166745
  • devlking
    #156263
    Alapból 40% dam red van most pvpben. Az új játékos megveheti a kék setet, ami ad kb 10-15%-ot hozzá. Aztán a honor setet, ami keményen +8 ilvlt jelent. Arena gear aztán +25 ilvl meg +15% resi kb(összesen 65% körülre jön ki). Nagyon szépen el van osztva...
    Az is vicces, hogy a legjobb pvp meg a pve itemek között is 26 ilvl a különbség, így az extra stamina meg statok kb ki is nullázzák a resit a pvp cuccokról.
    Aztán jön a nagy balancért felelős blizzardos, és még mindíg próbálja bizonygatni, hogy nincs olyan hogy 1-hit a játékban. Az csak videokban van, amikor valaki mindent egybe stackel. A hiba csak ott van, hogy ezt kurva egyszerű megcsinálni minden arena meccsen, de nem bírja felfogni.
    Nem véletlen röhög rajta mindenki (vagy inkább már sír).
    Két hét múlva lejár nekem is előfizetésem, és úgy is fog maradni. Ez így már nagyon nem fun.
  • tigeroo
    #156262
    attól függ mi a célja a kezdőnek. azért a high-setekért sok kört kell menniük, hetekre lebontva is.
  • Susarc
    #156261
    inkábbb vagy ez agy az feeling van....
  • kingofn00b
    #156260
    Nem arról volt szó, hogy könnyeb lesz elkezdeni a PvP-t? Hogy ne legyen esélytelen a PvE-zőknek is, ha be akarnak szállni?
  • Lazarus
    #156259
    Új banner

  • jazzy
    #156258
    Jaja most kicsit megbántam, hogy nem vettem meg megjelenéskor mert jól le vagyok maradva, de tényleg addiktív, tetszik. Bár még csak Protosst játszottam :)

    #156250 Na igen, most, hogy látom 5.1ben sem fixelték a discet gondolkoztam, hogy váltok Druidra. De mire felhúzom a druidot, kifarmolom a geart (még úgy is, hogy lvl64es most) úgy le leszek maradva, hogy a szezonban már sok esélyem nincs. Pedig felhúzom, mert nem bízok a Disc fixben 5.2ben sem. Ez pedig elsősorban nem azért szar, mert hú meghalok, szörnyű, nem op az évek óta main classom, hanem azért, mert a kutya se akar velem játszani és ezt meg is értem. Rogue ugyanez, minek keressek roguet ha kereshetek enhát, warriort, dkt?
  • Zenszkij
    #156257
    AZ SC2-t én is megvettem, nagyod addiktív!
  • Fehercsoki
    #156256
    Hát igen ott kéne, nevet próbáld ékezetek nélkül is, ha így sem jó, akkor meg próbáld azt az űrlapot amelyik a lopott accountokra van, ott asszem titkos kérdés vagy cd kulcs elég.
  • KoRcSElMeLeT
    #156255
    hol találom ezt a lehetőséget?
    mert battle.net-en ugye bejelentkezésnél kapom hogy lockolták az accot. Can't log in? --> I’m currently locked out of my account. --> unlock account gomb, és jön az űrlap, hogy adjam meg a mail címet, nevem,amit meg nem akar elfogadni.
  • Fehercsoki
    #156254
    Beírod a cd kulcs első 6 számjegyét és visszakapod az accot.
  • KoRcSElMeLeT
    #156253
    Sziasztok! olyan gondom lenne, hogy net szolgáltatót váltottam, tegnap este az új kapcsolattan próbáltam belépni a játékba, és lockolták az accountom.
    UK-s lakhellyel, de én úgy emlékszem hogy valós nevem adtam meg regisztrációkor, azonban mégis azt írja ki, hogy This e-mail/name combination does not exist.
    Mit tudnék tenni, vagy hogy tudom felvenni levélben a kapcsolat valami supportos emberrel? Tudnátok segíteni?
  • Susarc
    #156252
    és bármilyen alt beöltöztetése is sansztalan:( ennyi idő a világon nincs....
  • Susarc
    #156251
    3000-es cap? pazmeg nagynehezen rászántam magam,hogy felhúzzak egy karit 90-re /már 87 és fél/ erre aztmondjátok,hogy 4 hónap a full gear? ejj b+ eret vágok:_D
  • devlking
    #156250
    Ezt a pvp upgradet nagyon elbaszták. Így is csak kiszedni a full geart 2,5 hónap úgy hogy 3000-es caped van. Mindent felupgradelve több mint 4 hónap.
    Új embereknek/atloknak/offgearnek kibaszott sok esélye van. Ráadásul ugye arról volt szó hogy gyorsabban fognak patchelgetni. Még ha fél évenként adnak is ki új tiert, akkor is kevés a gearre az idő (nameg igen nagy kurvaanyázás is lesz a lassúság miatt).
  • jazzy
    #156249
    Priest nagyjából ugyanez, bár 8 yard, ugyanúgy kapod az instant cct ha elkezdesz odafutni, plusz melee ellen escapeje sincs, szarrá traineli akármelyik melee és overhealelni se tudom, a def cdk nevetségesek a többi classhoz képest, 1 azaz 1 dolog van ami miatt jó és az a Mass Dispel. Még csak a rohadt Power infusiont se rakhatom a társamra már. A Psyfiend jó volt, bár az AIját egy kecske írta, mert jó targetet sohase fearelt, már 2 ütésből meghal. Last tier talentek pedig nem érnek lószart se.

