166745
  • picket
    #152298
    "PSD-t nem mentettem szóval nem módosítható" - amatőr -.-'
    Mellesleg hiányoznak róla a fenyegető mondatok
  • HunnernesKonge
    #152297
    Mondjuk lehet bennem van a hiba, de én általában csak kommenteket olvasok lentről felfelé, és maximum a textbox tetejéig görgetek fel. ^^ felőlem a jelenlegi is villoghatna meg mit tudom én, akkor se látnám :D
    A topik fejlécét általában addig látom, amíg rá nem kattintok az "ugrásazutolsóolvasatlanüzenethez" gombra. :)
  • Laza
    #152296
    A másik se rossz, de ez határozottan jobban nyugtatja a szemet :)
  • Dr DeViLKiNG
    #152295
    Sokkal jobb
  • HunnernesKonge
    #152294
    De hogy lásd kivel van dolgod, totálisan átdolgoztam...KATT
  • HunnernesKonge
    #152293
    Cataclysm van, vazze... :D

    Már te se játszol a DKddal, alap hogy apokalitpikus hangulatom támadt
    (faszláma pvpsként mindig olvasgattam a leírásaid hogyan is kéne dk-val pvpzni, de sose jött össze. )
  • Dr DeViLKiNG
    #152292
    Túlságosan vöröses. Csak mégjobban kelti az agressziót mindenkiben.
  • antgecc
    #152291
    tetszik, jöhet
  • HunnernesKonge
    #152290
    Esetleg, ha kell. PSD-t nem mentettem szóval nem módosítható :DDD

  • Ulthuan
    #152289
    lol...

    egyrészt egybitesezni valakit erősen személyeskedés, mégha geek formában is...

    Másodszor valamit erősen félreértelmeztél. Nem küldtem el senkit sehová, vagy legalábbis nem ez volt a szándék. Pusztán értetlenségemnek adtam hangot, miszerint ha nem tetszik egy játék, akkor minek fáradságot fordítani arra, hogy ezt több alkalommal is azok tudomására hozd, akiknek tetszik. Pusztán ennyi volt a hsz-em mögött, de egy kicsit már túl is lett ragozva a téma.
  • Laza
    #152286
    Naná, még nem olvadt ki a régi :)
  • antgecc
    #152285
    Kicsit mintha jeges lenne a cata logo.... nagyonszép...
  • picket
    #152284
  • Laza
    #152283
    Tessék, csak Neked, mert olyan szépen kérted :)

  • LeWyTy
    #152282
    Ez szinte jewtasztikus
  • Dr DeViLKiNG
    #152281
  • LeWyTy
    #152280
    Részemről haljon meg a wow.


    Csak az utódja jobb legyen
  • LeWyTy
    #152279
    Azé mer kell a pénz haldoklik a wow?
    Az meg mé baj hogy spórolnak a papírral?
  • FSpofon
    #152278
    WoW is dead:



    Bekeretezve a játékon kívüli fizetős tartalmakra mutató linkek. Sick shit.
  • antgecc
    #152277
    like
  • antgecc
    #152276
    6 éve elvagyunk itt nélküled, nem kell többet visszajönni :)
  • picket
    #152275
    Olaj a flémre:

  • picket
    #152274
    Önkéntes jelentkezésedet elfogadtam. Kíváncsian várom az új logót!
  • Laza
    #152273
    A veszekedés helyett inkább valaki szedje ki a WotLK logót :D
    Kicsit elavult :)
  • Laza
    #152272
    "Ha nem lehet kikapcsolni ezt a párbeszédes óriási featuret, akkor kb a játék bukását is okozhatja. Én legalábbis biztos hogy 1 óra után a fejemet a falba verném az ilyen 5-20 perces beszélgetésekkel, és gondolom ezzel nem vagyok egyedül."

