166745
  • Kasadya
    #154921
    máj 15 wow uninstall:P:()
  • radical
    #154920
    akinek kell Scroll of resurrection irjon PMet.
  • jazzy
    #154919
    Most mondtam direkt 1 rossz mondatot a Sárkány Lovagrendre még 2 minusz beficcent 3 perc alatt :DD Annyira vicces, ez lesz az év játéka nálam meg az év topicja.
  • Kasadya
    #154918
    Minek? azt se tudja mihez kezdjen egy ffi-val :D
  • PiszkosFred
    #154917
    Randiznotok kellene :)
  • Kasadya
    #154916
    azt boritékolhatod ,hogy őnaccsága:P minden kritikára odabasz egy minuszt mindenkinek:D látom mi megy 1.2 miatt,de MrsStarWars hajthatatlan beismerni egyetlen negativumot is ami a kedvenc játékát illeti:P

    furcsa amúgy,hogy már a 3/4 topik konstans negativ posztokat ir csak és senkit nem tiltott még ki....a legtöbb hozzászólás kenterbe veri még az én legmerészebb kritikáimat is,de mégis irhatjátok:P:)
  • jazzy
    #154915
    Nyomtam egyet és így a fórum leghasznosabb hozzászólásainak birtokosa lettél :D
  • skorpio7
    #154914
    Kaptál tőlem egy + nehogy jól érezzék már magukat. Ebben a rendszerben az a jó, hogy "visszafelé" is működik, csak össze kell fogni.
  • jazzy
    #154913
    Most beírtam swtorba, kaptam rögtön 1 minuszt, többen egyetértenek velem, de ők nem pluszolnak, viszont valszeg nephin rögtön leminuszolt. Ezt az egész pluszolós szart csírájában kellett volna elfojtani mint ahogy sokan írták is már amikor kitalálták.
  • jazzy
    #154912
    Nem értelek egyrészt, miért ne tudnál? Akinek van egy borsónyi agya az ezt a szar minuszolóst levitte -99-re és mindenkit lát, akit meg NAGYON nem akar látni eltüntetheti addonnal.

    A másik meg az, hogy pár közkedvelt emberen kívül (akik képeket raknak a humiariba, garfieldba, ilyenek, értelmes topicokba, ahol pluszolnak) mindenki minuszban van. Mivel ha normális hszt írsz az természetes, ha marhaságot / más véleményt az minusz.

    Amikor csak olyan topicba írtam, ahol ismerőseim, haverjaim vannak, jó társaság, akkor pluszban voltam, de ahogy olyanba is, pl swtor, ahol nem egyezik a véleményem és nem vagyok fanboy rögtön minuszban lettem én is. (Meg trollkodok is néha ).
  • Kasadya
    #154911
    nagy ötlet ez a minuszolás csak az a baj vele,hogy 101% ,hogy van olyan ember aki a reggeli KV-ja mellé azzal kezdi a napot,hogy az aktuálisan vagy permanensen utált fórumozóra dob egy minuszt.....mondjuk nagyobb öröme ne legyen az életben!
  • Kasadya
    #154910
    + szavazatot /ez lemaradt,mert lehet nem látjátok amit a másik nick-el irtam:P:) /
  • Kasadya
    #154909
    meg Kasadya-ra is,mert néhány ovis nemfér a bőrébe és nemtudok a normális emberekkel társalogni! köszi még 1x:P
  • Susarc
    #154908
    dobjatok erre pls pár + szavazatot! küszönöm
  • antgecc
    #154907
  • Kasadya
    #154906
    jaja +3-al mellette ,hogy Darton NEM Crassus fanboi!:D
    Az még OK,hogy törölnek 1 hozzászólást,de az egész "személyemet" törölték a topikból:D
    Kukkants bele a GW2-be..tegnap egy bug miatt tudtunk bétázni 4-5 órát leirtam egy gyors elsőlátásra:P tapasztalatomat....egy ilyenért ha nem lennék kidobva a TOR topikból MrsNephin már kibaxott volna:D
  • gosumofo
    #154905
    az a baj hogy ez az egész az FS-ról indult, ők voltak túl faszkalapok mindenkivel aki már nem szerette annyira a wowot/activision-blizzardot, mint ők.
  • 1Darton1
    #154904
    Rólam aztán nem lehet azt mondani, hogy nagy Crassus fanboy lennék, de ami az utóbbi időben néhány mmo topicjában megy, az már túl megy minden határon. Olyan mértékben nem képesek mások véleményét meghallgatni, hogy egy átlag antiszociális kölök is szívrohamot kapna. Amikor egy hozzászólást azért törölnek vagy ignorálnak, mert nem a központi bizottság véleményét sugározza, az elég kellemetlen szájízt hagy maga után.
  • Sunrider924
    #154903
    Hm, kivancsiva tettel, ugy ertem a tobbi okorseg ami itt ment az semmiben nem sertette a szeperzekedett, az f betus szotol meg beindult a moderalkodhatnek?
  • picket
    #154902
    Az udvariasság mintapéldánya, lol.
  • antgecc
    #154900
    Nem erre gondoltam. Jellemző, hogy egyesek minden negatív kritikát sírásként értelmeznek. Ha írok egy kritikát, akkor sírok, ha ezt kikérem magamnak, akkor is sírok. Bármit teszek, ha másnak nem tetszik, akkor sírok. Számos topic dugig van az ilyenekkel. És ki mondja meg, hogy hol ér véget a kritika és hol kezdődik a sírás? Egyértelmű kéne hogy legyen, de sajnos nem az.
  • picket
    #154899
    Ha valami értelmes kritikád van, akkor neked azt be kell írogatnod adott időközönként egy független fórumra, hogy köztudatban maradjon?
  • antgecc
    #154898
    úgy látszik a sírás és vélemény nyilvánítás közti különbség eléggé szubjektív
  • QuippeR
    #154897
    akkor ezt te miért nem privátban intézted, csimota? én már akkor élvezhettem Crassus bámulatosan szórakoztató, de ugyanennyire értelmetlen idegrángásait ezen a fórumon, amikor benned még múló gondolatként se létezett az sg.hu doménnév, szóval kicsit több tapasztalattal tudok róla véleményt alkotni, mint te rólam, nem gondolod?
  • picket
    #154896
    Az egyszer leírom a véleményem és a 2 percenként megismétlem ugyanazt között pont az a különbség, hogy az első a véleménynyilvánítás, a második meg a sírás. Ennyi történt. Ez is kezd sírásba átfordulni :p
  • picket
    #154895
    "nem erzem, hgoy messiassa valtam volna, de koszonom jolesik, h te igy gondolod." - Most pedig halj meg a bűneinkért. Kösz, pá!
  • antgecc
    #154894
    who, aion, rift bukó után aki előrendelte a tor-t, hehehe... na az meg is érdemli :D

