166745
  • Kasadya
    #154839
    heti 5 edzés és 15km futás:P 34 évesen
  • jazzy
    #154838
    Jah az is jó lenne, healelni ugye könnyű, mert megy le a csík -> kapja a healt, de a Guardot arra kéne raknom akit fókuszálnak és ezt sehogy sem látom, csak ha már fogy a hpja.. Guardolni meg azelőtt kéne, hogy fogyni kezd a hpja.. Huttballon egyértelmű, guardolom aki viszi a flaget, vagy egy healert, de azért gyakori, hogy nem a healert ütik :)
  • antgecc
    #154837
    "nah mindegy megyek futni meg szétcsapom a boxzsákot"

    Szeretek ilyeneket olvasni, nem érzem magam egyedül a gamervilágban :)
  • Kasadya
    #154836
    halkan hozzátenném a sok negativ tapasztalatból akár tanulni is lehet,hogy más vagy te ne kövesd el ugyanazt a hibát.....pl. valaki leirja,hogy X classal mennyire szop Z class ellen,de Y srác meg elmagyarázza mit baszol el az X eddel......ennyi! na ott ilyen nincs ,mert Troll vagy b+

    ezek lehetnek technikai jellegüek is...mikor elkezdtem magyarázni miért kéne target of target egy vödör savat kaptam az arcomba ahelyett,hogy utánna gondoltak volna mit is akarok elmagyarázni:P

    nah mindegy megyek futni meg szétcsapom a boxzsákot
  • jazzy
    #154835
    Namost én meleevel nagyon szoptam, a rangedek simán lekiteolnak assával, deceptionon esélytelen teljesen, tankon elég jól elvagyok, mert sok a CC-m és a CC breakerem is, de rangeddel sokkal egyszerűbb, pl huttballon, lelök és lelő mire felérek :)

    Amúgy én mondom élvezem a játékot, a topicba nem írok igazából, mert a negatív véleménynél rögtön troll vagy. Pedig sok pozitív tapasztalatom is van és nap mint nap felmegyek játszani. Csak ugye a pozitív az "alap", mivel fizetsz a játékért, azért játszol, hogy élvezd, a negatív meg kirívó, azt mindig megjegyzi az ember.
  • Kasadya
    #154834
    van benne egy rész a vége fele,hogy betámadja full HP-n egy shadow jedi? azthiszem:P a stealthes BH ellentétje...szóval 4 ütésből öli meg a gyereket kevsebb mint 3 sec alatt.....az is "érdekes":P
  • Kasadya
    #154833
    nah ha ezt beirnád a Tor topikba ki is baszna Nephin,hogy Troll vagy:P:D

    amugy teljesen rendben van a játék,de max 2 hónap és pukkan a lufi....szerintem egy kicsit tapasztaltabb MMO-s annál tovább nem fog fizetni rá....

  • jazzy
    #154832
    Én végignéztem, igaz még csak lvl40 vagyok, pvpben sok dologban egyetértek vele, bár azóta volt amit javítottak. Targetelni alig tudok, a healert alig találom meg, nem látom magamon rendesen a cc-t meg annak timerét, a force pull (dk rántás) 5ből 3x bugos, nem csinál semmit, de cdre kerül, a hátralökésnek mire elmegy az effektje a másik elment a picsába és el se találom, ha leCC-zem és úgy lököm el akkor is ilyen furán oldalra megy, mintha szél lenne, nem arra amerre én beálltam, ha megszakítom a healert kiröhög és használ másik healt, mindenkinek tonnányi CC-je van, ranged classok 342134213412x egyszerűbbek, mint a melee classok, etcetcetcetc..

    Ennek ellenére diabloig fasza, eljátszogatok vele, ha a hibákat nem nézem végülis élvezem, feelinges, de ha sokáig kéne játszanom lehet zavarna. De ha ezeket kijavítják szerintem jó lesz. Jön az 1.2, meg utána is foltozgatnak majd.


