166745
  • PiszkosFred
    #155937
    Hat irhatok par szot :)

    - Az uj zonak kurva nagyok teruletre, nagyobbak mint amire szamitottam es amekkorakat kaptunk "ujkent" a Cataban.
    - Warrior tankoknak vegre nem kell polipnak szuletniuk.
    - Tankolas konnyitve lett, minden tank spec konnyeden fogja az aggrot egyelore, de ahogy fejlodnek/gearelodnek a dpsek, ugy kell majd tobb esz mindenki reszerol. Egyelore elegge csaladbarat a tankolas, szerencsere.
    - A sajat farm es rajta a gazdalkodas fun, bar egyelore alig no valami.
    - Pet battle eleinte 1 vs 1, majd 2 vs 2, es kesobb 3 vs 3 zajlik, a critterek eseteben. Playerek ellen egybol 3v3, es tenyleg olyan az egesz, mint a regi dnds szerepjatekokban, mindket fel tamad, de a lenyeg, hogy ki ut hamarabb, illetve ki talal. Minden petnek van sajat speckoja (leginkabb fajabol fakadoan), amik elony vagy hatranyt jelenthetnek. 3v3-ban mar szamit, mikor melyik petet csereljuk harc kozben, vagy ki mire kepes, milyen debuffot vagy healt tud.
    - Instak jok, gyorsak es hangulatosak, bar a pszihopata nyulakert pofanvernek valami dizajnert a Sorfozdes instaban.
    - A kvesztek elegge sokszinuek, de sajnos a szintezes vegere marad az "olj meg X db" es "menj oda" tipus.
  • antgecc
    #155936
    A legtöbb sztem a Ragnán van.
  • fasy
    #155935
    melyik realmen van sok magyar?
    hol lehetne osszedobni egy 10fos progressguildet?
    twistingneather pl?
  • ShaiHulud
    #155934
    ami erdekes mod alig szol a jatekrol es az uj kieg tartalmarol :) kb annyi derult ki hogy jo a pet battle system:D
  • antgecc
    #155933
    Jelenleg azt az egy jó oldalát látom az új kiegnek, hogy jót szórakozom a felfrissült topicon :)
  • picket
    #155932
    Nyithatunk vitát arról, hogy Béla-e a hibás, aki meglökte egy kicsit Dezsőt, vagy Dezső, aki erre bemosott egyet Lacinak. Pont azt fejtegettem, hogy szerintem Dezső. Szerinted Dezső? :p
  • picket
    #155931
    "Ha megszűnne a WoW, hol lennél házigazda és óvóbácsi?" - A Marson. Ez nem egy nagy szórakozás, nem párosul vele végtelen hatalom, és az ezzel járó felemelő érzés sem... Egy szem "[Törl]" link van minden hsz-en, amit kb hetente egyszer kell használnom reklámok, tört szerózás és - Crassus bannelése óta egyre ritkábban - anyázás miatt. Ez nem szórakoztat, esetleg nektek nem kell olvasnotok a letörölt szarokat. Ha úgy érzed nem jól csinálom, akkor jogod van írni a moderátoroknak, hogy váltsanak le, ígérem nem vágom fel az ereimet, ha ez bekövetkezik.

    "Mért érzem azt, hogy az összes hsz-edben lekicsinylő, becsmérlő magatartást tanúsítasz?" - Mert nem látod meg a gondolatébresztő jellegét egyiknek sem. Vagy mert lekicsinylő, becsmérlő magatartást tanúsítok. Mindenki azt kapja amit megérdemel, és egy kicsit többet is

    "Egyáltalán házigazdaként te játszol a játékkal, vagy csak véleményt alkotsz valami olyanról, amibe be se loggoltál már 2 éve?" - Az inkább 4 év. Ha kell a reklámtörölgetéshez, hogy előfizessek, akkor jelentkezzen valaki más házigazdának! Amúgy meg van véleményem, és nem tehetsz ellene semmit!
  • tigeroo
    #155930
    így van, lebuktunk, igazából a haldokló wow miatt a blizz mindent megvett kilóra, meg minket is fizet hogy terjesszük az igét miszerint a wow nem halott, sőt, a házigazdánk is csak egy kartonból kivágott picket.

