166745
  • ShaiHulud
    #155897
    valami csudalatosanszep :)
  • ShaiHulud
    #155896
    es mivan azzal akinek a panda se jon be es a minamaxot, mozirajzfilmeket se nez?
  • WiLDoR
    #155895
    na még 2 kép, ezeket csak azért csináltam, mert jól néz ki szvsz.
    első zóna questchain végén van egy cinematic és maga a bossmodel.

    ingame kép (fair beállítások, laptopról nyomom :S)

    cinematic-ból egy kép


    na ennyit a "cukkermukker pandákok" feelingről :D
  • WiLDoR
    #155894
    nézd én leszarom, hogy hova állítja a blizz, de én ehhez nem voltam hozzászokva! :D

    meg ahhoz sem, hogy 90 szinten át ment a csihi-puhi az elmúlt 1 hétben, mert akármerre mentem a lowbie zónákban, mindenhol vagy egymást ölték a népek, vagy engem próbáltak kinyirni (néha össze is jött) a más serverről érkezett kalandorok.

    arról meg nem is beszélek, hogy 85-90 között, meg a farmon és egy-egy nagyobb questhub-nál mi megy, mert csontvázhalmok vannak mindenfelé, néha még a talaj textúráját is nehéz kivenni.
    s most még quest időszak van, amikor mindenki el van foglalva.

    na megyek heroicozni, eddig 1-ben voltam csak, de qrva jók a boss mechanikák, komolyan mondom, az instát lávoltam, tökéletes mix-e lett a wotlk-nak és cata-nak.
    nekem szimpi a kieg, pedig szkeptikus voltam.

    pet battle-t nem próbáltam, zónák valami veszettül szépek szerintem, s régóta nem volt az se, hogy a játék alapzenéjét bekapcsolva hagytam volna, de most így van, nagyon jó hangulatot teremt.
    kicsit ázsiai feelingje van a dolognak, de nekem nagyon bejön.
  • PiszkosFred
    #155893
    Miert allitana a blizz barmit is a limiten, hiszen haldoklik a wow, konganak a serverek, ami azt jelenti, hogy nem lesz sor sose es egyedul fogsz kvesztelni. Vagy direkt, hogy soknak tunjon a jatekosok szama, es a sorok miatt ujabb jatekos adja fel a jatekot, mondvan a fasz se fog varni a 2000-es sorokra Outlandon pl?

    Szidja a sok felkegyelmu a pandat (a nagy resze ki se probalta, vagy fogalma sincs mirol beszel), mikozben nap mint nap leul a teve ele megnezni az orult pingvinkommando legujabb beveteset a minimaxon vagy a disney - allitolagosan gyerekeknek keszult - aktualis blockbusteret, amelyben garantalt, hogy rakas elmebajos de szeretheto idiota rajzfilm allat paradezik 80 percen keresztul a mozibban... Hogy is van ez?

    Es akarki akarmit mond, pokemon ide vagy oda, a pet battle kurva nagy fun :)

    utoirat: hja es a k*rva anyjat a sok kveszt mobokat ninjatagelo vagy banyakat/gazokat ninjalootolo miner/herbasnak, akiktol a GW2 alatt teljesen el is feledkeztem :)
  • geristar
    #155892
    Valahol olvastam, hogy vissza lehet jönni 1 hétre játszani. Felmentem a battle.net-re de nem találtam az accountomon ingyen hetet.
    Hogyan tudok visszajönni és kipróbálni az újdonságokat?
  • ShaiHulud
    #155891
    na pont ezt akartam irni, hogy blizz kedvere allitja hova mennyit mikor.
  • picket
    #155890
    Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy ez egy beállítástól függ a szerveren, tehát blizzard bármikor tud sorokat csinálni ha az aktuális játékosszám nullától különböző. (Kieg idején van is logika benne, hogy ne laggoljon be a szerver a megrohant kezdőzóna miatt.) Persze ez pont annyira találgatás, mint a "haldoklik" meg a "nem haldoklik". Két hónap múlva beszéljünk róla, amikor megint gyökkettő darab/hét a hozzászólások száma a topikban. Különben is, mi értelme van 8 éven át tűz, víz, repülőzni? :p
  • WiLDoR
    #155889
    nekem bejön, jó lett!
  • WiLDoR
    #155888
    hazajövök edzésből este 8-kor, erre ez fogad.
    haldoklik a wow.
    true story!

