166745
  • flashpointer
    #156385
    annak a 20 embernek aki néha benéz nem mindegy milyen a logó? :D
  • White QVAS
    #156384
    Ja és bocsánat ha kicsit nyersen fogalmaztam, nem állt szándékomban. Egyébként épp most készülődik egy új banner az egyik ismerősöm segítségével, kérdésem az lenne, kinek lehetne elküldeni, akár csak megtekintésre is, hogy aztán ha megfelelő, akkor lecserélje a mostanit.

    A választ előre is köszi:)
  • White QVAS
    #156383
    Ez aztán ba**ottul Wow-os, nem tudom mi értelme ilyen szarságokat linkelgetni.
  • tigeroo
    #156381
    jah nekemis dettó így van, albi, meg otthon, de érdekesmódon ősszel csak 1x volt ebből gond.

    amúgy ja, azt már énis észrevettem hogyha egy GM nem tetsző választ/megoldást nyújt, akkor írni kell mégegyet, van amelyik segítőkészebb és ugyanabban a kérdésben tök máshogy reagál.
  • White QVAS
    #156380
    Megértem a helyzeted, nekem is volt mikor 3 levelet kellett írnom, mire felfogták, hogy a 2. ip cím amiről be akarok jelentkezni, az az albérletemben van, a másik meg a szülővárosban, csak nem akarták felfogni. A végén már minden egyes belogoláskor kitiltott, kérte hogy irjak új jelszót, persze az sem működött. Meguntam az egészet, és rityentettem nekik olyan levelet, hogy abban nem volt köszönet.

    Ezután törölték az összes addig ip-t az account történetéből, és azóta nincs probléma. Azt persze hozzá kell tenni, hogy a 3-4 ticketek között folyamatosan ugyanaz a szar automatikus, betanult email jött, látszott, hogy arra is lusták, hogy elolvassák a problémám.
  • tigeroo
    #156379
    értem,de már 3x írom le hogy pár hónapja volt pihenőn az accom, direkt azért unlockoltam jogsi szkennel hogy feltölthessem, erre megint lockolták :) ezt tán írtam is párral lentebb.

    de erre már 2 napja nem írtak... akkor meg már estére volt intézve a dolog, nemtudom mibe köthettek már bele
  • White QVAS
    #156378
    Abban az esetben ha feltöltötted rendes GC-vel, írni kell egy ticketet, lehet mellé csatolni képet is egy hivatalos okmányról, és leveszik a zárolást az accountodról.

    Még mielőtt félreértések merülnének fel, ha valaki a SOR accot rendes GC-vel, vagy bankkártyával tölti, azzal nincs gond, unokatestvérem tavaly vett egyet mikor 5k körül árulta minden 2. ember, azóta rendesen tölti, nem is volt még problémája vele.
  • tigeroo
    #156377
    oké de a lockolás után nyilván nem rafoltam ismét (HA TUDOM HOGY AZÉRT LOCKOLTAK)

    most vettem gc-t és már 4. napja nincs wowom, basszák meg...
  • White QVAS
    #156376
    Persze, nyilván amíg a Blizzard nem foglal konkrét álláspontot ez ügyben, vagy nem lép valami normálisat, addig ez lesz. Megértem azt is aki hetente golddal próbálja tölteni az accountját, abban reménykedve, hogy nem veszik már el másnap tőle a játékidőt, nade.

    Én aki tisztességgel fizetem évek óta a feltöltést, a haverommal ellentétben, aki a RAF óta egy kumma fityinget nem adott a játékidőért, elvárnám, hogy ha meg is maradnak ezek a RAF-os feltöltések, ne nézzenek hülyének, mert lassan én érzem magam szarul hogy tisztességgel perkálok nekik.

