166745
  • devlking
    #155979
    Randomokkal érdekes lenne, mikor még guides groupban is órákat wipeolgatnak az emberek minden egyes instában. :D
  • White QVAS
    #155978
    Igen, összeszedsz 4 másik embert hagyományos invelgetéssel, el kell menni a konkrét insta bejárat elé, átállítani a nehézséget "challenge" módra, és mehet a móka.

    Legalábbis eddig így volt, de ha nem, majd kijavítanak.
  • kakaoskalacs
    #155977
    A challenge dolog hogy mukodik? Mert sorbanallni nem lehet mint ha dungeonozni mennek ? Konkret 5 ember kell vagy hogy megy? Udv
  • Susarc
    #155976
    nem lehet bohóckodni triallal? ex előfizetőknek?
  • Susarc
    #155975
    jáj annyira tolnám a rated Bg-t....fasszom:P
  • Prody
    #155974
    Már kaptam, köszi :)
  • LaliK
    #155973
    Kaptál már vagy küldjek?
  • devlking
    #155972
    izéééé... nem bugos :D
  • tigeroo
    #155971
    sry én most inaktív vagyok.
  • devlking
    #155970
    Na, a télapó még akár meg is hozhatja az első patchet. Bár ha nem lesz benne új raid/insta, akkor még előbb is jöhet.
  • Prody
    #155969
    Nem tudom, hogy mikor volt az utolsó loginom... De valaki megdobna egy SoR-ral?
  • skorpio7
    #155968
    Na ez már tetszik! Méret, nagyság, kifejezés tökéletes.
    A védjegyednél sose add alább.
  • picket
    #155967
    Tessék a kép:



    btw ez egy "picket féle magas ló".
  • antgecc
    #155966
    Az, hogy mi a véleménye a játékról, az az ő dolga. Nincs semmi köze a "munkájához, a házigazdasághoz, azaz ahhoz, hogy törölje a nem kívánatos gyökér kommenteket és reklámokat.

    Miért olyan nehéz ezt felfogni?
  • skorpio7
    #155965
    Ugyanilyen ostobaság volt az első mop (a'la hwsw cikk) premierrel kacsolatos cikk alapján ítélni, véleményt alkotni.
    Éppen ezért egy olyan házigazda, aki ilyen cikkek alapján tájékozódhat a wow jelenlegi helyzetéről (hiszen jóiedeje már köze nincs a játékhoz) vajon hogyan lehet tárgyilagos? Sehogy.
  • antgecc
    #155964
    Btw, hogy haldoklik-e, nem tudom, de nálam 12-es szintig tartott a játék, azóta be se logoltam, esélyes hogy nem is fogok. Számomra! halott.
  • antgecc
    #155963
    Én annyira leszarom, hogy kinek van igaza, de picket házigazdaságával előhozakodni állandóan, szimplán ostobaság.
  • skorpio7
    #155962
    A szokásos picketes magas ló, ezt már régóta ismerjük.
    Bizonyára 2,7 millió játékosa van jelenleg a wow-nak, hiszen csak ők vették meg... ja nem, ez csak első heti adat, ja igen a legutolsó adat 9misi+ volt. Matekból neked is kijár a .

    És sértő is vagy rámnézve. Minimum 1 de inkább 2 kép is kijárt volna nekem, nem csak egy sima smiley.

    (Az előző házigazda legalább olyan személy volt, akinek volt köze a játékhoz, nem kívülről alkotott véleményt. Igen Foglaltnick-ről van szó ,aki jelenleg is játszik - minő véletlen, éppen az arathoron.)
  • picket
    #155961
    Te nem tudom miről beszélsz. 2,7 vs 10, vagyis az előfizetők negyede vette meg eddig. Hát ez hatalmas siker.
    Szerverlimit miatt biztos hülye vagyok, csak vitte kevesebb sorral a 13 millió előfizetőt is, szóval lehet továbbra is bizonygatni a bizonyíthatatlant: én nem tudom bizonyítani, hogy állítottak a sorokon (nem is akarom, csak egy felvetés volt, mert máshol volt ilyen), te nem tudod bizonyítani, hogy nem. Égess Koránt, az is ekkora fun, és pont ennyi értelme van, mint ezen pörögni.
    A haldoklósakat meg vagy megérted, vagy nem. Nekik vége a wow-nak, nem haldoklik, hanem már meghalt. Nyilvános fórumon mindig lesz aki jön, és nyomja a saját szövegét, akár haldoklás, akár éltetés, akár tetszik neked, akár nem, és a véleményükön semmit nem változtat az, hogy fekete öved van szájkaratéból
  • Caliph
    #155960
    sztem sem haldoklik a wow,de mint mondtam ez a kiegészítő nekem kevés. tesóm játszik vele,kipróbáltam én is de nem éreztem azt hogy vissza kéne térnem.
    No akkor a számok:igazából az első havi eladás lenne a mérvadó.