    (#155905-nál is megijedtem hogy lebuktat minket)
  • Zod
    #155929
    Ekkora baromsagot, a wow el es virul, minden este tomott sorok, vagy ha valaki azt hiszi, hogy manipulalas, akkor menjen be SW-be baszki, mindket ah es az egesz varos rogyasig van emberekkel, bar lehet ez is manipulativ, a blizz tette be a mozgo embereket, hogy ugy tunjon, sokan jatszanak, sot az ah-ba is bepakolt cuccokat, hogy porogjon a biznisz, nehogy valaki gyanut fogjon..........................

    Szasztok, mentem jatszani, tovabbi jo fanyalgast... :P
  • tigeroo
    #155928
    mivan, ha azt mondom hogy már a wow megjelenésekor megvolt ez a tematika hogy mikor melyik kieget adják ki?

    sőt, még a bc megjelenése tájékán volt valami leaked filedarabocska, amiben volt map pl. a worgen + panda területekről, nemtudom ki emlékszik rá.
  • robotnyk
    #155927
    Kaptam.
  • robotnyk
    #155926
    ha valaki tud és akar resurrectiont küldeni az jelezze, és küldöm neki az email címemet, köszi.
  • Caliph
    #155925
    és mint mondtam véleményem szerint azért lett ebből játszható faj mert rá lehet építeni a kínai kulturát,és így kisujjból ki lehet rázni az új területek témáját még gondolkodni sem kell rajta:D
  • Caliph
    #155924
    aztán lett belőle ez

  • Caliph
    #155923
    warcraft 3ban így indult a pandaren

  • devlking
    #155922
    Ha sikerül pont olyan nevű/classú/raceű karakterrel belogolni, amit éppen néz, akkor igen hozzáad még egyet. De ez esetben szerintem menjél el lottózni is.
  • Bigpigrib
    #155921
    A Ragnaros total karakterek száma (15,612) High (van ott karakterem)
    A Ravencrest total karakterek száma (6,070)
  • ShaiHulud
    #155920
    census az adott idoszakban belogolt karaktereket nezi nem? mivan akkor ha en belogolok tobb alt-tal, hanyszor jelenek meg a listan?
  • ShaiHulud
    #155919
    pont azert van a limit, mert mar most is sokan vannak azokon a mapokon?! :)
  • ShaiHulud
    #155918
    johat aki szerint a panderan az kungfu pandabol kerult be, annak siman skipelni kell a hozzaszolasait :)

    bar abban lehet igazsag, hogy a kungfu panda sikere hozzajarult ahhoz hogy egyaltalan kieg epulhessen erre a fajra, de a faj maga joval a kungfu panda mozi elottre nyulik vissza
  • devlking
    #155917
    Valószínűleg nem panaszkodhatnak, ha másfél év után sem kellett még f2p-be menniük, mint pl más óriás címnek.
    Ráadásul az új kiegészítő hozzá 25 eurós áron jön, ami igen csak barátságos az új feature lista mellett.
  • devlking
    #155916
    Az a gond, hogy itt nem csak a blizzard látja, és bizony lenne is kiakadás ilyenen az biztos.
    Tegnapi limit:

  • PiszkosFred
    #155915
    Nem is rolad van, hanem a sok jol informaltrol, aki azt szajkozza mindenhol, hogy a pandak miatt vege a wownak. Ebbol indult az egesz hetekkel ezelott.

    A twilight egy filmsorozat (a tini lanyos apak legnagyobb ellensege), amely most tart valami 4-5 resznel, es amelyben a vampirok es verfarkasok tobb klasszikusnak mondhato imazsat sikerult a beka segge ala levinni. Kb annyi koze van persze mindennek a Worgen jatszhato fajja valo tetelehez (amirol en beszeltem), mint a kungfu panda disney rajzfilmnek ahhoz, hogy a Pandarenek bekerultek a jatekba, szinten jatszhato fajkent. Bullshit mindket teoria, de ha ez kell a veszmadaraknak, reszemrol mehet, esik az eso, melozni nincs kedvem, hadd szoljon...
  • Bigpigrib
    #155914
    Azt nem hiszem, hogy a Blizz szerver limitet nyomna- mivel a játékban is rengetegen vannak (Igen a Pandaren zónákban is)
    továbbra is az a céljuk, hogy az emberek ezzel játsszanak és ne mással:)

    btw Pet Battle nagyon bejövős:)
  • ShaiHulud
    #155913
    ezt ki mondta hogy a panderant a kungfu panda ihlette? panda mar regebb ota van a warcraftban, DE midnig csak mint valami vicces valami, amolyan easter egg jelleg. asszem wc3 kiegben szerepelt eloszor jatszhato heronak egy kuldeteshez.