    Persze, lehet mondani, hogy akkor minek fizetek, meg hogy aki újgazdag az megteheti stb, felőlem mindenki úgy tölti ahogy akarja, de hogy ez igy nem túl fair, az hótziher.
  • Zenszkij
    #156375
    a RAFosokat minden kedden szerdán lockolják
  • devlking
    #156374
    Bátyámat is lockolták mindneféle magyarázat nélkül ugyanezért (na meg elvették az ingyen hónapokat persze).
  • Fehercsoki
    #156373
    Bizony, az a baj hogy ezek a buta blizzardzsidók a saját trükkjeiknek esnek áldozatul, bevezetik a raf-ot hogy több játékos legyen és több pénzük legyen, de az okos játékosok ezt arra használják, hogy olcsóbban játszhassanak, persze nincs limit, nincs megszabva hogy hány hónapot lehet ezzel szerezni, mégis a játékos hibája és persze egyszerűbb ha után random lockolgatják az accountokat...
  • 1Darton1
    #156372
    És milyen magyarázattal lockolnak? Mert nagyon nincs benne logika, pár nap ban értelmesebb lenne.
  • White QVAS
    #156371
    Az utóbbi hetekben már nem csak a hónapokat veszik el, hanem elég gyakran lockolnak is. 2 ismerősöm minden héten azzal zargat, hogy irjak nekik angolul egy levelet, ami mellé csatolják az igazolvány képüket, mert a blizz lockolta az accountjukat. És nem, a password reset ilyenkor már nem lehetséges, ugyanis mihelyt belépsz az accodra, ki van irva hogy "locked" és hogy lépj kapcsolatba a customer supporttal.
  • 1Darton1
    #156370
    Nem igazán hallottam még olyat, hogy raf miatt lockolnának. Csak simán leszedik a jogosulatlan hónapokat.
    Security probléma lehet ilyenkor a háttérben, amit néhány másodperc orvosolni.
  • Zenszkij
    #156369
    ha raffal töltöd cdre tiltani fognak ennyi
  • devlking
    #156368
    Nyilván csak ott szabályozzák, ahol törvény tiltja az ilyet (piramisjáték). Akik meg kijátszák, azok meg kapják a banánt, és örüljenek, hogy ennyivel megússzák.
  • DJ Bolinho
    #156367
    Köszi sokat segítettél és érthető volt :)
  • tigeroo
    #156366
    igen raffal töltöttem, de fú még októberben... lelőtték novemberben, azóta lockolva volt. nemrég írtam (topikban is említettem pár hsz-el lentebb) hogy írtam GM-nek, igazoltam is magam stb. erre megint lelőttek)

    amúgy fehércsokinak igaza van, már betiltották volna a rafot, az a blizzardnak is megéri
  • Fehercsoki
    #156365
    Ugyan már, ha azt akarnák, hogy ne legyen rafos "visszaélés", akkor egyszerűen limitálnák a raffal megszerezhető hónapokat...
  • Zenszkij
    #156364
    feltöltötted netalántán RAF-al? ne csodálkozz
  • tigeroo
    #156363
    nekem meg visszaírt anno a gm (a jogsim elküldtme szkennbe) és unlockolták az accom, feltöltöttem erre megint lelőtték... kíváncsi leszek mi az ok... remélem írnak! felbasznak. végre hálidéj és semmi wow :l
  • tigeroo
    #156362
    szedd le a wow trialt és had menjen a downloader, "buffereli" neked a játékot (közben játszhatsz is, természetesen több idő betölteni a zónákat és dungeonokat olyankor)
  • White QVAS
    #156361
    Feltelepíted a WoW-ot egészen a MoP-ig bezárólag. Nem tudom a dvd-ken milyen verziót küldenek, előfordulhat, hogy még így is fog valamennyi patchet leszedni.

    Ha ez megvan, vagy akár eközben is irány az eu.battle.net, ott kreálsz egy battle.net accountot, majd a "Nagy zöld gomb" oldalt (ADD A GAME KEY) segítségével hozzáadod a cd kulcsokat amiket kaptál. Aztán ha ez megvan, az accodon megjelenik, hogy immár pandás accounttal rendelkezel.

    Ha ez megvan, kiválasztod az accod a listából, aztán a következő oldalon lesz egy "Set Up Game Subscription" nevű gomb vagy link, kinek mi tetszik.

    Arra katt, és értelemszerűen bankkártya adatok megadása, kiválasztod mennyi időre akarod feltölteni, véglegesíted, és voalá, mehetsz játszani.

