166745
  • Susarc
    #156343
    Haver már több mint egy éve nem játszik....ha most meghivnám pandázni lehet valami XP boostot kapnia a karaktereinek? vagy ilyesmi már nincs?
  • devlking
    #156342
    Utolsó 2 részére nem maradt idő, mert lejárt az előfizetés, de amúgy tényleg nagyon jó volt. Még jobb lett volna, ha a három új scenarió csak a questekkel jelentek volna meg, és lett volna sokkal több közük hozzá.
  • kakaoskalacs
    #156341
    http://www.blizzplanet.com/blog/comments/ptr-patch-5-1-voljin-and-the-horde-armada-in-pandaria

    Pandaria Core Questline egesz érdekes

    "Voice of the Gods
    Blood for Blood
    The Korune
    Pride
    Rise of the Blood Elves!!!!!
    Secrets of the Past
    The Divine Bell
    The Darnassus Operation
    The Purge of Dalaran
    Breath of Darkest Shadow"
  • J R Oppenheimer
    #156340
    Üdv, ha aktiválom a panda trialt akkor külön accountot kapok nulla karakterrel vagy a cataclysmes accountomhoz megkapom a pandariat 10 napig? Ki szeretném próbálni az új kieget, de nyilván a 85+ content érdekel, ezért kérdezem. Köszi.
  • picket
    #156339
    Csak egy gombot kellett nyomni: fd+striptease. Mások nyafogtak a javítási költség miatt...
  • Botond #156338
    Pedig a hunter egy gombos karakter. :)
  • Susarc
    #156337
  • torrente111
    #156336
    sziasztok.tudja valaki,hogy a blingtron 4000 receptjét melyik területen lehet a legjobban farmolni?kösz
  • DarkHorSe
    #156335
    Keresek egy wow goldseller moviet, egy torpe tancol benne es a szoveg kb az hogy U BUY, CHEAP, FASTER DELIVERY :D

    Nagyon regi video, ha valakinek beugrik melyik az belinkelhetne, koszi
  • robotnyk
    #156334
    mármint 460
  • Susarc
    #156333
    played on this lvl 19 hrs 8 mins--> 360 ilvl pvp gear:P
  • Susarc
    #156332
    3 perce öl 1 hunter meg egy shaman egy healer sámánt úgy hogy én majdnem mindig szakitom és nincs manája:S:S
  • jazzy
    #156331
    REROLL SHAMAN :)
  • Susarc
    #156330
    :D

    156328--:D:D

    hanem a gyorsitós judgementet ami az enemit lassitja nem lehet egyszerre nyomni a freedom-al?
    mert a speed of lightal simán ment a freedom viszont ennél vagy ez vagy az a kettőt nemtudom összemakrózni....

    valaki esteleg healp?:P
  • 1Darton1
    #156329
    Ha úgysem tudnak semmit, akkor nem számít, hogy van gearjük.
    Ez az új divat, hogy az emberek olyasmit szeretnek csinálni, amiben nagyon szarok, és még csak meg sem akarják tanulni.
  • PiszkosFred
    #156328
    #156320

    :)
  • Susarc
    #156327
    de annyira égő,hogy full t1 geares emberek szart se tudnak arénában....csak a gearjük van meg és ott csücsülnek 1300-1500-on.....
  • Susarc
    #156326
    mivel még 24 órája se vagyok 90-es még mokkázik a szemem,hogy mimerremeddig:)
  • 1Darton1
    #156325
    Elég jól kiszámítható, hogy mikor jön majd a burst, csak a legtöbb class szart se tud csinálni olyankor.
  • Susarc
    #156324
    jaja! előtte!:D:D
  • jazzy
    #156323
    Nem bubiztál burst előtt!
  • Susarc
    #156322
    well takaritottak már le 1.5 sec alatt is:D ott mit baszhattam el?:D
  • jazzy
    #156321
    Inkább csak pick the right class :D
  • Susarc
    #156320
    kicsit Kazuár ez a MOP
  • Susarc
    #156319
    1800.....megy ez mint az ágyba***ás:D
  • Susarc
    #156318
    lvl 90 ilvl 448 hello aréna 10 win 1 loss:P jó lesz ez a Holy pala:D
    jajdehülyék vannak odabennt:D
  • tigeroo
    #156317
    igen, csak akkor van baj ha ugye a heal működik de mégis behaltok (pontosan pl. a low dps miatt), és ha olyankor is téged vesznek elő na akkor... énis szoktam így durcizni :D

    ha egyensúlyban vannak a party tagok akkor nem megterhelő a heal sem amúgy, de ha birkák akkor nincs az az isten (és dmg) amit te kihílelsz sima dungiban se.
  • devlking
    #156316
    Én is így csináltam, és annyira nem számít, mert ezek általában azok a "nagy arcok" akik vagy afkolnak, vagy gyakorlatilag kisebb dpst tolnak, mint te heal mellett.
  • jazzy
    #156315
    Ez nem jó hozzáállás, ugyanis magaddal baszol ki. Leszarni lehet, ezzel nincs baj, de ez a nem kap healt ez nem tudom mire jó. Kilépni nem fog és tovább tart az insta, magát szivatja.

