166745
  • PiszkosFred
    #155817
    Erdekesek ezek az elemzoi spekulaciok (ugye nem konkret eladasi adattal dolgoznak, hanem 1-2 kivalasztott bolt alapjan szamoljak ki), foleg annak fenyeben, hogy a digitalis upgradek nincsenek benne a pakliban.

    Az tuti, hogy nem lesz rekordeladas, mint a cata eseteben, es az is ketsegtelen, hogy a wow orulet is elmulik idovel, de addig lesz meg egy full kieg 95-ig, es egy grand finale kieg 100-ig, a kovetkezo 3-4 evben.

    Semmi sem tart orokke, a wow 8 eve verhetetlen es meg a kovetkezo idoben is a legnagyobb bazissal fog rendelkezni, de idovel el fog mulni, ahogy minden veget er egyszer. Vicces latni az ilyen cikkeket, foleg hogy a tavaszi es nyari uborkeszezon utan ujra dugig vannak a serverek. Az pedig csak fizeto jatekosok miatt lehet, vagyis a penzt ugyanugy fizeti mindenki, ahogy tette az elmult evekben. Es csak ez szamit egyelore.

    Sokan sokszor leirtak mar, hogy miert, de a wow tovabbra is a top1 mmo, hiaba oreg, "csunya", repetativ, egyelore szepen csendben elvan o magaban a tronon az irigylesre melto szamaival.

    A titan projekt viszont csufos veget fog erni, van egy olyan erzesem, pedig szart sem tudunk rola. De a wow sikere megismetelhetetlen, es felek, hogy a Blizz ennek ellenere szeretne megismetelni, es a nagy akarasbol nyoges lesz a vege, mint az elmult 6-7 ev konkurens mmo-inak eseteben...
  • Fehercsoki
    #155816
    Nem meglepő, megérdemlik.
  • Newfronter
    #155815
    Leszerepelt az új WoW kiegészítő - HWSW
  • maniac001
    #155814
    tuttok valami törtszerót?
  • antgecc
    #155813
    livekodok.hu 7700.-
  • tigeroo
    #155812
    off:

    pandát árul valaki? hol a legolcsóbb?

    (kicsit vicc hogy bimbinél 7,9k a kulcs, amikor a mostani teszkós ujságban!!! is annyi)
  • PiszkosFred
    #155811
    Hat tudnam oket hasznalni pvpben :)
  • Omlás
    #155810
    Most hogy megemlíted jogos :D vagy az is lehet hogy ez egy különleges Panda Monk technika :D
  • tigeroo
    #155809
    lehet csak túl sok narutot néztek a készítők:D
  • Omlás
    #155808
    Klónhadsereg :D
  • PiszkosFred
    #155807
    Tegnap szintezgettem a DK-mat, amikor a 2-3 quest kornyeken kapunk egy panda tarsat, akivel mindenfele szirszart kell begyujteni. Na most - miert is ne - bugos picit a dolog, ugyanis en kaptam egybol kb 40-50 db klont is raadasnak, akik persze ugy daraltak be mindent es mindenkit aki szembe jott, hogy orom volt nezni :)



    Sajnos, ahogy kiertem a kveszt "teruleterol" a cimbora deaktivalodott, es legkozelebb mar csak egymaga tert vissza.
  • antgecc
    #155806
  • Bhalage
    #155805
    fasza a galerilike
  • PiszkosFred
    #155804
    "De ki az a nemnormális, aki ennyi frankó elfoglaltság mellett inkább a számítógépe mellett akar ülni?"

    "és meglep, hogy ezek mellett ő inkább ilyen ócska időtöltést választana?"
  • picket
    #155803
  • 1Darton1
    #155802
    Egyrészt nem írtam ilyet.
    Másrészt csak simán zavart, hogy hülyeségeket ír, ezért reagáltam. Szokásom a napi jócselekedetet így letudni, ha épp nem találkoztam egy zebrán átigyekvő nénikével.
    Harmadrészt ha az előző néhány kommentet elolvasod, akkor kiderül miben tévedtél.
  • PiszkosFred
    #155801
    A mondataidbol ez jott le. Aztan persze lehet, hogy tevedek, benne van a pakliban.