    Egyik érvként a játéknál (amitől ez majd több lesz mint egy WoW klón) pont azt hozzák fel, hogy micsoda történetvezetés van benne, párbeszédek, szinkron, stb.
    Viszont Én meg attól tartok, hogy mint a legtöbb MMO-nál, itt is el fogja nyomkodni a többség. Ez emberek még a quest szövegeket sem olvassák el, az is probléma számukra, ha nem instant jelenik meg, hanem némi késleltetéssel.
    Mondjuk ha itt is annyi quest lesz, mint egy WoW-ban, és tényleg mindhez párbeszéd, etc társul, akkor könnyen unalomba tud majd fulladni az 'újítás'.
  • Sunrider924
    #152271
    Olvasva a hozzaszolasodat, amire reagaltam, az volt az erzesem hogy sznadekosan eltulzod a dolgot a nekem-ne-legyen-igazam-de... stilusaban, es megnezve a valaszodat mino meglepetes:
    "nem hinnem, hogy a patch es a nerfek miatt ujabb MILLIOK jonnenek vissza," javits ki ha tevedek, de meg 1 azaz ismetlem egy millio sem ment el, mindossze 600 EZER -el csokkent az aktiv accountok szama, amiben benne volt a bot-ok miatti ban hullam is.
    A pug-olas nagyon is trendi, lasd mitol volt sikeres a WOTLK.
    Tulajdonkeppen kivancsi lennek hogy miert is olyan fontos neked hogy "megagigabukta" legyen ez a jatek? Ha nem tetszik abbahagyod. Ennyi.
  • picket
    #152270
    Háesz elemzés mondatról-mondatra rovat

    "Rendkívül nagy intelligenciáról tettét tanúbizonyságot te is."
    Köszönöm. Kár, hogy ez rád nem igaz!

    "Nekem is hagy adasson meg, hogy én nem a wowot, hanem téged fikázlak."
    Ha úgy érzed ezzel emeled a topik színvonalát... nem ez ellen tiltakozol úgy kb 10 hsz-ben? (ez az utóbbi oldal 12.5%-a, amiben wow-ról nem szóltál semmit, csak rage-eltél). Grammarnáci függelék: a hagy szó nem azt jelenti, amire használod (lásd elhagy, nyomot hagy). A szó amit keresel a hadd.

    "Ennek a fórumnak a játékról, a játékban lévő dolgokról, questekről, kérdésekről, válaszokról kéne szólnia, nem pedig csak és kizárólag a te véleményedről, ami engem kiba....tul nem érdekel."
    Én elolvastam mások véleményét, és reagáltam rá, kifejtettem miért nem tetszik, vagy miért nem értek egyet. És mind wow-val volt kapcsolatos, illetve "wow-verő" mmo-ról vitáztunk (ami megint csak a wow-val kapcsolatos). Úgy látszik viszont kizárólag a te véleményed számít, mások bizony húzzanak a bús picsába, és azon kívül, hogy ismételgeted hogy a topiknak a wow-ról kéne szólnia meg questekről egy büdös szót nem olvastunk tőled ami a játékkal kapcsolatos. Ez furcsa hozzáállás.

    "Én meg ennek adok hangot. Indíts egy "a wow felett eljárt az idő, majd én megmondom" jellegű topikot és flémkedj ott."
    Már egyszer leszidtam az "el lehet menni" hozzáállást, nem tudom mit kéne még mondanom. Rekesszük ki a kirekesztőket? Próbáld megkülönböztetni a flémet és a vitát (még egy egybites ember, de jó!), megkülönböztetni egymástól a fogalmakat és fokozatokat. Senkinek az anyukáját, családját, szexuális beállítottságát, illetve véleményezett célpontját nem emlegettem. Az flém. A vélemények cseréje, érvek támadása és védése a vita. Vitában partnerekről beszélünk, flém esetén sárdobáló retardáltakról. Pár hozzászóló teljesen nyugodtan reagál a hülyeségeidre, te meg rage-elsz, meg mindenkinek megmondod, hogy mit tegyen és mit ne, meg főleg hogy hova menjen.

    #152269
    "Valószínű, hogy az ilyen marhák miatt, mint pl. te nem ír ide egy normális wowos se. A továbbiakban én se. Trollokkal felesleges vitatkozni. Szidjátok a játékot, és ahogy megmondtam toljátok a Hello Kittyt tovább."
    Biztos vagy benne, hogy nem a te magatartásod taszító?

