166745
  • DJ Bolinho
    #156425
    '' Ugyanis a Cataclysm magában foglalja az előző kiegeket+alapjátékot is. Csak időpazarlás.'' ezt honnan veszed? mondjuk én olyan battlechestet vettem ma aminek a kódja aktiválja az alapot a bc-t és a lich kinget de lich king telepítőt nem kaptam de csak cataclysm-ig vannak meg a kiegek a LK-et hogy töltöm le? aktiválnom kell először a kóddal nem?
  • DJ Bolinho
    #156424
    Ezt nekem írtad? :)
  • White QVAS
    #156423
    Sokadszor írom le, de látom nem elégszer. Nem kell semmiféle DVD-ről való telepítéssel bajlódni, az meg hogy az alap wowot felrakod, majd a BC-t, majd a Catát, eszedbe ne jusson. Ugyanis a Cataclysm magában foglalja az előző kiegeket+alapjátékot is. Csak időpazarlás.

    Na de a lényeg: Letöltöd a battle.net-ről a WoW Installert, és magától felrakja az egész játékot elejétől a végéig. A DVD-ket meg helyezd fel a polcra, mert úgysem kellesz.

    Egyéb dolgok: - Igen, letölti mind a 10-20 gigát és fel is telepíti, addig míg csinálja, nézz filmet, menj ki a szabadba stb. Jobb mint ott ülni és a lemezeket cserélgetni.

    - Ha megvan, csak hangsúlyozni tudom, szerezz egy vinyót, vagy ha van másik partició akkor másold át rá, és mikor formázod legközelebb a gépet, egyszerűen csak visszamásolod. 15 p max és van egy játszható WoW a gépen.

    - Mielőtt kérdeznéd, nem baj hogy neked mondjuk nincs meg a Panda, ugyanazt a klienst kapod mint bárki más, max nem tudsz Pandát és Monkot kreálni, és nem tudod a kieg funkcióit élvezni. Ennyi.

    Remélem érthető volt:)
  • Susarc
    #156422
    szóval egy high end laptopon mennyire futna jól egy 7 éves játék?

    köszönjük,hogy láthattuk az új laptopodat....
  • Fehercsoki
    #156421
    Nagyon:)
  • kakaoskalacs
    #156420
    Haló ez egy kissé offtopic kérdés lesz de az érdekelne , hogy egy laptopon mennyire futna jol a WoW (pandástol mindenstöl)

    itt a laptop.

    Remélem van aki nem asztali gépen jatszik és tudna érdemleges segitseget nyujtani.

    ÜDv!
  • tigeroo
    #156419
    és nem kell valakinek pandás acc? :D
  • Ackronikon
    #156418
    Jaja tényleg mivel azt hiszem 6 hónap inatkív account kell ahhoz, hogy visszahívjon valaki. Sajnos be kell fizetned én is ezt tettem miután megvettem a pandát.
  • XeroX
    #156417
    Köszönöm a meghívokat, de sajnos nem működik :(

    This account is not eligible to use a Scroll of Resurrection.

    The World of Warcraft account you selected doesn’t meet the qualifications to use a Scroll of Resurrection.

    27 -én járt le a 10 nap free, úgy néz itt gond.
  • Ackronikon
    #156416
    elvileg lemezről telepíti ha azt raktad be és utána rányomtál hogy install. Megmondom őszintén én 7 éve amikor elkezdtem akkor telepítettem utoljára legutóbb netről szedtem le de az rendesen lejött max sávszélességgel. Ameddig tudod telepítsd lemezről utána ha vmit még frissíteni kell akkor a launcher elvégzi
  • DJ Bolinho
    #156415
    Bocs hogy ennyit írok de nem akarom hogy elvesszen a Lich king vagy valami, meg azt nem értem hogy vagy 15 perce megy a telepítés és csak 0,3% van kész... a netről tölti le? mert a netem nem valami gyors 1 MB vagy külön kell kiválasztani a lemezről való telepítést?
  • DJ Bolinho
    #156414
    Beraktam a lemezt, de ugye nem a netről szedi le az alapot és a bc-t és úgy telepíti?
  • DJ Bolinho
    #156413
    Akkor tegyem fel az alapot a bc-t és a kód aktiválás után engedi letölteni a lich kinget? mert most telepítem az alapjátékot és a bc-t
  • Ackronikon
    #156412
    töltsd le a játékot, a launcher minden hiányzó fájlt letölt ha netán valami hiányozna. Aktiváld be a kódod és kész. HA a launcher töltő csíkja zöldre vált akkor akár játszhatsz is és majd játék közben tölti a maradék fájlokat. Ha a kódot aktiváltad akkor megnyitja azokat a területeket ennyi.
  • DJ Bolinho
    #156411
    vagy először aktiválnom kell a játékot hogy letölthessem a lich kinget? a mists of pandaria csak január 8-9 körül lesz meg
  • DJ Bolinho
    #156410
    Megjött a Battlechest, de ahogy írták a cd galaxison nincs benne a Lich king dvd, hogy kell letölteni a battle.net-ről? mert a kód ami benne van a battlechestben az alapot a bc-t és a lich kinget aktiválja egyszerre
  • XeroX
    #156409
    Benéztem a 10 nap free -vel a pandaria -ba, de lejárt.
    Megvettem -40% -ért, de nincs benne 30 nap :(
    Tudna küldeni valaki egy Scroll of Resurrection ?
    Küldj egy privátot, ott elküldöm az mail címemet.
  • DJ Bolinho
    #156408
    Nos úgy alakult hogy a cataclysm előbb ideért mint a battlechest, van benne 2 nagy kártya és rá van írva hogy Free Quest Pass Key és 1 kód, az mire jó?
  • DJ Bolinho
    #156407
    Köszi
  • tigeroo
    #156406
    írd be hogy /join hun és ott kommunikálj a magyarokkal
  • DJ Bolinho
    #156405
    lenne meg valami, ha full kezdokent belepek a ragnaros vagy az arathor serverre akkor hogy talalok magyar klant?
  • DJ Bolinho
    #156404
    Én tegnap rendeltem meg a Battlechestet holnap hozzák és benne van a Lich king is nekem, igen az alapjáték adja a 30 nap ingyen játékidőt
  • Itsuki
    #156403
    halihó,most le van árazva a battle chest neten,ahhoz kapok 30 napot ha megveszem (lich king sincs meg) vagy csak új emberkéknek jár 30 nap?
  • Susarc
    #156402
    :D:D
  • tigeroo
    #156401
    igen egyesek, egyedül én, és nem azon akadtam ki hogy raf miatt lockolták az accom, hanem hogy 1 hétre rá ismét (miután gc-vel feltöltöttem)

