166745
  • Caliph
    #156747
    jobb gomb/run as administrator(futtatás rendszergazdaként)
  • torrente111
    #156746
    köszönöm.de ezt hol és hogyan csináljam meg?
  • Caliph
    #156745
    adminisztrátor módban futtasd,vagy összeakad tűzfallal/vírusirtóval
  • torrente111
    #156744
    sziasztok.szerettem volna a laptopomra telepíteni a játékot de nem engedi.sajnos csak a bnetröl tudom,mert a dvd írom nem működik.online telepítéskor pedig ezt írja (an unexpected error occured while trying to instal.)valaki tudna segíteni?kösz
  • Fehercsoki
    #156743
    Playerstől?
  • Savmacska
    #156742
    már meg van köszönöm, túl drága volt ott 3800/hó 5000ft-ért sikerült gc-t intézni
  • devlking
    #156741
    Eu blizz store.
  • Fehercsoki
    #156740
    Playerstől is biztosan megkapod...
  • Savmacska
    #156739
    néztem de inkább a blizztől vettem meg a pandát, most fizettem ki akciósan 5339 HUF volt, nekem meg 400ft-ot megért hogy tudjam biztosan megkapom :) Viszont nem találom hol tudnék rá gc-t tölteni bnet-en keresztül :\
  • Prody
    #156738
    Jo dolog olvasni 2006-os hsz-eket :D
  • Fehercsoki
    #156737
    Players.hu-t nézd meg.
  • Savmacska
    #156736
    Olcsón érdekel MOP és GC !
  • HunnernesKonge
    #156735
    kétszer vettem tőlük, elsőre problémamentes volt, másodjára (most a hét elején) szerintem elfelejtették kiküldeni a kulcsot, dobtam nekik e-mailt hogy mikorra várjam, fél óra múlva megkaptam a kulcsot.

    Megbízhatóak
  • Fehercsoki
    #156734
    Players.hu megbízható? Elég jó árban van a GC.
  • Fehercsoki
    #156733
    Mindig más ami OP, jó ratinget bármivel el lehet érni, azzal játssz ami tetszik.
  • devlking
    #156732
    Már csak az kéne, hogy a healer monknak a paralysist visszarakni 8/4 secre, meg hogy a legnagyobb healjét ne lehessen dispellezni, és vissza is jönnék játszani. Mondjuk wwként talán így is, meg dkval is, ami táp most ptren.
  • devlking
    #156731
    Rofl. De legalább nem kellett 3 hónapot várni rá, hogy javítva legyen.

    Mage
    - While we like mages hard casting spells more often in PvP, we agree with the consensus that we overdid the buff to Frostbolt. We are going to revert one of the earlier changes and have it once again increase its damage by its own debuff. Base damage has been reduced to compensate, but should not change for the fully stacked case.

    Old patch note: Frostbolt deals 52% more damage, but its debuff no longer increases subsequent Frostbolt damage.

    New patch note: Frostbolt now deals 32% more damage.
  • 1Darton1
    #156730
    Az alapelv tökéletes, a megvalósításban pedig sosem volt jó a Blizzard.
  • Ragnar360
    #156729
    de néha h lehetnek butábbak mint egy átlag játékos (is) ?!:D
  • devlking
    #156728
    Mage frostbolts are doing crazy damage on the PTR on full resilience targets. Something along the lines of 200k damage crits with CDs.


    We did shift some damage to Frostbolt, but overall it's a good thing for the game for mages to hard cast. They have to stand still and you can cause a Frost lock.

