166745
  • Voldi
    #155695
    A Nasa az űrrel foglalkozik, az űrnek nincs köze a játékhoz, a nasa gép nem segít.
  • Akronomus #155694
    Vegyetek a Nasa-tól gépet, és akkor 200.000 palyernél is meglessz az a 40 FPS :D
  • antgecc
    #155693
    A 16:9 még mindig hiányzik!
  • Dr DeViLKiNG
    #155692
    Tessék ez most készült, és nem a zónában van ennyi, hanem a serveren (és a 40 fps megvan akkoris!). :D
  • WiLDoR
    #155691
    Latom lekoppant, hogy nem az fps a lenyeg, hanem az, hogy a zonaban (SW) akkor epp 20 fo volt online, ami nem tul sok.
    Bar kerdes, hogy a kep milyen oraban keszult, mert az pont nem latszik...
    (Osszehasonlitaskent pl. Ragnaroson este 20h korul kb. 100-150 fo lehet SW-ben - meg sosem szamoltam ossze, de a bank kornyeken igencsak leesik az fps a hemzsego playerektol)

    Ha esetleg beneztem volna, s megsem ez a lenyeg, akkor nem szoltam :P
  • Akronomus #155690
    Egy CRTL+R-t nyomhattál volna hogy látszódjon is az a 40 FPS :D
  • Dr DeViLKiNG
    #155689
    Megy az fővárosban is 40 fpsel.
  • donatus13
    #155688
    Igen ez is cél főleg blizznél, bár most nagyon várom mit szólnak majd az emberek a pandához, diablo 3 elég rossz fát tett a tűzre, kíváncsi leszek eléri e azokat a hatalmas sikereket mint a többi kieg, + a játék jövője is érdekelne, kíváncsi leszek mikor jelentik be az utolsó kieget:) gyanítom nem most lesz :D

    Egyéb kérdés, sokat nézelődtem de nem találtam adatot , hány ember játszik egy szerveren ? ha tegyük fel full? 3-5 k között?
  • tigeroo
    #155687
    meghát pont leszarom, amikor a 10 éves konfigomon is fix 30-40FPS-el tudom tolni a cumót (igaz nem főváros peak hourban, de nah.)

    ezis teljesítmény (főleg amikor minél nagyobb előfizető megragadása a cél a blizznek)
  • donatus13
    #155686
    Egyébként hiába csúnya, akkor is piac vezető MMO még mindig, ahol a legtöbb ember van oda megy a legtöbb új is... ezért így is úgy is sikeres marad a játék.
  • tigeroo
    #155685
    ezzel a logikával a legjobb mmo ha kifelé bámulsz az ablakon. igen, nyertél :S
  • Lazarus
    #155684
  • Chimney
    #155683
    Ezzel a csúnyasággal még mindig játszanak lol sokkal jobb mmorpg-k vannak szép számmal
  • 1Darton1
    #155682
    Ez az első bekezdés ez mi az István nyila? Hogy jön ez ide? És miből gondolod, hogy ki kell oktatnod engem ebben a témában?

    Az előbb még a lehetőségek bővítésről beszéltél, most meg a szűkítést dicsőíted. Hogy van ez? Meg mi az a 4 lehetőség?
    Akik szenvedtek 25-ösben, azok korábban is bőven hozni tudták a 10-es heroic killeket, és még a lockout sem kavart be nekik. Szóval nem látom a pozitív változást.

    Nem tudom milyen egyszerűsítésekről beszélsz, így nehézkes véleményt alkotni róla.

    Azt gondolom el sem tudod képzelni, hogy egymástól különböző értelmi képességű emberek is léteznek a világban. Valóban elég sci-fi elgondolás.
    Nyilván azért raidelsz 10-esben te is, mert az jóval nehezebb, tök logikus. De ebbe inkább ne menjünk bele, mert pár embernek ez felér egy vallási vitával, és megjelennek az öngyilkos merénylők is a színen.
  • 1Darton1
    #155681
    Egy nagyon szűk csoport alapján téves következtetést vontál le, vagy eleve rosszul közelítettél hozzájuk, és ezért rögtön az egész világ gonosz.
    Engem meggyőztél.
  • Voldi
    #155680
    köszi
  • Lazarus
    #155679
    többször indítod el a klienst és különböző accountokkal lépsz be
  • Voldi
    #155678
    Sziasztok