    Ha gyomorfekelyt akarsz kapni, akkor tovabbra is aggodj masok helyett is az o eletuk miatt. Te dontesed. Csak azt ne felejtsd el, hogy amig te ragod a kefet a forumokon es kinyilatkoztatsz ilyen ostobasagokat, miszerint "mmo-val jatszani ocska idotoltes", addig mindenki mas eli a sajat boldog eletet. Te pedig puffogsz. Megeri?
  • 1Darton1
    #155800
    Az első reakcióm a témában kicsit félreérthető volt, egyáltalán nem en bloc a játékokra gondoltam. Ebből a szempontból azt vallom, hogy mindenki azzal üti el az idejét, amivel akarja. Habár vannak objektíven megítélve jobb és kevésbé jó lehetőségek erre.
    Arra gondoltam, amit már többször is kifejtettem, hogy nem értem miért akar valaki egy mmo-val játszani, ha oly módon teszi, ami egy flash játék közösségi élményével vetekszik. Közben szidja a Blizzardot, hogy nem neki fejleszti a játékot (itt sikereket értek el végül is), és dühösen noliferezik minden irányba.
  • 1Darton1
    #155799
    Két mondatból milyen profi diagnózist állítottál fel ahhoz képest, hogy az előzményét meg sem nézted.
    Vagy a másik lehetőség, hogy ez egy titkos önvizsgálat volt, mert annak talán még el is megy.
  • 1Darton1
    #155798
    Mivel én hasonlót sem írtam, és a leírtakkal egyetértek, problémát okoz megérteni, hogy miért ezt reagáltad.
    A 10%-a jobb a játéknál, és még kb. egymillió egyéb tevékenység van, ami jobb annál, hogy minimális időt rászánva "mmo-zni" szeretne. Persze az élet úgy hozta, hogy mostanában már mindenki azt hiheti magáról, hogy nagyon trendi, ha eleget fizet érte, de ettől függetlenül nem támogatom az önbecsapás ezen verzióját sem.
  • PiszkosFred
    #155797
    Ot speciel kiloktek :)
  • antgecc
    #155796
    Az :) Tandem vagy te is ugrálsz? :)

    sry az off-ért
  • Chris
    #155795
    Ez gondolom Kiliti, ugrottam már én is ott. ;D
  • antgecc
    #155794
    Egyik kedvenc képem az egyik ugrásomról :)
  • antgecc
    #155793
    Hát, akkor ezt jól betaláltad :) Sejtettem, hogy nem számon tartod... De mivel a nick képem eléggé egyértelmű, plusz ott a galeri is, azt hittem onnan tudod. Ezért nem bírtam megérteni a kommentet :)
  • picket
    #155792
    Nem tartom számon, hogy kinek mi a hobbija, vagy ki milyen extrém sportot űz, egyszerűen kitöltöttem az "<insert random exciting activity here>" részt a hozzászólásomban - jelen esetben pont ejtőernyőzéssel. "Ő" alatt én is Dartont értettem, más nem is jöhetett ki a kontextusból.
  • PiszkosFred
    #155791
    Az ilyen szuklatokoru besertodott forumsznobokkal nem erdemes vitatkozni, hagyni kell oket a fenebe, hadd puffogjanak magukban.
  • antgecc
    #155790
    "Ő" alatt Dartont értettem, ő volt Hugh címzettje, akinek válaszoltál, ellenben én ejtőernyőzök (vagy Darton is?!), úgyhogy össze vagyok zavarodva
  • Bigpigrib
    #155789
    A Pet Batlle rendszert próbálta már valaki?:)
    érdekelnének a játékostapasztalatok.
  • picket
    #155788
    Én sem értem. Pár mondatom melyik szereplőjének érzed magad? Nolifernek vagy trollnak?
  • picket
    #155787
    Mert komolyan úgy gondoltad, hogy az elfoglaltságainak (ami miatt nem tud játszani) 90%-a nem kötelezően opcionális, ami helyett ki tudna találni jobb időtöltést is? És mondjuk 10%-a az, ami jobb a játéknál? És ez még egy jó arány?
  • Fpocok
    #155786
  • antgecc
    #155785
    Lehet késő van már, de nem értem hogy jövök a képbe
  • Laza
    #155784
    Megjegyzem, így is vissza-vissza térő vitatéma itthon, ha éppen rákattanok egy játékra és túl sokszor számon rá azt a 2 órát :)
    De a nők már csak ilyenek :D
  • Laza
    #155783
    Elfoglaltságot nem nehéz teremteni, azt bárki tud ... onnan problémás, mikor mások generálják neked :D