    en szemelyszerint soha nem vettem komolynak a panda fajt a warcraft vilagaban, szamomra mindig is egy joke-race volt, amit max ennyire tudtam megturni, hogy itt-ott felbukkant mint egy jo poen. ezek utan erre kieget epiteni...kov kieg meg majd a murlockra epul nem? :)

    visszaterve twilightra (tobbszor nem kivanok) twilight 2008-as, Worgen meg mar alap wowban is volt. what ya talking about?
  • ShaiHulud
    #155912
    rossz kovetkeztetes.

    A lenyeg pont az hogy, abbol hogy queue van, nem lehet semilyen kovetkeztetest levonni, pont amiatt, hogy server oldalon szabadon allithato es csak blizz tudja mire rakja.

    Egy tuti, most uj a kieg sokan visszatertek jatszani, kiprobalni, tehat most semmikepp sem fog haldoklo tuneteket produklani ezt szerintem senki sem vitathattja.

    Az meg hogy a tobbi kieghez kepest mik az eladasi adatok, elvileg hamarosan megtudjuk, abbol majd latszik hogy mennyire nepszeru azokhoz kepest a mostani.
  • PiszkosFred
    #155911
    Oh wait, akkor meg sem haldoklik?
  • PiszkosFred
    #155910
    Hat ez az, ha a Pandaren fajt a kungfu-panda rajzfilm ihlette, akkor miert ne ihlette volna a Twilight tinivampir sorozat verfarkasai a worgeneket?
  • ShaiHulud
    #155909
    hat annyit errol, hogy SWTOR indulasnal is ez volt, direkte korlatozva voltak a realmek es folyamatosan emeltek a server limitet, mikozben egyes realmeken tobbezres sorok voltak.

    tok termeszetes hogy korlatozzak ilyenkor a beengedest, a zonak tulnepesedese es a server lehalasanak veszelye miatt.
  • ShaiHulud
    #155908
    huha...twilight hogy a retekbe jon ide? abban egy darab farkasember sincs.
    sokkal inkabb a World of Darkness - Werewolf, illetve az elmult evtizedek horrorfilmjeinek farkasemberei a hatarozo tenyezok. illetve az hogy a pandakkal ellentetben, a Worgen classic ota szerves resze a vilagnak.

    egyszeruen ertethetettlen miert kavarod ide a minimaxot, mozirajzfilmeket, twilightot.
  • PiszkosFred
    #155907
    Azert valahol vicces am a dolog. Bar esetek nagy reszeben egyetertek veled, de ne haragudj, de egy szo sem volt arrol a te kommentedig, hogy a Blizz direkte general sorbanallasokat (amelyeket linkeltek haldoklas elleni peldanak a napokban paran) a server limitek valtoztatasaval. Erre jossz te, es adsz egy ujabb gumicsontot a jonepnek. Minek?

    Mint a kocsmaban, amikor Bela nekilok finomat valakit egy hvcsnek, majd annak kilottyen a sore, aki erre visszakezbol persze a rossz emberen veri ezt le, aki nem hagyja magat, stb. - majd az igy kialakult tomegbunyot Bela mar az ajtobol nezi vegi/videozza, rohogve a sok hulyen, akik a kocsma kozepen verik egymast.

