166745
  • Vorrhess
    #156303
    Sziasztok túl sok addont nem szoktam használni de most kéne a warrioromnak egy. Már így is kb 10 spell van gyorsbillentyűn de ez sem elég :D Olyan addonra gondoltam ,(és már láttam is pár embernél videóban) hogy a karakterhez közel legyen még 1 bar a gyors kattintás végett. Ennek kéne a neve :) Köszi!
  • Susarc
    #156302
    nekem arra kifagy:P:)
  • r4pt0r
    #156301
    Miért nem nyomtál egy reload uit. :D
  • Susarc
    #156300
    ma is lemerészkedtem egy 5 fősbe,hát nem kellett volna....szokásos köszönés--> senki meg se mukkan....12-18 ezres DPS ,de azért megy a cucc bár ez szánalmas ilyen 88-as karakterektől....vicc,hogy kb. olvashatnék is a heal közben,mert olyan szinten szánalmasan egyszerű életben tartani az embereket,hogy namég...
    2. Boss után behalt az UI-m....mondom a tagoknak wait pls 10 sec relogolnom kell.....a biztonság kedvéért ezt 4x írtam a csetbe....,de már jön is a Pull klikkelgetve megoldottam a healt majd írom pirossal yellben,pls wait 10 sec relog UI jammed....erre jön is a válasz FUCK YOU HEALER, NOOB stb. stb. és már ment is a kövi pull.....szerencsére kilogoltatott jöttem vissza pár másodperc alatt nem lett baj....,de mikor megkérdeztem miért nem tudtak várni megint lefukolt mind a 4 "ember".....oks random meg minden,de hova jutott az online közösség,hogy az az első emberi reakciója playerek 90%-nak,hogy BAZDMEG?

    amúgy minél többet nyomom a MOP-al /már csak 15 milla a 90/ egyre jobban összeáll a kép,hogy ez a mostani WOW bonyolutsága vetekszik a Ki nevet a Végén társasjáték összetettségével/bonyolultságával....

  • 1Darton1
    #156299
    Akarom mondani cc-t.
  • 1Darton1
    #156298
    BC elején kellett csak igazán minden cd-t használni.
  • Lazarus
    #156297
    Vanillában minden CC-t használni kellett. BC már könnyebb volt, többivel nem játszottam
  • Susarc
    #156296
    AZ egyik legizzasztóbb Tankolás meg 5 fős instázás /amikor még tudtak játsszani is a emberek/ az szerintem Outland volt...nah ott a Citadell-be azok a 6-7 fős mob csoportok amiket jóideig szigorúan max kettesével lehetett leverni nah az kemény volt! Minden CD-t CC-t összehangolva kellett elnyomni különben wipe volt....jóideig csak úgy lehetett tolni ezeket az instákat,hogy azthiszem mage mindenképp kellett,mert más classal lehetetlen volt a folyamat CC....ha bárki elbaszott valamit a Mobok 1 vagy 2 hitelték az embereket! Akkoriban tankoltam és újgörcsöt kaptam egy insta végére olyan foku koncentrációt igényelt! ÉS durván kellett tolni a sundert meg revenge-t ,mert lement a mob ha csak kicsit is lazsált a Tank!
    Azután a kieg után halt meg a "JÁTÉK"....utánna jövőben már agyatlan henttel is röhögve mentek az insták...eltoltam 1db! sunder+revenget és as mob két hétig le nem szállt volna rólam.....csak ránézett a TAnk egy mobra és ráragadt....
    Mostmeg még stance dance sem kell ,mert azt is kivették....pedig ha az outlandes instában nem nyomtam volna a charge armsban,vissza def taunt,intercept...majd ki intervene a healerre vissza charge a mobra megint def stance stb. stb.....jaj mekkora volt ott a játék édes Istenem!

