166745
  • kegyenc65
    #155089
    http://www.google.hu/imgres?start=95&hl=hu&gbv=2&biw=1280&bih=899&tbm=isch&tbnid=d2hqL0TMydORWM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fs15.zetaboards.com%2FWoW_Freedom%2Ftopic%2F6936217%2F&docid=tWHzIAg5q23kFM&imgurl=http%3A%2F%2Fz4.ifrm.com%2F12415%2F9%2F0%2Fp1029513%2FFail..png&w=1280&h=720&ei=WzHPT7fdD8bzsgbaqZDMCg&zoom=1&iact=hc&vpx=869&vpy=8&dur=63&hovh=168&hovw=300&tx=99&ty=107&sig=106624189105066959669&page=5&tbnh=123&tbnw=218&ndsp=26&ved=1t%3A429%2Cr%3A24%2Cs%3A95%2Ci%3A57



    itt a link ezt a szöveget kapom állandoan :SSSS
  • kegyenc65
    #155088
    Hello 2012.06.06-án szerdán délelőtt 10:45 kor probáltam belépni a játékba és nem engedett hiána irtam be jol a jelszot is és a felhasználot is nem enged be!!! jelszot nem változtattam meg mi a probléma?

    de feltörni biztos nem törtek fel mer akkor az oldalra sem engedne fel:S szal nem tom ilyenkor mivan ha 1szer jol beirom a felhasználot és a jelszot is és mégis azt irja valami nem jo és nem azt hogy login server down vagy valami


    beléptem a wow menüjébe de ott már nem account name van hanem battle.net account name és a battle.net en regisztráltam de ott az account name csak az e-mail cim lehet amin azon regisztráltam de a wow menüjébe nem lehet e-mail cimet beirni mer ilyen össze visza betüket számokat tesz be segits!!
    a battle.net-en aaz account name a nekem az e-mail cimem de a wow ba e-mail cimet nem lehet beirni:S

    AKI TUD SEGITSEN!!! :SSSS köszi
  • gosumofo
    #155087
    nemsokára PTR-en lesz az 5.0 patch amit mindenki megnézhet.
  • XeroX
    #155086
    Hát de! Most nézem:
    World of WarcraftŸ: Cataclysm
    [WoW]
    Public Test Realm (PTR) -re kattintva jön elő a :
    GAME MANAGEMENT
    World of WarcraftŸ: Mists of Pandaria
    REGION
    Public Test Realm
    Install / Reinstall the Game
    Innen töltöttem le.
    Ha jól gondolom a listában kéne lennie egy :
    World of WarcraftŸ: Mists of Pandaria
    [WoW]
    Public Test Realm (PTR) - elemnek is ?
    Akkor most letöltöttem egy cataclysmos betát ami már pandarianosnak néz ki, azért nem tudok belépni vagyis megszívattak


  • nr1ranger
    #155085
    Nem lehet hogy te a PTR-el próbálkozol? Ott szokott Brill lenni az EU szerver, Mop bétán Mekka-valami az EU szerver neve ha jól emlékszem. A MoP-hoz külön kliens van.
  • XeroX
    #155084
    Múlt héten kaptam meghívót a bétára, gondoltam benézek picit, de a realmlist ablak üres .
    A kliens lejött, telepítve, a main karimat átmásoltam a Brill(EU) -ra, be tudok lépni, csak nincs szerver.

  • Savmacska
    #155082
    Spellflash.
  • maniac001
    #155081
    melyik az az addon ami azt csinálja, hogy egy spell-ről lejár a cd akkor a képernyő közepére bevillantja a spell ikonját?
  • shaddam
    #155080
    Kibaszott zseniális :D Regelek rögtön egy trialt aztán 3 év után visszatérek.
  • picket
    #155079
    Még ötször kérjük, mert biztos véletlenül tűnt el
  • tigeroo
    #155077
    nem én voltam...
    "a benedek 7 méterről látta... a néger meg kergette" :D
  • gosumofo
    #155076
  • DarkHorSe
    #155074
    Ez kerem utkozik az Eulaval, szoval szeretnem kerni az Acc nevedethogy megtegyuk a szukseges lepeseket !
  • Old PS Fanboy
    #155073
    Köszi szépen, ez volt a gond!:D
  • White QVAS
    #155072
    Próbáld meg Rendszergazdaként futtatni az installert, továbbá nézd meg, hogy az Internet Explorer nincs-e offline módban. Nekem pár hónapja ugyanez volt, az Internet Explorer beállítása után tökéletesen működött.
  • Old PS Fanboy
    #155071
    Nem tud csatlakozni a WOW installer, lehet a blizzard-nál a gond?
    http://kephost.hu/image-BB8A_4FBF9A77.jpg
    A net kapcsolatom pedig semmi gond, a tűzfalat is hiába állítgatom.
  • tigeroo
    #155070
    csere

