166745
  • bypass
    #155533
    Hja, és látnád a sámánt...tisztára vanilla lett, a tolbar fele csak totemekből áll. Mert micsoda hülyeség az, hogy egy gombnyomásra lent vannak a szükséges totemek..???ááá az úgy nem jó, vissza a kezdetekhez...egyesével rakosgasd, több időt töltök a totemek megfelelő használatával minta a tank hp-jával. Jó kis új/régi játék lett ez.
    Kiváncsi leszek a végére, mert ez még csak a fele a változásoknak....
    Szóval nekem nem bejövős ez.:(
  • PiszkosFred
    #155532
    Potyafrag lett a lock? Az szep.
  • Camouflage
    #155531
    Ezt igy most komolyan gondoljak? Hogy konyorognom kell a Soulshardert, mert kulonben nem tudom elloni a Haunt-ot? Azert a Soulshardert, ami a jatek kezdete ota alapbol jar a lokkoknak? Es visszatolteni sem lehet Soul harvesttel, mert azt is elvettek (igaz, passziv lett es csak eletet tolt vissza) Hova tunt a Death coil es a Shadowflame? Es megis ezentul hogy menekuljek el a meelek elol? A DoT-jaim 6-700akat sebeznek PVPben, de a Frost DK azert ramver 15k-t. En ezt nem ertem. Hogy lehet valamit igy elbaszni?
  • torrente111
    #155530
    kösz az segített
  • LaliK
    #155529
    Ezeket írták máshol:
    "US forumokon írták sokan, hogy drasztikus fps csökkenést tapasztaltak post patch.
    Több embernek megoldotta a problémát a következő:
    vidkártya graph driver conrol paneljében restore to default! Wow graphics, restore to default."

    "A legtöbben azt írják, hogy a launcherben az Options > Game preferences > Reset all game preferences művelet megjavította nekik."

    Voltak, akiknek ezek sem segítettek, ők újratelepítették, aztán jó lett.
  • Dr DeViLKiNG
    #155528
    Addonokat kapcsold ki, vagy updateld, illetve nézd át az optionst, hogy az új patch nem-e állítottvalamit túl magasra.
  • torrente111
    #155527
    sziasztok.valaki segítsen.mióta bejött a patch nagyon leesett az fps em.szaggat mindenhol.tudja valaki,hogy mi lehet a gond?
    kösz
  • PiszkosFred
    #155526
    Hajjaj, mennyi vicces (vagy WTF) pillanatot is szult ez a "bug" a general es a guild cseteken anno, es talan szul meg ma is :)
  • QuippeR
    #155525
    mert altgr=ctrl+alt, és a ctrl+v-t korábbi kódban kezeli le a játék, mint a betűhozzáadást. (tipp)
  • LaliK
    #155524
    Hülye kérdés, de nem csak nálam fordul elő, mégsem hallottam még megoldást rá. Miért van az hogy amikor WoW-ban @-ot akarok írni, bemásolja a vágólapom tartalmát? Igen tudom hogy ALT+num64-el is lehet, de érdekelne hogy az AltGr+V miért nem működik.
  • shaddam
    #155523
    Ez még hagyján, de amikor van ember dögivel, de a városban rejszol. Úgy felhúzol egy karaktert hogy mást nem is látsz
  • Zenszkij
    #155522
    Örülj neki, az öszes rare petet, időszakosan spawnoló mountot beszerezheted.
  • Prody
    #155521
    Pontosan, lesz populáció :p
  • PiszkosFred
    #155520
    Legutobb valami nemet nyelvu szellemszerveren jatszott es linkelt populacios adatokat. Gondolom onnan tovabballt, de a kovetkezo allomas sem lett jobb. :) Vagy peches, vagy direkt csinalja, de ez mar legyen az o gondja, ha nem hallgat a tanacsokra, am legyen.
  • skorpio7
    #155519
    Nem vagy te véletlenül egy kicsit mazo? :)
    Ismerek olyan szervert is, ahol éjjel 4-kor is éppen DS-re szerveznek raidet. Ha gondolod ideje átköltöznöd a Draenor-ra ha PvE vagy a Twisting Netherre ha PvP párti vagy (és látom hordás).
  • Arwenke
    #155518
    Ha jól tudom az uj patchben nem csak a bgknél lesz cross-realm ha nem questeles stb kozben is. Igy elvileg a low pop server sem lehet gond.
    Cross-Realm Zone
  • PiszkosFred
    #155517
    Rossz serveren vagy meg mindig, nem keso valtani.
  • gosumofo
    #155516