    Blizzard balance bazdmeg. :D
    Dehát egy helyben kell állnia 2 másodpercig, és az alatt spell lockolhatják!!!
  • Fehercsoki
    #156727
    De nem a neve volt a kérdés:D
  • antgecc
    #156726
    Akkor elő halott-élő-halott lesz.
  • Fehercsoki
    #156725
    Ha egy élőhalott meghal újra fel lehet támasztani és élőhalott lesz megint vagy az már végleges?
  • jazzy
    #156724
    Dark Cataclysmet tudom ajánlani ha csak pvezni mész, én azért jöttem el mert pvpzni akartam amire nem alkalmas a guild, de az emberek rendesek.
  • HunnernesKonge
    #156723
    Esetleg wowprogress.com-on ha megkeresed a régi guilded, vagy a karaktert, lehet látsz az oldal alsó részén némi információt (guildből kilépett, belépett ilyesmi) de sok jóra ne számíts. Armory meg ha OOOOps-os hibát dob a karakterre akit keresel, akkor az is lehet hogy túl régen nem lépett be --inaktív- (blizz nem tartja namprakészen az inaktív karakterek profilját, inkább nem jeleníti meg őket)
  • tarti19
    #156722
    Először is már nem a piros körről szól a a játék...
    10-es raidelő guildbe bekerülni, ahol még elfogadható gyorsaságban megy a progress igencsak nehéz...
    Szóval szépen meg kell mászni majd azt a bizonyos létrát:D
  • Fehercsoki
    #156721
    Hát lvl 1-ről kezdem, kb. 5.2-vel tudnék kezdeni raidelni, nem fontos, hogy HC legyen, de ha csak normalt tolják akkor az ne azért legyen mert még ott is a wipefest megy.(persze wipe mindig belefér, csak azt utálom, amikor ugyanazért wipeolunk 10x egymás után mert valaki nem érti meg hogy a piros kör a földön fáj)
  • Zenszkij
    #156720
    Dark Cataclysm- egész jó guild, vagy menjél a Hunorba, de ha HC kell akkor Infinite Cooldown
  • Vincentcloud
    #156719
    Vagy csak annyira régen léptek be hogy az armory nem mutatja már.
  • Fehercsoki
    #156718
    Karaktereket lehet valahogy "követni"? Régi guildemből eltűnt pár játékos akikkel szívesen beszélnék, a karakterek teljesen eltűntek(armoryról), vagy törülték vagy transfer.
  • Zenszkij
    #156717
    jól döntöttél ifjú padawan
  • Fehercsoki
    #156716
    Köszönöm a választ mindenkinek. Ragnarosra megyek hordába.
  • jazzy
    #156715
    De alli oldalon sokkal nagyobb a kereslet is. Ott ha berakom a cuccaimat igaz kisebb a haszon, de jóval többet tudok eladni, tehát összességében nagyobb a hasznom is.

    Bár be van fizetve véletlen a wowom, nem tudom magam rávenni, hogy játsszak, raidelni nem akarok 11ig, mert korán kelek, pvpzni meg.. ah.. Imádtam a Priestet mindig, kedvencem volt, de nem tudok még mindig kibékülni a jelenlegi Discoval. Shadow meg.. meh, nem szeretem, 24/7 focusolnak és meguntam az instantokat spammelni.
  • HunnernesKonge
    #156714
    Ragnaroson random bg-s bohóckodás alli oldalon horror, horda oldalon elmegy. Rated bg-ről nem tudok nyilatkozni; raider guildekkel tele van a szerver Statisztika.
    AH alli oldlalon néha nevetséges, hordán van értéke a cuccoknak.

    Egyebet nem tudok elmondani kérem kaccsojaki
  • tarti19
    #156713
    TN-re fölös jönnöd szvsz...
    Van 3 raidelő guild a szerverünkön, abból még a miénk is 6 hc-nál jár azzal a kevéske heti 2-3 raiddel...
    Szerveren belüli pvp-re ne is álmodj 99,5% horda a maradék allis :)
    Ezzel szemben a RAgnaroson sokkal több hordás s allis raidelő guild van, ráadásul belső pvp-re is több az esély...
  • Fehercsoki
    #156712
    Azt hiszem erre a kérdésre nem értelmes a válaszod=/
  • kakaoskalacs
    #156711
    Ja
  • Fehercsoki
    #156710
    Jó akkor Twisting Nether vagy Ragnaros ha sok magyar és sok raidelő guild lehetőség kell?
  • devlking
    #156709
    Hopp, rossz topic :D
  • devlking
    #156708
    Ennyi gold volt ma bennt ah-ban (millióra értve)
    16 : 163920
    17 : 2181
    18 : 1658
    19 : 3105
    20 : 14416
    21 : 260
    22 : 9409
    23 : 10670
    24 : 5746
    25 : 1056270
    26 : 2684
    27 : 5653
    28 : 1250
    29 : 255
    30 : 6755

    Furcsa, hogy ennek ellenére szinte mindíg elmegy a gold.