166745
  • picket
    #155574
    A hsz gyakorlatilag egy beszólás, a többi csak a körítés. Szerintem a beszólásra épp annyira felesleges reagálni, mint a körítésre.
  • PiszkosFred
    #155573
    Mert a te valaszodtol aztan kinn van a vizbol ugye, szakikam? :) Inkabb adtal volna egy linket valami valor/jp gyujtogetos/farmolos majd elkoltos guidere, daily repus itemekre, ahelyett, hogy leirod neki az egyertelmu "menjel dungeont es jon a cucc" baromsagot, amivel egyebkent tisztaban is van, mint irta.

    Ha nem akarsz segiteni, ne tedd, en sem teszem, mert lusta vagyok per pillanat osszeollozni azt, amit a gugli fel perc alatt kidob, es jobb mint az en esetleges kusza tipphalmazom.

    Az egyetlen ertelmes mondatod, hogy jon a panda. (amivel feltetelezem ismet csak tisztaban van, leven a csapbol is az folyik)

    Koszonjuk emese!
  • tigeroo
    #155572
  • DarkHorSe
    #155571
    Topicban nem kene a jatekrol beszelgetni!!!!!!!!!!!44
  • BArTim91
    #155570
    ne ide írj, írj privibe
  • Zenszkij
    #155569
    Jön a panda. Sok dungeont menjél, akkor jönnek cuccok. Egyébiránt ne itt tedd fel a kérdést, mert sok wowunó balfasz topiklíder uralja eme vidékeket, tehát tőlük csak felesleges infóra számíthatsz. LFR-t is tolhatsz.
  • gabeone
    #155568
    A játék gazdasági része felől szeretnék érdeklődni? Aranyra vagy másra van szükség a jó itemek megvásárlásához? A dungeon drop rendszerét régről ismerem, a változásokat viszont nem. Köszi előre is!
  • Fehercsoki
    #155567
    Hmm tárgytalan, most látom csak, hogy bárki megrendelheti, nincs egyedi azonosító...Érdekes rendszer.
  • Fehercsoki
    #155566
    Ja és minél hamarabb, mert esélyes hogy holnapra az előrendelők elviszik az összeset.
  • Fehercsoki
    #155565
    Ha valakinek kell MoP Collectors de nem jutott, akkor írjon nekem ITT A TOPICBAN(hogy mások is lássák ha már valakinek odaadtam), van egy cdgalaxisos előjegyzésem, és nem fogom felhasználni.
  • kakaoskalacs
    #155564
    WoW:MoP 8990Ft ingyé házhozszállitással nem is rossz a Cd galaxistól
  • kingofn00b
    #155563
    Azért a meelenek is vannak új játékszerei.
    Pl DK. Fél HP-s caster. Death Grip - Desecrated ground- aztán vered agyon lábbal.
  • Tarki
    #155562
    Biztos hogy fog javulni, mivel az összes class most 90-es szintre van kiegyensűlyozva.
    Ez miatt sokan panaszkodtak a hivatalos fórumokon, és állítólag dolgoz(gat)nak azon, hogy alacsonyabb szinten is valamennyire egyensúlyban legyenek.
  • ApPa123
    #155561
    1 kérdésem lenne. Felszenvedtem vmelyik héten rugóm 85-re gearelgetem stb, de kb most 1 nagy rakás .... semmmit nem ütök vele max crit 10k assan. Szerintetek fog javulni vmit pandára, vagy hagyjam menjen a levesbe toljak mást? csak sajnálom lehúztam , profot húztam neki tetszett is midnen most meg :S
  • Dr DeViLKiNG
    #155560
    Arena majd vicces lesz, hogy egyes classok cci spammolhatók (casterek ugye), a dispellre meg ráment a cd, és mellé még a kickre is nagyobb cd megy. Öröm lesz meleevel játszani.
  • WiLDoR
    #155559
    caster-ek most szarrá szednek mindent, 5.0.4 nem 85-re lett kitalálva már alapban sem, hanem 90-re.
    majd 90-en megváltozik a szitu, bár néztem pár videjót 90-es duel-ekről, 1v1-ben a fire mage még ott is táp.
    nemtom minek kellett nekik ennyi cc skill-t adni talent-ből, szimplán túl sok.

    shadowpap detto ugyanez a szitu.

    majd 90-en beáll a rendszer.
  • ddany7
    #155558
    :D mondjuk a frost mage sem rossz, ahogy néztem.
    hunter nem tetszik annyira egyelőre
  • Fehercsoki
    #155557
    Majd 90-re újra szar lesz:D
  • ddany7
    #155556
    balance druid nagyon durva lett 1v1ben.
  • Savmacska
    #155555
    Annyira azért nem, csak a wowal már lassan 1 éve nem játszok a d3-al meg 3hüónapja :\
  • Prody
    #155554
    GW2 beszippantott? :D
  • tigeroo
    #155552
    végülis nemis rossz, a totem bajlódás helyett megkaptuk ugyanazt a balancet passzív skillekként. elég jó (support) healer is jelenleg. node majd meglátjuk az end contentben milyen lesz
  • Felgolos
    #155551
    scroll of resurrection - tudok küldeni ha kell valakinek!
  • tigeroo
    #155550
    na akkor viharvész néven megtaláltok arathor hordán
  • Dr DeViLKiNG
    #155549
    Az igaz, hogy egyesével kell lerakni, de helyette viszont lehet mozgatni őket 10 secenként.
  • tigeroo
    #155548
    tényleg ilyen fos lett? pedig RAF-al most egy sámánt csináltam volna.

