166745
  • Bhalage
    #154879
    szoval te a lampanal kirangatsz embereket.
    tenyleg nem erzed, hogy mennyire degeneralt vagy?
    ugyanis civilizalt ember nem tesz ilyet.

    lecke eletbol: ha nem birod a nyomast, nincs semmi toleranciad, nem veszed eszre, hogy a vilagba nem egyedul vagy, hanem korbe vagy veve millio mas emberrel, ha az evek soran nem fejlesztetted ki azt a tulajdonsagodat, hgoy elkeruld a hulyeket, akkor javaslom az elvonulast valami jo eldugott helyre, vagy figyelj&tanulj&tarts onvizsgalatot, kulonben sokat szamara csak egy jottment idiota benyomasat kelto idiota maradsz ;d nem fogom visszakeresi a postjaidat, de egy vinnyogo furdoskurva stilusaban szoktal irni, itt is, swtoron is. de a legjobb postjaid mindenkeppen itt vannak
  • Sunrider924
    #154878
    A kis netes lurkok alapvetoen nincsenek tisztaba a forum szo ertelmevel, es ha valaki kritizalni mereszel barmit is egy jatek foruman akkor nekiesnek mert hogy mer beszolni. Ebbe a topicba meg nem, de mar jopar masikba en is megkaptam a magamet. Megoldas, le vannak visitva, akinek a kritika magas, azzal nincs mit csinalni, haljon meg hulyen...
  • Kasadya
    #154877
    észrevehetted volna már az évek során,hogy SOHA nem én kezdtem a támadást! most is engem degeneráltoztak le ha nem tévedek......
    hányszor szidtuk a WOW-ot is ,de megbeszéltük nem basztak le senkit azért,mert nem tetszett valakinek 1-2 feature...,de baszki az a topik egy vicc az összes fanboi-al együtt....

    azt csak halkan jegyzem meg,hogy én simán kirángatom a kocsiból a lámpánal azt aki beugat szóval nemvagyok hozzászokva,hogy degeneráltozzanak ilyen kis netes lurkók!
  • Kasadya
    #154876
    örülök neki,hogy neked 1 hónapnál tovább is tetszik ,legyél vele boldog...toljad még évekig!
    Az,hogy abba az elcseszett fórumba csak ajnározni lehet a játékot az tükrözi is a színvonalát....
    kár,hogy nem veszi észre senki,hogy nem véletlen konganak az ürseeégtől a szerverek világszerte....
  • picket
    #154875
    Egy kis kommunikációs tréning elég lenne. Főleg írásban nem nehéz higgadtan közölni a dolgokat, szóval akár a háromig számolás csodatévő technikájával is hihetetlen változásokat lehet elérni.
  • PiszkosFred
    #154874
    Legtobb esetben nem lenne gond a mesterrel, csak kellene neki egy szovivo, de legalabb egy PR tovabbkepzes :)
  • picket
    #154873
    Dráma van itt is. Be kell indítani a hőerőműveket, mert leszívja a sok mikrós kukoricapattogtatás a záramot
  • Bhalage
    #154872
    nem erzem kuldetesemnek meggyozni, hogy de, alapvetoen tok mindegy. az swtor egy baszott jo es szorakoztato jatek es van aki marhara elvezi es tolja (pl en). az hogy neked nem tetszik, nem tetszett stb vagy nem jatszol a te dolgod. az teny, hgoy ezutan a kutya se kivancsi erre az swtor forumban.

    na tenyleg sorry picky
  • Kasadya
    #154871
    korántsem viselkedem degeneráltként....,de mivel én sem hívtalak így téged te se tedd!
  • Bhalage
    #154870
    nyilvanvalo, h nem azert tiltott ki, mert nincs elofizud, hanem azert mert ugy viselkedsz mint egy degeneralt.

    off off
  • jazzy
    #154869
    Affliction mindenképp.
  • kakaoskalacs
    #154868
    Warlocknak melyik talent a legmegfelelobb Battlegroundron?
    help pls.
  • skorpio7
    #154867
    Csak questelned kell. Ha belépsz egy guildbe akkor méginkább igaz a guild perknek köszönhetően (+xp a questekért és mobokért), hogy úgysem fogod tudni megcsinálni az összes questet ami a szinteden elérhető, annyirval gyorsabb a lvl up. Grindelni 85-n fogsz, már ha ki akarsz szedni vmi igazán ritka receptet/pet-et adott mobfajtából. Ha van pénzed, akkor még azt sem, megveszed ah-ból olyantól, akinek amúgyis kiesett vagy kifarmolta.
  • milk4
    #154866
    Kösz.

