166745
  • tigeroo
    #155043
    hát nagy a kísértés de most visszavettem a gametimet (heti 40órára )
  • DJ RX7
    #155042
    nem para ez így vizsgaidőszak előtt? főleg most rajzhéten mindenféle zh. :D
  • Hofigalopp2
    #155041
    Sziasztok, hallottam erről a scroll dologról, azaz az account upgraderől. Tudna ebben valaki segíteni? Esetleg valakinek egy felesleges lenne, az tudna nekem meghívást küldeni? Üdv, Peti
  • Panzeradler #155040
    én is most mentem fel újra, tökre megjött a kedvem, elég gyors lett a fejlődés is, lett egy egész jó hangulata.

    Refer ajándék elévül egy idő után? Tehát ha én 1 év után befizetek haverom megkapja a +1hónapot utánam(+a mountot ofc.)
  • gosumofo
    #155039
  • tigeroo
    #155038
    én most kértem vissza a secret answert.

    add meg a cd kulcsokat ,valamint 1 jogsi vagy valamiről szkenn képet és küldik hamar.


    amúgy, elég durva a game most :D 23h played alatt 80-85, aztán hílerként fél nap alatt ilvl 372.... csak azt utálom amikor hc finderbe jönnek zöld cuccokban, aztán még neki áll feljebb a tanknak ha nem bírom hílelni a picsáját.

    a twilight hour dungik pedig kibaszott hangulatosak.
  • Tarkumi
    #155037
    A Battle.net oldalon fent kattintasz a "Log in" linken, majd a felugró ablakban ahol a nevet és jelszót kellene megadni, kattintasz a "Can't log in?" linken.
    A következő oldalon a "I forgot my Battle.net account password"-öt választod és utána szépen kitöltesz minden adatot.
    Ezek után ha minden jól ment, akkor kapsz egy e-mail-t egy hivaktozással amire kattintva új jelszót adhatsz meg.
    Amennyiben nem tudod pl a titkos kérdésre a választ vagy egyéb adatot, akkor csak telefonon tudod elintézni a dolgot.
  • cataflam02
    #155036
    helló!
    1 kérdésem lenne... a battle net accountom jelszavát sajna fejből nem tudom :D egy txt-ben volt mentve az asztalon.. csak sikeresen újra tettem a rendszert... hogyan tudom visszaszerezni ? és mennyi idő ?
    előre is köszi
  • shaba23 #155035
    There is no unicorn level!
  • DarkHorSe
    #155034
  • shaba23 #155033
    Na azért ez már nem igaz:) Egyszarvú nincs is benne!
  • vidu01
    #155032


  • torrente111
    #155031
    "OMG haldoklik a WOW"ja vítva "OMG halott a WOW"
  • jazzy
    #155030
    Amelyiket jobban élvezed, ha egyiket sem vagy mindkettőt akkor BG és TB.
  • kakaoskalacs
    #155029
    Honorpointot farmolok és nemtudok dönteni melyik a jobb modszer
    HA Rengeteg sok Bg-t játszok
    vagy HA Dungeonöket csinálok majd a jutice pointokat beválltom honorra.

  • sata75
    #155028
    vajon melyik lehet az a játék ami miatt 9 nap és 3 óra múlva nem jut idő a wowra? :)
  • shaba23 #155027
    kivéve ha 10 nap múlva más játékkal fogsz játszani és nem marad időd wowozni:)
  • tigeroo
    #155026
    azért vannak jó csalogató akciók...

    most kaptam egy 10day visszahívást a blizztől, beis néztem :) plusz kiküldtem magamnak egy SOR-t , ez így már 17nap... cserébe 30napot befizettem és a cataclysmet is megkaptam (az még nem volt meg)


    azért ez elég jó biznisz :)
  • shaba23 #155025
    május 15től minden szerver haldokolni fog, de legalább meglesz a rare-s öcsi:)
  • skorpio7
    #155024
    Nem! :D
  • jazzy
    #155023
    Kaphatsz 1 scroll of rest ha akarsz
  • LeWyTy
    #155022
    TÖlts nekem és már megyek is.
  • DarkHorSe
    #155021
    de!
  • jazzy
    #155020
    Nem haldoklik, azonnal menjen mindenki arathorra, legalább ott lesz a gyűjtőhelyetek.
  • DarkHorSe
    #155019
    dehat mar jazzy azt mondta haldoklik, mit nem lehet ezen megerteni !?
  • shaba23 #155018
    Én is Arathoron játszok, horda oldalon, már évek óta, de a mostani hullámvölgy ellenére, ha az ember normális guildben van, és nem HC progrest akar tolni, akkor az arathor teljesen megfelelő. AH-ban is lehet boldogulni annak aki akar, guild is van, partit találni már tök mindegy mennyien vannak a szerveren, craftolni meg mindig van ember, főleg ha guildben van.
    Ettől függetlenül lehet máshol többen vannak és az arathorhoz képest tiszta amerika.
    De azért nem haldoklik.
  • tarti19
    #155017
    TN is felejtős, ha komolyan akar raidelni, mert összesen van 2 guild, ahol jó esetben ellene...
    Persze új játékosról van szó, így igazából egy casual guild volna neki a legjobb.
    Majdnem 28,5K raidelő arc van a szerveren, akikből 0,5% az allis. Itt körül lehet néznie, hol raidelnek a legtöbben
    magyar rangsor
  • jazzy
    #155016
    Ebben teljesen igazad van, a bökkenő ott van, hogy a kezdő általában hosszú távra rendezkedik be, aki meg visszamegy kiegre az viszonylag hamar újra freezel és megint kiürül a szerver. Én átéltem ezt már 1 kiegnél, ezért nem ajánlom másnak. Szar 6-8 karakter után 0-ról indulni másutt, a transfer meg elég drága.

