166745
  • Dr DeViLKiNG
    #154962
    A vicc az egészben az, hogy az én accom is volt használva arról a gépről, és ezt nem is próbálták elvinni. Egyetlen furcsa dolog volt 1,5 hete, amikor felléptem beta serverre vele, rögötn lockolva lett az account, mert "máshonnan próbáltak fellépni vele"(de ugyanakkor liveon is be voltam logolva, és még csak dct se kaptam).
  • Sunrider924
    #154961
    Nem vagyok osszeeskuves elmeletek hive de furcsa a dolog mindenkepp, "joszivu" tolvajt meg az isten se latott. Valamit mondott az egyik haver, hogy baj volt a blizzard mail szerverjevel es talan onnan szarmaztathato a sok account feltores, de nekem akkor nem volt erre energiam utana erdeklodni.
  • Kasadya
    #154960
    én ezt úgy űberelném,hogy tok low level userként 7 év óta egyszersem lopták el vagy próbálták ellopni az accountot:P:)
  • Dr DeViLKiNG
    #154959
    Akkor erre csak annyit mondok, hogy hétfőn lenyulták öcsém accját, úgy hogy semmilyen keylogger nem volt a gépén (értek hozzá programozó lévén, és ő sem hülye). Időben el lett kapva a dolog, így semmihez sem tudtak nyúlni.
    Az megint egy másik kérdés, hogy hogy lehet email címet változtatni az accounton anélkül, hogy meg kelljen adni a secret answert.
    Teljesen értetlenül állok a dolog előtt. Persze a 4 napos gm válaszra még lehet várni.
  • LeWyTy
    #154958
    Nekem olyan volt hogy egyik haver eljött hozzám és bannoltatott a guildemből meg szétcseszett mindent amíg kimentem kaját csinálni
  • Sunrider924
    #154957
    Az en lol tortenetem (annyira nem is volt ennyire lol):
    Februarban rauntam a wow-ra, egesz aprilis 15ig nem logoltam fel. Mult hetvegen szombat belogolok, minden ok, hetfon belogolok, elsore minden ok csak nem ott van a karim ahol es ahogy hagytam, atnezek DKra, elsore fel se tunik hogy felig meztelen, csak hogy az se ott van ahol hagytam. Aztan kezdett hatni a kave, kari felig meztelen, fegyo, trinket, gyuru, kopeny, relic nincs, gold nincs, veszem sorra a tobbi 8 karit, ugyanez. Viszanezek a hunter mainemre, annak minden cucca megvan csak goldbol hianyzik 3k. Vakarozok hogy ez akkor mi, tobbi realmen levo karikat nem piszkaltak, mainemet se bantottak, csak a tobbit. Elokerulnek klan tarsak hogy mi volt ez vasarnap, hogy mindenkit lexartam es csak ki be logolgattam, de hiaba irtak ram, semmi valasz. Hat vakartam a fejem, hogy 6 evig nem talalt meg egy nyomorek hacker sem, de most megis. A dolog erdekessege hogy ugyanezido tajt feltortek meg 2 klantarsamnak is az accjat. Kozos dolog a 3 accon az, hogy 1 honapnal tovabb volt inaktiv az acc. Dolog surgosen megoldodott, mert GM irto gyorsan jelentkezett es mindent vissza adott. Erdekes.
  • LeWyTy
    #154956
    LOL...(történet)

    Kb 1 hónapja nem voltam gépközelben...
    Most hogy idejutottam nézem mailomon hogy :
    noreplyeu@​blizzard.co​m
    (World of Warcraft -- Paid Character Transfer Failure‏)
    (World of Warcraft -- Paid Character Transfer Failure‏)
    (Your Order From Blizzard — #302xxxxxxx — Placed 19 April 2012‏)
    (Your Order From Blizzard — #302xxxxxxx — Placed 19 April 2012‏)

    Megnéztem abattle.net-en és nincs változás se a jelszóm se semmi.

    Csak 2 karim került olyan realmra amiről még sosem halottam.
    És az utolsó feltöltés is
    11/11/11 1 Month Referral Reward
    és az acc is FROZEN

    Nemértem

    Nem emlékszem hogy bárkinek is megadtam volna... meg ugye ha frozen akk mi értelme?
    Csinálok a mailokból kiindulva egy recovery cuccos és minden oké lesz?
  • Bhalage
    #154955
    guitar hero a te jatekod!
  • antgecc
    #154954
    És ami a vicc, hogy egy mage kérdezi az ab-ab-ab-am-jével...
  • jazzy
    #154953
    Ezek a kötelező guild addonok, cry.. sose használtam ezeket mégis valahogy eljutottunk nerf előtt mindenhova bcben (najó, murut nem tudtuk leverni..).
  • PiszkosFred
    #154952
    A vicc az, hogy lattam olyan guild honlapot, ahol kotelezove tettek ezt az addont raideken :D Valami terminator vagymiaf.. a neve, de lehet rosszul emlekszem.

