warcraft.
  • Ulthuan
    #151903
    Napi 3 kb 20 perc. Te sem fogsz a Paragornban raidelni...

    Egyébként tegnap olyan volt a raidelés, mintha tört szerveren lettünk volna. Omnibotokat nem tudtuk leölni, mert egyszerűen leállt mind. Kb a 2 váltáskor egyszerűen nem aktiválódott az új. Az action bar szar volt, szabadnak mutatta a spellt, aztán meg jött a hibaüzi, hogy not ready.
    Magmaw alig akart lefeküdni a láncokra, rég le lett téve mind a kettő és még mindig csócsált. Argaloth-hoz összeszedtük a raidet, mentünk oda, erre mindenkit kibaszott a rendszer,a raidet meg megszüntette. Röhely, hogy két új insta bevezetése ekkora parákat okoz...
  • antgecc
    #151902
    Napi 3 hogy lenne már sok??!
  • Zod
    #151901
    Szép dolog az átlag, de azt is kell nézni, hogy milyen időtávban jött ki az eredmény. Ha pedig nézzük, akkor a napi 3 nagyon sok szerintem. Nekem utoljára classic alatt adatott meg a kockaság (mint PVE, a PVP agressziója nem az én világom), nem tudom lesz-e még valaha ennyi időm hónapokig, talán majd télen...
  • Nightwish006
    #151900
    Te kajak nem tudsz mást, csak rinyálni, meg fikázni xD
  • shaime01
    #151899
  • picket
    #151898


    Amúgy meg hangnemre ügyelj! (Miért hagyod magad mindig felhúzni?)
  • [HUN]Crassus
    #151897
    mondom én b+,hogy sms-t kapsz ha beírok....
    asszonyra már nem áll fel?,hogy itt élvezkedsz?
  • Botond #151896
    Ne pazarold ránk az időd, várnak a csoma... izé, csajok!
  • [HUN]Crassus
    #151895
    amúgy javaslom a Crassus figyelő telefonos értesítésed kapcsold ki,mert hónapokig meg se nyikkansz,de amint faszköcsögnek kell valakinek lennie megjelensz és elhabzsolod a titulust....
  • [HUN]Crassus
    #151894
    3 meccs elbasztam jaj milesz! ettől még nemlesz igazatok...
  • jazzy
    #151893
    ezért kell snookert nézni
  • Botond #151892
    Nekem nem jutott ma estére "csajozás", meg a meccsen is csak ütik egymást, foci nincs...
  • picket
    #151891
    Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy valami sántít, de most te tudtad előbb beírni a calc-ot a futtatásba...
  • Botond #151890
    16.667 napja van aréna akkor, ami laza 45,5 év. Baszki,ilyen régen menne már wow?
  • jazzy
    #151889
    Megvárom amíg kipróbálják páran és utána ránézek, de remélem annak csinálnak valami trialt nem úgy mint a riftnek..
  • [HUN]Crassus
    #151888
    akkor számoljad kifele te majom,hogy mióta van aréna, szorozz és ossz és gyere vissza utánna....
    segítek az napi 0,3 tized meccs.....nagyon kockás
    5000 acsi pont 6 évre az is kockagyanus mi?