166745
  • Prody
    #156063
    Milyen életcélok, komolyan :)
  • Bigpigrib
    #156062
    " hogy probalod szinten tartani az ujonnan valasztott szakmadat, mert kontinens valtashoz erve (58, 68, 80) azon kapod magad, hogy nagyon lemaradt a gathering/craftingod :)"

    A herba skillel vagyok lemaradva, mert a mininget a már előre kibányászott javakkal nagyon felhúztam:)


    (Az a célom, hogy az összes karakteremnél (11 db) kimaxolni a fa/cook/fishing/tradeskill/gatheringet +a 90 (all) + a mainnal az archeologyt is valamint a normális achievementek megcsinálgatása:) emellett még a petbattle:) (igazságszerint most csak a pet battle érdekel:)
  • devlking
    #156061
    Level 80-on pedig ajánlatos egy ilyen (http://www.wowhead.com/items=2?filter=qu=3;minle=400;minrl=80;maxrl=80;cr=3;crs=1;crv=0) boe-t venni, és facerollolni egész cata contentet.
  • PiszkosFred
    #156060
    Hja, de a 80-85 is csokkent, mar szinte eleg a kezdozona (Vashj v. Hyjal) valamelyike 83-ig, majd Uldum feleig se ersz el es mar dingel a 85. Ott tart most a szintezes, hogy a legtobb idot azzal szorod el, hogy probalod szinten tartani az ujonnan valasztott szakmadat, mert kontinens valtashoz erve (58, 68, 80) azon kapod magad, hogy nagyon lemaradt a gathering/craftingod :)
  • Bigpigrib
    #156059
    A játékban jelen pillanatban- a legkönnyebb fejlődni, nemcsak a heirloom itemek, hanem a guildperkek miatt is.
    Emellett még csökkentették a szintekhez szükséges xp-t (ha jól rémlik lvl 80 ig)

    (Valamilyen szinten az X realm is segít/vagy hátráltat, ha valaki pvp-zni akar:)
    sok minden van amivel el lehet tölteni az időt (lényegesen több, mint ami 2005 tavaszán volt:)
  • Bigpigrib
    #156058
    A fire rez mint olyan nincs is a játékban:)
  • PiszkosFred
    #156057
    Oh dragam, huzd ki a fejed a homokbol es nezz korbe a forumokon es az online magazinok komment szekcioiban, mi folyik manapsag a nagyvilagban. Bar tisztaban vagy vele, es csak jatszod a "hulyet", de serafutty, nekem sincs sok kedvem dolgozni.

    Azzal a kritikaval sosincs baj, aki leirja, miert ugy gondolja, ahogy, es meg ha nem is ert egyet vele az ember, de elfogadja. De amikor valakiaz egeszet letudja "ez fos, regen jobb volt" szinten, vagy "ez a jatek fos, nem kell" mondatot szpemel minden topikba, na ezekkal jo tarsalgast kivanok neked.
  • Bigpigrib
    #156056
    " olyan mint az eredeti" hehe
    Az az értéktelen szinonímája.
    ----------------------------
    Melyik az a bwl progresszes guild? (hiszem ha látom, fogadtam ugyanis egy ismerőssel, hogy ilyen társaság nincs)
    Itteni link (http://www.wowprogress.com/) vagy armory kell:)
  • picket
    #156055
    Vagy megmondod konkrétan, hogy mivel van bajod, és mi hiányzik (meg mi nem). De természetesen mindenki, aki kritikával illet valamit, az simán köpködő, aki követi a trendet a többi birkával, hazudik magának, és megveszi a következő harapottalmásat is. Sokáig gondolkoztál mire megírtad ezt a hsz-t?
  • BongoBácsi
    #156054
    Azok voltak a szép napok ...
  • PiszkosFred
    #156053
    A sirok elenyeszo resze volt lenn MC-ben anno 40 fos raidnel, vagy vart wipe utan fel orat, mire mindenki ujra felbuffolta a raidet, egyesevel. Csak divat mindent fikazni, film, enekes, jatek, faszbuk kep, barmi - a mai netikett megkoveteli, hogy ne dicserj (ha imadod, akkor se), csak kopkodj es kritizalj, az a "meno". A legtobb negativ kommentelo sajat maganak is hazudik, de muszaj kovetni a trendet.
  • Hugh Hefner
    #156052
    naja, öljétek csak bele a fél életeteket az alap fire res megszerzéséhez, hogy egyáltalán lemehessetek szopni, vannak dolgok amiken nem baj h változtattak
  • devlking
    #156051
    Szép emlékek jók, a rosszakat meg már mindenki elfelejtette.
  • jazzy
    #156050
    Nekem tetszik maga a kieg, a környezet, az már kevésbé, hogy 85-90 sok idő, a kedvenc specemmel megint szophatok, meg hát ugye overall minden kieg eleji unbalance, de ez mindig van, s5 dk, retri ugye :D
  • PiszkosFred
    #156049
    ...de mindekozben a legujabb telefonokat megveszik havonta :)
  • BongoBácsi
    #156048
    Köszi, sikerült is találnom egy 60-as twink guildet, aktív BWL progressel.
  • Fehercsoki
    #156047
    A fejlődés jó, a visszafejlődés rossz.
  • Járkálóbüfé
    #156046
    Jó volt vanilla meg Bc de fejlődni kell vhova néha jó néha rossz irányba és ez sztem msot jó irány aztán majd meglátjuk
  • devlking
    #156045
    Komolyan mondom, olyanok vagytok mint az öreg nénikék. Régen sokkal jobb volt, a fejlődés rossz!!!
  • Lazarus
    #156044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem offi, de Molten elég jó. A Lordaeron szerveük olyan mint az eredeti wotlk és szarásig van 20-30 körüliekkel
  • Ozzyehh
    #156043
    a legjobb a vanilla és a bc volt talán még a woltk onnan mélyrepülés :(
    lehet kéne pár ofi vanilla meg ofi bc szeró :D simán mennék
  • ApPa123
    #156042
    Aki szerette a pve-t és szeretne is haladni benne annak úgyis kell csinálnia valamennyit. Megvettem ez van. Majd eladom :) v lesz ami lesz.
  • Bigpigrib
    #156041
    Kényszerít erre valaki?
    Én nem csinálom a napikat, vagy csak némelyiket -hova szaladjon az ember?:)
    (mert Brutallus nem volt egy jókora gát?:)
  • ApPa123
    #156040
    undorítónak tartom.... ez a repuzz napi 500 repukkat 1 helyre h megvehess 1 cuccot 5millió valorért...-.- wow se a régi már ( BC EVER)
  • antgecc
    #156039
    Nálad is sokáig tartott a macizás :)
  • Bigpigrib
    #156037
    A kérdésedet legjobban itt tudják megválaszolni
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/

