166745
  • devlking
    #156465
    A starter is a normális egész kliens. Amúgy meg nem kell megvárni, amig teljesen leszedi. Pár száz mb után már lehet vele játszani, és menet közben töltögeti ami kell.
  • roland4
    #156464
    20 gb-t leszedett kemény 10 msp alatt, nem hiszem h a Starter Edition 20 gb lenne, a régi mikor még csak az alap wow-ot lehetett kipróbálni az volt 1gb vagy 2.
  • Lazarus
    #156463
    azt írja, de nem fog annyit leszedni, átugrik majd pár filet. Mivel a teljes Panda 25 giga
  • roland4
    #156462
    Sziasztok! Leszedtem a Starter Edition hogy játszak rajta , de elkezd leszedni 20gb-t , de már eleve a wow mappa 19,5gb... de megy a töltés és eltudom indítania a játékot és be is tudok lépni. De ez miért van hogy 20gb... Nem lehetséges hogy ez le akarja nekem szedni az egész játékot? Nekem meg nem kell az egész wow mert nem vagyok előfizetve, csak a starter edition.
  • Prody
    #156461
    De azért valaki megajándékozhatna egy SoR-ral, ha már itt sírok. :( Bár arról nem vagyok meggyőződve, hogy melyik accountom volt inaktív :D
  • Prody
    #156460
    Meg azt sem vágom, hogy régen perceken belül válaszolt, ill kapcsolatba lépett velem a GM, miután nyitottam egy ticketet... Manapság napok! :D
  • picket
    #156459
  • Prody
    #156458
    Ja és azt elfelejtettem, hogy ha mi késünk egy napot a számlabefizetéssel, akkor rögtön jön a felszólítás. Szemét behajtócég. Ez nem SZOLGÁLTATÁS, amit nyújtanak.
  • Prody
    #156457
    Képzelem, hogy mennyire fáj ez nekik. Szerintem már mindenki hazament. Ez kb olyan mint a retkes T-Mobile (főképp itt Érden, ahol monopol helyzetben van). Sokszor van probléma a Home-mal, ha valami fennakadás van, nem is hajlandóak értesíteni, még nekünk kell felhívni és a bosszantó sablon/betanult szövegeket fossák ki magukból.
    Pl: nincs internet, mert ŐK elbasztak valamit, erre a ribanc megkérdezi a telefonba, hogy be vannak e kapcsolva a gépek/router/modem... A "majd 72 órán belül ki lesz javítva/felhívjuk Önöket/küldünk valakit" szöveget ontják magukból minden egyes alkalommal és addig lófaszt sem csinálnak, csak a pénzt szedik be havonta. Semmi kártérítés, erre is csak annyit mond, hogy a megfelelő osztályra elküldi a hibabejelentést. Mi meg persze várjunk és bámuljuk a fekete képernyőt, amiért fizettünk elvileg?! Balkán, undormány cég.
    Sajnos a Blizz is erre az útra tért el.
  • nagy1miklos
    #156456
    Birkóznak a fiúk a problémával itt nyomon követhető hogy áll a dolog.
  • devlking
    #156455
    Hétvégén? Esélytelen.
  • DJ Bolinho
    #156454
    Az hogy belépsz bejelentkezel és rányomsz hogy enter world utána a betöltő képernyőnél megáll minden kb 90%-ig elmegy a csík és kész utánna fél perc és kiírja hogy disconnect server, és ez mindenkinél van... valami hálózati hibát írtak de egész nap fent áll a hiba
  • Prody
    #156453
    Mi a hiba amúgy? Én nem játszok, csak érdekel mit basztak el megint! :D
  • DJ Bolinho
    #156452
    Lehet tudni valamit mikorra javítják a hibát?
  • shaddam
    #156451
    Édes istenem ez a klasszikus :DDD Törtön bazdmeg mennyi tirpák volt. Még volt aki fizetett is érte, de "az eredetiért azért aztán soha" :DDDDD
  • Trollface
    #156450
    Volt oszt társam pont erről mesélt. Végre rátaláltam.
  • Susarc
    #156449
    médium vaty:))
  • White QVAS
    #156448
    Ma a 6. mázsa fa felvágása közben pont ez a video jutott eszembe:D Legalább a láncfűrész zaját elnyomta a röhögésem, mert az ember csak röhögni tud az ilyenen.

