166745
  • Dr DeViLKiNG
    #152581
    Én már cseréltem vgat, ramot, procit. Vga/ramnál semmi változás nem volt (20-25 átlag fps, dalaranban 15 körül). Aztán kicseréltem dual coreos 3.2-es procit (ami 3600on ment), és láss csodát 50+fps mindenhol.
  • picket
    #152580
    Az is jó, ha a wow.exe 25%-nál több procit kajál.
  • picket
    #152579
    Mielőtt nagyon elharapózna ez a "4 magos proci" mánia megtennétek négymagosok, hogy wow-ot indítva sima task manager performance füléről löktök egy screenshotot? (Csak mert játékok általában 1 szálon mennek, wow is régen így volt, és mielőtt félreinformáljuk a népet tájékozódjunk egy kicsit).
  • LaliK
    #152578
    Kösz mindenkinek, azt hiszem +2 giga az még belefér mostanában :D
  • Lacee
    #152577
    eddigi tapasztalataim szerint (igaz, kb fél éve nem játszom) leginkább a RAM mennyisége van nagy hatással a játékra, és a videokártya legkevésbé.

    a meglévőhöz dobjál hozzá még két gigát, és érezhetően jobb lesz az összhatás.
  • Zsoltika 007
    #152576
    4 magos cpu, 4 giga ram, meg egy ssd. Ezzel már hamar betölt. De ha nincs akkora keret a 4 giga ramot tenném előre.
  • r4pt0r
    #152575
    Már nincs a 10napos időkorlát.
  • Fehercsoki
    #152574
    20as szintig ingyenes,de csak bizonyos ideig játszhat(10 nap azt hiszem),utána vagy új accot kell csinálni(azaz új karaktert kell indítani),vagy meg kell venni a teljes játékot ÉS még havi díjat is fizetni.(első 30 nap ingyenes az alapjáték megvásárlásakor)
  • joeker
    #152573
    Üdv!

    Olvasgattam a fórumot, és lenne egy kérdésem: A fiam szerint ingyenes lett a WoW a 20-as szintig. Ha tovább akar játszani, akkor elég megvenni a játékot és tud játszani vagy nem elég megvenni, utána már havidíjat is kell fizetni?

    Előre is köszi a segítséget.
  • Dr DeViLKiNG
    #152572
    Legfőképpen a dual core a probléma. Egy 4 coreos meg egy 2 coreos között iszonyat nagy a különbség. A másik ami nagyon megdobja ezt az egy ssd winyó.
  • LaliK
    #152571
    Valaki megtudná mondani, hogy lehet-e a WoWnak valahogy plusz memóriát adni? 2giga ramom van dual core-os procim 512-es HD videókártyám és mégis a betöltőképernyők 2-3 percig tartanak (pl. ha summolnak, vagy ha belépek) egyébként FPS-em normális...
    Nemtudom hogy az baj lehet-e hogy nem a C-re telepítettem hanem egy másik partícóra =/
  • [HUN]Crassus
    #152570
    "ratyi healer" ez sokmindent elárul arról,hogy milyen ember illetve játékos is lehetsz....
  • Fehercsoki
    #152569
    Hú nekem is adtak 7 napot:D Megnézem ezt a 4.2-t,bár GCre úgyse lesz pénzem.
  • Dr DeViLKiNG
    #152568
    Mostmár lehet megadni cdkulcs utolsó 6 számát is az helyett.
  • tréj
    #152567
    Sziasztok láttam hogy írták a titkos kérdés/válaszos dolgot,és mikor szokták kérdezni mert már régen csináltam az accot és nem tudom mit adtam meg ezekre nem lehet valahol megváltoztatni vagy valamit csinálni vele?
  • lolSL
    #152566
    nekem is, pedig alig pár hete fejeztem be egy scroll of rez free 10 napot (még egy előnye az angol címnek :P)
  • lolSL
    #152565
    hát az én bnet accom eredetileg amerikai címmel volt, amikor még csak ott ment
    aztán átirogattam magyarra és arra migráltam az eu accomat amikor lehetett, aztán amikor kiderült hogy olcsóbb egy jóöreg FS hírből, átírtam angol címre
    ha nem azonnal de 1-2 nap után már font volt eur helyett
  • Dr DeViLKiNG
    #152564
    Na, mondom megnézem ezt a 9 fontot, mert eddig nem ennyi volt :D
    Belépek bnet accra, hát ott virít egy "claim 7 free days gametime" wow alatt. Na ez tetszik :D
  • antgecc
    #152563
    Azt hogy? Magyar címemet átírhatom random angol címre? Magyar mastercardom elfogadja az átírás után?
  • lolSL
    #152562
    blizzardtól kell venni
    angol cím -> 9 font ~ 2600ft havonta a wow
  • Forcee
    #152561
    nem a blizzardról beszélek hanem ezekről a neten rendelős oldalakról.
  • Dr DeViLKiNG
    #152560
    Játék a számokkal:
    Szóval egy kis wowprogresses számolgatás.
    Jelenleg 57971 guild ölte meg 10-es Magmawot (talán ez a legkönnyebb boss. Biztos van olyan guild ami másikat ölt meg, és csak 1 killje van összesen, de ezt most elnézzük.), és 4393 a 25-öst.
    Ez összesen 689535 ember. Na most a wownak jelenleg olyan 11 millió felhasználója van. Ebből adódik a kérdés, hogy fél évente annak a 6%-nak fejlesztik a wowot/peccseket?