    (fel nem foghatom, hogy miért akar valaki 60 as instába menni, nemcsak hosszú hanem szörnyen unalmas is) 60 asként is az volt, nemcsak 90 en:)
  • jazzy
    #156036
    Elfogy a manája nagyon durván, fullos spiritet stackelve is, Shamannak odaadták a double purget, ami évek óta a Priesté, persze tőlünk elvették, Az új healre bubit adó spell dispellezhető (a bubi, tehát bizonyos teamek ellen useless), a void shift sokszor bugos, glyph choice NINCS, swd kötelező, különben nem tudod a cct swdzni, inner focus kötelező, különben nincs 5 sec interrupt és silence immunity, pain supression kötelező 3v3ban, főleg a hunter és warrior damage miatt, mass dispel kötelező lenne... de már hely sincs, így 1,5 sec az md, amin egyébként is 15 sec cd van, kifutnak alóla bye.

    Elvették a shadow spelleket (mind blast, mind spike), ergo damagelni esélyed sincs, mert kilockolnak, mana burn már nincs, psyfiend sose a jó targetet feareli, de ez már csak hab a tortán.

    Heal output jóval kisebb, shaman flash healje (amit shamannal nem tudom hogy hívnak) alapból 70k, priesté 50k, ugyanannyiért (meh?).

    Meleek ellen pont 0 escaped van továbbra is, instant healed meg renew pom shieldben kimerül továbbra is, ami nem elég, ha a nyakadon ül 1 ügyes warrior / dk.

    Illetve van minden classból healerem kivéve monk, a defensive cdk sokkal kisebb cdsek és hatékonyabbak is, mint a priesté, ezt valahol AJn leírta 1 okos.

    Csak ennyi a probléma vele ismét, mint minden kiegben mostmár az első szezonban, megszokhattam.

  • BongoBácsi
    #156035
    Valaki nem tudja, hogy létezik e olyan guild valamelyik EU realmen ahol 60-as karakterek a régi 60-as raideket nyommják ? Próbáltam keresni de mindegyik felszívódott amit találtam.
  • 1Darton1
    #156034
    Annyira puha vagy elfogy a manája?
  • jazzy
    #156033
    Elbújt, sose fogod megtalálni.

    Sad panda vagyok, Disc Priest useless 3v3ban, csak ezért jöttem vissza, hogy discezzek megint wotlk után, Catában nem arénáztam, erre húzhatom fel a Druidomat Restozni :(
  • tigeroo
    #156032
    gyerekek ez a pet battle sys kurvajó!

    (legalábbis, engem leköt kezsölködve)
  • Prody
    #156031
    Krassus gladiátorunkkal mi van?
  • Susarc
    #156030
    aztapicsa mennyi bot van Bgk ben!
  • Fehercsoki
    #156029
    Mintha a palának nem lennének CD-i amivel ezeket túlélheti:S
  • kakaoskalacs
    #156028
    Én Frost Dk-val csépelem amig 30%-ra le nem megy a Hp-ja és utanna asphyxiate majd remorseless winter aztan akkor tuti ottmarad :D
  • Lazarus
    #156027
    Így van, BC-ben is csak álltam és nyomogattam a flash healt miközben 5-en ütöttek. Se aoe, se hot heal, de legalább sebezhetetlen volt
  • Hugh Hefner
    #156026
    most nem azért de a paladin mindig is ilyen volt... rengetegszer láttam olyat hogy konkrétan a paladin beáll a zászló mellé, nem is üt vissza, csak áll, nyomja a nevetés emoticont, és amikor már majdnem megölnéd visszahealeli magát maxra, és csak áll. a vanilla óta röhögnek a paladinon, de amit az utóbbi időben láttam, az már inkább az inside joke kategória, mint a szimplán vicces, vagy dühítő
  • 1Darton1
    #156025
    Nem nagyon van összefüggés egyik esetben sem, de én drukkolok neked.
  • tigeroo
    #156024
    és mimost az op?

    *summoning wildor*
  • devlking
    #156023
    35k honor, meg egyszeri arena cap alatt még nem. De olyan pl már volt hogy 5 mage, 4 warr + én bgben, és vesztettünk.