    A wow-ban egy kliensen belül lehet több karakterrel játszani? Vagy hogy lehet több karakterünkkel játszani?
  • Lazarus
    #155677
    "nem lehet eldönteni ,hogy jó volt e a változtatás vagy se"
    blizziék pontosan látják az előfizetések számából, amit most láthattok a játékban az egy olyan fejlesztési irány amire a túlnyomó többségnek igénye van és hajlandóak érte fizetni
  • donatus13
    #155676
    Én szerintem meg az a gond, hogy a játék már 10 éves lassan, nem lehet elvárni ,hogy mindenki csak ezzel az egy játékkal játszon hiába is ez cél, előbb utóbb megunja mindenki, és így fogyni kezdtek az emberek nem lehetett össze rakni már a nagy csapatokat, és kénytelenek könnyíteni és átdolgozni rendszereket, ami a megmaradt hc knek szar az újjoncoknak pedig jó, így igazából nem lehet eldönteni ,hogy jó volt e a változtatás vagy se, pandák miatt meg azért sír a sok hc mert szerintük gyerekes, most kung fu panda a menő, lesz más sárkányos vagy borzos mese ami nagyon vagány lesz majd bekerül az is.
  • tarti19
    #155675
    Tulajdonképpen ha az ember dolgozik/tanul átlagosan elmegy 8-10 órája 1 nap, alszik 6-8 órát s akkor nem beszéltünk az egyéb teendőkről, amit olykor-olykor el kell végezni.
    Szóval ezt összeadva be kell látni, hogy a játéknak nagyon sokat kell nyitnia, hogy széles kört lefedjen.

    Ami a raidelést illeti, az , hogy volt 4 lehetőséged raidelni, az lehet, hogy neked baba volt mert heti 5x4 órát le tudtál tolni a main progressel s utána a maradékot, de jelentős létszámnak nem volt erre ideje.
    Aztán Catában már a nehézséget állítólag elég közel hozták egymáshoz, így szépen minden olyan guild akik addig "szenvedtek" 25-ben azok szépen hozták a hc killeket. Ami a lfr-t illeti tudjuk miért van s a normál tier is pont elég , hogy a heti 1-2 raidet toló kevésbé skilles csapatok is letolják...

    legnagyobb baj, hogy sokan az egyszerűsítést összekeverik a tartalom nerfelésével, pedig csupán kényelmi szempontokat szolgál a legtöbb megoldás.

    Egyébiránt megértem azokat is , akiknek már a nerfeletlen hc is könnyű!!( persze ez kamu, aki ezt állítja), csupán azért tegyük hozzá azt is, miszerint ők a játékban eltltöttek egy olyan mennyiségű órát amivel rettenetesen skillessé váltak így nekik minden kevésbé lesz erős, mert van tapasztalata.
    Azon pedig lehet vitatkozni, hogy könnyebb-e 1 ressel jóval kevesebb raid mentővel, buffokkal s -1 emberrel megcsinálni 1 progress hc-t 10-es hc-ban.

  • Akronomus #155674
    Idevág? :D

  • Fehercsoki
    #155673
    4-től kezdve minden most is igaz...
  • WiLDoR
    #155672
    "Vanilla volt szerintem a legjobb, utana mar csak lefele ment a szinvonal :P"

    Játszottál te egyáltalán vanilla-ban???
    S mégis mi volt olyan jó benne?
    - Az, hogy ha lekoccolt a guild egyszerm tökig gearelt MT-je, akkor szopott miatta 39 másik ember, meg az egész guild?
    - Vagy az, hogy 2-4 órán át kellett spéci buffok után rohangálni, hogy egy boss-t le tudjál verni, aztán netán, ha belefutottál egy ellenséges frakció raid-jébe és levertek, akkor újabb 2-4 órán át futkoshattál ugyanezekért a buffokért, mert azok nélkül esélyed sem volt? (gondolom a paladin-ok is imádhatták az 5 perces buff-jaikat)
    - Vagy az, hogy még ha sz***i akartál menni, ahhoz is kulcsot kellett keresned?
    - Vagy netán az agyonkomplikált skill roták hiányoznak? (frost mage pl. frostbolt-frostbolt-frostbolt-még10perc-múlva-is-csak-frostbolt-s-ennyi)
    - Vagy netán hiányzik az, hogy bementél bg-be, jött szembe a warlord gear-elt karakter, aztán annyit se tudtál mondani, hogy bú, s már halott is voltál? 1 shot feeling tényleg fa**a volt mi? Na ne röhögtessük ki egymást, az minden volt, csak nem skill...
    - Vagy esetleg hiányzik a neverending poly, a kasztok közötti totális unbalance, vagy az, hogy egy cuccért 1,5 évig is járkálhattál MC-be, mert vagy nem esett, vagy más vitte el, vagy éppen akkor nem értél te rá, mikor esett és disenchantolták, mert másnak sem kellett, te meg agyfa**t kaptál, mikor elmesélték?
    - És még sorolhatnám órákon át...