    Shadowozni meg rohadtul unok, erős én nem mondom, de egy Lock jelenleg jobb ebben az 5.1es oneshot arénában. Sokszor már Void Shiftelni se tudok, mert szó szerint 1 hitelik a társamat, vagy kapok valami instant cct a burst előtt, mert abból csak 650 fajta van jelenleg a játékban. Def cdk miatt jó a shadow, damageben jobb a lock és a mage is, ccben is jobb mindkettő. De így már, hogy void shiftelni is csak trinkettel kombinálva tudok, ráadásul 6 perc cdvel..

    De ha ESETLEG fixelik a discet, amire nem számítok 5.2 vagy 5.3-ig, de ha nem kapnak észbe az egész kiegben sem lesz játszható, akkor sem tudok csak úgy specet váltani a szuper gear upgrade ötlet miatt. Vártam ezt a patchet mint a messiást, de pozitív irányban a warrior gag orderjét kivéve SEMMI nem változott. Cserébe nagyobb a burst mint valaha, retardáltabb a cc és a heal mint valaha, a jó vagy rossz irányban broken classokon semmit nem sikerült fixelni.

    1 dolgot szeretek most a Blizzardban, hogy féláron megvettem a StarCraft 2-t és azzal játszok amíg ezzel a szarral megpróbálnak valamit kezdeni. Az legalább balanced.
  • Susarc
    #156248
    RBG fényévekkel jobb mint arénába felbaszni magad az ilyen faceroll setupokon!
  • devlking
    #156247
    Azért az is érdekes, hogy a soothingon tegnap még 35%-on kaptad a chit, mégis állandóan ott álltam chi nélkül a 8 sec cast végére. Erre ma meg hotnerfelik 30%-ra...
  • devlking
    #156246
    Már csak 2 baja van a monknak. Pont ez hogy semmi anticc nincs max los, a másik meg hogy a 2 ccje ami van az meg melee. Mégis hogy cczen akárkit is, ha csak elindul valaki felé, már kapja is az (instant) polyt/feart/stunt/blindot?
    És ez pont csak arenában érződik. RBG-ben semmi gáz, csak nem mindenki akar rbgzni...
  • WiLDoR
    #156245
    hát a ww monk-ot gyakorlatilag teljesen kinullázták pvp-ben azzal, hogy a pvp power dps-ként már egyáltalán nem hat a healing spell-ekre.
    az egész kaszt-spec gyakorlatilag teljesen a saját self-healjével tartja életben magát, touch of karma-n kívűl semmi defensive cd-je sincs (forti brew-tól tekintsünk el, mert arénában sem érdekel senkit, akár rajtad van, akár nincs, ugyanúgy megdöglesz), így ha ez lett használva, onnantól free kill vagy ww monk-ként.