    /sarcasm off
  • DarkHorSe
    #155887
    Megneznem azert hany elofizeto van abban a jatekban :D
  • Dr DeViLKiNG
    #155886
    Megint megcsinálták a jókis anti-wow kampányukat a Riftesek.
  • Hugh Hefner
    #155885
    ha április óta inaktív vagyok, de már egyszer kaptam scroll of resurrectiont, akkor sztetek kaphatok megegyet?
  • ShaiHulud
    #155884
    sose adtak kieghez
  • drop
    #155883
    egy kérdés új kieghez nem adnak már 30 napot?
  • slow66
    #155882
    jaja a 7 napos trialt elnyomtam. nem tudtam, hogy az is beleszámít. mind1 akkor azt az 1 hetet kibírom valahogy :) azért köszi hogy megpróbáltad.
  • tigeroo
    #155881
    errort ír, nemtudom elküldeni. tán 7 day trialt elsütötted? mert 1-2 hónapig inaktívnak kell lenni hogy SOR-t kaphass
  • slow66
    #155880
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem is küldeni egy Scroll of Ressurectiont ?
    Nem bírom kivárni a fizut, már a starterral feltoltam 4 karit lvl 20-ig :)
    Előre is köszönöm, címem: [email protected]
  • tigeroo
    #155879
    küldve
  • DarkAlyr
    #155878
    Sziasztok!

    Valaki lenne olyan rendes, és küldene nekem egy Scroll of Ressurectiont?
    Kedvem támadt Pandázni! :)
    E-mail címem: [email protected]

    Előre is köszönöm, jó játékot!

  • 1Darton1
    #155877
    Amit én észrevettem a létszámmal kapcsolatban az az, hogy elméletileg Twisting Nether egy durván teletömött realm még mindig, ahol az eddigi kiegészítőknél minden esetben többezres sor volt hetekig. Most pedig egyáltalán nincs sor. Persze sok magyarázata lehet ennek is.
  • Caliph
    #155876
    elvileg pandát az is indithat aki nem vette meg a kieget szóval monkra keress rá,de nyilván úgy is lesz egy halom ember:D
  • 1Darton1
    #155875
    Ez a szintezés meglepően baromi jóra sikeredett a cipzárszem-túladagolás ellenére.
    Kíváncsi leszek, hogy a maximum szint elérése után is marad-e ez a színvonal.
  • ShaiHulud
    #155874
    "A fejlesztők nagyon hangoztatják az interjúkban, hogy gyorsítani fogják az új tartalmak megjelenését, remélem meg is csinálják és nem kell majd heteket várni az új raidek-re."

    ugyan:) ezt mar bc ota hangoztatjak.
  • LaliK
    #155873
    #155864 -re esetleg valaki? Még ma rendelném, ha megbízható
  • Caliph
    #155872
    No akkor. Azt azért nem mondanám hogy haldoklik,inkább azt hogy hanyatlik. még mindig piacvezető mmo,legalábbis bevételben tuti és annak ellenére hogy a GW2 nagyon jól sikerült még évekig az is marad. de azt azért ti is érzitek hogy ez a kiegészítő így kevés. mert hogy a keleti piacra nyitnak,mondjátok ti. nem volt még eddig is elég keleti kínai/koreai goldfarmer? mert ott olyan szar az élet hogy jobban keres goldsellerként mint máshogy. Volt is róla dokumentumfilm,hogy lehet bérelni 2négyzetméteres szobákat géppel ággyal,klotyo a folyosón,és mindez csak az mmo goldseller/szinthúzú/itemfarmer egyedeknek van kitalálva.
    Nem lesz hatalmas visszaesés,csak épp annyi hogy a Blizz remélhetőleg elgondolkodik rajta mit csinált rosszul. Ebben a kiegben már benne kéne lennie legalább egy guild housengnak,vagy egy gw2höz hasonló szerver vs szerver pvp eventnek.és ez csak két apróság amire szerintem igény lenne a mai mmokban.
    jött egy új faj,Pandaren. Sokan húzzák a szájukat miatta,de bizony wow lore része,persze megannyi más faj közül azért választották ezt mert ott a kínai kultúra amire építhetnek,szinte gondolkodni sem kellett a körítésen. Jade "random állat" insta,sörfőzde(megjegyzem talán a törpök többet vedelnek).
    Szóval minden szép és jó,újdonságot hoz a wow életébe,de szerintem kevés,és nem hinném hogy fél év múlva is le fogja kötni az embereket. Hacsak patchekben nem hoznak radikális újításokat.
    Aztán ottvan Sargeras serege mint főfő ellenség,alig mutogatják magukat bc óta. Gondolom ő lesz az epic ending,és addig még jön pl egy demon hunter kaszt is.
    (Régi vágyam amúgy egy harmadik frakció bevezetése pl bukott démonok képében aki harcol Sargeras ellen,de démoni mivoltuk miatt az Alli és Horda is ellenségként tekint rájuk.) De ebből úgy sem lesz semmi.