    de ha bánt a dolog akkor sry :D
  • picket
    #155069
    Most mit csináljak vele, a legfelső hsz-t nem tuja elolvasni
  • Unknow
    #155068
    Nem akarom én fölöslegesen szaporítani a szót, meg flamet se akarok elindítani semmivel, csupán csak megválnék a WoW accountomtól. 6k-ért vihető. (Van rajta War3 is.)

    Sorry attól akit zavar a hírdetés:)
  • DarkHorSe
    #155067
    Ban!
  • tigeroo
    #155066
    arathor allis goldot cserélnék bs hordásra
  • picket
    #155065
    Nah, nem piactér :p
  • shpongle
    #155061
    Régi Hunstars tagokról lehet tudni valami, főleg az az illető érdekelne aki a ventrilót üzemelteti. :p
  • skorpio7
    #155060
    Neptulon horda oldal május 20.-ai mérés: este 9 óra 101 online fő, alli 774 fő.
    Az a horda oldal kb. halott. Megértem ha dühös vagy nekem is kedvemet szegné a dolog, szerencsére arathor allin ennek a 10-szerese van még most is így dio3 megjelenés után. A megoldás a költözés/szintezés lenne, persze azt is értem, hogyha ehhez már nincs kedved vagy hasztalannak éreznéd az anyagi ráfordítást. Viszont ahogy más is pedzegette, szerintem a blizzard megvárja a mop-ot és ha lép is vmit, csak utánna teszi. Nem véletlen ez a cross-realm zóna sem, a városokon kívül legalább az érzete meglegyen a játékosnak, hogy mmo-ban van. Persze ettől a saját szervered-oldalag gazdasága még nem fog működni, a blizz helyébe az eddigi "nemzeti" ah-kat alapből szerverközössé tenném, hogy a gyengébb oldalon is legyen értelme használni, ne adj isten segítse a szakmát felhúzni. Tudom voltak/vannak a közös ah-k, de a kuyta nem használja őket, illetve alig.
    De visszatérve a problémádra, felesleges mérgeskedned egy olyan tendencián, amit a blizzard igyekszik lassítani, de megállítani nem tud. Több mint 7 év után lehet tényleg eljön az ideje majd a szerverek csökkentésének, de ki tudja.
  • PiszkosFred
    #155059
    Theradras (PvP) Low German

    Ezt neztem, a Blox nevu warlock armoryja alapjan.
  • Attila1234
    #155058
    Neptulon? Arra emlékszem. Az valami nagyon fullos szerver volt még évekkel ezelőtt, csak volt onnan egy rakás ingyenes transfer, és rengetegen elmentek. Hát igen. Vannak ilyen sanyarú sorsú realmek.
  • gosumofo
    #155057
    mind2 angol pvp, mindkettő BC előtti ősi időkben létezett már, svéd/angol/olasz társasággal voltam megáldva általában, hogy most mivé fajult azt már nem vágom.
    Neptulont asszem Attilának se kell bemutatni, hát így járt aki nem volt aktív a wotlk lagos freetransfer idején ;(
  • gosumofo
    #155056
    hát az egyiken lehetett oldalt váltani és közös ah-n átjuttatni amim mozgatható volt és újra emberek között élni, a másikon alli side is halott :/ arra már nincs erőm hogy új életet kezdjek meg új embereket keressek más realmen magam köré, csak ketyeg az annual pass és idegesít hogy néha-néha se lehet semmire bemenni. de legalább a d3 létezik.
  • PiszkosFred
    #155055
    Most nezem, hogy a server valami dedikalt nemet server, hat akkor ne csodalkozz :) Rossz helyen kezdtel, jo dolog az anyanyelvi server, de sajnos pont emiatt erdemesebb angolokra menni, ott van a playerek nagy szazaleka, nem a nemet, spanyol orosz servereken.
  • Attila1234
    #155054
    Nem különösebben számít, hogy hány embert látsz a városokban, amíg sikerül csapatot találni LFG raidhez, BG-hez vagy dungeonhöz. Nem lesznek szerverösszevonások, helyettük lesznek úgynevezett cross-realm zónák.