    próbáltam a héten pár meccset ww-ként, shadowpappal, hát mit ne mondjak, az én feladatom annyi volt kb, hogy rootoltam az ellent, a pap meg kinyirta a burst-jével.
    ja burst-je sincs a ww-nek, mire felstackelnéd a tigerbrew-t 10-esre, hogy dobja a dps-t, addigra már rég vége is a meccsnek :D

    szal jah, ww monk atm. elég gány :)
  • s0n1c
    #156244
    Nem rossz ez a video, én a warrior butítását (gyak nincs stance dance) sajnálom nagyon, ezért is rolloltam most egy monkot, mert érdekesnek tűnik. Arenajunkies-on sok ww monk arena véleményt is olvastam, na ők szenvednek :) Igaz 2k felé nem is nagyon mennek.
  • WiLDoR
    #156243
    hát a mw spec eddig csak nerfet kapott 5.1 óta.
    ok, mondjuk chi generáláson sokat javítottak, de a mana cost szinte minden spellre 30-50%-okat nőtt, ami elég tré.
    szerencsére azért nem vészes a helyzet, bár most már ki lehet fogyni a manából :D (főleg ha 3-4 embert kell hirtelen max-ra húzni)

    amúgy ja, vannak gondok az mw-vel (amiket lejjebb irtam egyel pl.), de azért túlélhető.
    komolyabb arénázásról viszont egyenlőre nem ábrándozok, amig ez a szitu:

    http://www.own3d.tv/AtheneLive/video/891515

    (gyakorlatilag arénában szinte 24/7-ben képes vagy cc-ben ácsorogni, miután ellőtted az egyszem trinketet - egy ud racial-ért sokat adnék pl.)
  • WiLDoR
    #156242
    azért annyira nem vészes talán a helyzet.
    szerdán én is azt hittem, hogy kukázom a healerem, de inkább csak meg kellett szokni az "feature"-öket.
    amit még nagyon hiányolok a monk-ból az valami anticc ability.
    valami instantroot, palabubble, grounding totem, vagy vmi ilyesmi. ha jól sejtem, ezek 5.2-ben jönnek majd, ha végre lekoppan a blizz-nek, hogy vmit kezdeni kéne azzal, hogy monk-ot semmilyen formában nem látni 2,2k felett arénában. vajon miért?
    nosza adjunk nekik egy kis pvp buffot...
  • s0n1c
    #156241
    Ööö, mér pont a mw-t? Nem a monk healer speccel volt eddig is gond?
  • WiLDoR
    #156240
    nyah, igaz, hogy jól megnerfelték a monk healert, de még igy is tud osztani :)
  • tigeroo
    #156239
    nézni kell a rarity szintjét is mint az itemeknél, valszeg neked uncommon van (szürke) nekik meg rare (kék).

    azért is fontos a jobbakat beszerezni ugyanabból a típusból, mert ők szintlépéskor több statot is kapnak
  • devlking
    #156238
    Ugyanaz a pet?
    Ha igen, akkor neki epic van belőle, neked meg nem.
  • Susarc
    #156237
    bakki nem vágom az én lvl 10-es petjeimnek ilyen 80-90-es speedje van az ellenfélnek meg 140+....WTF? és az buff nélkül akkora neki...