  • Vincentcloud
    #155871
    És ha én most írok egy cikket hogy bennfentes információk alapján az első nap 7 millió ment el belőle akkor már az lesz az alap?
  • Vincentcloud
    #155870
    Azt hogy egyeseknek nem volt pénze megvenni, illetve feltölteni, és akkor már szar.
  • Prody
    #155869
    A digitális eladás nincs benne, ha jobban utánajártál volna. És manapság a legtöbben úgy vásárolnak.
  • PiszkosFred
    #155868
    O az a tipus, akinek ha azt mondjak, a magyar lanyok szepek, akkor addig megy amig nem kerit egy csuf leanyzot, csak azert is... :)
  • LaliK
    #155867
    Mert te az összes szerveren játszol egyszerre gondolom.
  • Susarc
    #155866
    ez az összes server?:P
  • Dr DeViLKiNG
    #155865
    Haldoklik a wow fél egykor.
  • LaliK
    #155864
    Valaki vett már innen GC-t? Nem ismerem az oldalt és nem szeretném hogy valami trükk legyen benne...
  • Tarki
    #155863
    Igen, szép nagy zuhanás volt 2012 második negyedévben, köszönhetően annak, hogy mindenki már unalomig farmolta Dragon Soul-t és a kiegészítőnek még se híre se hamva nem volt, így szépen szüneteltették az előfizetést. (Igen, Blizzard ezt elszúrta.)
    Várjunk még pár hetet és megtudjuk hogy mennyi ember jött vissza/kezdett el játszani, utána újra elkezdhetjük temetni a játékot.
    A fejlesztők nagyon hangoztatják az interjúkban, hogy gyorsítani fogják az új tartalmak megjelenését, remélem meg is csinálják és nem kell majd heteket várni az új raidek-re.
  • ShaiHulud
    #155862
    mer itt mar multja van a "wow halott"-ozasnak :)
  • PiszkosFred
    #155861
    Aki megvette az jatszik es szintezik/monkozik/petezik, aki pedig nem vette meg, az probalja magyarazni (elsosorban maganak igazolva a dontese helyesseget), hogy miert nem tette meg.

    Olyan ez, mint szuletesnapra beallitani egy koporsoval, mondvan "egy evvel megint kozelebb kerultel a halalodhoz, nesze koporso"..
  • LaliK
    #155860
    Az, hogy itt 3-4 ember eldöntötte magában hogy már bizony a WoW halott, közel sem jelenti azt hogy mindenhol erről beszélnek. SG-n kívül kb 6-7 helyre járok napi szinten. Gondolom nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom hogy csak itt jön elő a "Wow halott" féle téma. Persze ez az egyetlen magyar fórum ahová járok, tehát innen is lehet levonni egy-két következtetést.
  • Tatyla
    #155859
    milyen következtetést lehet abból levonni hogy majdnem eltelt egy hét a kieg megjelenése óta és csak arról lehet olvasni itt hogy a wow halott és a játékról meg semmit?
  • ShaiHulud
    #155858
    http://www.ign.com/articles/2012/08/02/world-of-warcraft-loses-subscribers
    http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/08/03/world-of-warcraft-drops-a-million-subscribers-in-three-months/
    http://www.mmo-champion.com/content/2872-WoW-Loses-1-1-Million-Subscibers-Down-to-9-1-Million

    "Previous Subscription Losses
    Q1 2011 - 600,000 subscribers lost
    Q2 2011 - 300,000 subscribers lost
    Q3 2011 - 800,000 subscribers lost
    Q4 2011 - 100,000 subscribers lost.
    Q1 2012 - 0 subscribers lost.
    Q2 2012 - 1,100,000 subscribers lost."