    Tényleg annyira jó volt az a vanilla?
    Szerintem nem.
  • Dant0r
    #155671
    Hallod, pár perce gondolkozok hány helyen van ebben hiba, de egyszerűen ilyen tömény süketelést olvasni!
    Igen, ilyesmire emlékszem az elutasításokban: miért kellene hozzám alkalmazkodniuk?
    Ez mi, mintha arról lenne szó, hogy ki mosogat, vagy milyen hangosan szereti hallgatni a zenét. Én csak játszani akartam, néha dumálgatni, röhögni közben, ahogy tettem azt a diablo2-ben, war3-ban, cs-ben, ut-ban előtte, MINDEN GOND NÉLKÜL. Ott játszottunk párat, már egy "csapat" tagja lehettél, és ugyanúgy megbeszéltük hogy heti 2-3x játszunk. Itt sem akartam mást.

    -> ismét eljutottunk oda, hogy régen is ugyanolyan elutasító volt a wow-os közösség, mint ma.

    De ezt az elit pszichológia-oktatásból kirúgottak csak erősítik. (nem rád gondolok)
  • 1Darton1
    #155670
    Úgy adtad elő, mintha semmi esély nem lett volna a fejlődésre, ezért joggal feltételeztem, hogy nem is értél el sikert ez ügyben.
    A Blizzard legfeljebb a kereteket tudta már akkor is biztosítani, azt nem garantálhatja, hogy mindenkinek tetsző közösségek alakulnak majd ki. Neked pedig nem tetszett, hogy nem hullott minden az öledbe csak azért, mert hajlandó voltál belogolni (enyhe túlzást tartalmazhat ez a mondat).

    Nem értem, hogy miért nem kerestél hozzád hasonlókat BC-ben? Miből gondoltad, hogy a nálad sokkal több szabadidővel rendelkezőkhöz kellene tartoznod, nekik pedig kötelességük lett volna cipelni téged a hátukon?
    Végül is arra jutottunk, hogy csupán tapasztalatlan és türelmetlen voltál, de ezt több év távlatából sem tudtad leszűrni.
  • donatus13
    #155669
    LEhet ,hogy ők már a Titan Online ra készülnek:)
  • 1Darton1
    #155668
    Hol írtam én bármi olyat, ami arra utalna, hogy ez nem egy játék?
    Nem hiszem, hogy a lootnak sok köze lenne a 25-ös guildek széteséséhez, sokkal összetettebb a probléma ennél. A "nem kívánt emberek elhagyása" nem tudom mit takar, feltételezem korlátozottak az információid ezzel a folyamattal kapcsolatban.

    Maximum azért öl több guild mostanában heroic bossokat (nem hc ugye), mert gombamód elszaporodtak a könnyebbik utat választó 10-es guildek. Hogy sokkal többet, az erős túlzás, mivel LK alatt jóval egyszerűbb volt a 10-es hard mode-ozás.

    Mihez képest nem esett a nehézség?

    Én nem is állítottam, hogy drámai lenne a helyzet. Mindössze azt mondom, hogy helyesen is felhasználhatná a közösségformáló erejét a Blizzard, amivel szerintem ők is nyernének. Hogy faszbuk játékok gyűjtőhelyeként képzelik el a WoW jövőjét, azt nem lehet MMO irányvonalnak nevezni, habár kétségkívül nagyon trendi.
  • Lazarus
    #155667
    Mennyiségtől függően olcsóbban hozzá lehet jutni nagykerből. 100 darabra vetítve kb 5000 forintra jön ki darabja. Ezek a kis oldalak pedig nem fizetnek áfát

  • donatus13
    #155666
    Nézem őket :) én még új vagyok lehet beruházok a játékba , de még starterrel tolom :)
  • Akronomus #155665
    Itt a mai eszmefuttatásom:

    Zsidócraft - avagy a hasznos Addonok

    Remélem segíthetek ezzel :P Majd írok AH-zási tippeket/trükköket is.
  • donatus13
    #155664
    Köszi szépen a helpet, csak nem értettem ,hogy miért ilyen olcsó míg másutt a többszöröse :)
  • Tarathiel2
    #155663
    Megbizhatoak, mar tobbszor vasaroltam naluk es mindig rendben es gyorsan elinteztek.
  • Adler
    #155662
    amit a 10/25 raidelésről irtál az nagy igazság
    a játék talán legfontosabb részét rontotta el a blizzard, aztán erre rádobott még az lfr rel.
  • Fehercsoki
    #155661
    Megbízható.
  • donatus13
    #155660
    Sziasztok , érdeklődnék ,hogy ez a hely megbízható e ? Booty bay vagy valaki esetleg tud más megbízható helyet? még új vagyok.
  • ddany7
    #155659
    jó, ha pokemonozni akarok, akkor letöltöm aztan tolom azt :) legkevésbé az a rész érdekel :P
  • Dr DeViLKiNG
    #155658
    Én nagyon nem írnám le egyelőre a wrathion questet végighallgatva. Lesznek itt meglepetések a patchekkel.
    Ráadásul pet battle MINDENT visz. :D
  • ddany7
    #155657
    mármint Catahoz viszonyítva, sokkal jobb lesz.
  • ddany7
    #155656
    én meg csak olyannal, aki azt mondta, hogy király :D :D