    Ha 1-2 ember hülye nem foglalkozok vele, ha meg tényleg annyira retardok, hogy nincs mit tenni, akkor nem eljátszom a sértődöttet és süllyedek le a szintjükre, hanem kilépek és questelek.

    Persze én megértem, én is akartam sokszor ezt csinálni, de sajnos ez a "nevelő célzattal" dolog nem működik hülyéknél. Nevelni az okosakat lehet szerintem.
  • HunnernesKonge
    #156314
    Guildtársam húz most egy hordás priest altot, előtte felhúzott egy allis priestet csak instázással, szokott sztorizgatni; ő is találkozik ilyen retardokkal de kb pont leszarja, ha valamelyik szájal, nem kap healt, ha a dps nem áll ki az aoe-ből nem kap healt...Healeli a tankot, magát, meg az értelmesebb arcokat, ha mindhárom dps meghal akkor tolja a dpst a heal mellett és pont leszarja a ratardokat. Ha meg kibaszná valaki akkor talál magának 1perc alatt új grp-ot, mert gyakorlatilag instant az invite random instába. (Ragnaros) Javaslom ti is így álljatok hozzá, megkímélitek magatokat a feszkótól.
  • Susarc
    #156313
    azon csoidálkozom én is a célegyensbe haladva /89 52%/,hogy ugye arról volt szó,hogy egy csomó skillt összevonnak/elhagynak/megreformálnak....ennek ellenére nem lett kevesebb a bindem meg skillem amit használok....szerintem huszárosabb vágás kellett volna,mert mostanra már baszottul sok minden van az ember UI-ján:P
  • jazzy
    #156312
    Hát igen, soknak tűnik. Jelenleg 39 bindem van discen a priesttel, ami shadowon 41 és nincs buildelve a forti, mind vision, mount, bandage, kajapia, alchemyst flask.

    És akkor még nem beszéltünk a target specifikus dispelről (mert az csak magamra van), ugyanez pain supressionre (discen), void shiftre. Ami 3v3ban még spellenként + 2 bind kéne legyen. Plusz nekem még van a target self, target party1, target party2, targetenemyk arénában, szóval hihetetlen mennyiségű bindet kell használni manapság legalábbis arénában ha az ember kompetitív akar maradni.

    Persze ez nem segít a 1 shotokon, de remélhetőleg majd kibalanceolják, addig sc2.
  • PiszkosFred
    #156311
    Elso "felindulasbol" irni akartam, hogy 20-30 bind az kva sok es hulyseg... aztan osszeszamoltam a sajatomat, es bmeg tenyleg van annyi :) Leirva soknak tunik hogy 20-30, de jatekban tenyleg hasznalok annyit maintankkent (egeret joszerivel csak (kamera)mozgasra hasznalom). Sose hittem volna.
  • Susarc
    #156310
    arról pedig le kell szokni!:P
  • Panzeradler #156309
    Én tegnap éreztem meg igazán, hogy mennyire fontos a bind, MSV utolsó bossra behivtak offtanknak, és a taunt nem volt bindelve, így volt, h 1-2x elbasztam mert nem tudtam olyan gyorsan tauntolni az addokat, mint kellet volna.(Pedig én is a klikkelgetös fajta vagyok/voltam)
  • jazzy
    #156308
    Normal bossokat le lehet tolni klikkelgetve meg raidfindert, de hc guildben vagy 1400 fölötti pvpben bindelni KELL. 20-30 bind az szerintem mindenki számára simán tanulható. Persze ekkor még mindig klikkelsz egy csomó dolgot, ability, poti, trinket, mount, buff, HEARTSTONE:(, etc.
  • kingofn00b
    #156307
    Volt anno egy spanom, annak volt úgy, hogy minden szar be volt bindelve, mert valami raider klánban ez volt az előírás. Elküldte a printscreent az UI-ról, aztán klikkelgetett a bebindelt ikonokra, mint eladdíg. Ja, és Top DPS-volt... :-)
  • picket
    #156306
    Kb 10 percet adok annak, hogy spawnoljanak a megmondóemberek, hogy ok 40-50 képesseget bindelnek be (többek közt a fingás emote-ot, mert az is belefér) és mindenki noob aki akar csak a heartstone-t egérrel klikkeli.
  • Vorrhess
    #156305
    Leszedtem ,ez szuper köszönöm!
  • sata75
    #156304
    bartender