    Croos-Realm zónák
  • PiszkosFred
    #155053
    Hat nem tudom milyen kihalt serveren jatszol, de surgosen huzz el onnan, mert annak annyi. Anno a Blade's Edge volt hasonlo, a horda oldal lenyegeben 2 honap alatt eltunt, alig maradt valaki. Pont kifogtal te is egy ilyen szellem servert.

    Jelenleg ket szerveren jatszok (ally es horda mashol, mas bggben), es dugig van SW es Orgri. Igaz, mindenki csak altozik es max transmog geart farmol, DW-t csukott szemmel olik mar, de meg is igy dugig van a ket fovaros fotere. Ilyen helyzetet mint a te kepeiden max Ironforge mutat, na ott tenyleg csak par torpe szellem koborol, senki mas.

    Sajnos peches voltal, a legtobb realmen nem ez a helyzet, szerencsere.
  • gosumofo
    #155052
    miért nincs content? mekkora erőfeszítés lenne egy új pvp seasont elindítani, esetleg betenni a +10 statos paintben átszínezett geart? :D mert ennyi ami contentet jelent náluk 2 lófasz kiegészítő között, és ez sincs már mióta. ennyire népszerű és ennyire leszart játékot rossz nézni, rohadék bobbyék minden centet eltesznek most és nem néznek előre. jó statisztika lehet, hogy 0 NULLA ember dolgozik a jelenlegi játékon mondjuk fél éve az 5000 fős vagy mekkora blizzardnál.. :DDD

    de ezeken a realmeken ez nem most kezdődött, már fél éve télen is ez pontosan így volt, de akkor még aranyélet volt, akár 3 ember is benézett az AHba egyszerre!... jól ellehet adni a dolgokat, van értelme bármit is farmolni.. vendornak adhatom el hónapok munkáját, hogy legyen pénz bármire :D

    használhatatlan a játék, vagy hónapokat fizethetek levelingért normális realmeken vagy a gatyám rámegy a transferekre
    hát remek csak azért nem összevonni a servereket mert az rossz omen
    talán egy utolsó esély lenne a játéknak, innen nem tudom hogy lenne visszaút. pandás fos lehetetlen hogy népszerűbb legyen akármennyi új embert hoznak be, idióta extrémcasualok lesznek akik a levelingen funolnak aztán abbahagyják, nem segít ezen a parán

    elhiheted hogy én kurvára nem örülök ennek, talán nincs szomorúbb látvány mint a kihalt wow.. lvl 1-es altokkal néha belogolok olyan serverre ahol még tömeg van és belegondolok hogy mi volt itt régen.. és hagyták meghalni.
  • Attila1234
    #155051
    Három oka is van annak, hogy ilyen kevesen vannak. Az első a Diablo 3, a második az, hogy már jó ideje nincs friss content, a harmadik pedig a kurva jó idő.
  • gosumofo
    #155050
    hahaha

    ez 1 MMO?! egy lófasz 6v6 CoD meccsben többen vannak mint ezen a 2 realmen, mégis mire fizetem a havidíjat így? futhatna az én gépemről is, elbirná


    neveket ellenőrizheted armoryban.


  • kingofn00b
    #155049
    Nem, frozennel nem tudod, élővel is csak akkor, ha van béta kulcsod, arról meg szerintem lekéstél.
  • LeWyTy
    #155048
    A pandás bétát hogy lehet kipróbálni? Akkor nem tudom ha FROZED az accom?
  • PiszkosFred
    #155047
    Kell neked tort serveren jatszanod.
  • skorpio7
    #155046
    Lassan a végéhez közeledik a 7 éve tartó haldoklás. Már csak egy kis türelemre van szükség.
  • gosumofo
    #155045


    rotfl
    jó hogy a d3 már megölte a játékot mert legalább ettől megkímélt minket


    btw server összevonás mikor lesz? d3-tól függetlenül nevetséges már üres orgrimmart látni jó ideje 1-2 emberrel az AH-ban, cross server queuek is életekig tartanak, clueless idióták szaladgálnak az ingyen kapott 80as karaktereikkel, zárjákmárbe!
  • Zsoltika 007
    #155044
    Nektek bejön a bnete oldala? Nekem pár órája nem tölt be.