    mellesleg crassussal értek egyet, ez az egész sg fórum tele van sírós, nyivákolós fanboiokkal, akiknek ha nem tetszik a kritikád (tehát azt is megmagyarázod, hogy mi miért nem jó), akkor sírós kis troll vagy, mert ez a troll olyan kurva divatos manapság. és kapod mindezt olyan nyomorult kis faszjancsiktól, akiket pl az új wowkieg kijövetelén látni az éjjeli bazárok alkalmával.
  • Bhalage
    #154893
    nem erzem, hgoy messiassa valtam volna, de koszonom jolesik, h te igy gondolod.
    en egyszeru hetkoznapi emberkent leirtam amit gondolok es ennyi.
    a legjobban az esett, hgoy van mas ember is aki rajtam kivul ugyanigy gondolkodik erez!

    kedves Sunrider : tiszteletben tartom az igenyeid azzal kapcsolatban, hogy mit olvasol inkabb szivesen, igerhetem, hgoy nem fogok ide sokat irni, tekintve wowos palyafutasom veget ert regen es nem tudok - es akarok - a wow temahoz hozzaszolni.
  • jazzy
    #154892
    Szerintem az a Warhammer Online lett volna, azt nagyon-nagyon vártam megjelenés előtt, iszonyat tetszett, azóta mindent szkeptikusan fogadok és úgy is kezelem. Ezáltal nem ragelek annyira mint te, mert nem érdekel annyira.
  • Dr DeViLKiNG
    #154891
    Azzal az engine-nel eleve bukásra volt ítélve.
  • Kasadya
    #154890
    hát én ezt sokkal finomabban fejtettem ki mégis közellenség lettem:D
  • gosumofo
    #154889
    évtized mmo-ja.. ha nem az elejétől fogva egy fos pve wow klón lett volna, akkor nevezném mmo-nak. gyakorolatilag soha nem volt semmi biztató hír előtte, hogy bármi jó/kiemelkedő lenne a játékban, csak amit már láttunk, rosszabbul, más színekben. pár idióta vette meg akik mmo-ról mmo-ra ugrálnak évente 2-3x.
    az egész csak 1 random sztar varsz coop game.
  • picket
    #154887
    "picket is átalakult ilyen megmondó emberré, messiássá"



