166745
  • Prody
    #156546
    aha, és most semmi kihívás nincs a játékban, minden sikerül elsőre, mindenhova gyorsan odaérsz, nem kell csapatba állni = nincs kommunikáció, kevés skill/spell stb... hát elég sok embernek pont EZ unalmas... nulla kihívás... régen mindenki meg volt elégedve, aki komolyan gondolta a játékot
  • tigeroo
    #156545
    isten őrizzen minket azoktól a fos időktől. folyamatosan gyorsítottak a régi elemeken amire pakolták az új kihívásokat, így a játékot kevesen unták meg, pont jó ez így.
  • s0n1c
    #156544
    pre 1.8 talents :)
  • Lazarus
    #156543
    mage sem volt kutya 2 mob között 10 perc ivással
  • s0n1c
    #156542
    Release-kor (1.8 előtt) szinteztem druidát feral ágon, szerintem kevés nagyobb szopás volt anno ennél. Nekem jobb a mostani leveling rendszer.
  • Prody
    #156541
    Aki nem ismeri az 1.12-t, az inkább ne szóljon :D
  • s0n1c
    #156540
    Aktuális szintezés (85-90-ig) megfelelő erősségű szerintem. Persze régen minden jobb volt, szar az egész!!44
  • Prody
    #156539
    Szerintem pont az volt jó, és nem az ami ma van, hogy a hp sose megy 50% alá és nincs kihívás, tökmind1 mit nyomogatsz...főleg kisszinten...vicc
  • Carmang
    #156538
    "mi ezzel mit csináljunk?"

    A többiek próbáltak biztatni, hogy miért lesz majd később jó a játék, mit keressek. Én erre reagáltam.
    Szóval semmit nem kell csinálnod a kommentemmel...
  • Warden
    #156537
    Low lvl-en egy warriornak az autoattack a fő sebző képessége, ez olyan lvl 20-ig úgy is marad.Lehetséges hogy nem megfelelő karaktert indítottál.Próbálj ki más classokat is, pl valami castert ott nincs autóattack azt a 2-3 skillt kell nyomogatnod ami van.Kipróbáltam hogy heirloom itemek nélkül mennyi ideig tart felhúzni egy orc warriort lvl 10 ig.24 perc volt,nincsenek hordás karaktereim igaz mindegyik kezdőzónát próbáltam már az orc-okét is, de nem mostanában.Valóban hosszabb idő mint teszem azt a human kezdő zóna de ugyanúgy át vannak alakítva a questek és ugyanúgy haladós.Kizárt hogy 30 percnél bárkinek is több legyen, még akkor sem ha egy szót sem beszélsz angolul.

    Mint ahogy javasoltam kezdj talán valami más karaktert más classt más fajjal, és ha azok sem jönnek be neked akkor várj türelemmel februárig, ingyenes lesz a Terra online próbáld ki azt.
  • 1Darton1
    #156536
    Egy cipzárszemű mmo nagyon távol áll ettől a játéktól szinte minden tekintetben, szóval semmi olyat nem fogsz találni a WoW-ban, ami esetleg ott tetszett.
    Level 8 elérése már 8 éve is maximum fél óra volt, úgyhogy ott valami alapvető probléma van.
    A kezdőzóna valóban lagymatag, ezért is tart csak néhány percig, és közben megismered az alapokat.
  • White QVAS
    #156535
    Ahogy többen írták, ha ez neked lagymatag, akkor nem is értem miért vesződsz vele. Nem baj, ha valakinek nem tetszik, marad így is jópár százezer játékos aki élvezi a játékot. (Milliót direkt nem mondok, mert rögtön jön a felháborodás hogy ezt márpedig nem játsszák annyian)

    De hogy építő jellegű segítséget is adjak, kezdj egy caster-t, Mage, Lock, Priest stb. Ott nem ilyen látványos az ő üt egyet, te ütsz egyet. Mondjuk mikor már 10 mp-en belül eltolsz 10-15 spellt akár warriorral is, ember legyen aki meg tudja számolni az npc és a játékos között történt ütések számát.