    Konkrétan örülök, hogy ha este 8-9 után le tudok ülni kicsit játszani (hétvégén is, ugye a gyerektől nem lehet)... és akkor még az asszonnyal nem is foglalkoztam, vagy nem is dolgoztam (néha kell este is, ilyen az informatika :) ). Van amikor ez azt jelenti, hogy csak 11 felé ülök le és fél 1-ig nyomom, vagy egyáltalán nem :)
    Az MMO-zást konkrétan a WotLK megjelenése után 4 hónappal hagytam abba. Persze a Catat megvettem, elvittem egy karit 85-ig, meg kicsit bohóckodtam az instákban, aztán annyi. Ezt meg már (még) meg sem vettem ...
    Pedig ugyanúgy beleölök játékokba 100+ órákat (Skyrim, BF3, D3, most Dark Souls), csak kis adagokban, és bármikor fel tudok állni mellőle :)

    És hogy akkor miért játszom? Mert 20+ éve játszom és imádom a videójátékokat, engem ez pihentet, ez kapcsol ki :)
  • Dr DeViLKiNG
    #155782
    Ezt mondom, de amit írnak az mop kritikánál van. Kicsit vicces.
  • 1Darton1
    #155781
    Mert az az egyértelmű lehetőség fel sem merül, hogy irigylem a sok elfoglaltságát (amit le is írtam), és meglep, hogy ezek mellett ő inkább ilyen ócska időtöltést választana?
    Persze lehetséges, hogy ez is valami furfangos trollkodás volt a részedről, a te világodba nem látok bele.
  • donatus13
    #155780
    Javítsatok ki ha tévedek, de azért én nem tartom olyan rossznak a helyzetet, igaz itt még új vagyok törtön már próbálgattam a játékot még jó régen, de szerintem megmaradt a régi fényében , egyszerűen akik kezdetek óta nyomják megunták, én még most is látok elég tartalmat és kihívást egy hc gamernek, + megoldották ,hogy a Laza szerű családosok is megtalálhassák a játék örömét, ez azért jó, pandák gyerekesnek gyerekesek, de hát ez van, nagyobb réteget tudnak elérni és nem muszáj pandával játszani mindenkinek majd jön még úgy is rakat kiegészítő majd raknak be vadabb lényeket...
  • picket
    #155779
    Ő is gondolom ejtőernyőzés közben írta a mobiljáról azt a hsz-t, mert akkora nolifer, hogy akkor is fórumozik. Obvious troll is obvious.
  • Laza
    #155778
    Már a WotLK idejében is olyanok voltak az 5 fős insták, hogy a hozzám hasonló családos emberek is le tudtak ülni játszani vele, mert voltak olyanok, amik nem tartottak tovább 30-40 percnél.
    Nekem az asszony és a család mellett már nehéz úgy leülni játszani egy multi játékot, hogy ne tudjak felállni mellőle bármikor. A 2 órás instázások már kritikusak voltak, mert néha összesen annyi időm van egyhuzamban játszani, nemhogy még egyebet is csináljak mellette ...

    Szóval már egy ideje ilyen a WoW ...