166745
  • kakaoskalacs
    #155777
    Még jó , hogy meghozta GLS kedden Mop-ot erre 18.an lejart az elofizetes...

    nembaj , van Trial accom is ott kiprobaltam a pandat.
    Pandaren Warriort valasztottam :D
    Nagyon el lett találva a kezdő zóna , rendkivül izgalmas és élvezetes volt a questek sorozata , Cataclysm hangulat abszolut megszűnt.Aztán jött a vegen a döntés , hogy Horde vagy Alliance. Horde lett.
    holnap rongyolok csapok pénzt bankkártyára és fizetek is , hogy mehessen élesben a móka.

    üdv
  • Dr DeViLKiNG
    #155776
    Az "egyszerűbb lett a játék" részre azért igazán kiváncsi lennék. A talenteket ugyanúgy a többség ejről copy-pastezza, csak itt nem egy builded lesz, hanem minden bossra más. Ez nekem nem tűnik egyszerűnek.
    Dungeonok/raidek ugyanazok maradtak. Lett mellé még world boss is. Lett egy fair lfr loot rendszer. Komolyan mi lett egyszerűbb, ami wotlk/cataban nem volt, mihez kell kevesebb idő?
  • Hugh Hefner
    #155775
    nem csak azért játszik az ember mert egy szánalomra méltó nolifer, és nem tud mást csinálni, a wow-al játszókat sem lehet ilyen sztereotípia mentén jellemezni szerintem
  • Hugh Hefner
    #155774
    aki szeret játszani? : )
  • 1Darton1
    #155773
    De ki az a nemnormális, aki ennyi frankó elfoglaltság mellett inkább a számítógépe mellett akar ülni?
  • Ozzyehh
    #155772
    Hát már nem ugyan az a játék mint régen :(
  • antgecc
    #155771
    Az összes launch partys videót egybevéve, ezen voltak a legnormálisabb arcok.
  • Tiggi
    #155770
    Pontosítok, semmilyen blizzard álltal üzemeltetett weblap nem elérhető a számomra.
  • Tiggi
    #155769
    Ti eléritek most bármilyen blizz webiste-ot vagy be tudtok jelentkezni a wow-ba?
    Én nem tudok elérni semmit ami blizzarddal kapcsolatos :(
  • Hugh Hefner
    #155768
    "The game has become a simplistic MMO that requires very little time and effort to play, which is not what I'm looking for."

    nehogymár én érezzem magam szarul, mert gondolnak olyanokra is akik a munka-egyetem-barátnő-szociális élet-egyéb hobbi-jövőépítés mellett szeretnek egy olyan játékkal játszani, ahol gondolnak azokra is, akik nem azt szeretik érezni folyamatosan hogy semmi értelme ilyen kevés idővel, hanem akkor is szórakoztatónak tartják ha heti pár órára logolnak be.

    erre nem tudok mit mondani, pedig nagyon utálom, mint hogy get a fucking life
  • donatus13
    #155767
    Hát nem tudom én mondjuk kicsit csodálkozom :D én kipróbáltam, a monkot nem de a pandát igen a pálya rész az fasza lett, maga pandák meg hát ez van, nem sokkal másabb mint egy goblin vagy egy két lábon járó tehén...
  • Dr DeViLKiNG
    #155766
    Itt is olyan commenteket olvasni, hogy az ember feje ketté áll tőle. Főleg olyanoktól, akik valószínűleg nem is játszanak vele, csak megy a picsákolás.
  • donatus13
    #155765
    Nem flame miatt de azért ezt érdemes megnézni, meg a user véleményeket, akár csak diablo 3 :D
  • Laza
    #155764
    Tényleg már csak a nyomik WoW-oznak? :D
  • Bhalage
    #155763
    pandalany s+, a tobbiek nyomik
  • antgecc
    #155762
    Mennyi nyomi...
  • Susarc
    #155761
    hát igen.....a Katánál mi is elmentünk még a lunchparty-ra....

    http://index.indavideo.hu/video/wow_launch2?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer

  • LaliK
    #155760
    "Sylvanas is full position in queue: 1918"

    O_O
  • kakaoskalacs
    #155759
    Valaki kuldhetne egy SoR-t :D
  • Marfy
    #155758
  • torrente111
    #155757
    na szép.be sem lehet logolni már ))
  • Csokis
    #155756
    Ezek hülyék!