  • Zenszkij
    #152269
    Valószínű, hogy az ilyen marhák miatt, mint pl. te nem ír ide egy normális wowos se. A továbbiakban én se. Trollokkal felesleges vitatkozni. Szidjátok a játékot, és ahogy megmondtam toljátok a Hello Kittyt tovább.
  • Zenszkij
    #152268
    Mégis megtetted :D.
  • antgecc
    #152267
    Te hülyébb vagy, mint gondoltam :DDD Válaszolni sem érdemes erre a szerencsétlen kommentre :D
  • LaliK
    #152266
    Szerintem te meg nyiss egy olyan topikot amibe csak te írhatsz, mert 2 nap alatt 2 embert "küldtél el" innen...
    Egyébként meg ez a topik a WoW-ról szól. Mindenről aminek köze van hozzá. Miért ne írhatná le akárki is a véleményét róla? Miért ne mondhatná akárki is hogy nem tetszik neki? Ja, hogy az neked nem tetszik...
    Akkor szerintem gondold végig mégegyszer hogy 10 ember van rossz helyen vagy te.
    Beszélsz itt arról hogy miről kéne szólnia a topiknak. Nézd már vissza hogy mikor írtál valamit, ami ide tartozik.
  • Zenszkij
    #152265
  • Zenszkij
    #152264
    Rendkívül nagy intelligenciáról tettét tanúbizonyságot te is. Nekem is hagy adasson meg, hogy én nem a wowot, hanem téged fikázlak. Ennek a fórumnak a játékról, a játékban lévő dolgokról, questekről, kérdésekről, válaszokról kéne szólnia, nem pedig csak és kizárólag a te véleményedről, ami engem kiba....tul nem érdekel. Én meg ennek adok hangot. Indíts egy "a wow felett eljárt az idő, majd én megmondom" jellegű topikot és flémkedj ott.
  • Zenszkij
    #152263
    Nem különösebben adok a véleményedre. Minek írogatsz ide, te másik szerencsétlen. Épp csak a játékról nem írsz mr. troll. Troll fogalma a gyengébbeknek, például neked: aki az olvasókat próbálja akadályozni a fórum használatában, a troll olyasvalaki, aki a közösség egyéb tagjait próbálja akadályozni, méghozzá szándékosan, előre megfontolt módon. Tudatosan felrúgja a közösségi normákat, ezzel akadályozva, hogy magáról a témáról folyjon ténylegesen a fórum.
  • Count Adyn
    #152262
    A vanilla wow nekemis életem legjobb mmo élménye marad sztem örökre, de ami elmúlt az elmúlt:) Én úgy érzem már maga a műfaj fáradt meg annyira, hogy nem lehet kirobbantani a wow-ot a poziciójából. Az meg hogy mi lest 2020 ban? butaság jósolgatni, 10 éve a koaxkábelekt dugdostuk össze két gép közt 50óhmos véglezárókkal hogy diablo 2 zünk lanba uncsitesómmal, it's a long way from there:D
  • koocos
    #152261
    +1
  • picket
    #152260
    Beleképzelsz dolgokat abba, amit írok. Erőltesd meg magad kérlek, és 1 bitnél nagyobb tárkapacitást áldozz arra, hogy a wow-hoz fűződő viszonyomat értékeld. Néhány idézet talán segít.

    Témába vágó idézetek másoktól:
    -"Igen is a WoW a jelenlegi legjobb fantasy mmo a piacon, ezen nincs is mit vitatkozni."
    -"El kell fogadni, hogy a wow feltehetően 2020-ig, vagy akár tovább is az első számú mmo lesz."

    Az utóbbi egy oldalon ezeket írtam (az előző idézetekre reagálva):
    -"Attól, hogy egy szolgáltatásnak 10 millió fölött van az előfizetőinek a száma, még nem biztos, hogy jó is..."
    -"Én nem élveztem a végére a wowozást..."

    Erre a reakciók:
    -"Húzz már el innen, azt játssz a Hello Kitty kalandjaival, te troll."
    -"Ha nem tetszik, akkor minek írogatsz ide?"

