166745
  • Prody
    #155493
    Oh, ha számít a doboz, akkor CdGalaxis :)
  • LaliK
    #155492
    Már megvettem CDGalaxysról, mert így kapok hozzá szép dobozt is :D
  • Prody
    #155491
    Az az alap + TBC, amit Bnet-en látsz, igen. Egyben van már. 5euróért ingyen van :D Kapsz 30 napot hozzá, és bankkártyával fizethetsz. Kövesd az utasításokat.
  • Fehercsoki
    #155490
    Megadod a kártyád adatait, és ha minden rendben van rögtön rajta lesz a battle.net accodon a játék és tudsz játszani.
  • LaliK
    #155489
    Várj, sztornó... battle.net-en láttam hogy 5Euróért lehet Digital Copyt venni. Az ugyanígy BattleChest. El tudná valaki magyarázni, hogy ez hogyan működik? Utalom kártyáról a pénzt, azt kapok egy letöltő linket és már játszhatok is? Ehhez jár a 30 napos playtime ha jól értelmeztem.
  • Fehercsoki
    #155488
    Battlechestben benne van az alapjáték meg a BC.
  • LaliK
    #155487
    Tehát ha CSAK az alapot veszem meg? Vagy így a BattleChesttel együtt is?
  • Fehercsoki
    #155486
    Alapjátékhoz jár 30 nap.
  • LaliK
    #155485
    Sziasztok, ha most rendelem meg a Battle Chestet CD Galaxysról, akkor adnak hozzá 30 napos gametime-ot? Mert valamikor oda van írva, de most nincs. 30.-ig -50%. Így lenne 1990. Régebben amikor néztem, akkor járt hozzá 30 nap.
  • soundsonic
    #155484
    Tudna vki küldeni sor-t. (Ragnaros) email: samples 30 kukac gémail. kom Előre is köszönöm!
  • skorpio7
    #155483
    Nincs nagy választék, de ha magas populációjú, pvp és magyarok által bőven lakott szervert akarsz, akkor csatlakozva az előttem szólóhoz mindenképpen a Ragnaros a jó választás.
  • Zenszkij
    #155482
    Ragnaros
  • Speedy86
    #155481
    Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy melyik pvp serverre érdemes menni? Alapvetően érdekel a PVE is de nem szeretnék csak pve servert. Előnyös lenne magyarok közt is játszani de olyan serverre se akarok menni ahhol minden ár már az egekbe van és kiégett régi playerek vannak :D Tudnátok ajánlani pár servert?
  • Zenszkij
    #155480
    alkalmas
  • kakaoskalacs
    #155479
    Halló , van itt valakinek OTP junior bankártyája? Az lenen a kérdés , hogy alkalmas e wow elöfizetesre. masterCrados payPass cucc.

  • Prody
    #155478
    Egyszer már fogadtam el, igen. De azért megpróbálhatjuk :) pü.
  • ApPa123
    #155477
    Ha 1x már elfogadtál akk még1x nem tudsz fogadni. Viszont, ha én értelek félre és akarsz még1et mert kell akk adj mailt és küldök.
  • Prody
    #155476
    Egyszer már kaptam SoR-t. Most is kaphatok egyet valakitől?
  • torrente111
    #155475
    na mi a fene behaltak a szerverek?
  • Dr DeViLKiNG
    #155474
    Sajnos nem látszik a lángszóró a kezében. (pókok + kill it with fire)
  • antgecc
    #155473
    Amúgy így nekem erről a képről nem jött le, hogy mi a poén.
  • Dr DeViLKiNG
    #155472
    Sosenem.
    Amúgy elég izgalmas lett így a questelés az utolsó két zónában. Ehhez mondjuk rengeteget adott az, hogy gyönyörűen meg lettek csinálva a zónák. Majd rakok képeket.
  • antgecc
    #155471
    Vegyé' 16:9-es monitort
  • Dr DeViLKiNG
    #155470
    Uh, ezen a questen hatalmasan felnevettem. :D
  • Susarc
    #155469
    belenéztem az arénába Twiccsen ami most megy a meghivásos verseny....ű

    azok a gyökér faszkalapok akik baszki a 30.000dolláros verseny közben direkt nyomatják a party meg aréna csapat inviteokat,hogy zaklassák a versenyzőket mekkora undoritó mocskos szétládák már??!!

    nem tudják ezeket kibaszni a játékból minimum egy hónapra?

    gusztustalan!
  • Dr DeViLKiNG
    #155468
    Hát ezen nagyon besírtam. Ingame quest közben háromszor benyom ilyen kung fu filmes felkészülökanagycsatára jelenetet...
    Lemostam néhány yak-ot, összeszedtem sör főzéshez a hozzávalókat. Komolyan milyen kihívások várnak még rám!
  • PiszkosFred
    #155467
    Engem nem zavar, konkretan leszarom a WC kapcsan mi merre hany meter. Ismerem a loret, nagyjabol tisztaban vagyok a reszletekkel, de abszolute nem erdekel, hogy merre vezetik tovabb a sztorit. (Pont eleg nekem a TES univerzuma). En szorakozasra es kikapcsolodasra hasznalom a wowot, nem elek a vilagaban.

    Amit irtam a kommentedrol az arra vonatkozott, hogy a lore-nak, a sztorivezetesnek es a tortenelmi husegnek, amirol szo volt az intro utan itt, semmi koze ahhoz, hogy maga a jatek mennyire konnyu, vagy mennyire nehez az endgame hc tartalom. Ezt kar volt belekeverned, mert koze sincs a kettonek egymashoz.

