166745
  • White QVAS
    #156143
    Nem olyan vészes, én felhúztam előbb a tank warrim, aztán rájöttem hogy a resto shamanom felé húz a szívem. Mondjuk így, hogy tudtam mit kell csinálni, 3 nap alatt megvolt a 90.

    A questeket meg amúgy is végig kell csinálni, már csak a későbbi repuzás végett is. (Gondolok itt a Klaxxi napikra)
  • Susarc
    #156142
    valaki nem akarja felhúzni 90-re 2 karim?:)
  • Susarc
    #156141
    az csak naponta 1x nem? mindegy úgy is sok....nincs energiám pedig nem lenne rossz,de utánna meg kéne az alap gear/encsantok aztánm meg 2200 aréna vagy RBG aztán megint arra is a gear meg encsantok....áhhh feladom:( pedig most BG tem 2 kanyart és tetszett meg minden,de bahh....öreg vagyok már
  • 1Darton1
    #156140
    Randomot kell tolni és akkor még +135.
  • Susarc
    #156139
    1 nyertes Bg 150 honor? ANYÁTOKAT b+!:D
  • Susarc
    #156138
    képtelen vagyok akár egyetlen karit is felhúzni 90-re:S:((
  • Zod
    #156137
    Nem hiszem, hogy a többség 1 éve játszik, mert akkor nem gyorsították volna fel a szintezést, illetve nem szüntették volna meg szinte teljesen a Panda előtti contentet. Innen már csak egy lépés, hogy új karakter generálásakor feltesz a game egy kérdést: are you want to start at lvl85? Yes/Ofcourse
  • robotnyk
    #156136
    lfrben nem
  • torrente111
    #156135
    nem ma kellett volna az lfr ben nyitni az új raidnek?
  • tarti19
    #156134
    Maradjunk annyiban, hogy pve buff, pvp nerf jön a hunternek:P szóval én üdvözlöm :d
  • WiLDoR
    #156133
    ok, persze, nagy ötlet ellőni első cc-re a trinketet -.-
    de még ha meg is tenné az ember, adna vele a sz@rnak egy pofont, mert utána jönne egy stun, aztán hiába nyomnád be a gagyi "life coocon"-t, mert még úgy is rommá nukeolnak, hogy rajtad van.
    jelen pillanatban bizonyos setup-ok ellen (főleg bm hunter + random dps) csak a vakszerencsében lehet bízni, meg abban, hogy elbénáznak valamit.
    nem mondom, hogy megoldhatatlan a dolog, de kell hozzá nem kevés mázli is...

    de 5.1-ben jönnek a hunter és warrior nerfek :D
    még csak elkezdte a blizz, de lesz itt még bőven nerf, warrior és hunter könnyekben - már most is ez van - fog úszni az official fórum, ezt már előre borítékolom :)
  • WiLDoR
    #156132
    nekem a halloween-en seprű jön be (mert instant :D), kár, hogy csak olyan van belőle, ami az event alatt müxik :-/ (legalábbis én másikról nem tudok)
  • devlking
    #156131
    Repülő mountnak meg http://www.wowhead.com/spell=127138#taught-by-npc gyűjtögetek. Még a gépágyúval is lehet lőni benne. :D
  • PiszkosFred
    #156130
    En maradok a jo oreg engineer motornal, tudom, hogy koze nincs a jatek vilagahoz, es mostanra az egyik legkommerszebb mount lett, de sok eve mar, hogy azt hasznalom, es meg midnig megvan a feelingje szamomra, ahogy vegigrobogok vele a zonakon. :)
  • jazzy
    #156129
    Kövezzetek meg, de nekem tetszik a Sunstone Panther :(
  • Savmacska
    #156128
    Scarab No1'
  • ddany7
    #156127
    mit dob?
    Amani war bear rulez. :)
  • Susarc
    #156126
    kinek mi a legjobb ugye....nekem pl. Zul Tigris ftw!:P
  • ShaiHulud
    #156125
    majd lesz masik legjobb ground mount.
  • devlking
    #156124
    Főleg a hajnali 2-6 órás spawnal általában.
  • 1Darton1
    #156123
    Pont így casualbarát, mert nem agy, hanem szerencse kell hozzá.
  • devlking
    #156122
    Pedig a játék legjobb ground mountját dobja. Az így nagyon nem casual barát, hogy került egyáltalán így kiadásra!
  • 1Darton1
    #156121
    Nekem például eszembe sem jut, hogy meg akarjam ölni, így nem okoz különösebb fejfájást.
  • devlking
    #156120
    Fel nem tudom fogni, hogy ezt a kibaszott world bosst miért nem lehetett megcsinálni ugyanúgy, mint a másikat. Kurva sok értelme van, hogy akár napokig is campelni kelljen, és ha véletlen akkor spawnol, amikor kimész inni/wcre, akkor buktad, mert megdöglik mire visszaérsz.
  • ddany7
    #156119
    utana rajottem,hogy healer vagy,sry. de a 2dps-re még mindig tartom :)
  • devlking
    #156118
    Healer monk, meg warriorral hol a 2 dps? :p
    De amúgy még az is probléma volt, hogy a warrin 3-4 pvp cucc ha volt. Úgy meg azért kell bele a nafta, hogy el ne dőljön.
  • ddany7
    #156117
    2dpsel ekkora burst mellett siman ki kene kapni az egyiket.
  • Susarc
    #156116
    :D
  • Susarc
    #156115
    nefossámán
  • devlking
    #156114
    Resto
  • ddany7
    #156113
    milyen shaman?
  • Susarc
    #156112
    trinket.....néha az első CC-re el kell durrantani!,mert utánna megvédenek a CD-id! meg a pártner:P
  • WiLDoR
    #156111
    hűt rajtam úgy kezdtek az esetek 90%-ában, hogy silencing shot (vagy bármi egyéb silence), aztán mire lepörgött rólam, vagy egyáltalán csinálhattam volna vmit, vagy felfogtam volna, hogy mi is történik, vagy kit ütnek, addigra feküdtem :D
    az egész fight nem tartott tovább ilyenkor 2, azaz KETTŐ mp-nél.