    Devilking: Ez a mostani béta még lófasz, nincs benne semmi, kb belogolni sem érdemes. Én pedig tényleg pvp balanceban reménykedek, tudom baromság, de.. :\
  • Kasadya
    #154831
    jajaja,de ilyet még életemben nem láttam,hogy csont nélkül bevernek egy fullos Isle-t:P
  • Dr DeViLKiNG
    #154830
    Úgy hívják farmolás ACHIEVEMENTért. Köszönd meg a blizzardnak, hogy ilyen fasza darabokat is berakott a játékba(200k hk vagy mennyi).
  • Kasadya
    #154829
    SOULDWARF aki ismeri régről természestesen a temető közepén kempel a flare+csapdával......7 éve a leggusztustalanabb játékos akivel valaha találkoztam WOW-ban
  • Kasadya
    #154828
    és itt a vége zuhany után....

    remélem az összes köcsög gennyes rákban hal meg.....

  • Kasadya
    #154827
    fél éve nem logoltam be ezzel mondom poénból megnézek egy BG-t.....1 perc és behiv erre ez fogad....EZ MI A FASZ????
    erre mit mondjon az ember?


  • gosumofo
    #154826
    farmville miatt azért megéri majd megvenni!
  • Dr DeViLKiNG
    #154825
    Abból, amit eddig a betaban láttam, én meg se veszem. Pedig eddig nem így álltam hozzá. Egyszerűen annyira unalmas már sokadszorra is végigquestelni egy zónát, vagy lemenni egy dungeonba. Monk sem annyira bejövős, mint hittem hogy lesz.
    Pvp balancera pedig nagyon naiv, aki még mindig számít hogy megoldják.
    Úgyhogy marad a d3. Remélhetőleg valami fasza pvp rendszert raknak bele.
  • neonx
    #154824
    Sziasztok,
    Ha valaki kapott Annual Passra pandás béta kulcsot és szívesen cserélne velem. (csak kipróbálás céljára) Adnék Diablo 3 betát.
  • Kasadya
    #154823
    mindegy leszarom...bár az egyik legkomolyabb WOW-os PVP guild egyik oszlopos tagja által linkelt videómat is leszólták...tehát érted tolatós PVP videókat tesznek fel meg minden amiben az instant skill 2 sec alatt megy el,de az all time gladiátort meg leugatják,hogy nem ért hozzá.....
    pedig ő is mint szine mindenki nagyon nagy lelkesedéssel áltunk a játékhoz,de nincs mit szépiteni EL BASZ TÁK!

    Gw2 elég érdekes szinfolt bár arra majd nem mondhatják,hogy jajmár a wow 2005 óta van a tor meg csak 2011 decembere óta és majd a tor is milyen jó lesz 2019-ben.....

    btw a legnagyobb kihivás most úgyis az,hogy az idei francia fősulis diáklányokat megszeretgessem mint az előzőeket:P:)
  • jazzy
    #154822
    Azért nem fogadják el tőled a kritikát, mert ha kritizálsz wowos vagy. De ez elsősorban nem az ő hibájuk, már az EA úgy adta elő ezt az egész MMO-t mint a wow gyilkost, szították a tüzet, ezért is lett ez.

    A wow pedig remélem jobb lesz, megveszem a pandát, de sok reményt nem fűzök hozzá. De azért reménykedek ameddig bírok, mert szeretnék újra bc hangulatot, hátha.
  • Kasadya
    #154821
    de legalább ebbe a topikba belehet irni ha nem tetszik valami:p SWTOR-ba nem irhatok,mert nincs előfizetésem!:D ilyet hallottatok már?
    lehet a haditechnika topikba sem irhatok többet,mert nincs tankom:P
    Nephin ott van a szeren....nemtudom miért nem elég neki a swtor.hu még itt is élvezkedik a hülyeségeivel.
  • Kasadya
    #154820
    huhh érdekes lesz ez a panda....épp a healer változásokat nézem és baszki a deku 8 sec cooldown-on lesz....az igen érdekes,mert jelen pillanatban egy perc alatt átlag 10-12t tudok dekuzni ,de még az is kevés pl. frost mage ellen,mert a kistársam ugyanugy áll a novában mintha semmit nem csinálnék:P ,de azért én próbálom szedni,de ugye többnyire csak a chill effektet szedegetem 5-ről 2-re:D

    nem vágom hogyfog működni ez a koncepció....lepoliznak valakit azt leszeded aztán majd csak 8 sec mulva tudod szedni megint? WTF?