    Még volt egy kieg talán a kata eleje? muikor a Blizz újra bazi nehézre /normálisra:P/ tette a kieg elején az instákat.....röhögve figyeltem,hogy a sok AOE instázáshoz szokott agyhalott 0 iq-s ,hogy fekszik/kel a grouppokon:D aztán pár hét után megint mehetett a húzzuk be a termet majd max 1 thunder clap az aggró miatt azt AOE....pfff

    szerintem a többségnek lövete nincs ilyen Focus DPS,meg Focus CC meg egy mobot sebzek 1-et CC-zek egyet kiteolok tipusu szösszenetekről.....

  • Susarc
    #156295
    akkor szépen vagyunk:S mindegy RBG 90-en azt csáááá:D
  • robotnyk
    #156294
    27.7 azt hiszem a 90
  • jazzy
    #156293
    Kaját nem hord senki, bár mage asztalt se látok gyakran, utoljára a prenerf friss 85ös catás 5 fős hckban láttam amikben lehetett izzadni.
  • tigeroo
    #156292
    igen, meg ha MB-zni kell dungiban akkor tevagy a "nub, meg l2p meg lowgear spirit stb" ...

    a leggázabb meg az, amikor wipe van, sámi reincarnation és mindenkit resselek. 0 manám van, de mindenki talpon ugye töredék HP-n. és akkor még elvárják, hogy híleljem fel őket. ha mondom nekik hogy aranybogárkáim, amíg én feliszom magam addig tiis egyetek akkor persze énvagyok megint a l2p nub healer.
  • jazzy
    #156291
    Ezt én is észrevettem, bár respecelni hagytak, de az, hogy manát nézni.. esélytelen, utoljára wotlkban voltak olyan tankok akik megálltak maguktól. Azok a tankok mondjuk még tudtak is tankolni. Nagy betűvel 3x be kell írnom, hogy nincs manám, mire észreveszi, de ha meghal persze sír. Wipenál visszafutni persze smafu, majd a healer befut és mindenkit kelt.

    Aoe aggrot tartani nagyanyám is képes ha megmondom neki mit üssön, de ők nem. 26 fele megy az összes mob, a 3 dps 3 különböző targetet üt, még ott megértem, hogy nem tudja tartani, de az, hogy 3 mob még heal aggrora is lejön ez azért vicc.
  • Susarc
    #156290
    végre 88 98%:) 89-90 mennyi? 30 milla xp?

    amúgy a játékosok cseppet sem változak /sajnos rengeteg a hülye/
    bejelntkezek random instára...behív kb. 10 perc múlva,egyből köszönök /SENKI nem szól egy kurva szót se/
    majd írom 5 sec pls respecc...,de még be se fejzetem azt a pár betűt már húzzák is a grp-ot....okés nem volt wipe...nyomtam a kis manámat healbe meg a CC-ket a retrivel.SZóval írom is,hogy a Tisztelt csapat /kiváltképp a tank/ ugyan lesse már meg a healer manját mielőtt húz! erre mind a 4 nekem ugrott,hogy én milyen hülye vagyok és nemtudok healelni se és miért az instába respeccelek át....majd kiakartak dobni...mondtam ha ilyen hülyék,hogy egy 7 éves játékban nincsenek tisztában az alapokkal akkor felőlem dobjanak...csak nem tudtak kiszavazni,mert volt az a 10 perces védelem.
    Szóval elindulunk csont nélkül megy a heal,haladunk nem hal senki még szorúlt helzyet sincs erre az uccsó Boss előtt kiraktak...akkorra járt le a kiszavás védelem.....szép!
    Csak azt nem értem,hogy miért ennyire hülyék az emberek még mindig!
    A legszánalmasabb az,hogy amikor normálisan beszéltem velük próbáltam egy minimális udvariassági kommunikációt az insta idejére /köszönés ugye/ arra nincs reakció,de a bunkózásra egyből beindult mind a 4 ember...
    Az is vicces,hogy üti 3 melee dps + a tank a mobcsoportokat és én megyek oda szakítani a spelleket...oks nem gáz ha kikasztolják ,de basszus az ilyen egyszerü instáknak épp az a lényege,hogy begyakorolják az emberek az alapokat mint pl. szakítás és ,hogy NEM ÁLLUNK AZ AOE-ban...2013-van ,de még mindig a healer a noob ha meghal valami nyomi,mert nem megy ki az aoeből ami másodpercenként 10-20 ezret tikkel:P hihetetlen...
  • Susarc
    #156289
    90-ig kb mindegy addig nem kell rá túl nagy hangsúlyt fektetni...javaslom próbálj ki jópár kiosztást míg eléred a 90-et/ ez nem kis idő ugye/ addigra már lesz elképzelésed....
    megaztán nem mindegy,hogy profin akarsz raidelni,pvp-ni akarsz vagy hétköznapi riader akarsz lenni esetleg elvagy a különböző acsik farmolásával...ezeket a max szintig kitalálod és utánna specifikusabban tudnak segíteni a srácok...én utóljára 2006-ban még Molten Core-ban mageztem::D
  • sanyiute
    #156288
    Sziasztok viszonylag friss vagyok a wow világában tudnátok nekem frankó Talentezést Mage kasztra esetleg,javaslatot? (dual talentet kifejlesztettem jelenleg még csak LVL 70-es vagyok!) köszönöm előre is a segítséget
  • Essencia
    #156287
    Na sikerült.. :) azért köszönöm!
  • Caliph
    #156286
    virusirtó/tűzfal kikapcs
  • Essencia
    #156285
    Nem igy se jó ... egyéb ötlet?
  • Caliph
    #156284
    próbáld meg adminisztrátor módban futtatni
  • Essencia
    #156283
    Sziasztok ma megvettem a Pandariant, de amikor telepiteném akkor: ezt kapokm ,,a communication error occurred please restart if" --> és mindent megpróbáltam a fórumos dolgokat, de nem segitettek.

