166745
  • skorpio7
    #155003
    Pvp szerverek:
    Bloodscalp, Ragnaros, Twisting Nether (horda oldal ajánlatos)

    Pve szerver:
    Arathor
  • WhiteTusk
    #155002
    Sziasztok! Most raktam fel a Cataclysm-ot! Az lenne a kérdésem, hogy melyik szerverre menjek ahol sok a magyar játékos?
  • Fehercsoki
    #155001
    Itt 1x-es szorzó van.
  • picket
    #155000
  • tigeroo
    #154999
    (remélem hogy picket nem rúgdal seggbe, csak tényleg minden ismerősömmel nosztalgiázni szeretnénk és a legutóbbi trialozás után minden életkedvünk elment a mostani wowtól)
  • tigeroo
    #154998
    valami fajin vanilla wow szervert tud valaki?

    (9gag oldalán reklámoznak 1-et, de ott 12x rate van sajna)

    haverral tervezzük hogy nosztalgiázunk egy kicsit 1.12-n, de ez nekünk túl fun
  • radical
    #154997
    ha előfizet legalább egy hónapra
  • freeman49
    #154996
    Küldtem havernak Scroll of Resurrection-t megjött neki és megkapta érte a jutalmakat. Én is megkapom a jutalmakat ha nem volt aktív az accom?
  • PiszkosFred
    #154995
    Ez egy jo film volt :)
  • picket
    #154994
    Te se vedd sértésnek, csak annyi... minek nevezzem őket... lény van, aki "sziasztok pistike vok mejik guildba van felvétel" stílusban ír, hogy a két agysejtnél többel rendelkező emberek komolyan féltik az emberiség jövőjét. (Ami esetleg így fog kinézni.)
  • Fehercsoki
    #154993
    Senki XD nem veszi sértésnek XD! XD
  • SniperB22
    #154992
    Köszönöm a választ :)
    Örülök hogy ennyi embert az foglakoztatott milyen szépen és helyesen írok XD.
    tudjátok okos telefonról szépeket lehet írni . Amúgy igen 22 éves vagyok XD. Valószínűleg Ragnán kezdek egy karaktert . Tiszteletem a guruknak és a magyar tanároknak XD
    Légyszi ez ne vegyétek sértésnek :)
  • Caliph
    #154991
    loál
  • Dr DeViLKiNG
    #154990
    Epic.
  • kakaoskalacs
    #154988
    DK PVP GEAR