    mi most az op kaszt? (tudom-tudom, wildorsztíló...)
  • Arwenke
    #155547
    Ha a ruthless cuccodra ver 40k-t akkor a hiba veled van. Plusz te affin SS-eket gyűjtesz.Az affi egyébként nincs elbaszva pvpbe is jó mert van healje ugyanúgy tud fearelni és mivel a haunton kívül minden dotot instantba felteszel minden dotot ezért egyáltalán nem szar. a dk meg úgyis mindent ver most kivéve resto sámit. A dotok egyébként is tikkelnek 2000reket ruthlessnél rosszab gearbe. ami 800at vagy ilyesmit tickel az a malefic grasp effektje.Szerintem előbb olvasd el a spellek tooltipjét mielőtt QQznál vagy csak nézz a karaktered felé (ott lebeg 3 rohadt lila bigyusz nehéz őket nem észre venni).
  • kingofn00b
    #155546
    Na, rávettem magamat, és kirakosgattam a skilleket, és mentem pár kört. Csaka DK-nál, mert a többinél nem volt lelkierőm végigcsinálni a komplett regem/reforge/retököm procedúrát.

    Blood: nagyon jó lett. Király vele tankolni, jó lett az AOE, és kellemes a selfheal. Itt ugye nem változott az active mitigation miatt a sílus, mert eleve az volt, és most olyan az érzés, hogy sokkal több eszköz van a kezemben. A Conversion brutál. 4-5K selfhealt ki tudok tolni simán. (igaz, ilyenkor a DPS visszaesik, de ez van)

    Frost (PvP) nem lett rosszabb, mondjuk sokkal jobb sem, kb maradt a szintjén. Szerencsére a 2H életképes maradt, ami nem baj. A túlélőképesség megnőtt, az sose' baj, főleg frost DK-nál A rng faktor még mindig magas, ha jól proccol a rime, meg a killing machine, akkor valami brutális nuke-ot tud tolni, de anélkül sem rosz.

    Szóval az összbenyomás nagyon pozitív.

    Külön jóság hogy végre hozzáférek minden mounthoz és pethez minden karinál. (mondjuk haver anyázott, aki többszázezer goldot fizetett ki, hogy mindhárom nagyobb karijának meglegyen a Ragnaros madara, de ez van...)

    Már csak a Pet Battle System jöhetne végre...
  • Camouflage
    #155545
    adtam egy eselyt a Destro agnak ... hat mit mondjak, mega-imba, ugy tunik csak az Afflit csesztek el
  • tigeroo
    #155544
    szeptemberben tényleg nem lesz már sor?
  • Camouflage
    #155543
    Ugy erted elbasztak. Lehet, hogy PvE-ben uberkiraly a warlock, nem tudom, nem probaltam, de PvP-ben a tulelesi kepessegeit ugy a felere redukaltak.

    Egyik ismerosomnek panaszkodni mertem a lokkomrol, erre kioktatott, hogy a Soul shardok helyett most Burning emberst vagy mi a rakot kell gyujtenem .... de ha en egyszer affli lokkot jatszom, megis hogy a rakba gyujtsek Emberseket?

    Ertem en, hogy MoP-ban meg rengeteg minden valtozhat, de amig en 5-800-as DoT-okkal szarakodom, addig nem nem erzem farinek, hogy a FrostDK 40k-t raver a Ruthless gearemre.
  • Susarc
    #155542
    már ezerszer elmondtam én is ,hogy nem kell trükközni egy ezresért kb.,mert megszívod....:((
  • kakaoskalacs
    #155541
    5.0.4 Live

    Nekem tetszik az uj talent rendszer
    igaz pl a Warlockot eléggé megkopasztották.. mármint spell ügyileg.

  • Fehercsoki
    #155540
    Pár amerikában élő magyar biztos amerikai szervereken tolja, de amúgy nem jellemző, maximum 1-2 embert találsz nagyon nagy szerencsével.
  • Speedy86
    #155539
    Sziasztok! Én hülye amerikai wowot vettem meg és állítólag azzal nem tudok európai servereken játszani. Van valami megoldás nem tudjátok? Van valami amerikai realm ahol vannak magyarok?
  • Zod
    #155538
    Erdekes, nekem pont az ellenkezoje tortent, 200 folotti fps ultra settingsen, a gepem meg tulhevult es kikapcsolt...
  • Feketee
    #155537
    Sziasztok,ha valakinek kell Scroll Of Resurrection meghívó,vegye fel velem a kapcsolatot. :)
    skype:proodelf97
    xfire:ben981
    email:[email protected]
  • LaliK
    #155536
    Látom, már photobucketről sem lehet linkelni...(?)
    link
  • LaliK
    #155535


    Ilyen csak nálam van? Akármi esik DFben, azt így mutatja. Persze csak vizuális bug :P
  • Zenszkij
    #155534
    jön egy peccs és kijavítják, nagyon remélem mert a shaman így tényleg "más" lett