166745
  • PiszkosFred
    #156223
    Nagyon keves embert erdekli a hard mode. Ok rendszerint nem most kezdtek a jatekot, ok azok, akik szeretik a kihivasokat, es rendszerint kialakult kozossegben/guildben jatszanak - ahova lehet csatlakozni, de nem instant a dolog, mint egy casual/fun/social guildben . A legtobb jatekos elbohockodik LFR-ben, vagy sajat guildje normal runjaiban. A Blizzardnak koszonhetoen eleg, ha egyszer megoli az adott content raidbossait, es "mindent" latott, emiatt sokan nem is eroltetik tovabb. Manapsag mar itt tart a wow, mindenki szamara elerheto minden tartalom.

    Mas kerdes, hogy a ventrillo/ts tamogatott guild runok/szopasok hangulatat ez a casual LFR raiderkedes nem adja vissza, de van, aki napi egy oras beloggolas alatt szorakozni es kikapcsolodni akar. Aki pedig szereti a kihivasokat, az elobb-utobb talal egy guildet, es ha alkalmas ra, ott talalja magat a HC guildek "kezdo tizenegyeben"...
  • 1Darton1
    #156222
    Fixen tudsz minden héten normal mode-ban raidelni és esetleg majd hard mode-ozni, ha nerfelnek rajta?
    Mert ebben az esetben meglehetősen jó helyzetben vagy, és kicsit alulbecsülöd a kapcsolatok értékét ebből adódóan.
    Ha nem a válasz, akkor nagyon különböző dolgokat várunk egy mmo-tól.
  • tigeroo
    #156221
    +1 vélemény
  • Hugh Hefner
    #156220
    azért én ezzel nem értek egyet... mivel elég ad hoc jelleggel játszom, ezért nem tartok fenn tartós kapcsolatot a játékban, ugyanabban a guildben (illetve utódaiban) vagyok 2005 óta, irl egy ember játszik néha, de mindent tudok csinálni. ha most kezded, akkor minden olyan eszköz a kezedben van, hogy találj magadnak társat, ha meg már max szinten vagy, megtanultad a játékot, kiderült, hogy jól játszol, akkor az angolt kell csak beszelned es ennyi. ez egy mmorpg, nem kell kapasbol fix ember, hogy elvezd...
  • White QVAS
    #156219
    Akkor lehet én értettem félre, megzavart hogy Battlechest-et írt. :)
  • 1Darton1
    #156218
    Ja, vágom. De szerintem ő eleve úgy értette, hogy mindent megvenne. Anélkül valóban semmi értelme.
  • White QVAS
    #156217
    Az, hogy ha megveszi a WOTLK-ig bezárólag, akkor nyilván az új területek, valamint az újdonságok kimaradnak. Jó dolog régi instákba járni, esetleg felhúzni egy karaktert 80-ig, de korántsem olyan, mint mikor az volt az aktuális kontent.

    Ha mindenképp meg akarod venni, akkor vedd meg Pandáig bezárólag. Ahogy látom a plakáton lejjebb, elég jó kis akció.
  • tigeroo
    #156216
    ebben biztos lehetsz. a nintendo sem a fejlődő techben méri a sikerét.
  • 1Darton1
    #156215
    Mik azok a WOTLK által szabott korlátok, és mi köze annak a nosztalgiához?