    Az "en" vilagomban (TES), gyikemberek es macskak ugyanugy megfernek egymas mellett, mint a hagyomanyos eszaki barbarok vagy elf bergyilkosok. A wowban sem erdekel, hogy a tehenek melle most jonnek a pandak. Csak nyujtson a jatek tovabbra is heti par ora szorakozast, es akkor boven megerte. A sztori miatt aggodjon az, aki tenyleg kedveli a WC univerzumot, mert nekik biztos, hogy csalodas a jelenlegi allapot. (ahogy a jarjar fele elmebeteg leny is kiverte a biztositekot az SW fanoknal, teljesen jogosan, stb)

    Hozzateszem, ha a TES VI-ban bekerulne 11. fajkent egy panda, vagy gyilkosmokus, vagy vernyul vagy mittomen, en is biztos ideges lennek. De, ezen majd raerek aggodni akkor.
  • tarti19
    #155466
    Egyébiránt magyarázd meg kérlek, hogy egy FANTASYba, mitől jobb/rosszabb, ha darkos/világosabb közeg van?
    Miért baj, ha van kitérő egy másik irányba is, ami a jelek szerint jól megvan komponálva?
  • tarti19
    #155465
    Őszintén legtöbben semmit sem láttak a pandából, csak egyből megy a puffogás...
    Attól, hogy világosabb lesz a kiegészítő, még bőven elférnek a sötét alakok is. Ráadásul nem is kevés van belőlük.
    Ez a kiegészítő pedig rátesz egy lapáttal az LK népszerűségére.
    Azt meg sajnálom, hogy mások 1 videóból képesek leszűrni, hogy mit fog tartalmazni a játék.
    Egyébiránt a játék maga nem változik oly mértékben, mint maga az ember ki idővel felnő s más szerepet kell vállalnia az életben.
    Kicsit nyitottabban kell járni a világban s akkor majd értelmet nyer egy nyugati kultúrába beültetett ázsiai világkép.

  • PiszkosFred
    #155464
    Semmi, a kollega keveri a szezont a fazonnal.
  • ShaiHulud
    #155463
    "Sokan irkáljátok itt, hogy nem veszi magát komolyan a wow. Mégis megkérdem hányan öltétek nerfeletlenül, hc RAgnát, Spine, Madness kombinációt."


    ennek mi koze ahhoz hogy a MoP intro, meg az egesz kiegrol az sut le hogy nem veszi magat komolyan?
  • Omlás
    #155462
    Ne zavarjon, hogy nagyrészt a legtöbb "öregnek" magával a körítéssel van baja ugyanis van akinek még számít a játékélmény na most ha nem veszi magát komolyan a játék és viccet csinálnak az egészből az ember szemében akkor nem sok kedv lesz leülni játszani vele...

    ;]
  • DarkHorSe
    #155461
  • tarti19
    #155460
    Sokan irkáljátok itt, hogy nem veszi magát komolyan a wow. Mégis megkérdem hányan öltétek nerfeletlenül, hc RAgnát, Spine, Madness kombinációt?
    Ohh wait...! segítek Senki...

    Minden más amit most fogtok látni az csak egy másik rétegnek szól, akiknek nincs idejük/vagy nem olyan ügyesek, hogy 1-1 lássák a PVE end tartalmat, netán PVP-ben elérjen valamit.

    Azért valljuk be nem az a 3-5K guild viszi a hátán a játékot akik által még némi nerffel meg is hal a legutolsó boss, hanem a "casualok".

    Aki már járt a bétában csak 1 LFR raid közelébe is az láthatja, hogy ott nincsenek rózsaszín máz. Nyilván itt mindenki béta raider s panda loremaster, minden repu kifarmolva, összes challange aranyra lezúzva meg pár apróság amit kár is említeni.

    Az a legnagyobb probléma, hogy csípőből elutasítják az új kiegészítőt, mert panda lesz benne. Megközelítőleg zéró objektivitással egy animációs filmre asszociál, holott az csak maximum kulturális közegben van köszönőviszonyban az új kiegészítővel.
  • antgecc
    #155459
    Ez az amitől mindig a fejemet fogom: karaktered már minden katasztrófát túlélt: leölte ragnarost, nefariant, illidant, a lich kinget, már deathwinget is, egyszerűen a karaktered maga a rettenet, erre kijön az újabb kieg és kezdheted a disznókat és szarvasokat ölni. Hát ez akkora vicc, olyan illúzió romboló, hogy szavakat nem találok.
  • Alienator
    #155458
    A star WARs-nak se arról kéne szólnia amiről az swtor szól, hogy hurrá lvl50 menjél datacront gyűjteni, ha elfáradtál menjél buzibárba ismerkedni.
    Ha arról szólna a star WARs amiről kellene, a rep és imp "WARjáról" egy szavam se lenne (plusz a semmi endgame+fos engine+minden más).
    Ha a játékban nem buziság lenne akkor én is dicsőíteném az swtor-t, ha nem lenne ekkora fostenger.
  • Dr DeViLKiNG
    #155457
    Azért megkapjuk rendesen a teljes wow "experiencet". Remek kis questek. Disznókat kell elkapni, patkányokat írtani, sarat gyűjtögetni, vagy éppen várni a 10 2 percenként spawnoló mobra 30 másik remek legénnyel.
  • inexxhd
    #155456
    esküszöm amilyen minőségü trailereket összedob a blizzard.. eldobom az agyam.. foglalkozhatnának inkább egy mesefilm elkészítésével, a wow erőltetése helyett.. komolyan, már csak a starcraft miatt blizzard a blizzard..
  • Dr DeViLKiNG
    #155455
    Na, megnézem mégegyszer ezt a majom írtást, hátha..
  • Dr DeViLKiNG
    #155454
    De hát vért nem szabad mutatni a játékban!!! De a meleg esküvő simán benne lehet. :))

    /kis ferdítés, de ez akkoris így van