166745
  • bekasybalazs
    #155373
    köszi a választ, de jól sejtem, hogy ha túlmelegedésről lenne szó, akkor nem csak old townban jönne elő a dolog? hiszen pl hyjalban durvább grafikai elemek vannak, és ott tisztán fut az egész. amúgy használok a gép alatt hűtést, tripla ventis asztalit, és még mellette jár egy közepes méretű venti is, ami nem csak a gép hűtését, hanem jómagam testhőmérsékletéért is fele :D
  • Fehercsoki
    #155372
    Vagy a CPU is túlmelegedhet, notebookoknál gyakori a porosodás.(mert ugye nehezebb tisztítani, ezért az emberek nem is szokták)
  • Fehercsoki
    #155371
    Nem lesz nagyobb MoP-nak sem a gépigénye valószínűleg. A képernyő kikapcsolás meg hát bármi lehet, esetleg túlmelegszik a vga-d, érdemes lenne tesztelgetni, pl. "hideg" notebooknál(amikor nem volt használva jó pár órán át) rögtön a wowot indítod és elmész oda(legjobb ha ott logolsz ki), akkor valameddig bírnia kéne, és nem kéne rögtön kikapcsolnia, ha a túlmelegedés a gond.
  • bekasybalazs
    #155370
    üdv. olyan gondom lenne, hogy sw egy részén(Old Town) egyszerűen kikapcsol a laptopom képernyője...játék szerintem fut, mivel a hang ugyanúgy hallható, de a képet semmilyen módon nemtudom visszavarázsolni. és csak ott, azon az egy helyen fordul ez elő. többször is telepítettem újra a klienst, a win7et is már, de semmi változás. és még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a lichkinges és cataclymes raidek alatt 15-20 fpsel futocsgál a laptopon a wow, akkor a MOP-al sem lesz gondom?

    üdv.: Balázs
  • antgecc
    #155369
    Sztem general channelen hirdesd magad. Nem is tudom jár-e ide aktív gamer.
  • Camouflage
    #155368
    Haliho. Csaladias hangulatu guildet keresek a Bloodscalp serveren. Fo profilom a PvP - a raidelest kb. BC elejen abbahagytam. A guilddel szemben tamasztott egyetlen kovetelmeny, hogy jo hangulatu/csaladias legyen.

    Onmagaban nem erdekel a progress, sem az, hogy a high-end PvP/PvE cuccban legyek - emberekkel szeretnek jatszani, raid/bg alatt beszelgetni, es ha nehanapjan hibazok, akkor ne kuldjenek el elbol a kurva anyamba.

    Jobbara horda olalon vagyok, de van egy full PvP cuccos gnome mageem.

    Beke veletek.
  • Lazarus
    #155367
    Ha valakinek szánalmas a helyesírása és hanyagul összehányt szavak formájában fogalmazza meg az amúgy is értéktelen gondolatait az hiába bújik a diszlexiája mögé, mert az csak az olvasás sebességét csökkenti. A korlátozott mentális képességekre és elfogadhatatlan viselkedésre nem mentség. Én is az vagyok
  • 1Darton1
    #155366
    Igazad van, nem voltam pontos, és sértő lehettem azokra nézve, akik önhibájukon kívül szenvednek valamilyen tanulási nehézségben. Ezért bocsánatot is kérek!
    Én az egyre jobban terjedő áldiszlexiára céloztam, de nem fogalmaztam körültekintően. Az ilyen típusú emberektől, akik még emellett arrogánsak, agresszívek is, nagyon durván feláll a hátamon a szőr, ha véletlenül nem sikerül elkerülnöm őket.
  • Lazarus
    #155365
  • Omlás
    #155364
  • picket
    #155363
    "diszlexiás gyökereknek szánt tartalom" - Miattam flémeljetek nyugodtan (amíg nem torkollik anyázásba meg egymás szidásába), de ne gyárts már olyan szavakból szitkot, ami nem az (gyk. aki diszlexiás, az nem hülye). Te kalapácsnyél te, te telefonkagyló, te vállfa
  • antgecc
    #155362
    Minden tiszteletem, amiért volt türelmed ehhez a kommenthez. Kár, hogy pistánk ebből semmit nem fog megérteni.
  • Fehercsoki
    #155361
    Olyan mint a drift, csak d nélkül.
  • torrente111
    #155360
    mi a szar az a rift?
  • 1Darton1
    #155359
    Egy csecsemőnek minden vicc új, úgyhogy leírom.
    Az interface-t a WoW is lopta (meglepetés!), előtte és azóta is ez az általános mmo interface. Az is érdekes lehet számodra, hogy a WoW-játékosok utálják a beépítettet, és mindenki addonokkal módosítja.
    Sose volt arról szó, hogy a Rift nem vett át egy rakás jól működő dolgot. Az se nagyon rémlik, hogy nagyon WoW-verőnek tartották volna, ennek ellenére rengeteg előfizetője lett megjelenéskor, és azóta is nagyon szépen működik előfizetéses rendszerben. Illetve gyakrabban adnak ki új tartalmat töredék költségen.
    Persze meg sem próbáltad megtapasztalni magát a játékot, kapásból tudtál róla mindent.
    A WoW valóban etalon még mindig, és az is fog maradni egy darabig. De mióta a diszlexiás gyökereknek szánt tartalom képezi a fejlesztés magvát, azóta egyre kevésbé élvezhető.
    Mivel már nem játszom egy éve, nem tudom hogyan jön ide a volt guildem, és hogyan is minősíthetném egyszemélyben egyáltalán. Az általános iskolai szörnyen bonyolult képességek hiányára utaltam, melyek használata nélkül komponálod meg a kommentjeid.

