166745
  • PiszkosFred
    #155736
    El kell fogadni, hogy te is, en is, a jateksok egy bizonyos resze idosebb lett, valtoztak bizonyos szempontbol, ellentetben a jatekkal. A jatek tovabbra is egy adott kozonseget szolgal ki, amelybol te, en, mi kezdunk kioregedni, emiatt aztan savanyu a szolo... Ez ellen nem tudsz mit csinalni sajnos, az mmo forradalom egyelore varat magara.
  • antgecc
    #155735
    Köszi a jó tanácsokat, de efféle problémám nincs :)

    Egyszerűen kezelem a "wow problémát": nem vagyok előfizető, nem veszek MoP-ot. Ettől függetlenül leírom a véleményem a játékról és mindig be fogok nézni ide, mert azért meghatározó része volt a játékos "karrieremnek" a wow.
  • antgecc
    #155734
    Jó, hogy említed, hova lett az öregharcos?! :)
  • PiszkosFred
    #155733
    Az a baj, hogy ket nap mulva itt vannak a pandak. Valoszinuleg a kornyezeteben ennek rajtad kivul mindenki orul, es ezen most felhuztad magad, es csak mondod, csak mondod. Nincs ezzel gond, mondjad csak, de azt ne felejtsd el, ha a fejed tetejere allva porogsz akkor sem fog maskent fejlodni a wow, ugyanazt fogod kapni a tovabbiakban is, amit kaptal most vagy az elozo 1-2 evben. Minel hamarabb tulteszed magad ezen a trauman, hidd el, annal konnyebb lesz elfogadni, hogy lesznek megint milliok, akik millardokat hoznak a Blizznek es kozben jol fogjak magukat erezni. A tengernyi spell meg egyeb kifogasod ellenere is.

    Ha nagyon unod magad, es eddig nem probaltad, ajanlom a Skyrimet figyelmedbe, vagy esetleg a Fallout szeria utobbi ket reszet, mert gondolom online jatekokbol es mmo-kbol mar megcsomorlottel.
  • picket
    #155731
    Valld be, hogy mindent klikkentesz, mint crassus!
  • antgecc
    #155730
    "hagyjad, úgyis rákontráz valamivel"

    Hát köszi, kedves legény vagy te. Elnézést, hogy van véleményem.

    Az egyik dolog, hogy több mint fél éve nem voltam belogolva, akkor is csak 1-2 hónapig, úgyhogy nem is nagyon emléxem már, hogy mi hogy volt. A másik pedig, semmi kedvem azt a rakás spellt végigírkálni neked, ilyen beszólás után meg főleg.
  • tigeroo
    #155729
    nekem resto sáminál:

    0 - healing rain
    1 - cleanse spirit
    2 - wind lash
    3 - frost shock
    4 - flame shock (bár ezek nem kifejezetten resto spellek, elem buildemben is így vannak szal)
    5 - earth shock
    6 - magma totem
    7 - capacitor totem

    v - cleanse
    V - purge
    c - riptide
    x - tremor totem
    y - healing surge
    Y - chain heal
    f - earth shield
    F - water shield

    amit még sűrvebben használok de nemkell hotkey az az elementál totemek, bloodlust, meg a mana tide és a spirit link totem, spiritwalkers grace (bossfighthoz általában).
  • tigeroo
    #155728
    hagyjad, úgyis rákontráz valamivel hogy "azmár túl sok, ctrl kényelmetlen stb"

    amúgy valóban annyit ehhez az egészhez, hogy én csak azokat rakom gyorsbill-re amiket akció közben sütök el (tehát gyorsan kell)

    ebből most van minden kasztnak kb. 1-7ig a spell nálam, plusz a kezem körül még 5-6. a maradék meg elfér ott az action baron mindenféle hotkey nélkül.

    ennél több hova kell?

    antgecc kíváncsi vagyok mostmár tényleg, mutasd be légyszíves az egyik kedvenc kasztod spelljeit és hotkey felosztását hogy kb. te hogyan használod őket
  • antgecc
    #155727
    Elvből sose használtam makrót :) Aki tud, az anélkül tud.
  • Lazarus
    #155726
    Nemtom milyen kasztal játszol, de lehet még annyit trükközni hogy a makrók másképp működjenek a környezeti változók hatására. Pl.:

    /cast [harm] Maul; Healing Touch;

    Attól függően hogy ellenség vagy barátságos célpont van kijelölve megváltozik a makró funkciója. Ezzel a módszerrel duplázhatod a billentyűkombós képességeid
  • antgecc
    #155725
    A további probléma sztem az, hogy annyi fajta karakter van, olyan régen kinnt van a játék, újabb és újabb spelleket kell kitalálni. Vagyis kellene, de nem igazán tudnak. A körítés, a blabla más minden spellnél, de a hatás ugyan az. Kapsz egy sebzést, kapsz egy dotot, kapsz egy cc-t, healt, stb. És lassan már mindegyik karakter tud mindent: selfheal, dot, disarm, lassítás és sorolhatnám. Már nincs meg az, hogy egyik karakter ezért jó, másik amazért. Mindenki tud mindent, de ha mégse, akkor egy retalent megoldja.
  • antgecc
    #155724
    ctrl-al nem kényelmes :(
  • antgecc
    #155723
    Válasz itt.
  • Dr DeViLKiNG
    #155722
    És ha még a ctrl-t is úgy használod, mint a shiftet, akkor ott van még 15 gomb.
  • antgecc
    #155721
    Amiket használtam:
    0-5-ig, shift+0-5-ig
    wasd, shift+wasd
    q e r t z f g h í y x c v és ugyanezek shiftes verziója
    Sztem igencsak kihasználtam, amit lehetett, ami ide nem fért, az maradt egér klikkre.

