166745
  • antgecc
    #152256


    Agyhalálom nekem is ez a "fórum olyanoknak, akiknek tetszik a wow" hozzáállás. És vonatkozik minden egyéb játékra, minden egyéb topicban. Nem tudom ezek az okos gyerekek ezt honnan vették, hol olvasták. Valaki kicsit is negatív dolgot ír szerelmükről, és már megy a rinya és a TROOOOLL... Szánalmas.
  • ThisZip
    #152255
    Wow bloodelf :D


    http://vitamintaska.sparkreativ.hu/index.php?action=last&idC=47&bag=18102
  • picket
    #152254
    Á, a híres "el lehet menni!" (kéretik kappanhangon visítva olvasni) taktika. Tíz jó ok arra, hogy írogassak ide:
    1. Mert úri kedvem úgy kívánja.
    2. Régen játszottam, tetszett, itt ragadtam.
    3. Érdekel a téma.
    4. Jók a viták.
    5. Trololo!
    6. Katasztrófaturizmus. Nem tetszik amit látok, de érdekes, hát megnézem.
    7. A jó arcok miatt, akiknek a véleménye érdekel, felvidít, elborzaszt, és még 100 egyéb módon szórakoztat.
    8. Átolvasom, hogy töröljem a bogarakat amelyek fórumozásotok szélvédőjére kenődnek, és közben nem állom meg, hogy ne csapjak néhány pacát én magam is az - amúgy periférián eléggé sáros - panorámára.
    9. Megtehetem.
    10. Tiszta víz...
  • picket
    #152253
    Sosem állítottam egy bizonyos játékról sem, hogy jobb lesz, mint a wow, így nem értem a reakciódat. Minél lesz akkor nagyobb esélye wow-ot verni a gw2-nek? (Költői kérdés volt: tudom, swtor-nál, amiről viszont én ezt sosem állítottam.)
  • Ulthuan
    #152252
    Ha nem tetszik, akkor minek írogatsz ide? Ez egy fórum olyanoknak, akiknek tetszik a wow.
  • Tusy
    #152251
    - gw2 előfizetős lesz? Én még ott leragadtam, hogy 1x megveszed és játszol vele, de ha tényleg ilyen lesz akkor nincs sok értelme egy előfizetős cuccot egy nem előfizetőssel összehasonlítani
  • s0n1c
    #152250
    Guild Wars 2-nek szerintem erre sokkal nagyobb esélye van, de ez szigorúan csak privát vélemény -.-
  • FSpofon
    #152249
    Neked is megjött zavviról a 7 ezres rendelés? ...
  • Botond #152248
    Hát én ezt két sorban meg bírtam fogalmazni. :)
  • Count Adyn
    #152246
  • picket
    #152245
    1. u mad?
    2. Szubjektív dologról hadd állapítsam meg, hogy mi a véleményem vele kapcsolatban. Én nem élveztem a végére a wowozást (lást #152242), és most sem látom, hogy mi tetszene benne.
    3.
  • antgecc
    #152244
    lol, meglepődtem, hogy 30 felett vagy, azt hittem 18 alatt leszel ezzel az satu kommenteddel.
  • Zenszkij
    #152243
    Magad próbálod hitegetni. Húzz már el innen, azt játssz a Hello Kitty kalandjaival, te troll. Az való neked.
  • Sunrider924
    #152242
    Ami a joslatodat illeti i.e
    "velemenyem szerint nem lesz mar 14-16-20millio elofizeto, a jovoben boven 10ala fognak menni. vagy mar alatta vannak. de ez csak egy megerzes. ..." szerintem nyugodtan dobd ki az ablakon.
    Nezd meg hogy 4.2 ptr-en a tier 11 content normal mode kap startbol 20% nerfet, talald ki mi jon majd traden az elso heten a 4.2 utan: lfm BWD/BoT link achi/gs... ismeros? Amit talan nem akarsz megerteni, hogy a WoLK-es GS hajhasz nagytomeg nem tudott mit pugolni tier 11 idejen ezert csokkent a kedv, de mint tudjuk "verszagra gyul az ejji vad" szoval ne lepjen majd meg nagyon ha a kovetkezo kimutatas majd ugyanakkora vagy nagyobb NOVEKEDEST fog mutatni, 4.2= tier 11 nerf, firelands daily(ingyen epic), uj instak stb....
  • Bhalage
    #152241
    sztem az altalam linkelt cikk es utana levo hozzaszolasok gyujtemenye, egyaltalan nem a "OMG! Haldoklik a WoW! A Blizzard elveszti a közösségét!" tipusu ironikus/gunyos hangvetelu iromanyok voltak.
    (leszamitva a "kozossegrol (elkorcsosulasarol, hianyarol)" 1-2 megjegyzest, de azokat a maguk modjan en pl igaznak velem)
    igazabol szerintem arrol sem szolt, hogy jon a tor es vege a wownak.