    ám most írtak, ahogy lentebb írta egy fórumos, az ip címek miatt (mert hétközben egyetemvárosban, hétvégén otthon logoltam be)
  • Fehercsoki
    #156400
    Igyál kannást, menj haza másnap busszal vagy gyalog, 2k-ból kijön...
  • Susarc
    #156399
    jaja 1 buli 10-15 ezer alsó hangon....taxi haza 3 ezer ,belépő 1-2ezer és mondjuk iszom 4-6 whiskey+gyömbért az is 1k/db + a rinyák piái:D
  • WiLDoR
    #156398
    Mókás olvasni, hogy itt egyesek hogy trükközgetnek a RAF-fal, aztán meg csodálkoznak, hogy a kiskapuk kihasználása nem tetszik a Blizz-nek (nem ezért lett a RAF kitalálva), aztán lock-olják az acc-jukat.
    Mennyi is a játék havidíja? Szaros 13 euro. Az kb. 4k huf, +/- párzsáz forint.

    Most komolyan...ritkán játok buliba, de múlt hétvégén elmentem bulizni haverokkal, kb. ~16000-rel lett karcsúbb a pénztárcám. Anyáztam is másnap rendesen. Jó, mondjuk beba...akarom mondani qrvajól éreztük magunkat, de akkoris :D
    Ha elmegyek a boltba, s alig zörög valami a szatyor alján, akkor is otthagytam minimum 3k-t.

    Ehhez képest most a havidíj az mi? Lófütty. S gyakorlatilag annyit játszol érte 1 hónapig, amennyit bírsz.
    Szóval megéri trükközgetni? Szerintem csak fejfájásod lesz tőle, ennyit meg nem ér.

    S ezt most nem azért írtam, mert én olyan hűdemegvagyok fizetve, állami szektorban dolgozom, ott meg tudjuk milyen silány bérek vannak.
    Csak arra próbáltam rávilágítani most, hogy többe kerül a leves, mint a hús, ha "mellékutakon" próbálsz járni...

    Na ennyi.
    Boldog karácsonyt mindenkinek.
  • DJ Bolinho
    #156397
    De az letöltős verzió nem?
  • Panzeradler #156396
    Blizzard storeba a Battlechest ~1500ft most, ott éri meg perpill a legjobban.
  • LaliK
    #156395
    Volt már 1500 is
  • DJ Bolinho
    #156394
    Most néztem a cd galaxis oldalán hogy dec. 31-ig van akcióban náluk olyan battlechest amiben a lich king is benne van és a 3 játékot 1 kód aktivál, és csak 4000 ft szerintem erre fogok rástartolni a többit másik oldalról rendelem mert olcsóbbak a kiegek
  • nagy1miklos
    #156393
    Hálás köszönetem, pedig azt hittem azt is próbáltam de úgy látszik kimaradt.
  • Susarc
    #156392
    sticky targeting
  • nagy1miklos
    #156391
    Sziasztok! Valaki megmondaná nekem mit kell átállítanom hogy bal egérgombbal üres területre kattintáskor törölje az aktuális targetet?
  • skorpio7
    #156390
    Ha pvp szervert szereted (a kezdő zóna és fővárosok kivételével), ahol nyugodtan ütheted az ellent, akkor Ragnaros-t javaslom. Jelenleg is "fullos" szóval nagyon sokan játszanak rajta.
    Ha pve azaz szereted a nyugodtabb questelést/farmolást akkor Arathor.
    Véleményem szerint már csak ezen a 2 szerveren tönörül a magyaraok nagytöbbsége, de persze vannak még sokan akik a BS-en tolják, bár erősen megcsappant a játékosok száma. Hamarosan úgyis lesz egy FS-os "ezer alatt lesz" cikk és kiderül hol hányan is vannak kb.
  • DJ Bolinho
    #156389
    Sorry javítanom kell az előző hozzászólásom :D nem most kezdtem törtön hanem eredetin :) törtön már 4 éve játszok
  • DJ Bolinho
    #156388
    Mivel írtam hogy még új vagyok és most kezdtem el törtön játszani, azt még meg tudjátok mondani hogy melyik szerverre menjek? melyiken van több magyar? hallottam hogy a Bloodscalp-on egyre kevesebb magyar van és feltörekvőben van a Ragnaros... melyik a jobb és mi a szerver leírása?
  • Panzeradler #156387
    Én örülnék egy új bannernek, tedd be ide, ha többiek is rábólintanak, akkor szerintem picket be is rakja.
  • White QVAS
    #156386
    Unatkoztam, ehhez volt kedvem, akkor meg nem mindegy ha megcsinálom? Ha 5 ember jár ide, 5 ember jár ide. Ennyi erővel törölhetnénk az egész topicot, mert nem nézi naponta több ezer ember.