    Nem az a gond, hogy sok van, hanem az, hogy túl sok. És ezek mellé még mindig jönni fogak.
  • Hugh Hefner
    #155720
    miért gyalázása az 1-nek? nem játszottam a 2-vel, de érdekelne hogy milyen lett a fogadtatása
  • donatus13
    #155719
    Nem tudni még, egyenlőre nem örülnek neki mivel 3 kieg 3 felé osztja a multiplayer bázist aminek köszönhetően romlik az egész, többek között ezért nem veszem meg énsem.
  • PiszkosFred
    #155718
    Hat, gondolom a sok millios keleti tabor viszont ismet viszi mint a cukrot majd :)
  • Voldi
    #155717
    akk nekem nem érdekes
  • ShaiHulud
    #155716
    errr...not
  • ShaiHulud
    #155715
    pandarol
  • Voldi
    #155714
    Ez a Panda miről szól? Egy teljesen új realm, vagy micsoda?
  • donatus13
    #155713
    Új sc 2 kieg nem lesz egy túl nagy siker , nekem megvan az alap de elhatároztam ,hogy soha többet sc 2 :) totális gyalázása az 1 nek.
  • Hugh Hefner
    #155712
    a scroll of resurrection szerintetek megy egy olyan accountra, amin aprilisban jart le az elofizetes, es mar kapott egyet anno? : )
  • PiszkosFred
    #155711
    Hat, van akinek nem eleg, de van masik 8-9 millio, akinek igen, igy aztan ez fog menni meg jo par evig. Ahogy Devil is irta, amig fizet erte a nep (marpedig fizet mint a kisangyal), addig nincs ok a valtoztatasra (f2p-re meg aztan plane nem).

    Titan (mint projekt nev) meg csak egy mezesmadzag, biztos hogy keszul valami uj, de minek sietni vele, amikor a "regi" wow is milliardokat hoz a konyhara, a d3 es az uj sc2 kiegrol nem is beszelve.

    Nem lesz itt valtozas mmo fronton a kovetkezo evekben (sem), minden marad ugy, ahogy volt.
  • kakaoskalacs
    #155710
    Én csak Lore szempontbol tartom fontosnak a további kiegészitőket. Sosem érdekelt hány uj spellt kapok vagy talentet(megvannak a jol megszokott bevállt spellek) , de ahogy a mostani rendszert elnézem 15 szintenként van uj talent , szoval uj kiegeszitovel vagy nem lesz uj talent vagy +15 szintet csapnak hozzá.
  • Lazarus
    #155709
    WASD -> ESDF modiferekkel nyersz 5 közeli gombot
  • Fehercsoki
    #155708
    Ja sok szép színes spell, de mennyit is használsz? Ha mage vagy akkor 2-t(és abból az egyikkel kaját csinálsz), ha nem akkor meg 3-at.
  • Dr DeViLKiNG
    #155707
    Inkább örülnél, hogy nem 5 spelled van, mint más játékoknál.
  • antgecc
    #155706
    És mégis miben nyújtana újat? Újabb 5 szint, újabb 3 spell, +1 talentpont, stb... Már wotlk-ben is alig bírtam normálisan elhelyezni a skilleket az actionbaron. Catában már lehetetlen helyekre kellett raknom a fontosabb skilleket is (pl shift+h). MoP-ban megint kap a nép újabbakat, ezekkel "sajnos" nem kell majd foglalkoznom, mert ezt már nem veszem meg.
  • kakaoskalacs
    #155705
    Mondjuk egy Forsaken vagy BloodElf -ekre koncentráló kieg. nem lenne rossz ..
  • Dr DeViLKiNG
    #155704
    10 millió előfizetővel várhatsz még pár évig, amíg ez f2p lesz.
    Az eredeti fejlesztől meg nem léptek le, ha nem át lettek csoportosítva a titanra.
  • donatus13
    #155703
    Az lesz a Titan online, már a starcraft 2 kiadása előtt írták ,hogy készül de azóta se mondtak róla semmit, és úgy tűnik idén se fognak, annyit lehetett tudni állítólag ,hogy a wowhoz az ég világon semmi köze sincs, de még a starcraft világához se.
  • ddany7
    #155702
    és mi van azzal az új mmo-val amit elvileg a blizz csinál már egy ideje? vagy az csak kamu volt? mert én azt várnám már nagyon. wow2 vagy akármi
  • donatus13
    #155701
    Amíg ez a blizz főbevételi forrása és fizetnek érte, addig soha, utoljára sc jelenésekor azt mondták, amíg látják ,hogy veszik a kiegészítőket addig csinálnak. Ez kb örökké :D. Titan online teljesen más világban fog játszódni, szóval a wow az megfog maradni:)
  • Caliph
    #155700
    azaz free to play-be
  • Caliph
    #155699
    hát amikor elkezdték lvl 100 volt a cél szal még 2 kiegészítő lesz max(persze az alap team már rég nincsa a blizznél és a pénz beszél,így amíg lesz rá ember tuti tolják a tartalmat. kérdés hogy mennyire akarnak konkurenciát a Titan-nak. már ha lesz valami a Titanból :D). Engem legjobban az érdekel mikor lép át mikrotranzakciós rendszerbe.
  • PiszkosFred
    #155698
    Mondd, hogy csak unatkozol, kerlek.
  • Voldi
    #155697
    Nem, úgyis csak kávézgatnak. Egy ilyen Nasa-s gyerek agyából kiindulva a legigényesebb játék (munkaidőben!) az Eve online lehet nekik, ahhoz se kell erőmű, ami többezer klienst futtat gond nélkül.
  • Akronomus #155696
    Szerinted ott nem dolgoznak erős gépekkel? ( nem akarok veszekedést indítani, félre ne értsd :P )