    Még egy kérdésem lenne. A Rift-hez hasonlóan a wow-ban is a questelés jutalmaz jobban vagy grindelni is kell mint az atom?
  • Kasadya
    #154865
    beteg az a "nő"
  • gosumofo
    #154864
    eretnek!
  • Kasadya
    #154863
    Squzi,de Ms Professional RL nagyasszony kitiltott a SWTOR topikból,mert NINCS ELŐFIZETÉSEM........:D
  • gosumofo
    #154862
    alap mellé jár a bc, leet king meg cata kell külön. ha van egy régi accod akkor kérhetsz rá scroll of rezt, és ingyen megkapod az összes kiegészítőt csak be kell fizetni 1 hónapra.
  • milk4
    #154861
    Ha most akarnék belekezdeni a wowozásba akkor elég csak a cataclysm-t megvennem, vagy muszáj az alapot meg a többi kieget is megvenni? Vagy ez hogy működik? Battle.net-en nem találtam választ.
  • picket
    #154860
    Látható, hogy eddig is szőnyegbombáztam.
  • jazzy
    #154859
    De ok amúgy, mert elméletben igaz, töröld nyugodtan, ezentúl csak wowról írok.
  • jazzy
    #154858
    Unalmasak a vicces képek :\
  • picket
    #154857


    De nem azért vannak a topikok, hogy abban a témában tudj írni, kérdezni? Vagy azért van a wow topik, hogy másik topikot szidj, vagy másik témában kérdezz?
  • jazzy
    #154856
    Tényleg sokkal jobb, ha a topicba senki nem ír semmit, jobb fej voltál trollként.
  • picket
    #154855
    Analfabéták helyett keresek szívesen:
    Star Wars: The Old Republic offtopik
    Guild Wars topik

  • Fpocok
    #154854
  • jazzy
    #154853
    Na most ezzel a probléma az, hogy én használtam addont egy jó ideig, de kb 2 éve full addon nélkül játszok, mégis kellemetlen, mert nem ugyanott vannak a dolgok, ahol megszoktam. Máshol van a karakter, az enemy frame, a focus, a map, a chat, a companion, etcetc, a healekből semmi effekt nem látszik kb kívülről, max az amikor zölden villogsz meg pár droid rohangál körülötted.

    A másik probléma az, hogy ezeket olyan emberek írják, akik a skillek háromnegyedét egérrel nyomják. (Nem állítom, hogy mind ilyen, de videókon látni ezt, illetve screenshotokon is, hogy nincs bindelve 2 sor spell).

    Ezt én nem értem. Nincs bajom azzal, aki egérrel nyomja, de ne adja elő, hogy én azért, mert használok pl 1 addont balfasz vagyok, amikor alsó hangon is másodpercekkel hamarabb tudok skillel reagálni a játékra a bind miatt.

    Ez egyébként problémás is lassan a wowban, de swtor kiegben is az lesz, egy átlag játékos nem tud ennyi skillt használni.

    Nekem rengeteg bindem van, de még én is van amit kattintok, pl a mount, a buff (az ilyen fél-1 órás buffok), a potik, elixirek, stb, pedig nekem ha összeszámolom van 1,2,3,4,5,6,0,q,e,r,f,t,mouse3,mouse4,mouse5 bindelve, mind shift-el és mind controllal is (alttal nincs, azt nem érem én el), plusz F1,F2,F3 magában.

    Ez összesen kb 40 bind, mivel pár lejön ebből (pl shift-R az a rewhisper, shift-f follow, f autorun, etc), és egy huntert pvpre már most alig bírok bebindelni rendesen.

    Kérdezem én, akik mindezt a skillt kattintják egérrel, mert max 10 bindjük van, azok tényleg átlátják rendesen így az MMO-kat amik itt le voltak írva? És mindenféle combat log etc nélkül megmondják ki és mit hibázik? Lehet. De én kétlem.

    És én közel sem vagyok profi. 2300 MMR volt a topom, 2150-es top ratinggel, igaz több karakterrel is elértem ezt. Ez max egy erős közepes player.
  • Dr DeViLKiNG
    #154852
    Én kiváncsi vagyok arra a pro raid leaderre, aki a képernyő nézéséről kitalálja, hogy ki mennyire szar dps/healer, és megoldja esetleg a problémát.
  • Kasadya
    #154851
    én padlót fogtam:D
  • Fpocok
    #154850
    3 évnyi nagyon kemény wowozás után azt mondom erre, hogy:
    lol
  • Kasadya
    #154849
    beleolvastam tor.hu-ba hát nem kellett volna/tudom ide se kellene irnom:P ,de mivel Torba nem tudok irni és a többség itt azért eléggé képben van MMOk terén igy megértitek:)
    UI változásról van egy post Nephin reagál pár hozzászólásra akik leirják mennyire örülnek,hogy végre bekerül az UI állithatóság meg lesz combat log:


    "Ha a képernyőre nézel és van szemed, látod, mi történik, kivéve, ha addonokon nevelkedtél"

    "Azoknak, akik megszokták más játékban, egy kényelmi funkció hiányzik, szerintem csupán ennyiről van szó. Aki nem addonokon élt, annak fel sem tűnik a hiányuk, mert nincs rájuk szükség. Egy jó raidleader látja, ki hogyan viselkedik a harcban és ehhez nem kellenek mindenféle statisztikák meg mérőkék, ráadásul a játék direkt a vizuális információkra épít, tehát odafigyelés kérdése az egész." Miss very Very Pro Raid leader meglátása...

    a fly combat textből leszüri,hogy mennyi heal kell :S
    "inden skillnek elkülönült, világosan látható animációja van, plusz a flytextek simán megadják azt a plusz infót, ami esetleg kellhet. Szerintem. Ha az egyik heal gyenge, akkor a flytextből ezt világosan le lehet szűrnI

    és a sakk matt,hogy miért is hülyeség a combat log: "átrány: megöl minden kísérletezést és egyéni kezdeményezést. Kiélezi a kasztok között esetleg felmerülő ellentétet. (Láttuk már, hogy ez hogyan indította el a fórumokon a WoW-ban is síráshullámot, és azt, hogy onnantól kezdve szerencsétlen kasztokat folyamatosan balance-olni kényszerültek.) Könnyen szétzilálja a csapatmunkát, ha a csapattagok egymásra kezdenek mutogatni, hogy ki volt 0.4 dps-sel gyengébb.”

    ATYA ÚR ISTEn b+
  • antgecc
    #154848
    ez nagyon jól hangzik! wow egyre inkább óvodásodik, itt meg végre jön vmi újdonság.
  • Kasadya
    #154847
    http://www.youtube.com/watch?v=6SMYW3tvYeE&feature=g-vrec&context=G266afb7RVAAAAAAAAAQ
  • Kasadya
    #154846
    ha már Torozni nem megy senki....:p

    Szombat délután van és üresek a szerverek:P
  • Kasadya
    #154845
    épp tegnap kérdeztem rá én is,mert nemvoltam benne 100% ig biztos

    "Az elején nem egyszer suhintottam a levegőbe vagy lőttem a falba/fába fontos skillel, mert nem figyeltem a távolságra, beláthatóságra, mivel itt nincs olyan, hogy "out of range" vagy "out of sight" és nem engedi a játék ellőni.
    Thief pl. ezért tetszett nagyon, mert nagyon sok olyan skillje van, hogy használatra az ellenfél mögé shadowsteppel, újra használatra meg vissza a kiindulási pontba, ill. másik közelharcban félkörívben megkerüli az ellent és hátbaszúrja. Ezeket nyilván le kell reagálni megfelelően. Vagy a mesmernek is marha zavaró a sok klónja, ott is figyelni kell, hogy melyik mozog szokatlanul, melyiknél van másik fegyver, mert az árulja el az igazit.

    Azt kell majd szokni, hogy minden elcastolható anélkül hogy targetelnél. Pl van chargeod és nem vagy rangen belül, ennek ellenére minden gond nélkül el tudod nyomni csak éppen nem érsz el vele a célpontig. Ilyenek a ranged cuccok is pl a ranger vagy az ele tűzlabdája. Ha akadály van közted meg a célpont között, attól még elcastolod, csak kiírja, hogy akadályba ütközött az ability amit castoltál."
  • Jimbo
    #154844
    Szerintem megszokás kérdése. Aki meg nem szokja meg, az meg mehet vissza wowozni.
  • antgecc
    #154843
    Kifejtenéd h miben másabb? :) Érdekel a GW2, de vajmi kevés infót találok róla. Bocs az offért.
  • Kasadya
    #154842
    a GW-s combat rendszer azért nem elég kazsuálbarát sztem,arra lesz nyavajgás a nagyon noobok közt szerintem
  • Jimbo
    #154841
    "Gw2 elég érdekes szinfolt bár arra majd nem mondhatják,hogy jajmár a wow 2005 óta van a tor meg csak 2011 decembere óta és majd a tor is milyen jó lesz 2019-ben....."

    Nem is kell, a béta alapján a GW2 csúnyán lealázza majd a Panda Island Adventure
  • kakaoskalacs
    #154840