    az elet rendje a termek eletut gorbe, gondolom van aki ismeri, a visszajelzesek alapjan elindult a hanyatlas. (en az mmo rpgs cikkeket abszolut objektivnek tartom) sztem a kovetkezo kieg lesz erdekes, hogy befolyasolja a jovot. velemenyem szerint nem lesz mar 14-16-20millio elofizeto, a jovoben boven 10ala fognak menni. vagy mar alatta vannak. de ez csak egy megerzes. ... azert tobb velemenyre lettem volna kivancsi ;d
  • picket
    #152240
    Mennyi piacelemző! A "picket reagál" rovat következik. (Hurrá!)

    Attól, hogy egy szolgáltatásnak 10 millió fölött van az előfizetőinek a száma, még nem biztos, hogy jó is. Csak azt lehet elmondani róla, hogy valamilyen igényt kielégít, és ha piacvezető, akkor azt az igényt jobban elégíti ki, mint a vetélytársai.

    Wow-nak van 10M előfizetője, szerintem még 10M aki volt előfizető, és van még egy csomó mmo a piacon, szintén néhány előfizetővel. Ha az ivóvízhez hasonlítjuk, aminek hatmilliárd ember a "vásárlóbázisa", akkor valóban csekély ez a pár tízmillió potenciális előfizető, de gondolom nem ahhoz hasonlítjuk...

    Nem lesz wow verő mmo 2020-ig, vagy soha, vagy egyéb kártyafelcsapásos, kávézaccos, fekete kakas véréből démoni jeleket rajzolós jóslásoknak semmi alapja, pont annyit érnek, mint a módszer amivel a jóslat történt. Nem volt olyan játék, ami komolyan megszorongatta volna... eddig. Aztán majd lesz. Ez a dolgok rendje.
  • Zenszkij
    #152239
    Nézd meg a spameket. Ott lesz a Blizz levele. Én is jártam így. Már simán megy.
  • Dr DeViLKiNG
    #152238
    Ööö.. blizzardos password recovery NEM kér semmilyen cd kulcsot, részletet meg főleg nem. Biztos hogy scam volt.
  • LaliK
    #152237
    Ha csak annyit írtak az elején hogy 'Greetings' vagy valami hasonló személytelen köszönést akkor valószínű scam.
    A blizzard minden levélben a BattleNeten megadott neveden szólít.
  • Fehercsoki
    #152236
    Van olyan hogy a rendes oldal van leírva,de a link máshova mutat,nem lehetséges ez?Egyébként mit ír ki mi a baja?
  • Saccard
    #152235
    Illetve úgy tudtam meg az egészet h beléptem volna játékba és ott belogolásnál írta ki h mi a szitu szóval nemhinném:S
  • Saccard
    #152234
    na erről a linkről beszéltem
  • Saccard
    #152233
    Step 3: Choose a New Password

