166745
  • macleody
    #154799
    Úgy emlékszem volt. Úgy 5 évvel ezelőtt :)
  • antgecc
    #154798
  • jazzy
    #154797
    Nos igen, amennyiben az a 70-es volt már valaha 55-ös is.
  • Tatyla
    #154796
    már nem kell...
  • macleody
    #154795
    Köszi.
    Jó hozzá egy 70-es kari is ugye?
  • nr1ranger
    #154794
    1db 55ösnek kell lennie valahol
  • PiszkosFred
    #154793
    Nem toroltek el az 55-os szintet is? Arra emlekszem, hogy mar nem kell azon a serveren lennie, ahol a DK-t akarod inditani, de meg mindig fel kell szintezni egy 55-ost valahol?
  • antgecc
    #154792
    DK-hoz LICH King és egy 55-ös kari kell.
  • macleody
    #154791
    Death Knight-hoz kell a Leech King, a Cataclysm meg egy 55-ös kari? Valami más is kell?
  • PiszkosFred
    #154790
    Fake, nincs spit macro sehol sem.
  • bujcsik555
    #154789
    Mit nézzünk? azt hogy tört, vagy hogy ha jól látom, kattintgatod a spelleket?
  • orka1068
    #154788
  • orka1068
    #154787
  • Attila1234
    #154786
    A bétában jelenleg elérhető contentet kb. 4 óra alatt lehet kipörgetni, szóval még nem olyan nagy szám, bár a tegnapi update lehet, hogy megnyílnak a lvl85 pluszos területek is. Én se kaptam meg még a bétámat, de nem bánom. Nem egy olyan nagy csuda a bétázás, és nem baj, ha csak három hónap múlva kapom meg, mert akkor legalább már minden bent lesz, amit érdemes megnézni. Illetve lehet, hogy ré se nézek, ha nem kapom meg május 15-ig, mert utána le fog kötni a Diablo 3. :)
  • antgecc
    #154785
    Hmmm... sorry, erről lemaradtam. Ez esetben nem szóltam.
  • nr1ranger
    #154784
    Meg gondolom azt a részt is elolvastad a szerződésben hogy a Blizz bármikor a kedve szerint megváltoztathat bármit.
  • r4pt0r
    #154783
    ígérték, meg is fogod kapni, de mint te is mondtad nem fognak egyből 1 milla játékost hívni.
  • Zenszkij
    #154782
    Ígértek. Erről ennyit. Nem elégedetlenkedek, mert tudom egy béta szerverre nem lehet kapásból 1 millió ilyen embert feltolni. Csak reménykedtem, de hát hinni a templomban kell.
  • antgecc
    #154781
    Miért lett volna? Sehol nem ígértek béta lehetőséget. A játékot pedig meg fogja kapni.
  • PiszkosFred
    #154780
    Susson nekik muffint, levagott panda fejjel diszitve.
  • jazzy
    #154779
    Most.. őszintén, megígérték, és az ígéret szép szó, tudjuk. De SOHA SEMMI NEM JÓ?

    Befizetted a játékot 12 hónapra, amit amúgy is megtettél volna ha játszani akarsz, DE kaptál pluszba egy mountot, egy teljes 60 dolcsis játékot (igen, boltban olcsóbb) amivel 12:01 pdt már tudod nyomni a játékot. Ezek után azon elégedetlenkedtek, hogy nem küldik AZONNAL névre szólóan 2 puszival és köszönő levéllel a bétát?

    Majd küldik, lehet 1 hét, lehet 2 hét múlva, megígérték, de azt nem láttam a kiírásban, hogy AZONNALAHOGYKIJÖNKAPJAABÉTÁTMINDENKIURAMIGENURAM. Sőt, tudom hihetetlen, ha kijön a játék azt is megveheted majd, még akkor is ha nem bétáztál.
  • Kasadya
    #154778
    ez olyan akció mint amikor a mi különtermünket minden hétvégén megtölti 200 fő akit bepaliznak a sok "INGYEN" szarral és jönnek és jönnek
  • Marfy
    #154777
    Végül is igen, de én nem tehetem meg hogy a 12 hónap helyett csak 9et fizetek...
  • PiszkosFred
    #154776
    De kaptal diablot meg valami csudaparipat, harombol ketto nem rossz. :)
  • Dr DeViLKiNG
    #154775
    Majd utolsó héten a stress testre kapsz, ne aggódjál.
  • Zenszkij
    #154774
    van benne valami...
  • Tatyla
    #154773
    sima beetetés volt...
  • Zenszkij
    #154772
    Vicc, h aláírtam egy évet és nem kapok bétát...
  • AtreusEU
    #154771
    Üdvözlök mindenkit Atreus vagyok és az EU-Bloodscalp szerveren játszok és szeretném megosztani veletek a live stream-em linkjét, ahol többnyire Holy Paladinom láthatjátok. A stream fő témája a WoW (Mists of Pandaria is amint megkapom a beta hozzáférésem) de akad néha egy kis Minecraft vagy Diablo III(május 15.-től) streamelni való is. A live minősége nem tökéletes de szerintem nézhető. Megjegyzéseket nyugodtan irhattok pozítivat negatívat(de kérem csak kúlturált módon). Bármi kérdésed kérésed lenne nyugodtan irj a stream chatjébe vagy nyugodtan megkereshetsz in-game is. (Még mielőtt bárki belekötne nem, nem vagyok még #1 de ez a cél). Ennyi is lett volna röviden, kössz hogy elolvastátok.

    www.twitch.tv/atreuseu
  • antgecc
    #154770
    offtopic, de hol lehet erről az új gw féle questelésről olvasni? nem hallottam még róla.
  • PiszkosFred
    #154769
    Elfernek siman egymas mellett. De az ketsegtelen, hogy az uj GW2-es kveszt-szint-rendszert siman lenyulhatna a WoW, azt nagyon osszeraktak a GW-s sracok :)
  • Smithwarden
    #154768
    Valahogy ugy tippelem ez a pandas WoW kieg sok jatekost fog a GW2 karjaiba kergetni. :D
  • LeWyTy
    #154767
    Láttátok má?

  • gosumofo
    #154766
    billing support hány nap alatt szokott válaszolni?
  • tomzoo
    #154765
    Hali!
    Esetleg, ha még valaki nem használta fel a Scroll of Resurrection-t , az tudna nekem küldeni egyet? Nagyon megköszönném! email.: [email protected]
  • macleody
    #154764
    Na kösz :D
  • antgecc
    #154763
    Minek az? Nem kell hozzá középfokú angol, de még alap se. Increases, decreases, %, ennyit csak megértesz :)
  • macleody
    #154762
    Jut eszembe, van valahol magyar nyelvű talent kalkulátor? Nem találtam sehol.
  • kakaoskalacs
    #154761
    New Warlock Pets
    http://www.wowdb.com/spells/108499-grimoire-of-supremacy
  • kakaoskalacs
    #154760
    http://www.mmo-champion.com/content/2701-Challenge-Mode-Armor-Reward-Models-Preview

    : ))