166745
  • Kasadya
    #154718
    kimaradt pár hónap...
  • antgecc
    #154717
    A híres Blizzard balance. Új vagy? :P
  • Kasadya
    #154716
    hmm a 380 ilvl-es rugómmal 3x akkorát tolok DMG -et mint a 401 ilvl-es warrival....WTF???
  • Hugh Hefner
    #154715
    én már nem lepődöm meg, egyik guildtársamat megkérdeztem, hogy ugyan nyomjon már egy /playedet és mondja el mennyit ír ki, erre azt mondta, hogy addonnal méri, és jelenleg vmi 500 napnál jár.

    oO
  • picket
    #154714
    no, srsly
  • Kasadya
    #154713
    huje:)
  • picket
    #154712
  • Kasadya
    #154711
    kis érdekes statisztika: 7 év alatt 5 db 85-ös karim PVP története....sajnos az acsi időszak előtti statisztika nincs benne,de ha megnézem a 70-es papomat vagy a 68-as magemet ami exalted WSG+AB és majdnem exalted AV-vel akkor a sima BGk-re még lehet dobni 1000-1000 playedet karinként:P

    naszóval

    lejátszott BG meccs:5125 /plussz 5-7000 acsi előtt/
    nyert BG meccs :2289

    lejátszott rated BG meccs: 238
    nyert rated BG meccs : 148

    lejátszott aréna meccs :9091!
    nyert aréna meccs :4628

    unatkoztam számolgattam:P:)
  • Arnoux
    #154710
    Egyébként tudna adni vlk pár infot a WoW jelenlegi helyzetével kapcsolatban? Majdnem kereken 5 éve, hogy utoljára előfizettem.
    Főleg az érdekel, hogy hol játszik sok magyar, melyik oldalon (alliance-horde) és konkrétan a Rampage battlegroup PVP tekintetében milyen? (ott van a Ragnaros szerver) Alliance-nak és hordának kb milyen hosszú ott a queue a random BG-re?
  • Arnoux
    #154709
    Sziasztok!

    Tudna valaki küldeni Scroll of Resurectiont Bloodscalp Horda oldalról? Azért fontos, hogy onnan, hogy oda tudjam transzferelni az egyik karakteremet ingyen.

    [email protected]
  • Zenszkij
    #154708
    akkor jön, ha a wowarmory-n rákeresel a karijára, de már nem adja be
  • antgecc
    #154707
    Hogy működik ez a ressurrect? Mennyi ideig kell inaktívnak lenni?
  • Zenszkij
    #154706
    tájékoztatlak, hogy elérhető, haver csajának lvl 80as lett instant a 45 ös hunterja, belépéskor ki tudod választani melyiket tolja fel
  • picket
    #154705
  • Kasadya
    #154702
    az a fele már más tészta ,hogy hónapok óta dzsemboriznak az SL-es srácok és az érdekes módon senkit nem zavar.....illetve akit zavar azt is leugatják keményen:P
  • Kasadya
    #154701
    :D

    azért nagy meglepetésemre Nephin visszaengedett....az végre korrekt
  • maniac001
    #154700
    Szerintem nem csak a wowot unják. Gondold el, ez a fajta mmo közel 10 éve megy. és arról szól, hogy felszintezed a karakteredet, majd raidelsz jó cuccokért. Rommá farmolod a raideket hogy kiessenek azok a cuccok, amiben már egy erősebb raidet farmolhatsz szarrá. Azán jön egy content patch vagy kieg, és a hónapokig farmolt csilivili gearedet lecseréled az első zöld trash dropra. És ebből elege kezd lenni a népnek, körítéstől függetlenül. Vannak újító próbálkozások, Tera pl de szerintem az se lesz hosszú életú európában. csak amíg tart az újdonság varázsa.
  • maniac001
    #154699
    Magyaroroszágon nem lesz elérhető ez.