    Segitsetek köszönöm szépen!
  • tigeroo
    #156282
    nekem lockolták az accomat pár hete a RAF miatt, de most elküldtem nekik a jogsim szkenjét, hátha unlockolják...

    2 zh aztán jöhet a téli wow-hálidéjz :D
  • Susarc
    #156281
    revered meg lvl 90 is kell.....feeeek:P
  • gborisz
    #156280
    Helló, vki nem tudja véletlenül, hogy ez a 10-day free MOP ajánlat meddig érvényes? Inkább majd két ünnep között érnék rá belenézni, de vmelyik évben is mire odajutottam, hogy aktiváltam volna, már eltűnt az accról a lehetőség. Próbáltam guglizni, de nem találtam semmit, persze lehet én vagyok a béna (bezzeg a MOP előtti 7 napnál bele tudták írni, hogy meddig él az ajánlat)
  • Warden
    #156279
    Mikor megcsinálod a quest részt.Elmész halfhillbe megcsinálod a questeket és ahogy nő a reputációd úgy unlockolódnak a slotok.relatíve hamar megvan és teszem azt 2 karakterrel az napi 32 harmony.Nemtudom mit akarsz ctaftolni de azt biztosan fedezi.
  • Susarc
    #156278
    ohh tenkes! és a farmot mikor kapom meg?
  • Warden
    #156277
    Többfélekép, de egyik sem fog tetszeni nekedNekiállsz napiquestelni, javallom ezt az operation shieldwall-t (nemtudom mi a horda megfelelője).Nagyon gyorsan megvan kb 10 peerc és bőven esik a mobokból.Másik lehetőség hogy a farmodat felfejleszted 16 slotosra és harmonyt ültetsz bele.
  • Susarc
    #156276
    lécci hogyan szerezhetnék ilyen mote szirszar harmonyt,mert basszus ez kurvára nem esik.....a pvp vendornál 400 honor /'nyád/ 1db! lol MOTE!:D
  • Susarc
    #156275
    2 hónapja:) csak unom a szintezést és lassan megy:D
  • kingofn00b
    #156274
    Erre ott a challenge mód. Tényleg, azt nyomja itt valaki?
  • Laza
    #156273
    Most vetted meg?
    Eddig az összes kieget azonnal megvettem, ez az egyetlen, ami valahogy egyáltalán nem vonzott be ... és nem a pandák miatt, ez a keleti stílus inkább a zsánerem ... de mégsem. Lehet majd a karácsonyi időszakban lenyomom :)
  • Laza
    #156272
    Ha mindenki azonos feltételekkel megy és nem kell jobbnál jobb geart kifarmolni, akkor elvész az e-peen méregetés lehetősége is.