  • Dr DeViLKiNG
    #155755
    40 óra biztos volt, úgy hogy kihagytam 2 zónát.
  • dregnarr1 #155754
    Üdv!
    A bétában minden MoP régió kipróbálható volt? Körülbelül mennyi játékidő van a PvE zónák felderítésében és a normál küldetések teljesítésében? Ilyenekről lehet valahol olvasni?
  • tigeroo
    #155753
    tudom hogy ez marketing meg minden de szerintem teljesen szimpatikus húzás a blizz részéről. amúgy a nyilatkozat
  • Myselor
    #155752
    na jó de úgy aztán nem sok értelme van mondjuk én számomra.tök jó meg minden de én csak monkot kezdtem volna:)
  • tigeroo
    #155751
    és pandaria kieg nélkül is lehet pandát indítani majd, csak a monk classt nem. szóval (hasonlóan hozzám esetleg) akinek nincs meg a kieg, az éjfélkor talán már pandázhat ugyanúgy :D

    *goldoltahogycól*
  • kakaoskalacs
    #155750
    "The final patch of Mists of Pandaria will be the Siege of Orgrimmar! Both factions lay siege to the city to bring Garrosh down and end his reign of Warchief"
  • Akronomus #155749
    Gyerekek, szerintekek elég jó a motivációs jellege a TGF vidinknek?

  • picket
    #155748
    Nem véletlenül vesznek el a hozzászólásaid, ne írd be újra!
  • Caliph
    #155747
    trial már most is(starter edition a neve) van,5 single mission és korlátozott multi. én úgy értelmezem a cikket hogy a multit megkaphatja mindenki korlátozások nélkül ingyen,ha free to play rendszert vezetnek be.

    #155745 : tudom hogy nincs havi díja,a free to play itt úgy értendő hogy nem kell megvenned a játékot,ingyen letölthető lenne de csak multira.

    na de lépjünk tovább,ez wow topic
  • Akronomus #155746
    Ez a Blizz féle F2P csak annyit jelent hogy "Trial verzió". De kiderül ez ha végigolvasod a cikket. Vagyis nem a teljes játék lesz ingyenes, hanem max annyi mint az 1-ben.

    Max 2 válaszható pályán nyomhatod a Terrannal, aminek a fele egységét és épületét nem is használhatod, 1v1-ben.
  • Midas
    #155745
    nem nincs havi dija megveszed és játszol, mondjuk én nem is tudok ingyenes verziorol. de ahogy a cikben is irjak eleg elvetelt otlet szerintem ez ennel nem is jut tovabb
  • Caliph
    #155744
    na megvan a cikk
  • Dr DeViLKiNG
    #155743
    Tört szerón biztos az.
  • 1Darton1
    #155742
    Az SC2 multi az havidíjas?
  • Midas
    #155741
    még w3 is fizetős szóval én ezt kétlem belátható időn belül
  • Caliph
    #155740
    sc2 nél már fontolgatják a multiplayer esetében a free to play-t,vhol volt is róla egy cikk de már nem tudom hol olvastam...Előbb-utóbb a wowot is eléri. Nagyon sok minden fog múlni azon milyen lesz a panda fogadtatása,és meddig maradnak aktívak az emberek.
  • tigeroo
    #155739
    nem kedvességről van szó, de ha semmisejó akkor tényleg felesleges vitázni sztem:)
  • Warden
    #155738
    Az új talent rendszerrel minden classnál "rövidebb" lett az action bar.A releváns 8-10 dolog simán bindelhető a wasd környékére nagyon shiftelni sem kell.Nyilván a healer talentekhez nem árt addont használni, de ugye ott meg egérre bindelsz minden heal abilityt.

    Érdekes újítások vannak a játékban, most hogy egy év kihagyás után én is visszanéztem.A talentrendszer kimondottan tetszik, hogy bármikor variálható és a specifikus képességek zöme pedíg passzív talenté alakult.A legnagyobb újítás számomra ez a crossrealm zónázás, ezzel ismét van élet sw-ogrimáron kivül is.Fel is húztam a megmaradt egy nem 85 ös altomat 80-ról, úgy hogy végig partyztam más realm beliekkel és be nem tettük a lábunkat egy instába sem.

    Amennyiben van időd próbáld ki a pandáig, gondolom kaptál te is a blizzardtól free időt.Nálam elérték hogy előfizetek 1-2-3 hónapra és megveszem a kieget.Felszintezem nyugger tempóban a karaktereimet a raid része kicsit sem érdekel már.