    Szerinted nem léteznek olyan mechanizmusok, amelyek hatására valaki tök értelmetlen dolgokat művel vagy hord, stb. Például ultraciki tarisznyát használnak táska helyett, fiatal kölkök a szemükbe fésülik a hajukat és nőiesen viselkednek, esetleg mindenféle növények égéstermékével mérgezik a levegőt és a tüdejüket. Igen, ezt divatnak hívják (ez társulhat még megszokással, kényszercselekvésekkel, stb.).
  • antgecc
    #155358
    Hát komám, nem is baj, hogy a magadfajta fiúkák maradnak a wownál. Csak mi járunk jól. Jó játékot! :)
  • Zod
    #155357
    Hát neharagudj, de ha egy játékot beharangoznak wow-verőnek, felteszem, indítok egy karaktert és már a legeleje is tökúgy néz ki, mint a wow, nos ez eléggé gáz szerintem... Még arra sem vették a fáradságot a készítők, hogy legalább az első pár órában ne tűnjön fel a menezi usernek, ez a klón... Persze, lehet, hogy én vagyok a hülye és a sokmillió wow előfizető minden bizonnyal csak megszokásból játszik a csodálatos Rift helyett, amúgy totálisan unja a játékot. Ebben a topikban amúgy is 90%-ban kiégett emberek irkálnak, közel sem tükrözi, hogy a wow hangulata milyen.
  • antgecc
    #155356
    És képes az interface-re alapozni az ideböfögését
  • Zod
    #155355
    Na belenéztem ebbe a Riftbe, tiszta wowkoppintás az egész interface haggyadmár... Pár évig még a wow lesz itten az etalon, kéremszépen. A facebook/napiszar színvonannal meg nem értem, mit akarsz, ezzel max a guildet minősíted, amiben vagy, a játékot a legkevésbé.
  • 1Darton1
    #155354
    A Rift tényleg a legjobb alternatíva, mióta a WoW átment a Facebook/Napiszar színvonalra. Én magyarokkal játszok együtt szívesen, és mivel azok ott nincsenek, ezért nekem nem pálya már.
    Annak ellenére, hogy mennyire alacsony költségvetésű MMO, és milyen sok apró koncepcióhiba van benne, régen élveztem úgy játékot, mint ott a mage-emet.
  • Dr DeViLKiNG
    #155353
    Az release óta az, semmi újdonság nincs itt.
  • Attila1234
    #155352
    Most a Rift az új kedvenc, az etalon?
  • PiszkosFred
    #155351
    Akkor rosszul gondoltam, sry. De ahogy jottek a kiegek, toled es a lelkes beszamoloidbol/kommentjeidbol (kepeidbol) szinte tobbet tudtam meg, mint mas portalokrol. Azt hittem elvezed is kozben, de akkor nem.
  • Bhalage
    #155350
    gondolkozom is , hogy ujra eloveszem es megnezem h most mi van, csak hat az a franya idohiany, meg nem ismerek senkit :D
    rift content patch az picsadurva volt mindig is
  • Dr DeViLKiNG
    #155349
    Én azért megnézném azt a bálványozáts BC után. Főleg a pvpről. :D
  • Sunrider924
    #155348
    3 dolog lehetseges, vagy Devil valtozott meg, vagy a wow, vagy mindketto.
  • PiszkosFred
    #155347
    Valahol vicces olvasni teged, hogy 6 ev wow mania es balvanyozas utan kiderul, mar nem is jo az, ami annak tunt :) Evek ota te voltal az, aki minden beta es ptr valtozast extazisban kozvetitettel a topikban (ami infokert ezuton is koszonet utolag), de hat valtozik a vilag.

