166745
  • Kasadya
    #154759
    beszarok....nyerünk 5 RBG-t PVP gearesek ellen erre fullra kiszopunk egy PVE geares RBG teamtől ami átlag 5 secente szedett le bárkit tőlünk:S.....hiába kapnak kurvanagyot ők az átlag 5k-s resinkbe 3x akkorát lőnek.... FUCKOFF BlZ
  • macleody
    #154758
    Oké, köszi mindkettőtöknek, már jön is.
  • White QVAS
    #154757
    Ne szórakozz a cd-s telepítéssel, egyszerűen fogod, letöltöd a bnetről a játék downloader-t, elindítod, és magától letölti és felrakja az egész játékot, anélkül hogy bármit kattintanod kellene, akár ott is hagyhatod a gépet.
  • antgecc
    #154756
    Érdemesebb volna a battlenet accountodból letölteni a klienst és azzal telepíteni.
  • macleody
    #154755
    Sziasztok, kellene egy kis segítség. Nem játszottam 2007 óta, most feltelepítettem az alap 4cd-t, de a BC-t nem tudom, mert nem látja a telepített játékot. Van erre valami megoldás?
  • Sn00thy
    #154754
    vvidu01 jól írta. Remove authenticator. Annyit kell róla tudni, hogy egy jól sikerült szkennelés az útleveledről kell majd hozzá. Én spec a telefonnal csináltam egy fotót róla és azt fogadták el csak. Előtte a személyit/lakcím kombó nem volt nekik elég.
  • antgecc
    #154752
    Úgy mondod, mintha nem lehetne megoldani, hogy pl 3 különböző orc modell olyan legyen, hogy ugyan az a cucc passzoljon rá.
  • Dr DeViLKiNG
    #154751
    És ezek után majd minden egyes új cuccot megcsinálnak kétszer, mert egy modellre úgyis hamar kész. Ja nem. :D
  • antgecc
    #154750
    Két dolog:
    1. Tök egyszerű a megoldás: csinálnak a régi mellé új modelleket is, esetleg többet is lehet és az ember kiválasztja, hogy akarja-e a régit vagy az új jobban tetszik neki.
    2. Forma, stylus, egyebek maradnak, csak tökéletesítik.
  • Marfy
    #154749
    Már többször is kifejtették, hogy ez mekkora munka, illetve óvatosan kell ezzel bánni, mert az új modell, nem biztos hogy tetszene xy-nak, mivel ő ragaszkodik a régihez, amit évekkel ezelőtt csinált.

    Azért lesznek a törpék az elsők, mert csak a pandareneket meg kell borotválni (nem mindenhol persze :))és kész is.
  • Laza
    #154748
    Rájuk férne, az biztos.
  • antgecc
    #154747
    Én nem értem, hogy miért nem lehet már az alap modelleket feltuningolni. Vanilla béta óta így néz ki minden karakter, enyhén fogalmazva is idejét múltak. Nagyon rájuk férne egy upgrade.
  • flashpointer
    #154746
    Azért csinálja, mert minden letöltött authenticátor saját kódot generál. A régi letöltött telepítőt kellett volna eltenni 10 helyre hogy biztosan meglegyen, és ha van valami onnan telepíteni újra=)
  • vidu01
    #154745
    Remove authenticator?
  • Laza
    #154744
    Szép statok :)

    Bow
  • Savmacska
    #154743
    Hello, tudnátok nekem segiteni ?!

    Olyan gondom van hogy a telefonomat ma frissitettem, igy elveszett rajta minden az autentikátor is. (zte blade android) De most letölöttem rá megint, viszont az accomba nem enged be. Hiába változtatok jelszót, azt beírom utána beirom az au kódot amit kidob, és nem enged be.Simán kidobja hogy : Login failed.
    Ezerszer próbáltam már újracsinálni, de semmi.
  • Laza
    #154742
    Az animációk megint büntetnek, életre keltik a karaktert.
    Jó lenne, ha egyszer minden játékban ez lenne az alap. Szerintem fontosabb, mint a csili-vili grafika.
  • kingofn00b
    #154741
    1 milla bétakulcs van kiosztva az egyéves előfizuk+ingyen diablo mellé. Nem nagyon van esély bétakulcsra másoknak.
  • Kasadya
    #154740
    nem sajnos ez épp olyan mint amikor 21k ap-vel a 403-as karddal 6-8 ezreket crittel a mortal egy lenullázott armoru akármilyen enemibe,de bakki a maléptem85re feral druid kékzüld fos gearben egy dottal tickeltet ennyit....
  • Gumbo
    #154739
    Nincs semmi meglepő. Warrival béna vagy, a rugóval meg nem.
  • Dr DeViLKiNG
    #154738
    Rofl, úgy látszik a megjelenés második napján kreált acc, amin 3 hónapnyi break van összesen, nem volt elég betara... Hát beszarok.
    Persze a presses accon, ami nincs egyáltalán használva, azon ott van rögtön.
    Na mindegy, pandára fel.
  • Laza
    #154737
    Megjelent az MMO-Champion csatornáján a Pandaria beta. Most éppen telepíti, vagy mi a fenét csinál :)

