166745
  • LamborghiniSG
    #165301
    milyen cuki karid van :D
  • Plata
    #165300
    Nem szoktam használni egyiket sem,külföldi szerveren játszom,valaki úgy is be invel klánba játék közben.
    Pappal is csak egy délután játszottam még,még is kapott invet.
    Magyarok nem nagyon vannak ott,max egy két eltévedt játékos.
    De magyar szerveren sem kell keresni,mert a cseten úgyis mindig hirdetnek.
  • hitman1028
    #165299
    a guild ugye csak ugyanazon a szerveren levőket tudja befogadni,a community viszont szerver függetlenűl bárhonnan , a community nem guild,csak a hasonló érdeklődésű emberek gyűjtőhelye
    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2020.07.27. 06:13:44
  • Plata
    #165298
    Kis karinál meg így néz ki heirloom.

    Huntimmal eddig vacakoltam 120-as küldikkel.
    Viszont mázlim volt vele,heti küldetéssel ilyen jó kis szettet szedtem össze.Mekkora mázli kell ahhoz hogy heti küldivel ki essen egy szett?
  • Plata
    #165297
    Ciki,de gőzöm sincs mi az a find community.
    Fejlődésre a legjobb a heirloom,mivel az veled fejlődik,nem kell mindig újabb cuccot keresni.
    A Heirloom kb rare minőségű,csak xp-t is ad.
    Majd megmutatom,most épp a kertészemmel rosszalkodok,ő meg 120.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.26. 22:56:17
  • LamborghiniSG
    #165296
    Már csak azt nem értem mi a különbség a Guild Finder és a Find a Community között:

  • LamborghiniSG
    #165295
    Áh, valóban, ezt az ablakot már láttam is korábban. Eddig csak random Dungeon Finder módban toltam, mindig másokhoz bedobott egy dungeonra, de akkor most csatlakozom valakikhez a Community résznél, köszi.

    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.07.26. 22:20:02
  • Fpocok
    #165294
    Legendaryval meg artifact minőséggel csak később, lvl100 fölött fogsz találkozni.
    Heirloom meg olyanknak van, akiknek már van nagyobb karaktere és altot húznak.

    Neked egyelőre a zöld->kék lesz, esetleg epik lila.

    Van egy kis ablak, guild and communities, asszem J a billentyűn. Ott tudod kiválasztani milyen féle guildet keresel. Szintezés vagy instázás stb... és ott jelentkezhetsz. Mindenképpen jobb mint egyedül tolni.
  • LamborghiniSG
    #165293
    melyik a jobb, az artifact legendary vagy a heirloom?

    bocs a gyökér kédésért, klánhoz pontosan hol és hogy tudok csatlakozni? vagy a klán alatt a Dungeon FIndert / Raid játékmenetet érted?
    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.07.26. 21:59:58
  • Plata
    #165292
    A fehér az common,a zöld uncommon,kék rare a lila epic és így tovább,minél jobb a szine annál jobb a minősége,annál több a stat ami rajta van,annál jobban erősíti a karakteredet.
    Küldizés közben max epic cuccot találhatsz,majd később lehet egyéb is,artifact legendary satubbi.
    Van úgy nevezett heirloom is,ami egy spéci item,az nem x szintű hanem a karaktereddel megeggyező a szintje,a karaktereddel együtt nő és ad xp bónuszt is,heirloomot akkor tudsz venni ha klánban vagy és van pénzed,vagy eventeken tokenért.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.26. 18:47:30
  • LamborghiniSG
    #165291
    köszi, azt szeretném még kérdezni, hogy mi a jelenősége annak, hogy amikor a karakterem felszerelését nézem, akkor valamelyik tárgy kék keretes, valamelyik zöld, valamelyik lila, meg fehér?
    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.07.26. 18:34:05
  • lukistrike
    #165290
    Weapon trainerek már nincsenek jó pár kiegészitő óta :D Valszeg olyan videót néztél ahol még régebbi kiegekben mutatják be, hogy hol vannak a weapon trainerek, mert akkor még használták őket. Adott class-al megvan hogy milyen fegyvereket tudsz használni, mint ahogy az előző válaszoló is irta
    Utoljára szerkesztette: lukistrike, 2020.07.26. 15:10:18
  • Fpocok
    #165289
    Mageként csak staffot, egykezes kardot, tőrt, off hand weapont, wandot tudsz equippelni. Casterként csak ezek vannak.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2020.07.26. 14:58:56
  • LamborghiniSG
    #165288
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a WoW-ot nemrég kezdtem csak, 42-es szintű vagyok, van egy csomó fegyverem, felszerelésem, pajzsom, amire azt írja nincs meg a kellő proficiency-im. Mage class vagyok. Ami fura hogy a youtubeon van egy csomó videó meg leírások a neten hol vannak weapon trainer-ek de a videókben és térképeken megadott helyeken én nem találok weapon trainereket. Pedig mindenhol pontosan ott állok ahol a videókban is láthatók, nekem hiányoznak a megadott helyekről a trainer-ek. Ez miért lehet? Mert mage vagyok? Vagy nem vagyok elég magas szintű? A Battle for Azeroth-ig van megvéve a game.