    You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

    https://www.battle.net/account/support/password-reset.html

  • Fehercsoki
    #152232
    Nem lehet hogy scammel van dolgod?(ha igen akkor kár volt megadni az adataid:S) A linket másold be ide amin az adatokat kéne megadni.
  • Saccard
    #152231
    Sziasztok! Olyan gondom akadt,hogy elvileg fel akarták törni az accom vagy ilyesmi és a blizzteam egyből blokkolta, kaptam két mailt, és elvileg az elsőben volt egy link amin keresztül meg tudtam volna változtatni a jelszom de nem megy és azóta nem tudok belépni. Az a link amit beraktak, hogy változtassam meg a jelszom egy olyan wow oldalra vezetett, hogy: mi történhetett az accommal (feltörték, elfelejtettem stb.) utána meg kellett adni battle.net acc e-mailcímét (amihez regeltem ugyebár) meg a nevemet utána kiválasztottam h beírom a kódot, beírtam a cata key első 8 karakterét ez is ment de ezután nem történik semmi. Nincs olyan opció h mondjuk régi jelszó és új megadása vagy mittomén hanem csak a szar blizzard rizsa van az authentikatorről meg ezekről.

    Valaki pls segítsen, hogy mit rontok el és h mit kéne tennem! Előre is köszönöm!
  • LeWyTy
    #152230
    Vagy megunta az alregre való átlépegetést
  • MaRee
    #152229
    Szerintem az az alapvető probléma az egész vitával, hogy az új játékokban mindenki a (régi) WoW-ot keresi, pedig az már nem lesz soha. Nekem életem első MMO-ja volt a wow, már EU béta óta toltam, hatalmas élményt nyújtott, vissza sírom én is az régi szép vanilla időket, mikor az már vagánynak számított akinek van mountja meg hosszú köpeny a hátán :) :) Kb BC végéig jó volt, azóta (szvsz) folyamatosan csökken a színvonal.

    Megvettem a Catát én is, de lvl 84ig vittem fel a karaktert, utána meguntam, be se fizettem azóta többet, nem is akarok.
    Egyszerűen számomra már végtelenül monoton és unalmas és semmi újat nem tud nyújtani a játék ennyi év után, de ez nem azt jelenti, hogy szar.

    Igen is a WoW a jelenlegi legjobb fantasy mmo a piacon, ezen nincs is mit vitatkozni. Én is kipróbáltam már a Riftet, Lotro-t,Aion-t, meg minden szart, egyedül a WAR fogott meg úgy hogy kb 2 évig nyomtam vele de ugye ott a szar(vagyis semmilyen) support és a kevés játékos, lagos szerverek megutáltatták velem a dolgot.

    Felesleges wow-verő MMO-t várni, mert NEM lesz ilyen nagyon-nagyon sokáig, ekkora játékos tábora egy játéknak sem lesz mostanában, majd max a Diablo 3-nak szerintem, de hát az meg más kategória ugye.