    BC:2.4milla az első NAP ,3.5 az első hónapban.
    WOTLK: 2.8 milla az első NAP,4milla az első hónapban.
    CATA: 3.3 milla az első NAP,4.7 az első honapban.
    Panda: 2.7 milla az első HÉTEN.
    folyamatosan növekszik mint látható. Az panda első havi eladási adatai majd még jönnek,kíváncsi vagyok átlépi e a 4 millát.
    Persze a nagy bevétel az előfizetésekből van,őket kell megtartani.
  • skorpio7
    #155959
    Jah és amúgyis, milyen oldal az a gamespot?!? A hwsw az már vmi, azaz irányadó, annak hiszünk!
    Méghogy 2,7 millió, kizárt! Tuti meghamisította a blizz az eladási adatokat!!!
    Ahogy a szervereken állítgatja a játékosszám limitet, ugyanúgy utánnaír egy 0-t... nem is, inkább 2 0-t is az eladási számoknak! Punktum!
  • skorpio7
    #155958
    Azért kíváncsi vagyok lesz akár egy is a sok 700k-s eladást emlegető, wow végét kikiáltó között aki ideírja, hogy bocs tévedtem.
    Nem hiszem. Én is csöndben maradnék ha ilyen nagyot bakiznék, akkor legalább elül a por a "hülységemen".
  • devlking
    #155957
    Haldoklik a wow nem érted??!!
  • LaliK
    #155956
    First-week sales of latest World of Warcraft expansion boosts global subscriber base to over 10 million; Activision claims "growth across all major regions."

    Pandas have proven popular. World of Warcraft's Mists of Pandaria expansion sold 2.7 million units in its first week on sale, boosting the game's global subscriber base to over 10 million users, Activision announced today.

    Forrás
  • White QVAS
    #155955
    A Cataclysm szintjét magasan veri. Főleg az utolsó pár hónap DS rémálmait. Jó, semmi sem tetszhet mindenkinek, viszont azokat a hangokat/véleményeket még mindig nem értem, akik ki sem próbálják, és megy a mocskolódás iránta.

    Lényeg a lényeg, eddig élvezem, és akit sikerült rávennem, hogy szerezze be, csak pozitív visszajelzést hallottam.
  • devlking
    #155954
    Aki kitalálta a healer monkot az biztos nem gondolt a pvpre, mert a 35 bindra nem tudok kirakni mindent. Ráadásul ebben még egy darab macro sincs.
  • skorpio7
    #155953
    Azért annyira nem lenne meglepő. Kijött az új tartalom és aki nem írta le előre (hogy fúj kungfupanda, szar keleti tré, blah) az bizony megvette (a nagytöbbség mind digitálisan), hogy az esti 00:01 perces kezdéskor azonnal indulhasson (ez jó húzás volt a blizz részéről, mert azonnal lezavart egy első szintező hullámot).
    A növekedésről meg annyit, hogy az alant szóló Bigpigrib 9 hónapi volt off most mégis itt van, Lelkész szintén megvette , de most még befejezi a Torchlight 2-t, Amathil is szintezik, akinek idejét nem tudom mikor láttam, stb (előbb említettek mind volt guild társak az Arathor szerveren) szóval hosszú hosszú kihagyás után visszatérnek a játékosok.

