166745
  • antgecc
    #154115
    Szerintem randa...
  • Zod
    #154114
    Tényleg jól néz ki, az ember felnéz, kék az ég, tűz a nap, lent meg sötét van... :-) A wowban mindenféle helyek megvannak alapból, sztyeppék, sivatagok, mocsarak, havas és vulkanikus tájak, erdőségek, még másik bolygóra is kimehetsz...
  • antgecc
    #154113
    Szétoszlottak, Eclipse, Bloodscalp.
  • LeWyTy
    #154112
    Jé mit találtam.. pont ide illikCSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE
  • LeWyTy
    #154111
    Ők hol játszanak/játszottak?
  • antgecc
    #154110
    Hejj de retro :) a priest a haverom :)
  • LeWyTy
    #154109
    Ennél sosem lesz jobb
  • LeWyTy
    #154108
    was a fas
  • Sáska
    #154107
    ez jo reklam :-)
  • [HUN]Crassus
    #154106
    lehet hülye vagyok,de CN volt már WOW reklámban évekkel ezelőtt....
  • skorpio7
    #154105
    Ez már nagyon hiányzott a sorból. :D
  • Fpocok
    #154104
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
  • lolSL
    #154103
  • WiLDoR
    #154102
    Most néztem pár órája moziban az Immortals cimű filmet. Megihletett, az volt kb. hasonló ehhez :)

  • shaddam
    #154101
    Jajj hát valamibű meg kell élni.
    Amúgy szerintem se túl etikus...
  • maniac001
    #154100
    A fossssokkk nagyon okos emberekből áll, velük ilyen nem történhet. Bát ha már "vegyél wow goldot" hirdetések vannak a honlapjukon...
  • lolSL
    #154099
    hát ha azért a seggnyalásért amit folytattok nem kaptok pénzt vagy legalább ingyen wowot meg codot örökre akkor kurvanagy faszok vagytok :D
  • shaba23 #154098
  • Attila1234
    #154097
    Na persze. :D A Blizzard ezért tolja nekünk a nagy lóvét. LOL!
  • Dr DeViLKiNG
    #154096
    Pedig már akartam mondani, hogy biztos nem nagyon fogyott az authenticator, és kellett valami reklám neki.
  • Attila1234
    #154095
    Nem egészen ez történt. Csak törölni kell a gyorsítótárat, és újraindítani a böngészőt. Utána elméletileg mennie kell.
  • Dr DeViLKiNG
    #154094
    Néztem mit akart ez letölteni nekem. Még szerencse, hogy éppen semmi vírusírtó nincs a gépemen. De valami penge cucc lehet ha a firefox is elkapja, és rákérdez hogy le akarom-e tölteni. :D
  • lolSL
    #154093
    frostshokkot feltörték és wow acclopó szart tölt le betöltéskor gg :D
  • picket
    #154092
    A kérdés csak az, hogy a te szlengedben a helikopter milyen madár.
  • Botond #154091
    Szóval itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Hát jóva', legyen akkor ígye.
  • jazzy
    #154090
    Mostmár boldog kazuár vagyok
  • picket
    #154089
    /slap

    Ha csak ennyi kellett a boldogságodhoz...
  • jazzy
    #154088
    Nekem tetszik. Slap me.
  • Vincentcloud
    #154087
    Ez az igénytelen kazuár kifejezés akkor tartozna a wow szlengjébe, ha a világon mindenki ugyanúgy használná. Az hogy valami hülye kitalálta és közben viccesnek gondolta magát, csak az ő problémája.
  • QuippeR
    #154086
    nem azért alázom, mert nem ismertem a szót, hanem mert nyelvi igénytelenség azt a szót használni. ahogyan szlengben a "kiló" 100 forintot jelent, mégis aki ezt a kifejezést használja, azt leugatom. mert a "kilo-" az 1000, esetleg 1024, de semmi esetre sem 100. akkor se, ha valami igénytelen szerint annyi.
  • QuippeR
    #154085
    tehát vagy használok egy szlenget minden szavával együtt, vagy pedig egyáltalán nem is ismerem? tényleg ez a két opció létezik?

    egyébként nálam meg az idióta azt jelenti, hogy rendes arc. ez az én kis saját kis szlengem, idióták.
  • 1Darton1
    #154084
    Nem tudom, hogy egy számodra ismeretlen csoport fórumán szidni a szlengjüket tesz tudatlanabbá, vagy hogy egy mondatot nem nagy kezdőbetűvel nyitsz, viszont pontot raksz a végére.
    Feltételezem Te semmilyen szlenget nem használsz, még ott sem, ahol ez teljesen elfogadott, illetve kvázi megkövetelt.
    Hogy egy madár nevétől miért nézne idiótának bárki, azt fedje jótékony homály. Az különösen érdekes kérdés, hogy egy wow fórumon helyesen használt wow szleng miben befolyásolná az életemet. Én inkább nem feszegetném ezt a tudatlan témát a helyedben, mert máris fordítva sült el.
    Azért röviden elárulom miért is használják a kazuár kifejezést. Ugye a casual szó meglehetősen pejoratív értelművé vált az idők folyamán, nem teljesen véletlenül. Manapság már az ügyetlen játékos szinonimájának számít, és nem is a játékidőre utal. Ezért szokás ezt az érzést inkább egy aranyos állatka nevével enyhíteni. Antropológiai félpercünket hallhatták.
  • lolSL
    #154083
    mi ez a lávafolyam a barrens chat közepén? tört szerver?
  • Dr DeViLKiNG
    #154082
    Nem is tudtam, hogy wowhoz is van "darkosítás" :D
  • Botond #154081
    Csak szólok, hogy a zsargon az egyes csoportok nyelve, amiben gyakran előfordulnak ilyen 'szlengek'. A wow tábor is egy ilyen csoport aminek megvannak a saját zsargonjai, az hogy ebből ti legalább egyet nem ismertetek (megjegyzem én sem), az azt jelenti, hogy Darton jobban beépült ebbe a csoportba, mint mi. Ezért alázni, hát minimum nem okos. :)
  • QuippeR
    #154080
    szerintem olyan szlenget nem érdemes átvenni, amitől tudatlan idiótának néz ki az ember, de azért további sok sikert az életben.
  • shaddam
    #154079
    Onnan hát.
    Az is érdekes ha egy szón folyik a vita nem magáról a játékról :D
  • 1Darton1
    #154078
    Szóval egy wow szlengnek a wow topic nem megfelelő közeg. Roger!
    A zsír bizony vegyület, még ha nem is egy bizonyos vegyület, hanem szerves vegyületek csoportja. Majd bemásolom a wikipédia megfelelő definícióját is, hátha úgy érthetőbb lesz, ha már a mondandóm lényegét nem sikerült dekódolni.
    A józsikás vicc "nem jött át, genyó". Biztos a szivárványos alosztályon dívik a humorérzék ezen formája.

  • [HUN]Crassus
    #154077
    ne máááááá:P
  • lolSL
    #154076
    fel kéne pofozni azt aki először képes volt leírni ezt a szót
    gondolom faszshockról terjedt el..