    SWTOR-t én is ki fogom próbálni, majd meglátjuk mi sül ki belőle, ha egy KotOR szinten lesz a játék akkor jó lesz szerintem.
  • FSpofon
    #152228
    Emese csak nem wowozik hogy ilyen rég írt ide? Lehet hogy befizetett és az első hét után összeesett és éhenhalt :(
  • Botond #152227
    Marhaságok ezek mind (nem csak a te kommented, hanem a többségében mindenkié), de a legjobb, hogy amikor kijött wow már másnap itt köpködtél siránkoztál, hogy wownak vége, most hogy elmaradt a riftes katarzis megint jön a wow az isten szöveged? Érdekes.
  • koocos
    #152226
    Gyári csalás a +lőszer, a golyóálló? Az, hogy az egyik katona gyorsabban fut, a másik pontosabban céloz? Ugyanmá
  • LeWyTy
    #152225
    Meglepődnél menyien játszanak még vele
    És pont azért mer nincsenek benne a gyári csalások mint pl a perkek a codban.
  • Hugh Hefner
    #152224
    lol, cs-t még játszik is BÁRKI? azt hittem már rég abbahagyták az emberek azt a szart. az egyetlen egy dolog amiért esetleg el tudom képzelni, hogy túlélt, annak ellenére, hogy anno az összes versenytársa jobb volt, hogy az újak a cod-féle perkes baromságok. de nagyon nehezemre esik elhinni, tényleg van aki még cs-zik? : ) nagyon durva
  • QuippeR
    #152223
    az swtor maximum szórakoztatóipari mércével lesz bukás. tehát nem fog 5000%-os hasznot hozni, és nem lesz wow-verő. de egyetértek veled, természetesen a kiadóknak nem elég a tisztes profit, nekik akkora haszon kell, hogy az életben többet ne legyen gondjuk a lamborghini- és maláj kurva utánpótlással, szóval bukásként lesz elkönyvelve, és emiatt az mmo piac kicsit le fog állni.
  • Dr DeViLKiNG
    #152222
    Ráadásul következő kiegben bepakolják alá az új enginet (vszinű titanét), így a grafikai tuningal igencsak megdobja majd a hangulatot. Mellé jön majd megint egy új hero class. Hát sok szerencsét :p
  • FSpofon
    #152221
    El kell fogadni, hogy a wow feltehetően 2020-ig, vagy akár tovább is az első számú mmo lesz. Csak ha lenne egy jobb wow2, esetleg az taszíthatná le onnan, egyszerűen nincs akkora piaca ennek az egésznek, hogy még egy játék ekkorára nőhessen. Csoda hogy egy játéknak sikerült. FPS-ek közt ilyen a CS, az már 12 éve érinthetetlen, a wowban meg ennél bőven több van. Ahhoz is hiába csináltak folytatásokat, hiába csinálta ugyanaz a fejlesztő 8 évig a dédelgetett team fortress játékát, hiába másolta a cod, hiába van annyi nagy nevű másik game sok befektetéssel, egy ilyen kialakult játékos bázist egyszerűen nem lehet megtörni, hiszen az emberek mindig beszélnek róla, így mindig jönnek újak játszani.
    Persze itt a blizzardé minden szerver, így mesterségesen elüldözhetik az embereket, ha valami másra akarnák szoktatni őket, de már mondták hogy a titan mmo nem a wow ellenfele, hanem mellette fogják játszani az emberek. Ha az swtor ennyi beleölt millió dollárral bukik, akkor egy ideig vissza fogja vetni a fejlesztőket, de biztos lesz még a wow élete alatt több kihívó is. És mind elbukik. IMO szerverzárásig/az internet végéig #1. :)
  • jazzy
    #152220
    Tényleg, látom és igaz is
  • LeWyTy
    #152219
    Ezt már tegnap megírtam
  • jazzy
    #152218
    De, a blizzard.
  • cikasz
    #152217
    wow verő nem lesz soha! Alapból aki nem szereti a starwarst, sci-fit meg sem fogja nézni! Én meg fogom mert fan vagyok pl.
    A másik, hogy ha tetszik ha nem wow verő mmo-t nem fog tudni senki sem kiadni soha!
  • [HUN]Crassus
    #152216
    volt egy ilyen is:

    "2003 óta wowozom a questeket kb az első fél évben olvastam el,utánna már csak sallank volt.Ledarálod a küldetést és csak az számít,hogy a megszerezhető fegyvernek mekkora DPS-e van illetve az armor amit adnak jobb stattal bír-e mint ami éppen van neked valamint a legyártható tárgyak adnak-e valami búnuszt vaGY jópofa feature-t....nem az NPC-k szinkronhangja fog életben tartani egy MMO-t....hanem az,hogy a karaktereddel milyen élvezetes adrenalinnal teli csatákat fogsz lefolytatni mások vagy a "környezet" ellen.
    "