    Remélem érthető voltam, ha nem, szólj, segítek.
  • Zenszkij
    #156360
    jóaz
  • DJ Bolinho
    #156359
    Klienst? lemezről nem gyorsabb telepíteni? lassú netem van... T-s netem van amit rég nem fejlesztenek felénk és 1 Mb-os :P
  • devlking
    #156358
    Csináld meg először az accot, majd oda regisztráld be az összes cd kulcsot. Azután jobban jársz, ha onnan is töltöd le a klienst, mert így gyorsabb lesz az install (szerintem, de lehet majd kijavítanak).
  • DJ Bolinho
    #156357
    Lehet hogy ez off lesz előre is elnézést... kérdésem a következő, karácsonyra megrendeltem a wowot az összes kieggel. Az accountot akkor készítsem el ha mindegyiket feltelepítettem? bankártyával szeretnék majd fizetni, hol és hogy kell majd beállítanom? vagy a google a barátom? :)
  • Susarc
    #156356
    mostmar mukszik tenkes! tegnap volt valamiért error msg-em!
  • kakaoskalacs
    #156355
    igy a *-al jelolteket kitoltom és a masi kfél megkapja a SoR-t
    Már 2 embernek kuldtem és kaptam én is.
    Magyarorszagi cimem van Bneten

    Friend’s Name: *

    (This must be a valid Battle.net account name (email address).)

    Friend’s Email Address: *
  • Susarc
    #156354
    havernak is aki iphone-ra tett fel egy app-ot valami "log me in"-t és azzal BG zett:P mármint inkább csak bejelntekezett BG re és afk-olt a honorért:D:D

  • Susarc
    #156353
    és azt meg hogyan csináltad,mert nekem nem enged küldeni.....
  • tigeroo
    #156352
    nemigaz már megint lockolták az accom...
  • kakaoskalacs
    #156351
    én kuldtem már nem egyet magyarrol magyar acc-ra.
    Vagy milyen trukkre gondolsz?
  • Susarc
    #156350
    Scroll of ressurection-t nem lehet valahogy kitrükközni kishazánkban?
  • Tatyla
    #156349
    bonbon?
  • Susarc
    #156348
    ?????
  • Skill
    #156347
    elkelt törölhető. elnézést ha bárkit megzavartam =)
  • Zenszkij
    #156345
    Nekem elsőre nagyon tetszett ez a kieg, de a tonnányi napiquestezés és az ezzel járó gankelés miatt felhagytam a játékkal. A másik nagy bajom az a szakmák tökéletes tönkretétele volt. Semmivel sem lehet pénzt keresni, ha csak nem csalsz, nem használsz valami addont. Lfr 476, sőt már magasabb ilvl cuccokat hajigál, de a bs csak 476os vackot tud gyártani, ami eladhatatlan. Altozni értelmetlen, mert mire gearbe húzod jön a kövi kieg. PvP-ben túl sok a cc, játszhatatlan, warlock amit művel kész röhej. BG-ken csak botok hemzsegnek. Köszönöm elég volt.
  • WiLDoR
    #156344
    az utolsó 100 comment-re a válaszaim:
    - amelyik dps hülye instában, azt hagyni kell megdögleni, ha túl retard hozzá, hogy olyan alapdolgokat megcsináljon, mint pl. kiállni a szmötyiből a lába alatt, arra kár manát pazarolni
    - megy a sírás, hogy sok a hülye 5 fősben, hát nemtom, lehet én vagyok mázlista, de szerencsére nem sok ilyennel találkoztam eddig, általában mindenki tudja a dolgát (alliance oldal)
    - 1800-at healer palával beütni nem téma, főleg, ha van melletted egy bika dps. 3 féle cc, külön dr-en, bubi, 2 freedom, tonnányi selfheal, rengeteg armor, soroljam még? rühellem őket arénában, sokszor 2 dps percekig tornászik rajtuk, mire hajlandóak megdögleni (de resto druidát még jobban utálom)
    - monk healer pvp-ben (nameg 5.1 óta pve-ben is) a többi healerhez képest igencsak el van/lett ba**va
    - 5 fős insták nehézsége szerintem most pont jó, csak uncsik már, kéne még vagy +10. aki nagyon hc-t akar, menjen challenge módozni, ha ott kitudja ütni az aranyat, akkor azt mondom nem fog panaszkodni utána.
    - item upgrade-es faszságot tényleg kár volt belerakni a játékba szerintem is
    - a kieg qrvára nem alt friendly, begeraleni egy altot áááá...nem is állok inkább neki, nem is gondolkozom rajta, repuhoz kötni a valor-t, meg daily questekre kényszíreteni a playereket nagyon nem volt jó ötlet altozás szempontból
    - spirit of harmony lehetne már végre account bound -.-
    - operation shieldwall questline tetszett, főleg a vége volt qrvajó, de nem spoilerezek. és az armored griff mount is nagyon jól néz ki.

    na kb. ennyi, ami most eszembe jutott.