    Lássuk a pvp számokat:
    AJ összesítés szerint a s9 240000 aktív 3v3 csapattal zárt. Mondjuk hogy ennek a fele alt/nem játszik/akármi(ami nagyon nagy túlzás, mert ez az aktív csapatok száma, ami azt jelentené, hogy nincs benne 0-ás team, de ki tudja), az 120k szorozva 3 emberrel egy csapatban 360k. Ehhez hozzájön az aki csak 2v2 vagy 5v5-öt, vagy rbgt játszik(2v2-t általában 2-3szor annyian, 5v5öt tized annyian. Persze biztos van átfedés a 3 bracket között (2,5*2*240k/3=400k, 5*2400/3=4000, rbghez nincs adat). Ez így összesen legalább 360k+400k+4000+x azaz 764k+x.

    Kérdés akkor, hogy miért is vannak leszarva a pvpsek, amikor nyilvánvalóan többen vannak? Vagy csak a dungeon playerek?
    Kicsit furcsa...
  • antgecc
    #152559
    Jajj de várjuk... tart majd addig, mint aaaa.... WAR? Aion? Rift?
  • antgecc
    #152558
    Jah, ezért választja az összes hülye a dps classokat. A healhez és a tankoláshoz már ész is kell.
  • lolSL
    #152557
    ne is bízz bennük, mind a 11 millió előfizetőjét meglopja a blizzard!
  • Forcee
    #152556
    az a baj h a netes fizetés és föleg a bankkártyás az nemmegy mert ugy csak apám kártyájárol tudnák ö meg semilyen ilyenhez nem adja a kártyáját de meg is értem énse bizok ezekbe a honlapokba még steamrol se rendeltem ... :S
  • lolSL
    #152555
    have to heal
    azért azt megértem hogy a wow függőség
    de ratyi healernek lenni nem kötelező benne
  • [HUN]Crassus
    #152554
  • D4v3
    #152553
    http://www.g2play.net/store/World-of-Warcraft-EU/
    Én és haverok is innen vettünk pl. Catát is. Kb fél óra alatt megkapod a kulcsot, de előfordulhat, hogy kérnek személyit pl. Egyik haveromnak volt velük gondja egyszer a fizetéskor, de egyből visszarakták a pénzt a kártyájára. Szerintem ennél jobbat nem találsz.
  • csokicsiga #152552
    Csinálsz egy accountot,saját név,cim egyéb,a biztonsági kérédst,választ jól jegyezd meg,letöltöd a klienst,kezdessz egy worgent,10 napig játszol,utánna megveszed a kiegeket,innen livekodok.com gamecard,és game is olcsobb,persze 100%-ig megbizható!
    További jót.
  • Forcee
    #152551
    oké thx akkor ráérek még venni game cardot. és hol fogom látni h hány napom van még?

    worgent akarok kezdeni szoval egyböl a catát is fölkell raknom de igy akkor nemkapom meg a 10 nap trialt igaz? :D
  • Dr DeViLKiNG
    #152550
    Eredetihez van 30 nap, és utána még el lehet nyomni egy cata trialt, ami 10 nap (igaz lvl81 limit). Azt nem tudom, hogy wotlkhoz is van-e ilyen, de az alap egy hónap alatt biztos meglesz 70+ szóval annyira nem érdekes.
  • Vincentcloud
    #152549
    Régen kaptál az alaphoz egy hónapot, szerintem még mindig
  • Forcee
    #152548
    hogyha mindent megvesz az ember és föltelepit akkor még kap valamennyi idöt amig nemkell gamecardot venni igaz? ( és mennyit? xD)

    átakarok állni a starter editionrol és szeretném tudni h egyböl költsek-e gamecardra mert ha lehet az huznám amig tudom :P
  • Asperot
    #152547
    Vatera 6.9 k és jobbat ne nagyon remélj mert a legijesztőbb kínai cd-key boltokban is 6.7 k-ra jön ki.
  • Dr DeViLKiNG
    #152546
    Tud valaki valami olcsóbb helyet Cataclysmra? Az se baj, ha külföldi/csak cd key. cdgalaxist/576-ot néztem. Galaxisban 7k most, annál kéne olcsóbban. :D
  • [HUN]Crassus
    #152545
    nem a játék hibája hanem a feltörekvő generáció Taigetosz+ mivolta miatt álltak át a Blizznél erre a színvonalra.....pár napja épp erről elmélkedtünk egy másik topikban is,hogy 6-8 éve egy iszonyatos leszálló ág van minden megjelenő játéknak a nehézségében....
  • Dr DeViLKiNG
    #152544
    Hát heroic sem lesz egetverően nehezebb. Egyrészt mert 1 hc kill már meg is van minimum (valaki 3 ról is beszélt).
    Tegnap beszélgettem haverral, hogy szerinte mennyi idő lesz, mire lemegy minden hcn. Ő is azt mondta max 1 hét (szerintem meg péntek estére meg lesz).
    Másik meg, bwd mostani szintjére azt mondják, hogy gyorsabban lemegy egy pugal, mint za/zg pug.
  • UnknownAsshole
    #152543
    Valóban könnyebb mint az előző content, csak ragna maradt de szerda elött még meg lesz az is. Szerintem azért a heroic változata húzósabb lesz. A normal az marad a kicsi vagy casual guildeknek, viszont pugoknak jó ideig nem lesz esélyük rá... Ez van, ezt kell szeretni. (vagy nem)
  • Dr DeViLKiNG
    #152542
    Ennél már csak az a viccesebb, hogy Ring of Valort megint vissza raktákt a gamebe, és már első nap után jöttek ki gyakorlatilag ugyanazok az exploitok, amik miatt ki lett véve, és a tömeg még be sem tette oda a lábát.
    Igazán jót tett a sok orosz "szakember" a játéknak.