    Amúgy nem hinném hogy ez a bannoltak topikja lenne, az swtor topik ilyen csak. Crassusnak van igazam a sárkány lovagrend a hulladékok gyülekezete (1-2 kivétellel). De a sárkány lovagrendesek nephin (a topik házigazdája) pöpösét szopják, ezért ők bármit mondhatnak, elzavarhatnak embereket, lenobbozhatnak mindenkit, ha valakinek más a véleménye mint nephinnek és szolgáinak már megy is a ban. nyilván ez a nephin IRL egy kis senki akit kúrogatnak otthon meg az oviban, így itt éli ki a hatalmát.
  • Fehercsoki
    #154698
    Scroll of Resurrectionnél most hogy van a lvl 80as karakter? Akár csinálok egy lvl 1es karaktert és felnyomja lvl 80ra vagy csak valami bónusz xpt kapok mint rafnál?
  • PiszkosFred
    #154697
    Nem haldoklik, egyszeruen csak szepen csendben fogy. Ami egy 7-8 eves jateknal nem meglepo, lassan egy teljes generaciovaltasnal vagyunk a jatekosok tekinteteben.

    A tartalom most a Raidfinderrel, es a vele erkezo butitott harcokkal elerhetove tette a harcokat, legutolso bossokat barki szamara. Anno csak akkor lattad az adott raid utolso bossat, ha vegigszenvedted a harcokat normalon (oke, hc guildek rohogve nyomtak a full cleart az elso heten, de a maradek 95% szopott a raideken hetekig, foleg a semi hc es casual/social guildek).

    Most lenyegeben 2-3 ora alatt latod RF-del, hogy mi tortenik Deathwinggel, es elmondhatod, hogy mindent lattal a jatekban, the end. Es sok embernek ennyi eleg, a gear farmolast inkabb hanyagolja. Nagyon sok jatekosnal volt csak 1 db Ragnaros kill, mert eleg volt neki a tudat, hogy lenyomta, nem akarta hetrol hetre ujra. Van persze, aki a legjobb legmagasabb geart farmolja, nekik is megvan a lehetoseg a jatekban.

    Es ne felejtsuk el, hogy erkeznek az mmo-k, es a jobbnal jobb AAA jatekok, amelyek - akar single, akar coop, akar mmo - elvisz par embert ideiglenesen. Pandara vissza fog terni a nagy reszuk, de a blizz celja, hogy a visszaterok szamat maximalizalja, ezert is az akcio.
  • flashpointer
    #154696
    mert már meghalt :D
  • Zenszkij
    #154695
    kicsit sem haldoklik
  • Hugh Hefner
    #154694
    szüttyögök itt a szintezésre váró karaktereimmel, valaki meg raffal meg ezzel egy nem piálással töltött hétvége alatt 85-n van? oO

    egyébként meg szerintem azért nem volt gáz a cataclysm... ahogy így utólag elnézem az örökfagy előző kiegészítőt, ez sokkal jobban össze van rakva... nem nagyon értem, hogy miért haldoklik ennyire tőle a wow, világosítson már fel valaki
  • PiszkosFred
    #154693
    Fogy a jatekosallomany, vissza kell oket csalogatni (a jelszo: mindenaron), mert a vegen teljesen elszoknak es akkor nem lesz sok penz a pandakbol :)
  • Dr DeViLKiNG
    #154692
    Lol, sosem gondoltam, hogy pont a blizzard fog idáig süllyedni... átmegyünk tört szeróra vagy mi a fasz.
  • Kasadya
    #154691
    te ezt nem értheted....mi 2005 óta itt vagyunk:P:)
  • Zenszkij
    #154690
    Nézem, hogy megindult a fórum, erre szó sincs a wowról :). Picketnek igaza van ne offoljuk már szét az egészet. És Kasadya nem bántásnak szánom, de érdekes, hogy téged minden fórumban megtalálnak. Lehet nem veled megy mindenki szembe szabálytalanul szembe az autópályán, hanem te mész rossz irányba.
  • PiszkosFred
    #154689
    Szedjel penzt toluk :)
  • Kasadya
    #154688
    nah Picket téged is betaláltak.....szegények azt hiszik épp a véredet szivom..ide járnak mozizni

