166745
  • ezustszem
    #154676
    Kezd unalmassa valni ez a hatalom manias bannolgatas es vele valo fenyegetozes is...
  • picket
    #154675
    Go ide, én ott is olvasom, reagálok, sőt másoknak is (akiket érdekel) felhívom a figyelmét a vitánkra. Erre is ott reagálok. Mint ennek a topiknak az óvóbácsija ha folytatod ezt az offot itt, akkor törölgetek. (Nem haragból, hanem hogy ne zavarjuk ezzel a többieket.)
  • Kasadya
    #154674
    nekem nem az a célom,hogy te vagy a másik rosszul érezze magát! Valahogy jogosnak éreztem,hogy ha már játszottam a játékkal 2 hónapot akkor ami nem tetszik azt megvitassam másokkal,de az a topik hemzseg a csőlátású emberektől akiknek csak egyfajta véleményt lehet irni .Ha nem pozitiv a véleményed akkor szarszemét vagy és még ki is tiltanak......vicces nemde?
    Csak olyan létező és irritáló problémákról irtam amik valósak voltak SŐT most egy egész peccs kb. az általam is felsorolt hiányosságok fixálásával vagy implántásával van tele....és egymást kezét fogva ugrálva örvendezik mindenki, közben ezeket én már december 26.an leirtam és kibanoltak miatta....
  • picket
    #154673
    Egyrészt felesleges személyeskedni. Nem értünk egyet és kész, nem kell, hogy mindenkinek ugyanaz legyen a véleménye, mert nagyon unalmas lenne a világ (hát még a wow-topik ). Nephin se kutyám, se macskám, és egy csomó dologban nem értek egyet vele, amit kibeszéltünk kb 3 hónapja swtor topikban, és lezárult az ügy. Ajánlom neked is, hogy a "megakadt lemez" szerepét ne vedd magadra, mert unalmas és irritáló. Tehát nem értünk egyet, ennyi. Én még nem toltam fele annyit sem, mint te, a pvp-re meg egyszer benéztem, vicces volt a 10 fps, és úgy döntöttem kibírom valahogy nélküle. Idővel lehet, hogy változik a véleményem, de most ennyi, és további miriád hozzászólás sem tántorít el a tapasztaltaktól, és akármennyit írogatsz sem fogom rosszul érezni magam amikor beloggolok játszani.

    Másrészt attól, hogy kitiltottak egy topikból még nem kell a másikba menni offolni. Itt az esgén az swtorral kapcsolatos témának megvan a topikja, oda való ez. Értem, hogy nem tudod kiírni magadból, de akkor nyiss neki egy privát topikot, küldd el a linkjét, én berakom kedvencekbe, és ígérem olvasom, sőt, ha gondolod belinkelem swtor topikba (most jut eszembe, hogy van is ilyen topik - nekem kedvenc, senki nem írt bele, azóta sem, sajnos). Szívesen olvasom a véleményed, meg reagálok is rá, és onnan a kutya nem fog kitiltani, vagyis lehet kulturáltan anyázni.
  • Zenszkij
    #154672
    Felesleges a két játékot összehasonlítani, van akinek ez tetszik, van akinek a másik, és van akinek mindkettő. A kezdetek kezdetén a WOW se volt tökéletes, csak nem volt igazi konkurenciája, ennyi. Volt ideje kinőnie magát.
  • QuippeR
    #154671
    én két hónapja játszom, és 38-as az egyetlen karakterem. körülbelül 20 percet töltöttem eddig PvP-vel.

