166745
  • kakaoskalacs
    #156707
    Twisting Nether jó választás tele van emebrrel tömve mindig Magyarok is vannak sok jó guild ajánlom :) Horda oldal is erős.
  • s0n1c
    #156706
    nem

    http://www.curse.com/addons/wow/oqueue
  • jazzy
    #156705
    Úgyérted kb hasonló mmrű játékosok közé bedob xrealmbe ez az addon?
  • s0n1c
    #156704
    Akkor Ragnaros.
  • Fehercsoki
    #156703
    De ezeken a szervereken kevés a magyar nem?
  • s0n1c
    #156702
    Ha pvpzni akarsz ally - Outland / horde - Stormscale, és minden esetben ajánlom az oQueue nevezetű addon-t, bnet tag alapján cross server rated bg, random bg finder.
  • Fehercsoki
    #156701
    Bár lehet hogy allis lennék:D Az úgyis régen voltam.
  • Fehercsoki
    #156700
    Ott inkább allisnak éri meg lenni nem? Én hordás lennék.
  • Zenszkij
    #156699
    Ragnarosra menj!
  • Fehercsoki
    #156698
    Eddig BS-en voltam, de most átmennék Twisting Netherre, azért mennék át, mert ott több ember van, BS-en még Dragon Soult toltuk HC-ban 6/8ig jutottunk mielőtt otthagytam a guildet, és akkor is már realm top játékosok voltunk szinte...(pedig volt aki nem tudta mi az a cooldown...), nem nagyon lett volna guild lehetőség sem, eléggé halott volt a raidelés(magyar guildeket tekintve), most szeretnék raidek mellett aktívan pvpzni is(monkkal valószínűleg), szerintetek így megéri átmenni Twisting Netherre, találnék ott is megfelelő magyar guildet? Nincs gondom amúgy az angol nyelvvel, de azért jobb lenne egy magyar guild.
  • Ragnar360
    #156697
  • Ragnar360
    #156696
    de ugylatszik, hogy az örök homályba, feledésbe merült:/:(
  • Ragnar360
    #156695
    Valaki betudná esetleg tolni (mert én nem találtam) a híres 40 fős Onyxia raides KILL vidit (tehát nem a wipeolósat) ami alatt a Requiem for a dream zene ment. Elég régi lehet, mert tán az első killek között volt, mikor utoljára x éve láttam akkor volt ilyen 800k-s nézettsége...

    Most meg nem találom jutyúbon...
  • 1Darton1
    #156694
    A tank nem nagy szám, különösen szólózásra.
    Tudtommal magyar accounttal még mindig nincs RAF, és már annual pass sincs.
  • Fehercsoki
    #156693
    Annual Pass van még? Most miket kap aki Annual Pass-t aktivál?
  • Fehercsoki
    #156692
    RAF működik magyar accountal?(tehát a meghívós hogy több xpt kapjunk)
  • Fehercsoki
    #156691
    És mondjuk DK-hoz képest milyen régi content solozására?(achizós karakter lenne)
  • Fehercsoki
    #156690
    Tank?
  • 1Darton1
    #156689
    A healer még így lenerfelve is nagyon népszerű, a dps spec pedig elmegy.
  • Panzeradler #156688
    Iszonyat nagy healt tud nyomni, manája majdnem a végtelenségig elég, egyedül talán a raid healt nehezebb vele nyomni, vagyis inkább megszokni a mechanikáját.
  • Fehercsoki
    #156687
    És PVE-ben milyen a monk?
  • 1Darton1
    #156686
    Butuska.
    Ő az egyik. Gyakran lehet látni Twitch-en is.
    A monk nem lett olyan nevetségesen erős, mint a dk anno (habár a healer spec pve-re hasonló volt), és a divatrerollerek nem kattantak rá. Az értelmes jatékosok pedig sok esetben maradtak a régi karakterüknél, szóval csak kevesen foglalkoztak komolyan a monkkal.
  • devlking
    #156685
    Hol látsz te rank1 közelében monkot? :D
    A másik hogy miért ilyen kevés, az az hogy nem sok ember rerollolt rögtön monkra, amikor kijött a mop, és igencsak lemaradtak az emberek a gearrel (vagy elkezdték kiszedegetni a healer geart, és aztán rájöttek, hogy az egyik legszarabb healer arenaban, és hagyták a picsába az egészet ezek után (mint pl én)).
  • 1Darton1
    #156684
    Dps monkból most is vannak rank1 környékén 3v3-ban. Érdemes streameket nézni, hogy milyen durva burstje van. És még durván buffolják is ezt a specet.
  • devlking
    #156683
    RBG-ben jó, arénában viszont ritka szar most (a healer).
  • Fehercsoki
    #156682
    Na akkor jövök monkozni:D Szeretem az olyan kasztokat amihez sok skill kell.
  • Susarc
    #156681
    ha a haver elmélete igaz és eddig bejött neki:P akkor a Monk most a legerősebb csak nem veszik észre a playerek még....ahogy Darton is mondja a mechanizmusában van vmi ami kevésbé vonzó az emberkéknek,de a blizzard nem hülye...annó a DK is Isten volt jópár kiegig
  • Susarc
    #156680
    nem vágom ,hogy a monkkal miért nem tolják az emberek...sztem is baszott erős,de nagyon ritka az aki tud vele jól játszani! most mentünk RBG-t 6 ot nyertünk zsinórban rajtam kivűl épp egy Monk healer volt még meg egy dudu,de baszottjól tolta a monk healer srác!