    A témához hozzászólva, szerintem csak akkor érdemes belevágni, ha már most biztosan vannak olyanok, akikkel majd tudsz együtt játszani, és azok nem vándor lelkek. Egyedül is el lehet szórakozni az új feature-ökkel pár hétig, de utána garantált a csalódás.
    És mivel nincs alternatíva, ezért még jó pár évig van jövője a játéknak. 2-3 kiegészítő még biztos lesz, de azon sem csodálkoznék, ha évtizedekben lehetne mérni a szavatosságát.
  • White QVAS
    #156214
    Attól függ, ha csak nosztalgiázni akarsz, azaz a WOTLK által szabott korlátokat nem akarod átlépni, akkor nem fogod sokáig élvezni, bár ki tudja. Egyébként meg mondhat akárki akármit, haldoklik, vagy nem, ameddig pénz jön a játékból, addig biztos van jövője. A következő kieget már csinálják, erről már voltak is nyilatkozatok, szóval elkezdheted ha úgy érzed ez nyújt kikapcsolódást.
  • Susarc
    #156213
    mókuskerék
  • Ozzyehh
    #156212
    Srácok szerintetek érdemes beruházni egy battlechest re ha nosztalgiáznék egy kicsit? van jövője a játéknak? vagy is van értelme megint bele kezdeni szerintetek?
  • JaSoN HuNTeR #156211

  • Susarc
    #156210
    kizárólag Budapestiek RL névvel cimmel telefonszámmal!
  • Susarc
    #156209
    Akinek lenne kedve pandázni 1 hónapig irjon privit,mert befizettem,de rohadtul nem játszom vele....
  • robotnyk
    #156208
    ha arathor, horda oldalon van valakinek egy ilyenje eladó, jelezze, köszi.
  • White QVAS
    #156207
    Én is transferelni akartam, de mikor megláttam, mennyibe kerülne a 3 karakterem átrakni, elborzadtam. Még szerencse, hogy van ez a cross-realm invelgetés lehetősége, igy ha aktuális norm/hc raidre nem is, de egyéb instákba, raidre mehetek a haverokkal transfer nélkül is.
  • Panzeradler #156206
    SoR-t aktív accra meg nem lehet küldeni ha jól tudom, hát köszi szépen azért:/
  • White QVAS
    #156205
    Tudomásom szerint csak a SOR keretein belül lehet úgymond ingyen transferelni, ezen kívül ingyen max akkor transferelhetsz, ha FCM van. Az meg általában lószart se ér, mert olyan szerverekre hirdetik a transfert, ahonnan amúgy is menekülnek az emberek.
  • Panzeradler #156204
    Srácok, van ingyenes módszer realm transferre? Mert halottam, valami olyan módszert, hogy levelet kell írni blizzardnak és akkor ők elvileg megcsinálják, ez mennyire igaz?
  • robotnyk
    #156203
    Szerintem igen, mert a transzfert meg az instant 80-at külön lehet beváltani
  • HyperMonkey
    #156202
    Helló!

    Az lenne a kérdésem, hogy a scroll of ressurection-t rá tudom ereszteni 85-ös karakterre? Azért lenne jó mert van egy 85-ös karim, de másik szerverre, másik frakcióba akarnék visszamenni. Haver küld egy SoR-t a célszerverről, rátenném a 85-ös karira, és amire rátszeme az kap egy free transzfert és egy frakcióváltást. Nem akarok ott egy karit létrehozni és feldobni instant 80-ra a SoR-al mert nem lenne se szakmája, se mount skillje se pénze. Szóval működik az hogy a SoR-t 85-ös karira aktiválom?
  • jazzy
    #156201
    Lehet, -favoltam a topicot jó időre mert rohadt unalmas volt. SWTOR meg kritikán aluli volt mindig.
  • picket
    #156200
    Csak a mai napig szüneteltettem 26 napon át ezt a tevékenységemet, de szerencsédre ez a hsz teljesen igazol (azzal a kis kiegészítéssel, hogy inkább 4-5 év).
  • picket
    #156199
    Egyszer majd megfejtem, hogy mit szeretnél mondani. Lehet még díjat is nyerek vele.
  • jazzy
    #156198
    Nem, egyszerűen csak 3 éve mindenbe bele kell kötnie.
  • devlking
    #156197
    Gondolom a többi hobbydat is így kezeled. Van aki szeret csukott szemmel járni, van aki nem.
  • picket
    #156196
    Egyrészt nem volt sosem konstans az érdeklődésem mértéke, másrészt meg ja... mint egy játék.
  • devlking
    #156195
    Látod, mert téged pont ennyire érdekelt mindig is a játék.
  • Bigpigrib
    #156194
    Ezekkel a minijátékokkal sokkal szórakoztatóbb lett szerintem, mint volt -és nem kötelező csinálni:)
  • flashpointer
    #156193
    A szomszéd pont ezt csinálja :D Nemrég megmutatta hogy beértek a kis fűszerpaprikák amit idén vetett először, úgyhogy száradt felakasztva és talán már le is darálta : ))
  • picket
    #156192
    Valamiért az én emlékezetemben nem él színesen az a "több száz oldalas sírás", ahol kertgondozást, szobafalra-trófeaakaszgatást, vagy akár csak pokemon harcot követelve könyörgött volna a nép, hogy kiáltásukat végre meghallja a blizzard.
  • picket
    #156191
    100 wild psychiatrists appear.
    100 wild psychiatrists become enraged.
  • devlking
    #156190
    Vicces, hogy amiért régen több száz oldalon ment a sírás, hogy rakják be a játékba, ma már ugyanazoknak az embereknek "dedót" jelent.
  • tigeroo
    #156189
    nem kötelező csinálni benne a farm-farmot:)