    Lebuktam :(
  • Sunrider924
    #154886
    "neten az intellektus mindig az erőszak fölé nő." ez komoly? Ne hari de ennek alapjan TE vagy a bohocfigura akin en rohogok. Azt nem lehetne egyebkent hogy privatba intezd a nevelo jellegu rohamodat a masik ellen? Tudom, ezen a forumon nem moderalnak senkit de en pl azert jarok fel nezelodni hogy teszemazt az uj kiegrol mi az info nem az erdekel hogy te kit nezel degeneraltnak es miert.
    Kicsit tele mar a hocipo hogy swtor ugyben ezen a forumon megy az adok- kapok...
  • QuippeR
    #154885
    pontosan azért kapod meg, hogy degenerált vagy, mert nem tudsz civilizált módon viselkedni, amire nagyon jó példa, hogy kirángatnál valakit az autóból, és erre még büszke is vagy.

    ez a tuskó, erőszakos magatartás talán a valóságban célravezetőnek tűnik, és a fiúknál a kocsmában be is lehet vele vágódni, de a neten az intellektus mindig az erőszak fölé nő. amíg lépten-nyomon azt bizonygatod, hogy micsoda nagy legény vagy, kit hogyan vernél meg, ezen a fórumon nem változik majd rólad a vélemény: egy paprikajancsi bohócfigura vagy, akin mindenki röhög.

    a hiba egyébként nem benned van, hanem a szüleidben, akik nem nevelték ki belőled az erőszakos megnyilvánulásaidat, és arra se hívták fel a figyelmed, hogy nem te vagy a világegyetem középpontja.



    nem mellesleg senkit nem érdekel a kétszázszor elszajkózott véleményed egy olyan játékról, amiről lassan öt hónapja tudjuk, hogy minden egyes porcikáddal gyűlölöd. találd inkább meg, amiben kedved leled, mindenki jobban jár majd.
  • Sunrider924
    #154884
  • PiszkosFred
    #154883
    Crassusnak sose a mondanivalojaval volt gond, hanem a stilussal, ahogy mindezt eloadja. O mond erveket es meg is magyarazza - maga nyers stilusaval - ami miatt aktualisan ki van akadva.

    Viszont amit Bhalage is irt, az a tobbi idiota, akik egy nyamvadt ervet sem hoznak fel, hanem sertett ovodaskent durcasan hajtogatjak minden jatek topikjaban, hetrol hetre, hogy fos, szar, gagyi, stb. Hogy miert mondjak ezt, es mire alapozzak? Arrol nincs mar komment, mert ha megkerdezed, akkor jon az ujabb ovodas szintu kirohanas.

    Sose volt gond azzal a kritikaval, amelyet alatamaszt az illeto, vagy legalabb megmagyarazza azt, hogy - ha tevesen is -, de miert latja ugy, ahogy.

    Sajnos a mai faszbukos generacio, es a "netet mindenkinek" elv miatt a netikett olyan szinten eltunt, vagy olyan melyre sullyedt az online kommunikacio szintje, hogy csak a fejet fogja az ember.
  • jazzy
    #154882
    Azt hiszik, hogy ez a felsőbbrendű stílusú hozzászólás majd okossá teszi őket. Bhalage úgy mint picket is átalakult ilyen megmondó emberré, messiássá, akik igazságot hoznak a földre, de azt nem veszik észre, hogy x hónappal, évvel ezelőtt ugyanolyan trollok voltak, mint sokan. Attól, mert az emberek nem írtak, még olvasták amiket írtatok.

    Az meg, hogy ilyet civilizált ember nem csinál, nem, civilizált ember mosolyogva tűri el, hogy ledegeneráltozzák esetleg a mellette lévő kocsiból.. bezony, ez a civilizáltság mértéke. Inkább azt nevezném civilizáltnak, hogy más véleményű embert nem hívsz degeneráltnak meg idiótának, meg nem írsz smilet a mondanivalód végére amikor az nem oda való.
  • Sunrider924
    #154881
    Attol meg hogy neked nem tetszik valakinek a velemenye, attol meg az illeto leirhatja azt az adott jatek forumaba. Nezve a stilusod az a 99% tomeny fos teljesen ertheto, idehanytal 2 postnyi okorseget "modern" stilusban. Ha nekem kellene valasztani mit is olvassak, Kasadya "vinnyogasat" vagy a te "majdenjolmegmondom" szovegedet, akkor nalam te vagy a buko...
  • Bhalage
    #154880
    ember mas a kritika es meg a folyamatos vinnyogas.

    a legkonstruktivabb kritikat esotleteket bar jo megosztani itt is, mindenkepp az offi forumra irni javaslom mindenkinek , aki egy jatekot jobba szeretne tenni.

    de javaslom a swtor es WOW OFFI forumjait is megnezni!
    konstruktiv kritika 1%, tomeny sirasrivas fos 99%
    nos ember legyen a talpan, aki fejlesztoknek dolgozik es ertelmet otletet probal OTT talalni, mert egyszeruen elveszik a tomeny fosban az a keves ertelem es segiteni akaras. ennyi