    És lám, most hogy visszakerültem gép elé, valaki belinkeli. :D
  • Zenszkij
    #156447
    istenem mekkora orbitális töketlen kocka nyomorékok...mintha az életük múlna rajta
  • Susarc
    #156446
  • DJ Bolinho
    #156445
    már játszok vele... mármint tegnap este megcsináltam a karimat, de erre ma meg itt ez a connections hiba :P
  • Prody
    #156444
    Istenem, és még mindig nem játszik, hanem azon gondolkodik, hogy melyik lemezt rakja be... ha UP TO DATE, akkor semmit ne csinálj! Tudsz angolul?
  • skorpio7
    #156443
    Szóval találtam a technikai fórumon egy külön topic-ot ahol mindeki ebírja, hol lakik ki és a netszolgáltatója ( a többi 60+ mellett ami csak ma nyílt ezzel kapcsolatban), konkrétan ez európai pobléma, mindegy melyik régióban laksz.
  • skorpio7
    #156442
    Ez a bizonyos régiók alig pár országot takarnak csak, mint Magyarország, Románia, Szerbia, Anglia, Dranciaország, Dánia, Belgium, Svédország, Hollandia, lenygelország, Oroszország, stb... ha kihagytam párat akkor elnézést az ott lakóktól. :)
  • s0n1c
    #156441
    Bizonyos régiókat érintő internet problémák adódtak, ezért a belépési gond léphet fel néhány játékosnál, dolgoznak a megoldáson.
  • DJ Bolinho
    #156440
    Akkor a jelenlegi játékidőhöz nem adható hozzá... szupi... akkor ajándékozok :) amúgy most be akartam lépni az oldalra de a hírek fülnél írják hogy a kapcsolatokkal van valami gubanc és nem is lehet belépni... valaki tudja mit írtak pontosan?
  • s0n1c
    #156439
    10 napos trial, adhatod havernak pl. Sok értelme nincs, mert bnet acc-hoz minden további nélkül lehet trial accot kreálni.
  • DJ Bolinho
    #156438
    Kaptam a játékhoz 2 nagy kártyát amire az van írva hogy Guest Pass Key és egy kód... ha ezt aktiválom akkor mit kapok? vagy mire jó?
  • empie
    #156437
    ITT vettem a GC-t,5000Ft-ért. Megküldték korrektül,időben.

    Üdv
  • tigeroo
    #156436
    angolnál lesznekha más nem akkor a karakterválasztó képnél jobbfelül tudsz realm cséndzseilni
  • DJ Bolinho
    #156435
    Áh eszembe jutott most még 1 kérdés, ha beléptem a játékba akkor hol találom a Ragnaros vagy Arathor szervert? mert alul a füleknél nekem kihozta hogy angol, német, olasz stb... szerverek vannak de egyiknél sem találtam meg ezt a 2 szervert
  • DJ Bolinho
    #156434
    Rendben így már értem és bocsánat mindenkitől akit idegileg kiborítottam :) már 4 éve wowozok csak eddig törtön nyomtam :P és ez a része még új nekem, még 1x elnézést és nehari :) amúgy 22 éves vok :) még mielőtt valaki nagyon gyerekesnek néz, csak nem értettem a telepítő működését és a kódok halmaza összezavart hogy akkor most mit engedélyezek mivel és mit kell letölteni és telepíteni hogyan...
  • tigeroo
    #156433
    figyu itt nicns olyan hogy ez a kieg meg az. ez egy netes játék. aktuális peccs (verzió) van, ha az accountodat ápgrédeled a cd kulcs beírásával (amivel igazolod hogy igen, megfejt a blizz) akkor elérhetővé válnak a kiegészítő tartalmai (pl. a nagyobb szint, az új területek stb)

    a kiírás pedig azért van, mert a kliens JÁTSZHATÓ már párszáz letöltött mb után, mintha egy youtube videót bufferelnél lejátszás közben, nah, wowozás közben ugyanúgy tölti lefele magát a wow kliensed. dióhéjban (és 2 feles után) kb. ennyi
  • DJ Bolinho
    #156432
    Jah mert megint van 1 idióta (én) aki most kezdte a wowot, megvettem a cata kiegig a pandást jövőhéten veszem meg és furdáltam hogy 1mb-os nettel 1-2 óra alatt feltette az alapot a bc-t a lich kinget letöltötte és feltelepítette valamint a cataclysmet úgy hogy a cata lemezt be se tettem a gépbe... és ez nekem furcsa a gépen a wow mappa 22 GB és még mindig nem hiszem el hogy fel van minden telepítve catáig, pedig elindítom a launchert és azt írja hogy Game is up to date és elindítom a játékot ott a mop háttér van és a verzióra azt írja 5.0.1
  • flashpointer
    #156431
    Mondom benézek már mi van itt,úgy pörög a topik mint LK éjféli startnál : D
  • Corten
    #156430
    Ez miért zavar? Örülj neki legalább nem kell majd leszedni, amúgy meg így van rendjén.
  • DJ Bolinho
    #156429
    Én azt értem, megcsináltam az accot, felraktam az alap játékot a bc-t és utánna leszedett valami 2-3 GB-ot gondolom a Lich Kinget aktiváltam a kódot ami a battlechestben van az account manager azt írja hogy lich kingig fel van telepítve és aktiválva van, a launcher azt írja Game is Up to date, beteszem a Cataclysm lemezt és ezt írja... ez mit jelent?
    The installer does not need to be applied. It requires a version of "WoW.exe" older than 5.0.0.0, but you already have version 5.1.0.16357.
    Mop-t még nem vettem meg sehol majd jövőhéten fogom
  • Prody
    #156428
    Istenem mit szenvedtek itt.
    wow-europe.com > account login > kód hozzáadása (aktiválva lesz az a játék, amit megvettél) > "INSTALL game"

    Nem kell itt baszakodni a lemezekkel, egyben letölt MINDENT, a legfrissebb verzióra...
  • Corten
    #156427
    Csak hogy tisztázzuk, most kezdtem újra wowot BC után. Olyan battlechestet vettem ami wotlk-ig magába foglalja a kiegeket. Ez a verzió az ÖSSZES kiegészítőt letölti Mop-ig, egyedül monkot nem tudtam kreálni, Pandát lehet.
  • r4pt0r
    #156426
    "ezt honnan veszed?" mert tudja :D és igaza van