    lehet benne ugyanúgy e-peec karaktereket fejleszteni és pvp-zni mint régen.

    amúgy a "mi lenne ha főznél stb" mondatodat lehet akkor félreértettem, ne haragudj de nekem teljesen úgy jött le. de mint írtam lenntebb is, ez nem erről szól, inkább arról hogy kikapcsolódik az ember. amúgy, cooking 1.0 óta bennevan, akkor kapálni miért ne lehetne? vagy ha összeszedtek 25-40 embert és leöltök egy adathalmazt az miben különb vágod?

    nekem örömet okoz hogy 1-2 kattintás és "gyarapodik" a karakterem, és menedzselem a goldomat/ah-t. főleg hogy ha hétvégente vagy netántán 1 napot ráérek foglalkozni a karakteremmel, akkor sem vesztek el ezek az apróságok, mert ahogy más is írta, goldot ugyanúgy lehet velük keresni.

    kispöcs koromban imádtam felfedezni a zónákat, questeket, karaktereket, hiányozna mi tagadás a wow. de mára felnőttem, és pont ennyire van időm csak - pár daily és néha DF/RF.

    ez már nem nekünk szól, hanem az újgenerációs wowosoknak (akiknek nem számít a lore, mert nem a warcraft 3 miatt jöttek, hanem a marketing miatt)
  • PiszkosFred
    #156188
    Errol, #156181 amennyiben ezt komolyan kerdezted, es nem csak unalmadban irtal valamit meloban ulve.
  • antgecc
    #156187
    Milyen nyomorról beszélsz kedves Fred?
  • PiszkosFred
    #156186
    Sajat nyomorat vetiti ki masra, es keri szamon mason azt, amivel o maga kuzd. Akarmit is valaszolsz, a valasz is eldontott mar.
  • antgecc
    #156185
    "Ember, most komolyan"... úgy vetted észre, hogy meg akartam mondani bárkinek is, hogy mit csináljon? Nem tettem ilyet. A wow-kertfarm-akármi képen borzadtam el, miután levezettem azt is, hogy miért. Ez van. Sajnálatosnak és szomorúnak tartom azt, amilyen irányba kezd elmenni az mmorpg-zés.
  • tigeroo
    #156184
    ember, most komolyan, megakarod mondani hogy más mit csináljon a szabadidejében?!

    amúgy ezt hívják hobbinak nemde...? kit érdekel,ha valaki autót vezet, bélyeget gyűjt, gombát szed az erdőben, triangulumon vagy gépen játszik, az a lényeg hogy kikapcsolja