    nah mindegy elvégre jön a frozen májusban meg a csancsellésön:D
  • r4pt0r
    #154819
    SoRt lehet itthon is használni, valamiért más a besorolása mint a RaFnak.
  • radical
    #154818
    Akinek kell scroll of resurrection és nem magyarországra van regelve az accountja az irjon egy PMet. Most ingyen Cataclysmet adnak a visszatérőknek.
  • Kasadya
    #154817
    pont mint a holy radiance csak az 90%-al kevesebbet tol:D
  • kingofn00b
    #154816
    lol
    hányadik szint?
  • Dr DeViLKiNG
    #154815
    Monk heal
  • macleody
    #154814
    Bakker ha tudtam volna, hogy van ez a scroll gettó nem aktiváltam volna csak úgy a karimat.
  • Fehercsoki
    #154813
    Bloodscalp horda oldalon nem keres senki tankot? 5/8 HC exp.
  • kingofn00b
    #154812
    Szeretnék küldeni valakinek Scroll of Resst.
    Akinek kell, az dobjon egy mailt az ulthuan.hunter kukac gmail.com címre!
    Kell a mount! :-)

    Előre is köszi
  • Fehercsoki
    #154811
    Nem éri meg egy hónapra ha nincs RaF, sokan nagyon olcsón adják a GCt(5k körül pontos árat nem tudok), az jobban megéri, ha 1 hónapot akarsz RaF nélkül akkor marad a bankkártya.
  • radical
    #154810
    sziasztok, ha csak egy hónapra akarok előfizetni akkor mi most a legolcsóbb megoldás? rectuit a friendem nincsen csak scroll of resurrectionöm.
  • skorpio7
    #154809
    Igazad van, ez lemaradt a végéről: :)
  • PiszkosFred
    #154808
    Legalabb a mai nap menj bele a jatekba :)
  • skorpio7
    #154807
    Éljen a mai nap!
  • picket
    #154806
    Lecserélik a régi authenticatort

  • Dr DeViLKiNG
    #154805
    Aki premade monkot szeretne másolni betaba, annak csak ezt a linket kell elindítania az ACCOUNTNÉV részt persze kicserélve a sajátjára.

    https://eu.battle.net/account/management/wow/services/beta-select-realm.html?l=ACCOUNTNÉV&r=EU&sr=99999&c=1481

    Elvileg működik, nekem éppen pendingen áll (és még fog is egy ideig :D).
  • PiszkosFred
    #154804
    Votl mar ilyen, lesz is ilyen, a d3 premier utan meg aztan plane. Majd kap mindenki 1-2 ingyen napot, aztan ennyi. Addig jatszik massal az ember.
  • skorpio7
    #154803
    Ránéztem wow hivatalos fórumra:

    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3553609597
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3553599646
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3553609755
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3553599620
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3553599158

    Ha nem töltődik be egyből azon se csodálkozz, ez van tegnap reggel óta a legtöbbünknek (a béta meghívók óta, van ahol ezt okolják).
    Szóval vmit elszúrt a blizzard de nagyon.
  • skorpio7
    #154802
    Szia! Sajnos igen.

    2-3 próba amíg be tudok lépni, ha be is lép a karakterválasztóra, akkor 2 perc amíg vagy belép vagy character not found. Ha realm-ot váltasz, tuti a disconnect, de ez a legkevesebb. Lfd-be, lfr-be vagy bg, 2 percig kell néznem a töltőképernyőt mire berak (2-szer arra töltött be, hogy kirúgtak,merthogy afk vagyok) vagy egyszerűen kiírja transfer aborted: instance not found. A blizzard nagyon elszúrt vmit péntek hajnalban. Sajnos azóta van ez, eddig semmi változás.
  • Kasadya
    #154801
    +1
  • Hugh Hefner
    #154800
    nektek is csinál olyat az utóbbi napokban, hogy vagy alig tud csatlakozni a szerverhez, vagy ha csatlakozik is, mikor belépnék az egyik karakterrel, azt írja ki a töltőcsík végén, hogy "character not found", aztán közvetlenül a következő problémánál szimplán disconnect.

    úgy fél óra így belépnem a konkrét játékba... : \