    A kérdés csak az, hogy most meddig fut fel ( nem nincsennek illúzióim, ahogy a blizzardnak sem) és tart ki a tartalom az egyes kontentek között, mert akkor hosszú ideig marad még a 9M+ játékos a előre kárörvendők legnagyobb sajnálatára. Még annyit és ez személyes vélemény, a catát veri az eddigi tartalom (zene, questek, területek kidolgozása), de ugye most jönnek még csak a raidek, majd meglátjuk.
  • bowden
    #155952
    Nordrassilon játszik valaki esetleg? Csak mert 2 év kihagyás után folytatom a játékot, de nem találok senkit a régiek közül. Egyedül meg nem jó. Ha valaki magyar játszik még ott jelezze:-)
  • picket
    #155951
                      
  • Hugh Hefner
    #155950
    tényleg, vannak új race/class combok? lehet már tauren roguem meg worgen paladinom vagy gnome druidom, amelyiknek mindegyik formája azt üvölti hogy kill me?
  • PiszkosFred
    #155949
    “We think recent reports of weak retail sales for Mists of Pandaria may fail to reflect a channel shift toward a greater percentage of digital sales,”

    Ezt felejtette el minden veszmadar elemzo/cikkiro.

    "It also expects subscriber numbers to increase from 9.1 million to 9.8 million by the end of the third quarter."

    Ez viszont meglepo lenne, ha none, hiszen folyamatosan csokkent eddig is, hol kisebb, hol nagyobb mertekben. A fixen megtartott 9 misi inkabb realisabbnak tunik, ami tovabbra is meseszeru egy 8 eves "csotroganytol".
  • Bhalage
    #155948
    lol ?
  • Tiggi
    #155947
    Új info az eladásokról, bár még mindig csak becslések, de sokkal szebben hangzik a 4,5millió, mint a 6-700k. Kiváncsi leszek mi lesz az igazság.
  • Bigpigrib
    #155946
    Ja- bár bizonyára ismert, de aki nem tud róla: a petek átnevezthetőek, illetve "favorite" jelzőt kaphat (ami akkor jó, ha már van 3xx< lényünk és nem akarunk keresgélni az istállóban:)
  • Bigpigrib
    #155945
    Én ugy csinálom, hogy kezdőslotba beteszem a minimum lvl 5 ös lényt, van annyi hpje hogy kibírjon 1-2 támadást, majd elmegyek az egyik druidámmal moonglade be (lvl 15 ös lények) a picivel kezdek, majd1 kör után csere.
    Most, hogy a main 25 már 2 db kicsiny altot (slot 1, slot 2) húzok -kell az achievement és a váltás.
    Egyébként célszerű megcsinálni a Pet tamer questeket, mert hasznos dolgokat ad és sok xp-t.
    Amint lehet át kell menni Nordrassilra (Moongladetől 2 megye délnek:)lehet portállal is:)) lvl 20 as lepkék, kígyók, bogarak rágcsálók, paradicsoma- sok van belőlük, és a portál mellett áll egy gyógyító, aki 10 ezüstért...

    Csak kicsit monoton:)
  • Fehercsoki
    #155944
    Egyáltalán nem megengedett. Egyébként töltsd le újra az egészet.
  • robotnyk
    #155941
    mióta nem vagy előfizetve?
  • geristar
    #155940
    Senki sem tud segíteni rajtam? Jó lenne kipróbálni, hogy milyen az új talent rendszer stb. De most látatlanban nem szeretnék kidobni 10k-t a játékért...
  • PiszkosFred
    #155939
    Igaz, a fo petemmel (kinai olimpias sarkany, spirit of akarmi) en is leviszem az ellenfel eletet annyira, hogy a kicsik is meg tudjak olni a vegen az ellent, az xp miatt. Vagy ha nagyon nem megy, akkor azonos szintu critterre szabaditom ra a verszomjas karacsonyi renszarvasomat, esetleg a rettenthetetlen tomeggyilkos mr Egbertet. :)
  • Bigpigrib
    #155938
    Egy nagyon pici kiegészítés a Pet Battle -el kapcsolatban.
    A lény HP je is számít/milyen ágazatba tartozik - kő papír olló az egész:)
    ha már van "nagy lényed" azzal tudsz segíteni, a low lvl petednek szintezni.