166745
  • 1Darton1
    #156022
    Akkor nem sok warriorral vagy bm hunterrel találkoztál, vagy a monk túl op megfelelő kezekben.
  • devlking
    #156021
    Hát még olyannal sem találkoztam. Majd ma talán arenaban.
  • LaliK
    #156020
    fotm!
  • 1Darton1
    #156019
    A mage az középkategóriásnak számít most (mint ahogy a cement shaman is). Ha nem akarsz várni vagy nem bízol a fixben, akkor reroll warriorra, hunterre vagy healerre.
  • 1Darton1
    #156018
    Nem is 1-2 sec alatt ölnek meg, hanem öt. Persze ha vannak nagyon durva cd-id, akkor annyival el tudod halasztani.
  • Fpocok
    #156017
    Mekkora egy fos custom UIja van.
  • devlking
    #156016
    Hát én még nem találkoztam olyan warr/mage/hunterrel, aki 1-2 sec alatt megölt volna 7.5k resiben. De biztos a monk az op a kis leather armorkájában a 6k hotjaival, meg 30k healjeivel, amit ha spammolok egy kicsit, akkor oom 20 sec alatt. :p
  • Susarc
    #156015
    én is márciusban nyomtam utóljára...bár még arénában nem voltam,de a warrior egy castergyilkos lett! valami elmebteg mobilitás reflect/aoe csapatreflect,szakitás hegyek vannak neki....a heal meg valóban vicc!
    85-ös fullgeares palámat egyszerüen nem tudják megölni BG ben.../nemtudom mi lessz 90-en ,de 200.000 es healeket látok videókban/arénában ebben a szezonban nem voltam,de gondolom borul a legutóbbi trend....

    ami a BM huntert illeti arra pedig:156010 nincs is több kérdésem:D
  • SuLtAN17
    #156014
    Szevasztok!
    Régóta játszom ezzel a remek mmo-rpgvel, bár catában pihentettem magam 1.5 évet, mindig is a pvp érdekelt főleg az aréna, nem voltam túl skillcapped, de olyan 2.2k körül mozogtam. Felértem a frost mage-emmel felgeareltem, amit lehet pvp cuccal, bementem egy bg-re éshát.. Én nem tudom, de ez a játék világéletébe melee párti volt pvp-ben, de ami most megy az nevetséges. Mindenkinek 28 fear és szakítás semmit nem lehet elcastolni. Annyival erősebbnek érzek bármilyen meleet (warrior-ról nem is beszélve), mint a szerencsétlen caster-em, hogy azt elmondani nem lehet. A BM hunter meg tényleg nevetség tárgya kizárt, hogy ne nerfeljék sürgősen. Valaki, aki arénázott ebben a szezonban és nagyjából ért hozzá rálát a dolgokra, segítsen mit tegyek? Reroll warrior vagy encsa sámán? Mert egyszerűen ez a mage szánalmasan rossz önmagában... Arról nem is beszélve, hogy a healek túl erősek nerfelni kellene őket. 2 healer kitartott egy warrior wsg-n miközben már az extreme debuff rajta volt...
  • devlking
    #156013
    Anduint végre elkapálják 5.1-ben.
  • Prody
    #156012
    Volt régen egy wow-os dance video, még annó googlevideo-n :D ez a szám volt benne: http://www.youtube.com/watch?v=XH8035BW8WU és közben táncoltak a karakterek... vanilla időszak... valakinek nincs meg a videó? :)
  • Susarc
    #156011
    a végéna B rezz meg a no komment:D
  • Susarc
    #156010
    mi a faszt csináltak már megint a BM-el? ez a faceroll c súcsa

  • Susarc
    #156009
    viccet félretéve basszot sok a farm bot...:S:(((
  • Zsoltika 007
    #156008
    Sor-t kérhetnék valakitől?
  • PiszkosFred
    #156007
    Halott a wow, az ujra 10 millio fole nott aktiv jatekosok csak botok es egymassal bizniszelo kinai farmerek.