    sry, de a játéknak nem te vagy a célcsoportjában, hanem én.
  • Zenszkij
    #154670
    A frost DK nem a "lőcs" kategória. Warriorként hatalmas meccseket lehet ellene tolni. Érdekes, én 4,7 K resivel a legtöbb feral dudu-t agyonvágom. A mage már más tészta, de 4-ből egyszer azt is elkapom.
  • kingofn00b
    #154669
    Hát, azért a blood DK-t leverni nem lehetetlen. Ki kell kitolni, meg rootolni, aztán elfogy az szépen lassan. Ha nem tud téged ütni, akkor nem fog gyógyulni sem. Vengeance nélkül kb lókukit sem sebez. Kicsit soká tart, de verhető. Nem könnyen, ez tény.
    Én frost DK-val nyomom, már nagyon régen, és nem érzem kicsinek a lőcsömet.
    Blood DK BG-n jó zászlót vinni/bázist őrizni.
    De egy feral dudu sokkal inkább a megölhetetlen kategória. Van úgy, hogy 2-3 dps vért izzad, mire összecsukja a kurva medvét. Vagy egy rugó, aki passziánszozik rajtad.
    Vagy a frost mage, aki a minap 2 warriort ölt meg 2v2-arénában egyedül. (belaggoltam, és mire mozdult a képernyőm, halott voltam)
  • Kasadya
    #154668
    2v2-t felejtsd el....pontot kiszedni jó ,de amugy kuka.
    Én egy frost mageval zanzásitom a népet kb. oly mindegy mivel mész,de 2dps a nyerőbb
  • Dr DeViLKiNG
    #154667
    Érdemes megnézni mit is alkotott a trion a riftben egy év alatt, és hogy még mi várható. Már csak a magyar vonatkozás miatt is. :p
  • Zenszkij
    #154666
    Warriornak 2v2-ben kit javasolnátok arénatársnak?
  • antgecc
    #154665
    Nem ez volt a baj. Nagyon sokan kezdték el a játékot, csak kb ugyan annyian ott is hagyták.
  • Kasadya
    #154664
    no para idén kapunk WODO infókat:P
  • Dr DeViLKiNG
    #154663
    Sajnos nem ment rá 100 milliós marketing. Az volt a baj.
  • Kasadya
    #154662
    nézem a Guild Summit-ot az 1.2-ről.....na kb igy kellett volna kiadni.....
  • Kasadya
    #154661
    nah még annyit azért ,mert az animációkkal kapcsolatban a struccpolitikát választottad attól még nem működnek rendesen....most tényleg linekljek neked 68 videót a youtuberól? ha már magadnak vagy nekem nem hiszel?
  • LeWyTy
    #154660
    Én mikor húztam az első karim eredetin. az 24óra alatt volt 50
  • Kasadya
    #154659
    mindegy menj csókolgasd Nephin-t és mondogassátok,hogy milyenfasza a játék hátha magatok is elhiszitek....
  • antgecc
    #154658
    Talán nem véletlen, hoyg alig játszanak vele. Nem? Talán nem véletlen, hogy én sem játszok vele....
  • Kasadya
    #154657
    4 hét volt mire 50-es lett az első karim pubi
  • picket
    #154656
    A második, harmadik, tizennyolcadik karakterről nem tudok nyilatkozni. Sehol nem volt a játék dobozára írva, hogy napi 25 órát kockulva rusholni kell max szintre, így aztán nem is erőltettem. Akinek nem autóverseny, az a mai napig élvezi. Aki két hét alatt max szinten anyázott a pvp miatt, az már mind abbahagyta.

    Animációkról szintén nem tudok nyilatkozni, én megnyomom és megy, ami nem instant, azt meg castolja. Ha kicsit késne, akkor sem dől össze a világ, de még nem láttam sose ilyet.

    Még mindig wrong topic.
  • Dr DeViLKiNG
    #154655
    Már nem azért, de Riftnek egyáltalán nincs semmi baja azon kívül, hogy alig játszanak vele. Nagyon, de nagyon felturbóztak benne mindent a release óta.
    Nem véletlen, hogy nekem is érkezik a lifetime előfizető kód (ismerősök rulz).
  • Kasadya
    #154654
    azokat nem vettem meg:P
  • Kasadya
    #154653
    első kari uccsó pár szintjénél/kivéve a class küldik/ a 2. karinál már majdnem fullra és a 3. karinál már 100% ban skippeltem....minden tiszteletem a tied,hogy te még 3 hónappal a release után is végigmozizod a párbeszédeket! Sajnos nekem többet ér,hogy a sebzés/heal/support spellek akkor menjenek el mikor eltoltam őket és ne egy fölösleges animációs csokrot bámuljak:P

    Biztos van 1-2 fanatikus aki végigmozizza az összes storyt respekt nekik!
  • antgecc
    #154652
    Ugyan az a forgatókönyv, mint WAR-nál, Aion-nál és Rift-nél. Épp ezekből okulva nem vártam kicsit sem az swtor-t. Annyira tudtam, hogy ez lesz.
  • picket
    #154651
    Nyéllel akarsz szöget beverni, nem tudom miért csodálkozol, hogy nem megy...