    szóval szerintem sokkal több van a monkban mint azt mostmég a többség gondolná....
  • devlking
    #156679
    Dps monk kibaszott erős lesz következő patchben. Healerként talán nem annyira, ezt nehéz megmondani úgy hogy ptren nem igazán látni a többit.
  • 1Darton1
    #156678
    A monk egyáltalán nem rossz, de macerás megtanulni, ezért a többség még béna vele. A frost dk pedig nagyon erős, habár speciális setup kell neki 3v3-ban.
  • Fehercsoki
    #156677
    Rosszul hangzik=/
  • Susarc
    #156676
    Monk halott....DK glass cannon

    bár épp a héten egy badass Monk DPS szarrászopatott arénában /me pala healer/ 3 percen át izzadtam mint a ló mindig csak a szentlélek mentette meg a seggem aztán benyelt egészben:P
  • Fehercsoki
    #156675
    PVP most mennyire balanceolt? Monk és DK milyen pvpben?
  • flashpointer
    #156674
    Hová kell sms-t küldenem hogy én legyek a legjobb?
  • Fehercsoki
    #156673
    Takarodj.
  • Besz
    #156671
    Megvan, hogy mi volt a baj. Engedélyezni kell a másodlagos bejelentkezés szolgáltatást. Most már jó.
  • Fehercsoki
    #156670
    Piratebayről biztos le tudod szedni. Mists of Pandaria 5.1 erre keress rá.
  • Besz
    #156669
    Sziasztok!

    Tudna valaki direkt linket adni a legfrissebb klienshez? Már ha egyáltalán létezik ilyen. Gondoltam kipróbálom ezt a Starter Edition-t: ingyen van és nincs időkorlátja. De csak egy installer-t enged letölteni. Ez viszont elindítás után ismeretlen hibával leáll. Semmi részletet vagy támpontot nem ad, hogy mi lehet a gondja. 32 bites Windows 7 sp1 van ezen a laptopon, se vírusirtó, se különleges tűzfal nincs rajta.

    Próbáltam a C:/ProgramData/Battle.net könyvtárat letörölni, de nem használ. Vagy esetleg az a baja, hogy router-en keresztül van net? Szabaddá tettem neki a 3724-es és a 6881-6999 port tartományt, ezt találtam a neten. De továbbra sem megy.

    Na mindegy, annyira nem halálos a dolog. Csak egy kósza gondolat volt. :)
  • Ragnar360
    #156668
    Give nothing, take everything, cos everything is in THIS! :)



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Master!
    Apprentice!
    Heartborne! 7th seeker
    Warrior!
    Disciple!
    In me the Wishmaster

    persze van egy másik verzió is:DDD
  • mikusmate
    #156667
    Köszi a válaszokat, azt elfelejtettem.