    http://hu.twitch.tv/mmo_champion
  • Fehercsoki
    #154736
    Elvileg ki van, de kipróbáltam és működik.
  • Smithwarden
    #154735
    Nem ugyanaz vontakozik erre is mint a Recruit a Friend-re?

    "Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to use the "Recruit A Friend" service: Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland, Belgium, Spain, Russia, Ukraine, Latvia, and Lithuania. Players from outside of these countries; players with Starter Edition accounts, or with full accounts with 20 referrals from the "Recruit A Friend" service currently pending, are ineligible."

    Tehat Magyarorszag ebbol nincs kizarva? :p
  • Deadman
    #154734
    Ha kell Scroll of Resurrection valakinek, küldjön egy email cimet PM-ben, megy a scroll (amig van)
  • Hugh Hefner
    #154733
  • antgecc
    #154732
  • PiszkosFred
    #154731
    Fogsz te meg 2 ev mulva 93as csigakon is wipeolni :)
  • antgecc
    #154730
    85-ös létemre, Ragna, Illidan, Arthas és Deathwing killek után 88-as kecskéken fogok miss-elni. Dejó lesz. Megnézném, ahogy egy ilyen kecske leveri a lvl60-as Fire Lordot, amin annak idején 40 felturbózott superhős wipe-olt el.
  • Dr DeViLKiNG
    #154729
    Majmos instát majmoknak!
  • Laza
    #154728
    Az új Pandaria-s videók után egyre jobban bejön az új kieg :)
    Nem olyan zord és erőteljes a hangulata, mint egy WotLK-nek ... viszont Én szeretem a kínai/japán mitológiát, a stílust és a zenéket, így számomra nagyon jó hangulatot áraszt ... már rég vágytam volna egy hasonlóan gyönyörűre megalkotott MMO-ra a témában (és ami nem grindfest).
    Na és azért nem marad el a jó öreg undead hangulat sem a régi/új heroic insták jóvoltából :)

    Még a végén visszatérek :)
  • Sunrider924
    #154727
    Most lehet butasagot mondok, de amikor hunteremen meg vadasztam a rare mobokat, nekem azt jelentette a cached hogy aznapra mar valaki lefartmolta, es varhatok a kovetkezo respawnig. Azert gondoltam ezt(nem gugliztam az addon utan) mert minden loginnal mas mobok voltak le cache-elve, de lehet tevedek. Masfelol meg hiaba targeteli es jeloli meg automatikusan, kelett jo 5 perc amig meg is talaltam a mobot ha nem pont az orrom elott volt, ugye halistennek pl Vajshirban terben(3D) kell nezelodni/forogni a vizben.
  • pite
    #154726
    Ha a mob ID megadása után az NPCscan rögtön mellétette az X jelet, akkor az add-on a mob-ot már a cache-ben látja, így nem fog jelezni, sem targetelni.

    Megoldás:
    - játékból kilépsz
    - megkeresed a World of Warcraft\Cache\WDB\enGB\ könyvtárad
    - törlöd az itt lévő állományokat

    Vannak más megoldások is, lásd link alább.
    NPCscan clear cache
  • shaba23 #154725
    NPCscan-nel lehet bármilyen mobot keresni, aminek tudom az ID-ját?
    Ha igen, akkor hogy? Mert most csak x-et tesz mellé, de nem targeteli.
  • Arnoux
    #154724
    Oda lehet ahol az van aki küldte.
  • r4pt0r
    #154723
    Valaki használta már a Scroll of Resurrectiont? Arra lennék kíváncsi hogy a free trasnfert bárhova lehet használni vagy csak arra a szervere és arra a frakcióra ahol ő van (aki küldte)?
  • drop
    #154722
    valaki nekem is küldhetne ressurrectet irjon rám pls pm be és küldöm a adatokat
  • kakaoskalacs
    #154721
    Ment a mail
  • tarti19
    #154720
    Hali.
    Akit érdekelne Resurrection 2.0 az írjon egy pm-et s már reppen is neki a meghívó:P
  • Kasadya
    #154719
    ja és a rugesz 378-as TŐRREL operál én meg a legerősebb 2 kezes karddal:P hát érdekes:)