    Én általában a legjobb alternatívákat szoktam tanácsnak adni, nem az összeset. De mint írtam, szíve joga eldönteni. Le lett írva mind úgyis. Én már ezen átrágtam magam párszor, ragnarost találtam a legjobbnak.
  • jazzy
    #155015
    Nincs kedvem vitázni, oda megy ahova akar, ÉN elkerülném az arathort, pedig 4 évet játszottam ott, tőlem ha akar odamehet.
  • PiszkosFred
    #155014
    Nos, uj jatekosrol van szo, akinek a tippet adtak. Vagyis a Pandaig, max felszintezi az elso 85-os karakteret, megtanulja a jatek alapjait, megismeri a dungeonokat, majd farmol picit 85 normal, 85 hc es twilight hc-kat, hogy legyen neki valami kezdo 378-as gearje, es kiprobalhatja az LFR-ben DS-t. Mire mindezt megcsinalja, jon a Panda, es visszajon annyi ember a serverekre, hogy par honpra ujra benepesul mindket oldal. Es mivel a kieggel kezdodik minden elolrol, ha igazi raidguildet akar keresni, lesz ideje talalni egyet a szintezes utani elso hetekben, ha addig nem talal egyet. Persze, lesznek hc guildek, akik 1 nappal a kieg utan mar raidelnek, de kizart, hogy ezt az eletformat akarna folytatni a kerdezo. Az ajanlott harom "magyar" szerver barmelyike jo valasztas. AH meg teljesen mindegy, rogyasig van mindenki penzzel, ha pedig draga, na bumm, hat farmol picit.
  • skorpio7
    #155013
    Én 2 dolognak hiszek: a saját szememnek és a wow cenzus-nak.
    Minden más csak saját vélemény, amit vagy elhisz az ember vagy saját maga jár utánna.
  • jazzy
    #155012
    Én overall beszélek, mert van karakterem ragnaros alli-horda és arathor alli-hordán is.
  • skorpio7
    #155011
    Ja értem, horda oldalról beszélsz.
    Akkor vess egy pillantást a twisting netherre és azt mondom én is, hogy kerüld el (az alli oldalát, ami alapján ugyanez szűrhető le).
    Mondta már itt más rám, hogy általánosítok ha BS-ről van szó, de most én is ugyanezt mondhatom el rólad az arathoros véleményed miatt. Egy biztos, a megállapításod az ah-ra/fővárosra alli oldalra egyáltalán nem állja meg a helyét.
  • jazzy
    #155010
    Jó, akkor menjen oda. Nekem aztán annyira mindegy, hogy megfogadja-e a tanácsom, vagy nem. Nekem is vannak haverjaim, akik nem ismerik be a tényt, de attól még ez tény. Meg lehet nézni a régi számokat és a mostaniakat.
  • skorpio7
    #155009
    Nem tudom hol játszol, én az arathor alli oldalán (már több mint 6 évet húztam le ott).
    Szóval ez a halott elég eleven, de ha ez a haldoklás, akkor ez minden szerverre igaz, tök mindegy hogy magyar vagy sem.
  • jazzy
    #155008
    Kevés az ember, a guildek kapkodnak az emberekért akármilyen bénák, árakat folyton lenyomják az ahban, a kereskedelem romokban, sokszor nagyon nagyon kevés a nyersanyag, mert kevés az ember, más szerverekhez képest alig vannak a fővárosokban, mindenki transferel el, etc etc.
  • shaba23 #155007
    Ez miben nyilvánul meg?
  • sata75
    #155006
    "OMG haldoklik a WOW"
  • Fehercsoki
    #155005
    Bloodscalp pedig már halott.
  • jazzy
    #155004
    Arathort jobban teszed ha elkerülöd, haldokló szerver.