166745
  • ShaiHulud
    #155413
    na pont ezt akartam irni enis miutan megneztem ezt az introt.
    technikailag nagyon rendben van (bar ork feje szerintem kicsi a testehez kepest:D) de az egeszrol sut hogy meg a wow vilagahoz merten is komolytalan az egesz.

    olyan mintha akartak volna valami vigjatek/parodia kieget is, de nem tudom minek.
  • Zenszkij
    #155412
    Az valóban igaz, hogy az új kiegészítőben az összes karakterem megkapja azokat a mountokat, amiket az egyikkel már összeszedtem? Továbbá azt is hallottam, hogy az achik is megjelennek minden karakternél. Mi igaz ebből?
  • Chris
    #155411
    Kicsit olyan érzésem volt a videót nézve, mintha már "nem venné önmagát sem komolyan a wow", ami eddig a legkisebb mértékben sem volt jellemző. A kevesebb mint 2 éve megjelent cataclysmet vmi elképesztő várakozás előzte meg, most meg jön ez talán (?) egy hónap múlva és kb. semmi, elég csak ránézni arra, hogy mennyire pörög ez a fórum.
    Gondolom lassan ki akarják pörgetni a játékot, de nem vagyok benne biztos, hogy az a legjobb módja, hogy ilyen enervált módon teszik. Kíváncsi leszek mekkora törés lesz az eladási számokban, azt tippelném, hogy kiugró.
  • kakaoskalacs
    #155410
    Az uj MoP trailerben ki az allys karakter? Az Ork az General Nazgrim de ki az allys? :O


    Plusz tényleg kicsit erőltettt már ami azt illeti , hogy viccesnek probal hatni a Monk karakter..
  • tigeroo
    #155409
    de örülök hogy végülis akkor egyet beszélünk:DD
  • tigeroo
    #155408
    augh, fail most látom, hosszú volt ez a nap:)
  • Dr DeViLKiNG
    #155407
    Valamit félre olvastál szerintem. :D
  • tigeroo
    #155406
    szerintem meg pont hogy a cataclysmes questek ötletesek voltak, tele ötletes flash-interaktív wannabe elemekkel. szóval nemtudom mi a bajod velük. ha csak az uldumos harrison jonesos questekeket is vesszük, már azokért megéri felszintezni egy cataclysm karaktert.
  • Vincentcloud
    #155405
    Komolyan nem értem hogy miért mindenkinek szegény nyulakkal van a baja, senki nem látta a Gyalog galoppot Piszkosfreden kívül?
  • Dr DeViLKiNG
    #155404
    Cataclysm tetszett. Ez is tetszene, ha nem arról szólnának az új területek, hogy öld le a pandák kertjeit amortizáló nyulakat, vagy majmokat. Kicsit lehangoló, hogy hova "fejlődött" mert egyébként talán még élvezném is, de így nem. Ráadásul múlt héten olyan xp szintet állítottak be a fejlődéshez, amitől hányingert kap az ember már csak ha rá néz is. Érdekes, hogy ez az első kieg aminek a betajában nincs meg a max szint(igaz cataban se volt meg, mert utolsó héten szereztem csak kulcsot), pedig az ottani tartalmat megnézném szívesen.
    Azért ez durván mellényúlás, és remélem majd ez is fog visszaütni az eladásokkal, hogy észbe kapjanak.
  • PiszkosFred
    #155403
    Felnottel. Ez mar regen nem a te jatekod. Jottek helyetted mas tizen-evesek, akik jatszanak es nekik ez megfelel. A wowon edzodott es szocializalodott, mara mar profi mmos publikum pedig elkezdett megszallottan keringeni a jatekpiacon es keres az "ultimate mmo-t", mint Arthur a Szent Gralt. (aztan neha par orult flancia hozzajuk vag egy tehenet, de a vilag mar csak ilyen)

    Ha csak egy percre is a regi wowosok elfelejtik a "a regen minden jobb volt" dolgokat, es csak es kizarolag szorakozni akarnak, akkor a wow meg mindig szorakoztato, sot. De ha tovabbra is azt a kemenyvonalas e-sport szintu, maximalis koncentraciot es kulvilag kizarasat kovetelo jatekot keresed, akkor a wow mar regen nem az.