    na mindegy, majd fixelik.
    vagymittudomén :)
  • devlking
    #156110
    Hát nem tudom, én eddig egyszer dőltem el bm hunter+rugo ellen, mert kicsit benéztem hogy kire mennek. Még a fél pve geares warriort is ki tudom így healelni. Tea+surging, revival, cocoon, chi tea+enveloping és már oda is a burst, azután már mehet disarm is hunterre/dpsre, és hello van (ha meg rád mennek, akkor meg 3 chi roll, és nincs rajtad senki).
    Ami undorító az a warlock+shaman 2v2-ben. Gyakorlatilag a hex, fear, silence, shock között orbon kívül semmit sem lehet csinálni(a 8k hot meg arra elég amire).
  • WiLDoR
    #156109
    próbáltam ma frost dk-val 2v2-őt (frost dk - mw monk), a következők a tapasztalatok:
    - bm hunter + akármilyen dps = impossible, kb. instant halt valamelyikünk, kihealelhetetlen volt a bekapott dmg
    - bm hunter + healer = ha sikerült túlélni (3-ból 2x sikerült) az első burst hullámját a hunter-nak, onnantól win
    - caster dps + healer: kb. 80%-ban win
    - melee dps + healer: kb. 70%-ban win

    mana problémámam nem nagyon volt, inni nem kellett.
    resto druid + warrior ellen mentünk nagyon jó meccseket, meg warrior + holypala ellen is.
    azok jó meccsek voltak.
    de bm hunter + akármilyen egyéb dps az totál felejtő, 2 sec vagy kevesebb alatt szakadt 0-ára vmelyikünk hp-ja.

    ami még feltünt, hogy iszonyat mennyiségű cc, stun és silence van a warrior tárházában (eddig is tudtam, csak nem tapasztaltam még ilyen szituban, hogy mennyire gáz is tud lenni), meg hogy a mw monk-on még van mit dolgozniuk a fejlesztőknek, mert vannak vele azért nagyobb gondok is, mint mana probléma.
    de azért mindent összevetve jó és élvezhető volt az egész arénázás, kivéve, ha bm hunta + dps jött szembe :S
  • WiLDoR
    #156108
    warrior-oknak nem ajánlott intervene-ezni:
    Buff
    Intervene
    The next melee or ranged attack made against you will be made against the intervening warrior instead.
    10 seconds remaining

    arénában a 10% hp-n lévő partytagjukra, mert így fognak járni, lol:



    :D
  • 1Darton1
    #156107
    Ez valami wow-os blikk kiadás? Ezeknek a szánalmas kölköknek nincs egy barátjuk sem, aki helyrerakná őket? Bár ez utóbbi csak költői kérdés volt.
  • gotchaaa
    #156106
    http://www.arenajunkies.com/topic/232878-dara-mactire-ddos-squad-at-it-again/
  • jazzy
    #156105
    Outclassolja minden healer, de mivel ezt szeretem játszani ezzel maradok, pár setupban életképes, RMPt fogjuk kipróbálni, bár választ nem kaptam feltételezem nem sokan láttak a kiegben még, szerintem működhet.

    Ha nem ragaszkodsz a priesthez, rerollolj vagy shadowozz amíg nem fixelik. Ha ragaszkodsz hozzá úgysem számít milyen. Egyébként ha nincsenek jó társaid 2 op burst class (amivel szarásig van az aréna jelenleg) simán PS-en keresztül 100-0 burstöl 3-5 sec alatt.
  • Hugh Hefner
    #156104
    disc priest milyen most pvp-ben? olvasgattam, hogy mana az akár probléma lehet, de amúgy mik a tapasztalatok?