166745
  • MarkBlade
    #165701
    nem szoktak.. max ilyen név váltás.. mountok.. stb.. kieg meg elöfizu soha nem akciós ami új..
  • frango
    #165700
    Jól látom, hogy fekete pénteken játékidőre vagy előfizetésre nem nagyon szokott lenni akció? Gondolom, igy, hogy közel lesz a dlc megjelenés is, arra sem lesz leárazás mi?
  • MarkBlade
    #165699
    Arathoron vannak pl.. nem csak kalandvágyból.. :P
  • hitman1028
    #165698
    máshol csak kalandvágyók vannak,számottevő nincs
  • Bandeeka
    #165697
    Sziasztok!
    Szeretném újra kezdeni a wow-ot régen Ragnaros hordába játszottam de úgy hallom egyre több a nem normális ember ott. Esetleg tudtok ajánlani valami másik olyan szervert ahol van magyar közösség hordába?
    Köszönöm
  • MarkBlade
    #165696
    Első karinál egy inváziót fogtam ki a másikkal 2 volt 20-környékén 2 szintet léptem.. 40-nél 1-1.5 volt nem emlékszem pontosan..
  • Plata
    #165695
    Mamám,ha adsz 500 darab exotic leathert akkor visszamegyek .
    Kb annyi kéne.Szóval most pandában maradok,hányas a karid? Mert az enyém 41-en nem kapott egy szintet sem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.26. 12:14:25
  • MarkBlade
    #165694
    Én csak légióban nyomtam mind a 2 karit.. nem tudom mit csináltál de 1.5-2 szintet ad fixen.. és akkor a bónusz q is ott vannak azok kb negyed szintek.. plusz amiket írtam..
    Szerintem próbáld újra.. :P
  • Plata
    #165693
    Az érdekes én huntival letoltam és egy szintet sem kaptam.
    Rested bónusszal.
    Draenoron egy bónusz küldi többet adott mint légióban az invázió.
    Mondjuk most pandába mentem át,mert kell egy csomó bőr és ott szedem.
  • MarkBlade
    #165692
    LOL invázió 2 szintet ad.. és ha jól emlékszem 9 óránként van.. + ott a class mount amit máshogy ugye nem kapsz meg illetve a legendás fegyver amit szintén. És egy rakáson vannak a quest-ek is.. egyszerre 3-4et le lehet adni. A Draenor is hangulatos de a légióban a legjobb húzni karaktert.. A draenorban viszont volt egy érdekes dolog.. a követőket elküldtem itemért.. Lvl 20 körül voltam és 40-es ilvl tárgyakat hoztak szintmegkötés nélkül.. na azon pislogtam és örültem :D
    1 hét alatt 2 karit húztam fel LVL 50-re. :)
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2020.10.26. 08:29:13
  • undY1ng #165691
    Csak a kezdő területen vagyok (alli shadowmoon valley) és mégcsak a felénél a sztorinak és 12 szintet fejlődtem (20-32)... Durván gyors.
  • Plata
    #165690
    Draenor nekem sokkal jobbnak tűnik.
    Légióban nekem kevesebb xp-t adott,még invázió is gyér xp-t ad.
    Draenor-on eleve a bevezető küldi adott rugóval 7 szintet.
  • MarkBlade
    #165689
    Legió.. a fegyver miatt is.. és ott gyors a q zás is.
  • hitman1028
    #165688
    nekem 20 óra gametime,de abba sok volt a dungira várakozás
  • ntex
    #165687
    Hangulatban nálam a Burning Crusade területei messze verik az összeset, ott szerettem questelni leginkább mindig is.
  • hitman1028
    #165686
    az ujabbak szebbek is
  • frango
    #165685
    Szerintetek melyik kiegészitőben vannak a legszebb mapok? Most húzok pár karit -egyelőre csak lvl20-ig- és mindegyiket más-más dlc-vel.
  • Fpocok
    #165684
    A legjobb az egészben, hogy újra van élet a kiegészítőkben.

    Eddig csak olyan 5-10 szintet töltött az ember az adott kiegben és nem igazán találkozott emberrel. Tegnap annyian voltak Thrallmarban mint a TBC megjelenésekor. 10perc alatt behív dpskéne instába.
  • MarkBlade
    #165683
    Rekord.. 3 nap alatt lvl 50.. :D
  • MarkBlade
    #165682
    Rohadt drága de baxot 63 cm magas!! Ez kuva nagy!
  • Plata
    #165681
    Annak biztos,de ez egy ork.
  • Fpocok
    #165680
    750dollar.

    Hülyének is megéri.

  • hitman1028
    #165679
    ott irja h csak az ilevel változik,a set nem
  • Beni521
    #165678
    Köszi, ezek a régi setek, és Patch changes-be nem írja, hogy hozzá lett volna adva a Shadowlands-es 120-as boost (ami ugye már 50-es), szóval még mindig nem konkrét válasz, de már megtippeltem, hogy nem változtak a boostos setek.
  • hitman1028
    #165677
    egy percig tartott megkeresni xd
  • Beni521
    #165676
    Na hát korrigálnám magam, a Pala és a DK seteket megtaláltam, hogy azok valószínűleg a T19 setek, vagy azok enyhe módosításai. A Warlock talán T21. Druidot és Mage-et egyelőre nem találtam.. Lényeg, hogy akkor vszeg mégiscsak meglévő set-eket dobáltak a karakter előnézetre, ebből kifolyólag meg jó eséllyel a boostolt karakterek nem ezeket kapják.
    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2020.10.22. 12:19:21
  • Beni521
    #165675
    Most beloggoltam, hogy csekkoljam. Szóval a boostolt karaktereim boost setjei, amik eddig voltak a karakter választó képernyőn is:

    Hunter: 90es boost WoD-kor hordába és alliba egy 110-es boost BfA-kor, Trailseeker a set neve
    Shaman: 100-as boost Legionkor, Totem-Caller a set neve
    Mage: mégegy 100-as boost Legionkor, Mountainsage a set neve (abba had ne menjek bele miért volt Legionhöz két boostom.. nem, nem azért mert vettem egy másikat )

    Ezeket tudom transmogolni is. Istibizi, most néztem meg (meg amúgy is tudtam eddig is). Pont.

    De akkor elkönyvelem, hogy nem tudja a topikba senki, hogy az új boostolt karakterek milyen setet kapnak, és egyéb módot sem tudtok, hogy hogy lehetne megszerezni az új karakter készítős seteket. Ha esetleg valaki menet közben még is tudná a választ, akkor ne tartsa magában. Köszönöm

    #165674: Nem tudom mi a nevük ugye, így nehéz, de próbálok tovább keresgélni ahol tudok :)
    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2020.10.22. 12:01:27
  • Plata
    #165674
    Szerintem keress rá a ruhára a wowhead transmog részében,ott meg találod hogy mi az ami úgy néz ki mint az.
  • Plata
    #165673
    Hát lehet hogy én vagyok vak,de nekem a boostolt karik ruhája nem került be a transmogba.
    Egyiket sem láttam,vagy nem jól néztem.
  • Beni521
    #165672
    Jó, lehet én nem fogalmaztam elég tisztán, elnézést. Szóval:

    Leszarom milyen statokat ad, nem azzal akarok küldizni SL-ben, és nem az a bajom, hogy sokáig tart felszintezni egy karaktert, az a jelenlegi kérdésemben teljesen irreleváns. Tudom, hogy Heroic Edition felett jár boost, olyanom van, és nem csak a boost miatt vettem azt, hanem a többi lófaszért is ami jár hozzá.

    Ami a karakter készítőben van azok nem a Heritage Armorok (amik faj specifikusak), hanem class specifikus setek. A boostolt karakterek eddig ezeket kapták meg, és lehetett őket transmogolni.

    Egyszerűen csak van pár új karakter készítős set ami tetszik, pl a Paladin vagy a DK, amik szerintem most kerültek be a játékba, és WoWheaden meg máshol se találok infot arról, hogy hol lehetne őket megszerezni, és a karakter boostot csak egy módnak gondoltam, mert eddig a régi előnézeti seteket kapták a boostolt karakterek, amiket aztán transmogolni is lehetett. Ez az egyik kérdésem, hogy a most boostolt karakterek még a régi seteket kapják, vagy esetleg ezeket az újakat.

    Egy ismerős mondott olyat, hogy Legionös Class Hall meg Tier setek lennének az előnézetes setek, de amikre rákerestem (Druid, DK, Pala) egyiknél sem találtam tier meg Class Hall setek között, szóval szerintem azok teljesen újak amik a prepatchel jöttek be.
  • Plata
    #165671
    Boostolt szet nem ér semmit zöld vacak és ha jól emlékszem nem kerül be a gyűjteményedbe sem,viselni meg nem fogod úgysem,mivel ultra szar.
    Ha abban akarsz menni shadowlandbe küldizni az első szembejövő vadmacska megesz.
  • MarkBlade
    #165670
    Van szövegértés.. olvasd el amit írtak előttem. #165665 Én azt javasoltam ha tetszik a heritage armor akkor semmiből nem tart felszintezni egy karaktert.
    Más szóval a kérdésedre a válasz NEM.. nem kapja meg. A boost amúgy csak az Heroic edition nál van ami 55 euro. A sima verzióhoz nem jár.
  • Beni521
    #165669
    Szövegértés..??? Egyébként a Shadowlands-hez járt egy karakterboost, és ha azt a setet kapja a boostolt karakter ami a karakter készítőben is van rajta, akkor az erősen befolyásolja a döntésem, hogy mit boostoljak.
  • MarkBlade
    #165668
    4 nap alat q zva fel lehet húzni kényelmesen..
  • undY1ng #165667
    Óriás lag van Draenor területein. :D Legalább is a Silvermoon-on.
  • Beni521
    #165666
    De, legalábbis a 90-es, 100-as meg 110-es boost még azt a setet kapta ami a régi karakterválasztós volt, illetve, ha class triált mentél, az is abban a setben volt, csak pre-patch óta nem tudok class trialos karaktert sem csinálni, hogy csekkoljam milyen set van rajta..
  • undY1ng #165665
    Boostolt karakter soha nem kapja meg azt az adott heritage vagy illusztrált setet.
  • Beni521
    #165664
    Nagyon királyak az új karakter kreálós setek, legalábbis egynéhány. Tudni valamit arról, hogy meg lehet-e valahogy szerezni őket? Ha most boostolok egy karaktert akkor ezt a setet fogja kapni, vagy még a régit?
  • undY1ng #165663
    Ugyanúgy 20-ig lehet. Még nem aktiváltam az accom és lvl 20 után lett frozen.
  • Fpocok
    #165662
    Ugy hallottam az most is 20.