    azért kemény,hogy egy komplett guildnek egyetlen szórakozása az életben én vagyok...
  • Kasadya
    #154687
    az a Sárkánylovagrend az MMO guildek válogatott szemete kb.
  • picket
    #154686
    Szeretnek téged, ez van :D
  • jazzy
    #154685
    Én se szeretem ha a diablo3-at fikázzák, pedig még ki se jött, mert fanboy vagyok, diablon nőttem fel. Épp ezért nem is bizonygatok semmit, mert csak fanboykodni tudnék.

    Plusz a különbség az, hogy én tényleg nem olvasom, te meg igen :P Mit foglalkozol vele? Nekem is van jó barátom aki játssza, neki az tetszik, a játék nekem is tetszik, de van rajta mit javítani már csak videók után is. Minek bizonygatni neki, hogy szar? Nem szar, csak téged idegesítenek azok a hibák amik fölött ő át tud siklani.

    Az EA indította el ezt az egész WOWKILLER JÁTÉK GRRRR mizériát, ezért most aki wowos azt leköpi az swtoros és fordítva, mondjuk ez főleg az swtorosokra igaz, hogy köpködnek, mert a wowos megy, hogy wowban ez meg az jobb. Tényleg jobb, szerintem is és már implementálgatják is azokat a dolgokat, amiket 1.0ban még az összes swtor fan írt, hogy BELE NE RAKJÁK MERT SZÁNALMAS SZAR JÁTÉK LESZ EZ IS MINT A WOW, pl dungeon finder, pl pakolható ui, macrok nem tudom vannak-e de lesznek szerintem, előbb utóbb addonok is lesznek ha még nincsenek. És azok, akik köpködték ezeket, meg fogják szokni és ugyanúgy játszani fogják. Ez mind csak azért szar, mert a wowban benne van.
  • Kasadya
    #154684
    amikor én ezt leirtam ott ki is basztak:D
  • Kasadya
    #154683
    viszont Picket szólj már be a SWTOR-ba ,hogy ne emlegessenek,mert nemtudok reagálni rá úgyhogy kussoljanak rólam és ne lássam a nevem naponta 3x:P
  • jazzy
    #154682
    Hát hajrá, swtor topicot nem vagyok hajlandó olvasni, mert nincs többnyire objektív vélemény, csak fankodás. Aki objektív, az troll. Meg napi 5431243124312 hsz megy, nem tudok annyit olvasni, mert leég a 8 bites agyam.
  • picket
    #154681
    Akkor nevezzük át a topikot "ide sírj ha máshonnan bannoltak" topiknak. Nekem aztán mindegy, én elvitázgatok Crassus-al :D
  • jazzy
    #154680
    Jah, nagyon zavarja az swtoros beszélgetés a havi 3 postot ami amúgy van.
  • ezustszem
    #154679
    Tedd a kezed a szivedre ennel sokkal messzebb eso dolgok is elhangoztak mar. Akar ezen az oldalon is - ami szerintem egyaltalan nem baj.Csak remeltem nem jutnak odaig a dolgok mint a masik topikban.
  • Kasadya
    #154678
    igazad van nem offolgatok
  • picket
    #154677
    Őszintén nem értelek. Leszögezném, hogy a ebből a topikból még senki nem lett "topik-bannolva", sőt (nem úgy mint más topikokban) lehetőségem sincs ilyesmire, és nem is szeretnék. Mindösszesen próbáltam finoman jelezni, hogy ez a wow topik, nem a "másik game topikjából bannoltak" topik. Gondoltam talán kényelmesebb, hogy nem azt kell olvasnod, hogy valaki ma az swtor miatt sír itt, holnap meg a gw2 miatt, mert azokból a topikokból már egyébként a viselkedése miatt kirakták.