    Rifthez irhatnal egy rovid szamszerusitett osszefoglalot a wowhoz kepest, hogy mibol mennyi van.
  • Dr DeViLKiNG
    #155346
    Arról nem is beszélve, hogy egy kiegészítőnek így kell kinéznie, nem pedig úgy ahogy a wowban szokott.

    The expansion will increase the level cap from 50 to 60, add in "dimensions" where players can customize private corners of the game world, add 4 new souls (one for each calling), two new continents that will approximately triple the size of the game world, new Instant Adventures, and many other features.

    Magyarul 10 szint, player housing, a 4 classnak 1-1 új talentfa, 2 új kontinens, ami háromszor akkora, mint most a világa. Új 1-2 playeres insták, normál insták, raidek, na meg 1,5-2,5 havonta új content patch.
  • Dr DeViLKiNG
    #155345
    Vicces, hogy az swtor gyakorlatilag f2p lesz, a Rift meg még mindig simán megy havi díjjal.
    Kár hogy a rift reklámokra nem lettek dollármilliók költve. Milyen sikeres lenne az úgy most.

    /Napioffot hallották.
  • tarti19
    #155344
    Itt érdemes körül nézned még...
    [URL=http://www.wowprogress.com/pve/eu/ragnaros?faction=&raids_week=&lang=hu&class=&spec=]magyar "progress" guildek[/URL]
  • Doom 4
    #155343
    Köszönöm szépen a gyors választ! Akkor örülök, hogy jó helyre jöttem :)
  • skorpio7
    #155342
    A Ragnaros tökéletes választás volt (már ha szeretd a a pvp-t illetve nagyobb magyar közösségre vágysz). Az online játékosok száma pedig 1000+ mindkét oldalon, teljesen kiegyenlített és némileg növekvő is (köszönhető annak is, hogy jópár bs-os áttelepült).
    Guildet legkönnyebben a hun csatin találsz (/join hun) vagy figyeld a fővárosokban a trade-et, ahol a guild hirdetések mennek. Minden szerveren van olyan guild, aki befogad kis szintűeket/szintezőket, főleg mostanság a nyári pangásban és mop-ra készülődve.
  • Doom 4
    #155341
    Jó estét!
    Sok éves private szerverezés után eljutottam oda, hogy megveszem a játékot, és szeretnék eredeti szervereken játszani. Ehhez szeretnék segítséget kérni, most a Ragnaroson kezdtem el játszani, de még csak a lvl 20-as szintig ingyenes játék módon. Hétfőn megyek a boltba a Battle Chestért.

    A Ragnaroson, vagy esetleg más magyarok által lakott szerveren, van olyan guild aki befogad eredetin kezdő játékosokat? Horda oldalon játszok általában és a legjobban a Warlockhoz értek, de használtam már sokszor Priestet is.
  • Zod
    #155340
    EZ KURVANAGY!!! :D
  • Dr DeViLKiNG
    #155339
    Látom a magek segge megint ki van nyalva a "cool" spellekkel.
    Illusion (New) Transforms the Mage to look like someone else for 2 min. Instant. 30 min cooldown.
  • silbor
    #155338
    Remény! Köszi! :)
  • PiszkosFred
    #155337
    Nem lesz gond, inkabb memoria+vkartya fuggo a dolog, a proci akkor gond, ha mindenfele addon is fut a hatterben (recount, unitframe, clog, stb)
  • bélanéni #155336
    Sziasztok, hol a legolcsóbb a MoP CE?
  • silbor
    #155335
    A MoP beta gépigénye megegyezik a végleges gépigényével? (mármint ha fut a gépen akkor a végleges is fog? Kölcsönkérném baráttól hogy teszteljem)
    Nekem AMD Athlon 64 3500+ procim van és ez alatta van a minimumnak (MoP) Akkor most nem fog futni a gépemen a kieg? A Cata megy alacsony beállításokkal. Nem venném meg fölöslegesen!
    (A Dio3 el sem indult mert a procit keveselte.)
  • antgecc
    #155334
    Én beszéltem az újításokról, de nem erre a részre gondoltam.

    Én a pvpnél magára a harcra gondoltam, a skillekre, stílusra. Hogy ez pontosan mit takar.... aki kíváncsi utána tud nézni, nem akarok offolni.