    Inkább be kéne vezetni párhuzamosan a kettőt egymás mellett, hamar kiderülne, hogy melyik hosszútávon az érdekesebb.

    Mert valljuk be, kevesebben vannak azok, akik értenek is a gearjukhoz és a skilljeikhez, és nem csak a 'ruhafölényükkel' próbálnak érvényesülni.
  • Susarc
    #156271
    :P

    akkor jó:)

    más: van egy 88 as meg egy 86 os karim tehát 4 szintet nyomtam pandaföldön és van összesen 1 spirit of harmonym és 8 mote of harmony....ez normális? hogy a rákba csináljak cuccokat ha mindenhez ezek kellenek ,de nem esnek??
  • 1Darton1
    #156270
    Dehogy, csak az emókok mindent túlreagálnak.
  • Susarc
    #156269
    :S ennyire szar a helyzet? :(
  • devlking
    #156268
    Van ilyen lehetőség wowban is. Arena realm viszont ugye nem ingyen. Csak az ugye nem a sokat dédelgetett karaktereddel (viszont ugye bármilyen classt játszhatsz).
  • PiszkosFred
    #156267
    Vagy, bevalt csapaton ne valtoztass? Most komolyan, te mint prjektvezeto, tenyleg olyan hulyenek nezed a Blizzard fejlesztoit - akik cirka 8 eve gondozzak az aranytojast tojo tyukot ugy, hogy a csirkeolban a tobbi csirket folyamatosan levagjak levesnek az "emberek" -, hogy nem tudatosan csinaljak es alakitjak/nem alakitjak a jatek egyes mechanizmusait?

    Arenanet meg a fasorban sem volt, amikor a NWN elso reszehez keszult ilyen arena modul, amely pont ezt a "balance-t" probalta ki, miszerint mindenki azonos feltetelekkel indul es hajra, dontson a player. Es nincs "te egyenlobb vagy" szituacio, mint minden mashol.

    Azon lehet vitatkozni, hogy melyik rendszer a jobb vagy rosszabb, es miert, de azt botorsag lenne felteteleni, hogy a Blizz nem lenne tisztaban a piacon fellelheto es esetlegesen lenyulhato lehetosegekkel. Es hat lasd be, a jatekosok fizetnek, a szeker halad, az aranytojasok csak gyulnek a spejzban.

    Essen felere az elofizetoi szam, es akkor majd lesz valtozas. Vagy egy szep "the end" felirat, meglatjuk.
  • antgecc
    #156266
    Én, mint project vezető úgy gondolnám, hogy szimplán azért, mert jobb terméket szeretnék produkálni, ami még lehet plusz előfizetőket is hoz.
  • PiszkosFred
    #156265
    Amig ez jo az embereknek, hiszen fizetnek/unk erte, addig miert valtozzon?
  • antgecc
    #156264
    Totális időpazarlás, ráadásul még fizetnek is érte az emberek. Hogy miért időpazarlás? Mert a játékosok nagy része nem azért bg-pvp-zik, mert élvezi, hanem mert kell neki a honor a cuccra, amivel majd arénázik.

    Már 3 évvel ez előtt is mondtam a spanoknak, hogy miért nem képes a Blizz belerakni a játékba egy olyan aréna rendszert, ahol mindenki azonos feltételekkel (gearrel) lép be a küzdőtérre, ráadásul premade csapat sem kell hozzá. És láss csodát idén megcsinálta az Arenanet a GW2 esetében, ráadásul a Blizz sem balfasz, mert az SC2 szekció megoldotta, hogy tudok 2v2, 3v3-mazni total random játékosokkal együtt anélkül, hogy előtte csapatot kreáltam volna.