    Remélem érted már, hogy nem arról van szó, hogy kiegyenesítem a kaszámat és betörök vele mindenhova, ahol GC-t vagy wow-ot árulnak, nem képzem magam ms flight simulatorral, hogy gépet rabolva bele tudjam vezetni azt a blizzard székházába, egyszerűen csak volt egy játék amit szerettem, ahol jó arcokkal együtt lehetett elcsapni a szabad órákat, ami érdekelt annyira, hogy elolvastam a vele kapcsolatos topikot sg-n, és még most is érdekel annyira, hogy legyen véleményem vele kapcsolatban. Az, hogy nem látod értelmét, hogy én ezzel a pár szabad percemmel amibe ez kerül mit teszek, kb annyira hat meg, mint egy Ausztráliában őshonos csigafaj párzási szokásai (gyk semennyire), és mivel én veszem a fáradtságot, és a "hello makik" meg a "fostalicska wow" hozzászólásoknál bővebbet, kevésbé lekezelőbbet, és témába vágóbbat is írok, ezért nem értem miért kell get-off-my-interwebz típusú hozzászólásokkal cifrázni a topikot.

    Ha "két-három arcnak az okoz örömöt", hogy fikázza a wowot, akkor ez van. Nem tudok reklámon meg nettó trágárságon kívül törölt hsz-ről kb egy éve, szóval ha te más mederbe szeretnéd terelni a diskurzust, akkor nyitott ajtókon dörömbölsz (feleslegesen, hisz nyitva vannak!). Amikor nem volt más téma, csak Crassus pvp-s beszámolói, én azon is jót szórakoztam, ami meg nem érdekelt, az átugrottam. Egyébként sem okoz örömet, hogy fikázhatom a wow-ot, csak le merem írni a "mindent megeszünk amit a Blizzard elénk rak, és az úgy jó, és nincs, sőt nem is lehet is ennél jobb" birkamentalitással ellentétes véleményemet. Nem hivatásból, csak mert böki a szemem. Meg mert ha már van véleményem, akkor miért ne osszam meg? Ezért (is) van a topik...
  • Ulthuan
    #152259
    Félreértesz. Tőlem aztán irogathatsz amennyit akarsz, csak kissé furulom, hogy valaki arra áldoz időt-energiát, hogy írogasson egy fórumra, hogy annak a témája milyen szar, meg lejárt lemez. Semmi értelmét nem látom, de a lenti 10 pontos lista azt mutatja, hogy vannak, akik találnak benne értelmet. Ha ez jó nekik, hát tegyék.
    Antique, neked meg ajánlom az értő olvasást. Nem rinya ment, meg "troooll", csak kicsit uncsi, hogy van két-három arc, akinek az okoz örömöt, ha fikázza a wowot a róla szóló topicban. Nem egyszer-kétszer, hanem szinte hivatásszerűen.
  • Bhalage
    #152258
    nem hinnem, hogy a patch es a nerfek miatt ujabb milliok jonnenek vissza, aki akart, azt eddig megcsinalt mindent, aki nem az emg ezutan is javareszt balfasz/idohianyos/anitszoci/stb marad. nem hinnem, hgoy trendi lenne a pugos raideles, sztem ugyanis baszottunalmas es semmi elmeny nincs benne.
    ez hosszutavon megagiga bukta, azt boritekolom :D:D:D
    (((de lesz amjd uj expansion, szal no fear. abban lesz (elvileg) dinamitz)))

    szvsz, a kovetkezo expansion lesz erdekes, az mozgat (vagy nem mozgat meg) komolyabb tomegeket, ki a szart erdekel, hogy a most hozzacsapott PISZLICSÁRÉ kontent elvisz vagy hoz még 10k előfizut. (a szam koltoi jellegu kitalacio)

    de amugy kivancsian varom a kovetkezo jelentest (evvegen lesz talan vmi osszesites, !nemcsak wowrol!) aztan meglatjuk, hogy a hullamvasut epp merre megy.
  • MaRee
    #152257
    Hehe most találtam rá erre, kb 5 éve láttam utoljára, azóta is szerintem az egyik legjobb machinima, pedig semmi csilli-villi effekt nincs benne, meg iylesmik. :)