    Ertem en, hogy jot akarsz, csak ne nyiss uj frontot egy regi es mar totalisan leszart haboruban.
  • antgecc
    #155906
    Könyörgöm, mi köze van a házigazdaságnak a belogoláshoz??!
  • Zenszkij
    #155905
    Ha megszűnne a WoW, hol lennél házigazda és óvóbácsi? Mért érzem azt, hogy az összes hsz-edben lekicsinylő, becsmérlő magatartást tanúsítasz? Egyáltalán házigazdaként te játszol a játékkal, vagy csak véleményt alkotsz valami olyanról, amibe be se loggoltál már 2 éve? Nem a véleményeddel van a probléma, és nem kiragadnak belőle elemeket, hanem bicskanyitogató az a stílus amit már hosszú ideje tanúsítasz. Eygébként a kiegészítő igen jóra sikeredett, a HC-k valóban könnyebbek lettek, mint Catában, és már crowd controlt se kell használni? Hogy jó-e ez? Igen is meg nem is. Mindenki annyira sietősre vette a figurát a játékban, hogy nincs idő erre meg arra, mert gear gear gear kell. Ha egy wipe van már lépnek is le. Ehhez igazodott a WoW is, a felgyorsult világhoz. Ugyanakkor rengeteget kell csámborogni kint a vadonban és a cross realm zónáknak köszönhetően több emberrel is találkozol. A cross realm nem azért született mert haldoklik a WoW, hanem, hogy low leveles questerek többször öszefuthassanak egymással. Persze elkerülhetetlen következménye az lett, hogy pvp szervereken megy a gankelés. Van élet, és volt élet már pandaria előtt is. Megjegyzem a többi MMO se lesz különb, mert az emberek mindig ehhez fogják hasonlítani, ezt várják el tőle, mert ez az MMORPG-k Doom-ja. Ennek a helyét maximum a WoW 2 válthatja le. A TITAN meg FPS ötvözetbe épített mmorpg lesz, mely egy merőben újszerű vállalkozás, melyet ismét a Blizzard fog először bevezetni. Így nem vesz el játékosokat a WoW világából. Akik meg abbahagyták, azok helyére meg belépnek új fiatal kezdők. Ilyen a körforgás.
  • picket
    #155904
    Egyrészt én vetettem fel, másrészt semmi irónia nem volt benne. Amit mondani akartam (mert úgy látom tőmondatokban kell kommunikálni - sőt, ha lehet egy darab tőmondatban - különben nem értik meg a hsz-t, vagy kiragadják egy részét) az, hogy a sor pont annyira bizonyíték a wow életképességére, mint a "700e eladás" a haldoklására. Tehát két oldal hitvitájáról beszélünk, biztosan senki nem tud semmit, ráadásul a kiegészítő kihunyhat egy-két hónap alatt mint lángoló szupernóva az mmorpg-k szerény csillagaitól pettyezett sötét egén... Szóval talán a megfelelő komolysággal kéne kezelni a temető hsz-eket is, meg az "omg de bejön" hsz-eket is: mindenki kiválaszthatja melyik vallás tetszik neki, aki játszani akar az úgyis játszik, aki meg nem, az úgysem, és (hihetetlen, de) egyik oldal sem hülye! Ettől nem kell az utcára menni és wow dvd-ket égetni, meg annak országnak zászlóját sem, ahol karikatúrában pandákat szerepeltettek. Bár min csodálkozom? Hogy a topik még mindig óvoda színvonal?
  • PiszkosFred
    #155903
    Nem is neked ment az, hanem csak folytatva ezt a baromsagot, miszerint a blizz valtoztat a limiteken, amit gondolom te is kello ironiaval irtal, es percig sem gondoltad komolyan. Legalabbis remelem... :)
  • picket
    #155902
    A hozzászólásom egy fél mondatát kiragadva írhatsz sok dolgot, csak nem lesz semmi értelme, mert semmi köze a mondanivalómhoz. Azt hiszem erre mondják azt, hogy "elbeszélünk egymás mellett".
  • PiszkosFred
    #155901
    A twilight korszak kozepen, meg szep hogy kajalta minden twilight fan a farkasokat.
  • slow66
    #155900
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha digitálisan veszem meg az alap kiadást ahhoz kapok 30 nap játékidőt ? Az eddigi kiegekhez járt mindíg 30 nap játékidő ha jól emléxem, de az itthoni dobozoshoz állítólag nem jár, igaz nem is 12k-ért adják mint régen hanem csak 9-ért. Előre is köszi a választ.
  • ShaiHulud
    #155899
    cataval nem votl baj, farkasember roxor.
  • PiszkosFred
    #155898
    Az mar a Cata elott kaszalta a wowot, vagyis joszerivel nem erintik a Pandak es a kieggel erkezo egyeb dolgok.