    "párbeszédekre basszák el a pénzt meg időt amik kb. 1 hónapig érdekesek" - Well played, nagyon jót röhögtem. Most visszakeressem swtor topikból a hsz-t, ahol elszólod magad, hogy skippeled a párbeszédeket? Így nem csoda, hogy nem tart sokáig a szufla.
  • Kasadya
    #154650
    hát ha nem a faszom párbeszédekre basszák el a pénzt meg időt amik kb. 1 hónapig érdekesek akkor még jó játékot is tudtak volna késziteni:P
  • LeWyTy
    #154649
    Nem az swtor van elmaradva... hanem a wow ot tökéletesítik már lassan 10 éve
  • Kasadya
    #154648
    nah tessék nézd meg milyen a sors.....épp a félkész dolgokról beszélek erre mit lövök SWTOR topikból

    http://www.youtube.com/watch?v=WmxUSFN0P1I&feature=player_embedded#!

    hát igen.....el és meggondolatlan skillek tömkelege az egyes classoknál.
  • Kasadya
    #154647
    mikor nagy WOW kihagyás után SWTOR befejezése napján először mentem be BG-be megértettem,hogy annak a játéknak nincs lelke és egy félkész valami......SAJNOS! ,mert azért azt hozzáteszem,hogy nagyon szerettem volna ha fainul megcsinálják,de fail lett belőle...:(((
    Ég és föld dinamikában,precizitásban,kivitelezésben, ötletességben a kettő!
    SWTOR legalább 5 évvel elvan maradva minden szempontból.

  • LeWyTy
    #154646
    Újra van kedvem támadt wowozni

    De pénzem nincs
  • Kasadya
    #154645
    végigvittem 2x.....
  • antgecc
    #154644
    na mijaz meghalt a swtor?
  • Kasadya
    #154643
    azért egy kanál vizbe tudnám megfolytani aki kitalálta a feralnak a rake+rip-et.....miféle faszság már,hogy megüt "2x-3x" aztán úgy vérzel el mintha a vénád hosszában felvágtad volna:S

    nekem 0/24 a targeten kell lennem,hogy megtudjak valakit ölni ,de az elbaszott koncepció miatt egy feralnak egyedüliként! a játékban max fél Hp-ig kell leszedni,mert 2 secente 20k+ okat vérzel....tegnap űzütt sportot egy feral rajtam,hogy megcsapdosott aztán otthagyott a pöcsbe elvérezni....vagy van az a verzió mikor ugyanigy megcsapdos aztán átmegy maciba és ugrál mig elvérzel,mert olyan is van,hogy 500-as!!!sima meg 2000-es Crites Mortalokat ütök Colossus Smash-el bakki:P
  • Dr DeViLKiNG
    #154642
    Kimondottan 1v1-re van balanceolva a játék. Ja nem.
    Blood lófaszt sem és 2v2-n meg bgn kívül. És mellékesen csak megsúgom, hogy a feral druid ugyanezt tudja, csak mellé még rádrak két 5-10k-t tickelő dotot, meg rádbasz 30k-s biteot.
  • Zenszkij
    #154641
    DK, a véleményem ez: absorb, absorb, absorb. Warriorként a blood 1v1ben üthetetlen. Közröhej. Aki ezt kitalálta egy überbarom ökör. DK-val játszani nem kihívás. Nevetséges ez az absorb. Nekem is van egy 85ös DK-m, de nem jáccok már vele mert vicc kategória. Full pvp resivel bloodban közröhej, nekem ez nem eredmény. Aki erre veri magát az ritka nagy kislőcsű. Oké, hogy heroic class, de nehogymá csak a mage tudja lebaszni.
  • Hugh Hefner
    #154640
    dk-t lehetetlen leütni kb...

    disc pap ki tudja magát healelni, de ha silenceled, akkor belekényszerül, hogy kényelmetlenül sok manából healeljen, és egy dk mivel nem manából él egy idő után ígyis úgyis leveri. és nem említem, hogy a dpriest kb alig sebez a csökkentett dotjaival meg azzal a pár spellel ami megvan neki mint sebző. nem olyan erős az
  • kingofn00b
    #154639
    Tegnap ellőttem eddigi pályafutásom legsikeresebb Hungering Cold-ját.
    Twin Peaksen az EFC mellett, az eredmény 7 jóképű jégkocka... :-)
    Valahogy senkinek nem jutott eszébe szakítani.
    Persze a zömét se-perc alatt kiszedték a dotok meg a CD-k, de öröm volt nézni :-)
  • jazzy
    #154638
    Nerf priest
  • Dr DeViLKiNG
    #154637
    Összes cdt elnyomó rugot, meg dkt nagyon nem peelelnek.