  • radical
    #154987
    Sztem nem sikerült rosszul. Max ha tényleg 22 éves.
  • sata75
    #154986
    szerintem kezdj egy új karaktert a 2 említett szerveren. a lvl44 kb mintha lvl1 lenne.
  • picket
    #154985
    Már fel sem tűnt, hogy se vessző, se írásjel. Inkább annak örüljünk, hogy annyira azért sikerült, amennyire...
  • Tatyla
    #154984
    mar megjavult,a vga driver volt a hunyo,12.3-al mar jo
  • antgecc
    #154983
    És ez 1 db mondat. Tud a mai fiatalság.
  • PiszkosFred
    #154982
    Probaltad ingame visszaallitani a dx10/11-es megjelenitest a regi dx9-re?
  • SniperB22
    #154981
    Azt még hozzátűzőm hogy hordás XD
  • SniperB22
    #154980
    Sziasztok lassan egy hónapja játszok a wow-al és mivel már azért elértem egy tisztességes szintet (44 lvl mage)
    keresnék guildet avagy klánt a kazzakon magyarra gondolok tudom hogy nem a legjobb szeron kezdtem mert látom hogy legtöbb magyar vagy az Aratoron van vagy a Ragnaros-on de ha esetleg lenne a Kazakon magyar guild vagyis ha valaki tud akkor tudna írni nekem előre is köszönöm a választ :)
  • Tatyla
    #154979
    futattam furmarkot meg 3dmark 11-et ott jó volt csak tegnap dühömben uninstalláltam a wow trialt,majd megnézem megint mert felraktam a 12.3-as ati drivert is
  • radical
    #154978
    szar kártya vagy szar driver.
  • Tatyla
    #154977
    eddig minden jateknal priman futott a feleves 6870-es erre a nagy WoW megtori a kartyam,aha na persze :)
  • Dr DeViLKiNG
    #154976
    Sunshaft vagy water az ami ezt okozza. Vagy hamarosan nézhetsz új vga után. :p
  • Tatyla
    #154975
    mondom felrakom már a trialt kicsit bohóckodni de a graf igy fogadott ötlet?:
  • antgecc
    #154974
    Az ilyen kérdéseket sokkal inkább general chaten érdemes feltenni. A topic olvasók nagy része régi, inaktív wowos, vagy kocagamer.
  • kingofn00b
    #154973
    Nem tudtok egy jó horda guildet Bloodscaplon PvP orientált frost (blood) DK-nak? Olyannak, akinek limitált ideje a temérdek IRL hülyeség miatt, amit életnek neveznek, de a rendelkezésre álló keretet maximálisan igyekszik kihasználni, és előre felkészülni?
  • Sunrider924
    #154972
    Haha es meg azt hittem csak nekem vannak elvonasi tuneteim a d3 open beta ota
  • sata75
    #154971
    tesó...
  • jazzy
    #154970
    Mostanában úgy vagyok, hogy megjön a kedvem játszani, pár napig játszok, ahzok, karaktert húzok (rested), talán megyek 1-2 instát, raidet, főleg bgt aztán megint elmegy a kedvem.. még 21 nap..
  • kingofn00b
    #154969
    Nekem nem jöttek be a ranged/spell kasztok.
    Anno hunterrel kezdtem, de nem igazán ment. Aztán a LK végén a holtidőben felhúztam egy DK-t, elkezdtem vele tankolni, és ott maradtam. Azóta egy dudut húztam még fel, farmolni (mining+herba) mert ugye minden komoly ember druidával farmol :-) Most meg rugóval szórakozok.

    Valahogy kell nekem a közelharc meghitt emberközeli szellemisége... :-D
    De három ugyanolyan kasztot fel nem bírnék szintezni.
  • fejnelkuli
    #154968
    Az új patch 64bit exe-t honnét lehet letölteni?
  • Kasadya
    #154967
    Guildwars2--warrior oder guardian...:P:)
  • jazzy
    #154966
    :D Már nem, meguntam a játékot 1 hónap alatt, nincs kedvem világmegváltani, -fav, vitázni sincs kedvem, hamarosan d3.

    Meg most kezdtem újra szintezni a 3. priestemet, átköltözök arathorról ragnára de nem akarok fizetni transfert, úgyis holt idő van. Igaz volt ragna hordán egy priestem, de allin több az ember ezért most oda szintezem..

    Most nézegettem a MoP talenteket, új skilleket, változásokat, a warlock nagyon tetszik lehet azt húzok fel priest után másodjára.. nektek melyik tetszik? Vagy még nem nézegettétek? Meg ofc 1 monkot kipróbálni..
  • kingofn00b
    #154965
    Na, mindenki kapott tőlem egy pluszt, úgyhogy mehettek trollkodni az SW fórumba.

    En mostanában már a floating texet sem használom PvP-n, de tankolás közben sem. Blood Shield tracker bőven elég. Enemy healthbarját úgyis látom, nincs szükség, hogy a fél képernyő, ki legyen takarva mindenféle számokkal.
    A guild addonoknál meg max recount meg omen a kötelező, a többit meg mindenki a saját ízlése szerint válogassa.
  • macleody
    #154964
    Haver lányának is lenyúlták 5db 85-ös kari cuccait. Mindent vittek, ami rajta volt, bankból is a cuccokat. Bár lehet, hogy ezt már írtam.
  • radical
    #154963
    valamelyik nap volt olyan hogy játszottam és kirakott a game a login képernyőre és amikor be akartam lépni újra kérte a token kódot.
    Lehet hogy valaki megpróbált beléni a jelszavammal csak elakadt a tokennél?