    MMO feeling megvan..
  • skorpio7
    #155515
    -g kicsit késő van már.
  • skorpio7
    #155514
    A szerveren mind a maggyarok mind a játékosok száma közel egyforma a 2 oldalon. Bármelyiket választod, szerintem nem fogsz csalódni. Amúgy a magyarok mellett a svéd játákosok alkotják a másik nagy közösséget a szerveren.
  • Von Nyalosch
    #155513
    Az 576-nál újra lehet rendelni Panda CE-t!
  • Speedy86
    #155512
    Ragnaroson hol van több magyar? Ally vagy horda? vagy vegyes?
  • LaliK
    #155511
    Azzal is spórolok pár órát, köszi :P
  • gborisz
    #155510
    játszhatsz, csak a profok nem fognak 100 fölé menni (ill. archeologyt nem fogod tudni felvenni triallal)
  • LaliK
    #155509
    Ha starter editionnal elérem a level 20-at, akkor aztán még játszhatok (persze úgy hogy maradok level 20), vagy már be sem enged amíg nem "teljes" az accom? Szerdán érkezik a pack, Battle Chest+LK+Cata azt addig húznék proffot, vagy valamit ha lehet :D
  • Prody
    #155508
    Jah... most olvasom, f*szom :D Pedig holnap jó lett volna.
  • Fehercsoki
    #155507
    Ja USA-ban, de itt csak 29-én azaz szerdán mivel akkor van patch nap.
  • tarti19
    #155506
    Nem kell izgulni, mert az 5.0.4-es patch már magában foglalja az egész Mop-ot is...
  • Prody
    #155505
    A honlap azt írja, hogy 28-án, tehát holnap. Most akkor mivan?
  • hawkie22
    #155504
    Ok, ezt nem tudtam. Csak kicsit furcsálltam, hogy az elmúlt 3-4 hónapban nem játszottam, viszont csak 1,2GB-t töltött le a Downloader. Majd szerdán kiderül. :)
  • skorpio7
    #155503
    Elvileg amikor elindítod a wow-ot (kb 2 hete már) a blizzard downloader is elindul(t) a háttérben és letöltötte a patch-et. A legtöbbünknél már így van és a héten szerdán élesítik. Max adig kell várnod.
  • PiszkosFred
    #155502
    Par napot meg birj ki valahogy...
  • hawkie22
    #155501
    Sziasztok.

    Az 5.0.4.-es patchet hol tudom előre letölteni? Mert ma hosszú kihagyás után visszajöttem, felpatchelte 4.3.4-re és kész. Megvettem a MoP Digital Deluxe Edition-t is, de azt se tudom még, hogy hol tudnám letölteni előre.

    Köszi a segítséget.
  • Prody
    #155500
    A lényeg h a RAF accountra meg kell venni a teljes Wow-t és fizess is elő egy idő után... de addig ha egymás mellett fejlődtök akkor 3x-os XP-t kapsz, sőt leadásnál is szorzódik.
  • Fehercsoki
    #155499
    Tényleg, érdekes, de ha ott a starter edition a battle.net accon akkor nincs probléma.
  • Prody
    #155498
    ..."using the Recruit-a-Friend program"... = RAF -.-
  • Fehercsoki
    #155497
    Ennek semmi köze a RaF-hoz, a starter editionnel lvl 20ig játszhatsz idő limit nélkül.
  • LaliK
    #155496
    De arról volt szó hogy a RaF nem működik magyarországon. Ezt Görögországból küldték. Ha az számít
  • Lazarus
    #155495
    Xp bónusz, egymás summonálása haverral meg hasonlók vannak benne ha jól emlékszem
  • LaliK
    #155494
    Hello,

    ... has sent you an invitation to play the FREE Starter Edition of World of Warcraft® using the Recruit-a-Friend program.

    Click here to activate your Free Starter Edition! - This invitation will expire on 23/11/2012 19:53:23

    You must use the link above or the URL below in order for your accounts to be linked and receive Recruit-a-Friend benefits.

    * If you prefer to type the URL into your browser for security purposes, it is:

    Itt meg egy link, rákattintottam és lett egy WoW1 Starter editionom. Most ezzel egyébként mit érek? Az amúgy is free lenne nem?