    mivel buffolják? kaja?
  • Marfy
    #156236
  • Susarc
    #156235
    a minipetek attack powerje és speedje fixen jön szintenként? vagy lehet buffolni/trainelni?
  • Susarc
    #156234
    ohhh akkor nem szóltam:P
  • 1Darton1
    #156233
    Én heti 1-2 normal raidről beszéltem. Isten ments, hogy megint játsszam az óvóbácsit.
  • devlking
    #156232
    Azért mert bugos ez a szar játék már megint. Még annak az egynek sem szabadott volna megkapnia.
    Ugyanígy mindenki akinek megvan a gold challenge achiv, megkapja majdnem az összes karijával a mountot meg a teljes geart ha belogol velük.
    Eddigi legjobb wow patch.
    Lockok csak úgy szórják a 300k criteket pvpben, én meg monkal a nagy drága heallel kemény 100kt healelek 6 sec alatt.
    Hihetetlen hogy a blizzardnak mindíg sikerül minden patchel még szarabbá tennie a pvpt.
  • Susarc
    #156231
    miért csak 1 kari kapta meg az RBG mountot azon felül akivel ki is ütöttem?:P:)
  • PiszkosFred
    #156230
    Abban igaza van Picketnek (es en magamon is tapasztalom nagyon sokszor, foleg, hogy nem lesz fiatalabb mar az ember), hogy amikor valaki hazamegy egy razosabb nap utan, letudja a csaladi es haztartasi dolgait, majd leul mondjuk 9 korul a gep ele, akkor lehet, hogy a kovetkezo 1-2 oraban mar inkabb csak puffogtat es gyilkolaszik halomra minimalis agymunkaval, mint sem 3 oran keresztul precizen kovesse az adott hardmode boss taktikajat, folyamatosan szem elott tartva azt, hogy egy hiba, es kezdheti mindenki elorol. Ekkor inkabb megy az ember LFR-be, ahol a 80 eves nagyanyam is ki tud nyirni egy bosst, ha csak annyit mondok neki "mama, kovesd a nagydarab zold embert azzal a bitang nagy pajzzsal, es nyomkodd az egyes es kettes gombot".

    Csakhogy, a jatekosok nagy resze tovabbra is az uj es fiatalabb generaciobol kerul ki, nem a regi motorosokbol, akik viszont tele vannak este is energiaval, lelkesedessel es szandekkal, miszerint meg akarjak olni az adott bosst, es elore akarnak lepni a progressben. Ok is megtalaljak a szamitasaikat.

    A Blizzard megoldatta, hogy a jatek 8. eveben is mindket tipus/ember kifizesse a havi X dodot a jatekra. Ezert is vicces, amikor temetik a jatekot minden ujabb mmo bejelentese utan, es ezert is allja meg a helyet a korabbi mondatod, miszerint boven van/lesz meg itt kiegeszito, es jo par evig butasag barmit is varni, hogy valtozzon (megszunik, f2p lesz, egyeb baromsagok), hiszen van meg ebben soksok ev.

    Max te, en, o, X abbahagyja addigra, de majd jon helyette mas, aki viszont belekezd.
  • 1Darton1
    #156229
    Ha félreérted (valószínűleg szándékosan), akkor így is tovább lehet gondolni. Bár az elég szomorú, ha valakinek munka a gondolkodás minden formája.
  • picket
    #156228
    "Talán még a munkában lehet hasonló élménye az embernek, de az ritkán nevezhető szórakozásnak." - Egy kicsit még tovább kéne ezt gondolni, és akkor meglenne a megoldás. Például lehet, hogy nem akarnak széles tömegek munka után hazamenve további munkát teljesíteni.
  • Susarc
    #156227
    ja az RBG mountot csak 1....,de miért csak 1 ha minden mountot megkapott az összes? na mind1
  • Susarc
    #156226
    dejó összeadta a progi a HK killeket igy simán megvan a 250k:P meg a BG mountot is minden kari megkapta :)
  • 1Darton1
    #156225
    Ezzel egyet is értek. De manapság már agyatlan szórakozások tömegét tolják az arcodba instant és ingyen. Egy mmo-ban pedig pont az az unikális, hogy egy olyan társasági kikapcsolódás lehet, ahol néha az eszedet is használni kell (legalábbis nekem ezt jelenti). Talán még a munkában lehet hasonló élménye az embernek, de az ritkán nevezhető szórakozásnak.
    Ez egy beskatulyázós világnézetnek tűnik, de nem hiszem, hogy sok hiba lenne a logikájában. Feltéve, hogy valakit érdekel a logika.
  • sata75
    #156224
    +1
    és erről jut eszembe, hogy LF ultra casual magyar anyanyelvű guild, ahol napi szinten nem csak 3 ember van online! :)