    Olvass vissza 1-2 oldalt, es kapsz valaszt minden kerdesedre.
  • Zsoltika 007
    #156006
    Pandaria kieghez adtak guest cardot? Ha van valakinek fölösbe kérhetnék? Látatlanban nem akarom megvenni. A catában is csalódtam picit. Egyáltalán van már élet? Főként ezért hagytam abba, mert totál ki volt halva az egész pár hónapja.
  • PiszkosFred
    #156005
    Sajnos a PUG battlegroundok 95%-ban ilyenek evek ota, errol szolnak, ezert megy oda a jatekos, es ilyen is lesz meg evekig. Minden serveren van jo par pvp guild, ha mar ismerosod nincs, veluk erdemes felvenni a kapcsolatot. Ha pedig van ismeros, akkor csak es kizarolag veluk pvpzni. Vagy randomnal kockaztatsz egy bosszankodassal teli 20 percet. Egyebkent nem lehet bgzni "bnet tag" alapjan felvett cimborakkal? Mert akkor meg csak nem is serverfuggo a dolog.
  • Susarc
    #156004
    pala is finom lett nyomtam egy WSG-t nemtudak megölni 1x sem pedig mind a három flaget én vittem be kb. egyedül,mert a maradék 19 player konkrétan leszarta az egészet...csak farmolták egymást és ha épp megláttak nekem estek fél tucatnyian,de dupla freedom folyamatos 130% speed és imba instant healek miatt rajt cél győzelem volt mindháromszor a séta:S
  • Bigpigrib
    #156003
    ".még hány év kell,hogy a horda megtanuljon játszani PVP ben"
    szerverfüggő, kifogsz mondjuk egy Apex -es csapatot az Alakirról..
    Vagy csapattal jelentkezel be (volt erre valami addon) vagy Guilddal..
  • antgecc
    #156002
    Ez soha nem lesz másképp. Ezt a játékot nagyrészt gyökerek játsszák, akik képtelenek a csapatmunkára. Blizznek ki kéne vennie mindenféle taktikát a bg-kből és az összesből team deathmatchet csinálni. Happy lenne mindenki.
  • Susarc
    #155998
    ja és hemzsegnek a botok is úgy bónuszba....nemtud Blizz csinálni azok ellen vmit?

    legalább megnyugtattál az 50% winloose az elmegy:P úgyis csak a honor miatt kell aztán jöhet RBG
  • devlking
    #155997
    Annyira nem szar a helyzet. Monkommal a 113 bgből 61-et nyertem allisként csak.
  • Susarc
    #155996
    tehát a maradék 38 ember képes volt össz-vissz 14 milliót sebezni mig a 40 allys kétszázmilliót......GZ
  • Susarc
    #155995
    *IoC
  • Susarc
    #155994
    Édes Jézus Istenem......még hány év kell,hogy a horda megtanuljon játszani PVP ben?

    Strand: ally dmg done 200.000.000!!!
    horde dmg done 20.000.000...ebből egy mage 3.5milla nekem meg 3 milla /85-ön/

    az ally kapu 30% on mikor már a Bossunk meghalt......

    strand/eos és eye.....a hordés playerek 95%-a agyilag broken ezeken a mapeken,de már 3-4-5!! éve b+! hogyan lehetséges ez?? mi a magyarázata?
  • devlking
    #155993
    És gondolom akkor is éppen kiadtak egy kieget?
  • LaliK
    #155992
    Jah, de most haldoklik a WoW...
  • Susarc
    #155991
    majdnem másfél évig toltam ott tavasszal hagytam abba....akkor sosem voltak sorok:P
  • devlking
    #155990
    Nyilván azért, nem pedig mert a stormscale eddig is fullos server volt.
  • Susarc
    #155989
    nah megvan a bibi! Athene átjött Stormscale-ra meg Hydra és haverjai is azthiszem...a fanboyok jöttek utánnuk valószinüleg,hogy Orgri előtt őrizzék őket:P:)
  • Prody
    #155988
    most csak 1700... tegnap 2200 volt :D 2-3 óra várakozás... ilyenkor öngyilkosság játszani
  • Prody
    #155987
    Outland az 2300 kb
  • Susarc
    #155986
    Stormscale is full you are 890 in queue estimated wait time is 267!! minutes! anyáááááád:D

    akkor jóéjszaka van
  • Susarc
    #155985
    ha kell valakinek healer pala RBG-be privizzen!
  • Susarc
    #155984
    O miafaxvan Stormscalen? 1500-as sor faszom:P tegnap megvettem MOP-ot félrészegen,,,nyomtam is 5 hónap után egy napi BG-t a sámlival,mert az másik szerveren van....azt se tudtam mi van,de igy is 3x annyit healeltem mint a kövi srác a csapatból/enemiből....1x haltam azt is ,mert elbasztam és mellényomtam valamit:P szóval ez most komoly,hogy megint egy darab healer nincs BG-k ben aki meg van az vakegér?
    palát ki se merem próbálni,mert azzal hangyányit jobban tolom mint a sámánnal:))
    Hát érdekes ez a MOP....a warrit ma nézegettem az meg egy castergyilkos állat lett....vannak érdekességek az tutkó

    ui: Strand of Ancients-hez még mindig köze nincs a játékosok 2/3 nak.....mennyi idő kell még,hogy megértsék az emberek a lényegét? még 2 év vagy wtf?:)
  • kakaoskalacs
    #155983


    remelem mukodi ka feltoltés : )
  • Lazarus
    #155982
  • devlking
    #155981
    Nekem is tetszik.
  • Marfy
    #155980
    Jó a neved