    LvL 8 márpedig megvan lazán 1 óra alatt, főleg mióta beépített quest helper van.
  • Fyndath
    #156534
    ne is mondd... emlékszem anno vanilla/tbc idején pl orc/trollal szenvedés volt a lvl 10, főleg az echo isles... zalazane és a voodoo trollok, akikbe kb 5öt sebeztem minden ütéssel, minden mob megölése percekig tartott aminek a végén kb 5% élettel és manával maradtam
  • Prody
    #156533
    hunter lvl 10ig? :P
  • tigeroo
    #156532
    priesttel 2 malac már életveszélyes volt :d
  • Prody
    #156531
    Képzeld el mi volt vanillában (kieg előtti wow). Te már level 1-esen kiléptél volna, mert egy malacot nem 10 másodperc megölni, hanem akár percek... És volt olyanról szó, hogy kis szinten meghalsz. :)
    Ma már csak gyors minden és easymode. Még beletanulni se kell, mert mindent megcsinál helyetted...
  • LaliK
    #156530
    Szerintem maradj a koreai MMO-nál, (nevét meg sem merem kérdezni) biztos jobb.
  • tigeroo
    #156529
    szerintem ez akkor nem a te játékod.
  • jazzy
    #156528
    Ezeket a hszeket sose értem. Oké lagymatag. És.. mi ezzel mit csináljunk? Szidjuk közösen, akkor jobb lesz? Ha nem tetszik nem játszod, ha türelmetlen vagy nem játszod, ha van türelmed játszod és később jobb lesz. Olvasd el a küldetéseket, nézelődj, tudja az isten, én utálok szintezni, mindig is utáltam, de hozzátartozik a játékhoz.
  • Carmang
    #156527
    Teljesen világos, hogy apránként adagolja a képességeket, de ez akkor is lassú.
    Máshogy mondva: a legelső MMO amivel játszottam koreai volt. Ott is apránként adagolja a skilleket, de egy alap ütés is elég gyors, és legfőképp látványosabb. Aztán ahogy fejlődik a karakter úgy kap egyre látványosabb skilleket, amikből frankó kombót lehet építeni.
    Itt meg áll egymással szemben a két kari, és a harc csak egy adok-kapok. Néha elnyomom a power attackot ha megvan a rage, és ennyi.

    A lv8 elérése 10-15 perc alatt extrém durva költői túlzás :) Jó lesz az néhány órának is. Ja, és ennek a nagy részét mi adja ki? A szaladgálás a város, és a küldihelyek közt... Hát nagyszerű :)

    Oké, hogy később lesz több skillem, meg mountom, de odáig el is kell jutni, és ez nagyon lagymatag. Nem véletlen volt korábban a megjegyzésem, hogy 'a játék érdekes része előtti időt muszájból kell megcsinálni?'.
  • kakaoskalacs
    #156526
    Logikus a jatek felépitése , vegulis szépen lassan kapod meg azokat a skilleket amikre igazan szukseged lesz , szerintem lvl20 felett indul be igazán
  • White QVAS
    #156525
    Nyomsz egy "P" betűt, ott a spellbook, és megnézed hogy mennyi spell lesz összesen. Folyamatosan fogod őket kapni, oda van irva, melyiket hanyas szinten. Értem én hogy unalmas neked, de van aki úgy ül a játék elé, hogy életében nem játszott még hasonló játékkal sem. Lásd a húgom. A percen abbahagyta volna a játékot, ha már lvl 1-en 80 spellt kell átnéznie, mire rájön mit is kell nyomni.

    Ha max szinten is úgy érzed majd, hogy ez a spell arzenál kevés neked, bármelyik kasztot tekintve, akkor lehet gondolkodni, hogy lehet ez a játék nem a te képességeidhez való.
  • Prody
    #156524
    Nem egyszerűbb fury-val ám, Protection legyél, Def stance és a Shield Slam skillt fogod megkapni 10esen, na azzal két ütés minden.
  • jazzy
    #156523
    Ha megkapnád az összes warrior skillt lvl8ig nem nagyon lenne ötleted, hogy mi merre hány méter, nyilván unalmas az eleje, kevés skilled van, de lesz bőven.
  • Warden
    #156522
    A lvl 8-as szintet kb 10-15 perc elérni, lvl 10 en választhatsz majd specializációt választd a fury ágat azzal egyszerűbb szintezni.
  • Carmang
    #156521
    Nem tudom mi az a Shield Slam, szóval olyanom még nincs :) Egy lv8-as Warriorról van egyébként szó :)

    Van vagy 5 skillem, amiket így használok (nem ugranak be a pontos nevek):
    Valami charge skillel rárontok messziről, ami meg is bénítja pár másodpercre. Ha éppen aktív a Victory Rush, akkor azt rányomom (összességében nem valami nagyszám). Aztán a Power Attack (vagy mi) nyomom amint van elég rage rá, mert a normál attack még viccnek is rossz. Így csapok vagy 4-et egy velem egyszintű mobba, ha éppen nem parry-zik. Aztán végül az Execute-ot.
    Megmondom őszintén elég unalmas.
  • Prody
    #156520
    Shield slam az elég erős... és az ad 20 rédzset is. Szóval pont jó az!
  • tigeroo
    #156519
    Def stance pont nem jo mert nem kapsz eleg raget hogy skilleket hasznalj
  • Susarc
    #156518
    ajaj warrival még 5 ellenfél is kb 4-5 sec:P
  • Carmang
    #156517
    Több ellenfél elleni küzdés hogy megy? Orc Warrioromra rárontott 3 Quillboar, és lecsapták, miközben én csak egyet szedtem le. Defensive Stance szinte semmit nem használt. És egy fia skillem nincs, amivel jól szét lehetne csapnom, ha körbevesznek.
  • flashpointer
    #156516
    A users termbe is benne kell elgyen hogy pl csak saját neven lehet, úgyhogy azt nem árt elolvasni előtte hogy erre mit ír, és csak utána kitalálni valamit.
    Ha nem a saját neved van megadva, akkor necces, mert a szem. ig/jogsi vagy valami hivatalos kárya képe mindent megoldott eddig.
    vagy photosoppold át a személyin a nevet :D
    Szerintem ha csak a serialt és az emailt tudod, nem fogják kiadni a többi adatot, szóval még azt sem tudnád kinek a nevén van, hogy kinek a kártyáját küld el.
    Szerintem írj egy szívhezszóló levelet, azokkal az adatokkal amit tudsz, és hogy nem tudod anya vagy apa regisztrált e neked a saját nevére, és ha megmondják elküldöd amit kell.
  • LeWyTy
    #156515
    Srácok kérdés:

    Ha az accom blokkolva lett mer nem sikerült eltalálni a jelszót...
    Kértem új jelszó emailt, de ott meg töbszörre sem találtam el a nevet...
    Most gondolkodom aszem nem a saját nevem volt megadva (okkal de már nem emlékszem.)
    Azt mondja hogy szupportoljak... mit és hogyan?
    Nem az én nevem foggalmam sincs róla mi, csak a cataclysm serialom van meg...semmi adatom...a karakterekre sem emlékszem meg asszem a végén meghackelték és öszekavarták amik voltak/ megmaradtak.

    (csak emailcímmel meg cata seriallal tudom igazolni... elhiszik hogy az enyém?)

    Erre tudtok nekem mondani valami okosat?
  • Susarc
    #156514
    ha nem érted ezzel mi a probléma akkor veled van a probléma:P:)
  • s0n1c
    #156513
    Miért is baj ez? Aki komolyan tolja rbg-t vagy arena-t így is úgy is kiszedi, így legalább könnyebb. Aki meg nem ért hozzá és csak a gear kell, megragad max 1400-as ratingen. Mi a probléma?

    Bár azt is ígérték, hogy lfg-hez hasonló rendszert fognak bevezetni a random bg-kre is, értsd kellő számú healer nélkül nem hív be.
  • PiszkosFred
    #156511
    Istenem, mennyi penzt megadna sok ember azert, hogy megint olyan gondtalan es nyugodt elete legyen, mint volt ovodaban :)
  • Susarc
    #156510
    Édes Istenem b+

    "Rated Battlegrounds now award conquest to the losing team based on their final score"

    kiváncsi vagyok ,hogy melyik peccsben jön,hogy ha csak belogolsz a játékba akkor kapsz 200 conquest /honor és / valor pontot.....


  • PiszkosFred
    #156509
    November vege/december elejen szinteztem egy maget, es a 10-55 zonak dugig voltak emberekkel, koszonhetoen a serverek kozotti kozos zonaknak. Olyan server neveket is lattam, amikrol meg csak nem is hallottam korabban... Hozzateszem, hogy kb 80-ig egy darab elite kveszt sincs mar a jatekban (leszamitva az arena kveszteket), igy aztan tenyleg inkabb maganyosan szintezik az ember. Dungeonfinder 10 percenkent behiv (ami ujabb 1-2 extra szint 20 perc alatt, esz nelkuli rush es dara szinture valtoztatott dungeonokban), igy mire megcsinalsz 5 kvesztet egy zonaban, mehetsz is a kovetkezobe, mert kinotted az aktualist. (ami vicces, mert a kvesztek nagyon jok lettek a regi felujitott kontentben)

  • Susarc
    #156508
    nah igen sehol senki... a sok ezer játékos Orgri/Stormwind/Ironforge meg a Holdtemplomban dekkol 0/24-ben.....ég és föld ez a játék meg mondjuk az 5 évvel ezelőtti
  • White QVAS
    #156507
    Nem mondtam, hogy csak max szinten élvezheted a játékot. Lényeg, hogy ez már nem az a játék, ahol "több hónap szintezés, szenvedés után" érsz el max szintre. Ahogy írták, jól lehet haladni a fejlődéssel, anélkül, hogy nolife üzemmódba váltana az ember. Ellenben senki sem kötelez rá hogy így tegyél.

    Bármilyen hihetetlen, meg so oldschool, én pl. élveztem a questezést, szeretem a lore-t, még ha néhányan temetik/hánynak tőle, akkor is. Egy szó mint száz, játssz addig ameddig élvezed, ha unod, nem tetszik, uninstall, van száz meg száz másik játék amiből választani lehet.
  • shaddam
    #156506
    Majd megkapod hogy de majd lvl90-en ott kezdődik a játék!!!444 NÉGY. Sajnálom azt aki most szintezi magát végig először. Teljesen más világ.