    Az introhoz annyit, hogy igen, igazad van, de ezert reboot es nem remake :)

  • s0n1c
    #155402
    azért ezt a vonalat mégiscsak jobb lenne követni, nem...?
  • s0n1c
    #155401
    Maga nemében a video nagyon jó, abban meg egyetértek, hogy nincs sok köze a régi wow-hoz számomra sem :) De nem is ez volt a céljuk.
  • 1Darton1
    #155400
    Szerintem teljesen beleillik a jelenlegi irányvonalba.
    El kell fogadni lassan, hogy nem a szűk értelmiségi rétegnek csinálják már a játékokat, mint 20 évvel ezelőtt.
  • Dr DeViLKiNG
    #155399
    Mintha abban halálra gyilkolták volna egymást. De lehet csak én nem szeretem a 10 éveseknek készült mesefilm részletet.
  • PiszkosFred
    #155398
    Nem ertelek, az intro egy WC3:RoC reboot, csak pandakkal...
  • Dant0r
    #155397
    Ugye még mindig rémlik, hogy a WoW-ot ELSŐSORBAN azért hozták létre, mert az akkori MMO-kat túlzottan "hardcore"-nak, "nehéz"-nek, "grindelős"-nek, stb ítélték meg, ezért kellett egy, ami széles közönségnek teszi elérhetővé az MMO műfajt a KÖNNYEDSÉGével, RAJZFILMSZERŰ grafikájával, HUMOROS-POÉNOS hangulatával?

    Vagy komolyan, ti mivel játszottatok? Volt más World of Warcraft nevű játék is?
  • Dr DeViLKiNG
    #155396
    World of Warcraft. Erre tessék. Szívesen.
  • Casseus
    #155395
    Engem szórakoztatott és nálam ez a lényeg. A sárkányokból meg a "mindenholtűz"-ből már elegem van. Kungfupanda adja ^^
  • PiszkosFred
    #155394
    Pedig szokj hozza, mert a kovetkezp par napban a csapbol is ez folyik, es masfel evig nem lesz uj cgi
  • Dr DeViLKiNG
    #155393
    Vicces kis intro... csak kurvára semmi értelme nincs?!
    Komolyan ezzel a human odaadja a fegyvert az orknak dolog meg mintha valami gyerek filmet néznék.
    És még mindig, hol a főgonosz a kiegből? Egyszerűen nem látni merre tart az egész.
    (Minőségi megvalósítás persze megint tökéletes az intronak, de az édes kevés)
  • Rage47
    #155392

  • Lazarus
    #155391
    Azokért nem kár
  • Fehercsoki
    #155390
    Elvileg csak az amerikai jelszavakat vitték el.
  • soundsonic
    #155389
    lehet csak engem zavar, de igazán küldhettek volna egy körimélt mindenkinek, hogy változtassuk meg a jelszavaink mert feltörték a battlenetet..
  • Bhalage
    #155388
    ne mar wildorka a hős újra játszik?
    :D
    mi most a fotm kari baratom?
  • WiLDoR
    #155387
    kösz, valószinűleg ez lesz az...
  • WiLDoR
    #155386
    te is szintén nagyon okos voltál, gratula
  • WiLDoR
    #155385
    s gondolod, hogy nem ez volt az első, ami eszembe jutott?
    ennyire azért nem egyszerű a dolog...
  • gumipapucs
    #155384
    Lemész a felújított Scholomanceba és mielött bemész az endbosshoz beiszod az asztalról. 1 óráig rajtad van ha jól emlékszem.
  • Caliph
    #155383
    hmm
  • Dr DeViLKiNG
    #155382
    Nem nehéz végigtekerni wowheaden a potikat. :D
  • skorpio7
    #155381
    Vagy csak egyetlen bétázó (már aki még jár ide, ami nem olyan sok főt jelent) sem foglalkozott behatóbban a mop-os alkímiával, mert nem a szakmák különlegességei érdeklik.
  • WiLDoR
    #155380
    senki sem tudja?
    ez gáz...
  • WiLDoR
    #155379
    itt a link:
    VIDEO - 2:55-től
  • WiLDoR
    #155378
    valaki nem tudja, hogy mi annak a potionnak/flask-nak a neve, ami ebben a video-ban van 2:55-től és undead-dé változtatja a karaktert, aminek a hátán ilyen permetezős cumó van???

  • Joe004
    #155377
    Parancsolj. (nem spamben volt).
  • kakaoskalacs
    #155376
    Engem kimondottan az erdekelne ,hogy melyik a hivatalos blizzard mail mert kaptam pár MoP Beta invite-ot, de mindet spam reszlegbe rakta a gmail. Hatha van kozte igazi is.
  • Joe004
    #155375
    Hey! Kaptam ma 2 emailt- blizztől mindkettőben 1-1 MOP bétakulcs, egyiket felhasználtam másikat meg aki kapja marja :D

    Key : 5109222944977387074376257

    Jah és ha nem jó mert tévedésből küldtek 2őt sry, a másik nekem ment. Aki vitte írja be pls.
    1) Log in to Battle.net Account Management at www.battle.net
    2) Select Add or Upgrade a Game from the "Games & Codes" drop-down
    3) Under "Add a Game Key," enter the key above and click "REDEEM CODE"
  • Fehercsoki
    #155374
    Hiába rakod körbe ventikkel, ha belül az egész poros. Egyébként meg lehet, hogy van ott valami bugos/szarul megírt dolog ami túlterheli a procid/vga-d. Azért csak teszteld le.