  • Kasadya
    #154951
    jaj b+
  • antgecc
    #154950
    Ja, hogy azt szeretnéd, hogy az addon mutassa neked, hogy mit is kéne nyomkodnod...

    És ezért még havidíjat fizetnek az emberek.
  • sata75
    #154949
    Ez minden karakterhez jó rota...)
  • picket
    #154948
    Ebben a játékban nincs rotáció
  • PiszkosFred
    #154947
    Who is eligible?
    To participate, you must be 18 or older, have a valid credit card, and have registered a full version of World of Warcraft on or before March 13, 2012.
  • Kasadya
    #154946
    életem random napi BG je: 18 percen keresztül volt az allys warri tankon +100% dmg taken és 3 healerrel megoldották,hogy nem halt meg......
    sajnos én hiába healeltem a mi DPSünket a támadásoknál szarra se voltak jók.....HONNAN a FÉSZKES FRANCBÓL jönnek ezek a playerek? HONNAN???? hülyeországból?
  • drop
    #154945
    hi kéne egy kis segítség láttam egy videót ahol egy mage mutatta adonjait és ott volt valami olyan ami a rotát mutatta neki tudja valaki a nevét?
  • Kasadya
    #154944
    nagy kedvenceim a paladinok meg druidák...akik viszik a tank geart,a DPS geart a healer geart függetlenül attól,hogy milyen ROLe-ban van a raidben...biztos én vagyok a hülye,ha tankként megyek akkor csak arra dobok ha healerként akkor meg arra,stb.
  • Kasadya
    #154943
    hát nekem mákom volt jól felöltöztettem PVE-be a 2 karit akikkel játszom:P
    Még a warrinak a ritka DPS trinket is kiesett amivel ilyen 30 ezres Whirwindeket tol BG-ben....
    oké volt párszor néhány ninja gyerek aki megszopatta a raidet,de összeségében pozitiv a mérlegem.
  • Pitya
    #154942
    Lehet GC-vel is fizetni.
  • Gabesz026
    #154941
    Sziasztok!
    Valaki tudja hogy az anual pass-os előfizetést GC-vel lehet fizetni vagy csak bankkártyával?
  • Dr DeViLKiNG
    #154940
    Jó ez az lfr. Még szerencse, hogy ezt se az orosz gyakorlatos rakta össze.
    15 melee egy raidben, amiből 8 dk. Hátszopjonmárle?
    Ezért álljon sorba az ember negyed órát, aztán szophatja a fél órás debuffot.
  • Kasadya
    #154939
    4.3.4 (15595) (release x86)
    april 10


    ez a verzió van
  • Kasadya
    #154938
    elméletileg a 64 bitest,de bemásoltam az új 64 bites file-okat azzal elindul a sima parancsikonra /x86 verzio/ ,de a launcher szopakszik
  • Fehercsoki
    #154937
    Lehetetlen:)
  • PiszkosFred
    #154936
    Melyik klienst hasznalod? Regi 32bit vagy atvaltottal az uj 64bitre?
  • Kasadya
    #154935
    jah a mai peccs óta a launcser mindig kifagy internal error-al....arra van orvosság? repair?
  • Kasadya
    #154934
    és ez 395 PVE itemlevel raid finderes meg 397-es szarok:P....shiled block időben benyomva és a trinketek meg a fegyó encsant szinte folyamat proccol....jó ez csak egy BH 10-es Boss ami szinte csak melee-ben üt.....szóval gondolom normális raidben ez igy nem jön ki,de itt poénból beleálltam a Bossba és csak pattangatott le rólam.....csak olyan jól néz ki ha a MT a TOP DPS:D
  • antgecc
    #154933
    90% avoidance??! ez komoly?
  • Kasadya
    #154932
    poénból megálltam a Boss előtt még WW-ben is a 60% parryval 30% dodge meg 80% blockal és konkrétan szétvertem:D
  • Kasadya
    #154931
    bh 10-ben 19k DPS main tankként:P......öcsém mi van ezzel a játékkal?:D 80 ezres shield slam....seriously?:P
  • Tatyla
    #154930
    akkor megse :(
  • PiszkosFred
    #154929
    Hamarosan.
  • Zenszkij
    #154928
    dehogy
  • Tatyla
    #154927
    benne van mar az uj talent rendszer a jatekban mert akkor lehet egy honapot befizetek a diabloig?
  • Kasadya
    #154926
    kell a dióhoz:P
  • radical
    #154925
    inkább sub cancel
  • picket
    #154924
  • Drephis
    #154922
    Dragon Soul Heroic SV Hunter PoV
    haver streamje, ha valakit esetleg érdekelne :)