    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.07.26. 14:56:43
  • Myselor
    #165287
    sziasztok valakinek van esetleg felesleges beta kulcsa?nagyon hálás lennék érte:)
  • Fpocok
    #165286
    Ingyen lehet majd nemet váltani fodrásznál kiegben...
  • TBTPumpa
    #165285
    Új mount az előfizetők számára:
  • TBTPumpa
    #165284
    World of WarCraft: Shadowlands Collector's Edition


    Előrendelés
  • TBTPumpa
    #165283
    Elindult a stream.
    Az új gyűjtői tisztára LSD tripnek tűnik:
  • Plata
    #165282
    Azért ami igazán érdekes az a GTA.A San Andreas szinte teljesen végig ott van a top 10-ben,Gta V szintén.
    Mondjuk nem véletlen,mert már több mint 150 millió példányban kelt el és még köv generációra is jön.
  • LeWyTy
    #165281
    Egy kis érdekesség... azért elég jól tartotta magát a wow.
  • TBTPumpa
    #165280
    World of WarCraft Shadowlands Reveal stream - YouTube link:


    Jövő hét szerdán elvileg minden infót megkapunk az érkező kiegészítővel kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.07.02. 12:40:15
  • TBTPumpa
    #165279
    "J. Allen Brack mentioned that the eighth expansion, Shadowlands will debut in November 2020."

    Szóval, valamikor novemberben érkezik.
    De majd július 8. után okosabbak leszünk, mert akkor lesz a múlt hónapról áttolt Reveal event.
  • hitman1028
    #165278
    hát nekem a nagyobbak jobban tetszenek,mult héten 14szer voltam workshopba,ott esik a bis wrist magenak,persze nekem nem esett
  • Plata
    #165277
    TW insta legalább fun.
    Maxos szintű insták már erősen uncsik,főleg mert ott mindenki görcsöl meg túl komolyan veszi.
    Az előbb voltam Utgarde keep-ben.Egész jó hecc volt kb ezredik alkalommal is.
    Az egyik csapattag például egy lökött rugó volt,úgy pattogott végig mint aki be van sózva.
  • hitman1028
    #165276
    tw egész juliusba
  • Plata
    #165275
    Tudom,már láttam.
  • hitman1028
    #165274
    plata most örülhetsz xd
  • TBTPumpa
    #165272
    1 hónapot csúszik a könyv megjelenése, az új dátum:
    2020. július 22.
  • Daermon
    #165271
    Már vártam tőlük ezt a kétszínű képmutatást :D
  • TBTPumpa
    #165270
    Mégsem lesz Shadowlands reveal event 9-én...
  • Plata
    #165269
    Hát akkor felejtős.
  • Daermon
    #165268
    Nem ingame event :D
    “Set a reminder on your calendar for Tuesday, June 9 at 9:00 a.m. PDT for a simulcast stream live with World of Warcraft Executive Producer John Hight and Game Director Ion Hazzikostas. They’ll share more about the upcoming Shadowlands expansion with a look at some of the newest content in development.”
  • Plata
    #165267
    Vajon milyen lesz.Bfa eventre nem is emlékszem,Légió az jó volt.
  • Ashlara
    #165266
    World of Warcraft: Shadowlands Reveal event on June 9!
  • Plata
    #165265
    Csodás.miért pont most?
    Csak timewalking hélen vagyok aktív,mert már csak ez érdekel,vagy a kiskari húzás.
    Kb február óta csak néha napján játszom,kivéve timewalking,akkor tolom ezerrel mert szeretem.
    Az este is már asszem az ötödik instában voltam mikor kivágott.
  • Vorrhess
    #165264
    Nem vagy egyedül, én sem tudok belépni :)
  • Plata
    #165263
    Tegnap este insta közben kidobott játék valami errorral,azóta nem tudok belépni,de még batte net app sem indul el.

    Ha a linkre kattintok az sem jó.
  • Daermon
    #165262
    Elmarad a BlizzCon is
  • TBTPumpa
    #165261
    Év végi launch lesz:
    World of WarCraft: Shadowlands Expansion Release Date in Q4 2020.