166745
  • Susarc
    #156788
    ??? What?

    ui: vagy olvassam el a peccsnótot?:)
  • devlking
    #156787
    Az is milyen már, hogy instából gyorsabban jön a honor, mint bgből. Szánalom
  • Zenszkij
    #156786
    1 hétig botoztam, én rendesen húztam fel a karit, csak leírtam hogy létezik ilyen program, ami elveszi a játék örömét
  • Vincentcloud
    #156785
    Nem tudom miért vált neked értelmetlenné a játék ettől, megcsinál mindent a bot, szuper, amikor meg valamit le kellene tenni az asztalra saját erőből lévén a 85-90-ig nem árt betanulni a dolgokat, ott meg elszáll a tudomány. Írod hogy a rated bg-khez gear meg tapasztalat kell igen, és a bot-tól hogy lesz tapasztalatod, mert a gear az meg csak-csak.
  • Susarc
    #156784
    jaj sry:P
  • Susarc
    #156783
    milyen botot használ?
  • Susarc
    #156782
    OMFG mikor fullos gearben 4600 Hp-m volt...:P

  • Zenszkij
    #156781
    Pedig van. Láttam, még én is használtam 1 hétig. Még a rotát is be lehet állítani, hogy mit toljon. Honorbuddy a neve. Ráadásul ha tele van a hátizsákod elmegy és eladja a kacatot a vendornak, sőt ha arra állítod be figyeli az AH-t és folyamatosan alullicitál. Szánalmas. Mikor rámtámadtak a pvp szerveren leverte a támadót. Jobb rotát tolt mint én. Keress rá Youtubon. Ezzel persze nem reklámozni akarom ezt a xart, csak rávilágítani, hogy így nincs értelme játszani, ha ezzel vannak tele a szerverek.
  • Fehercsoki
    #156780
    Kizárt, hogy van ilyen okos bot.
  • Zenszkij
    #156779
    A bg-k sajnos tele vannak botokkal, rated bg-hez pedig tapasztalat, ismeretség és gear kell, amit a dögunalmas bot bgkből és az unbalanced arénából kiszedni fájdalom. Ez a túl sok hp elrontotta a játékot. Raidek jók, izgalmasak, de a craftolós szakmákat az LFR totál tönkretette. A spirit of harmonyról pedig meg van a véleményem.

    Haver megunta a napizást felrakott egy botot, és a bot felvette megcsinálta, leadta a questeket...85-től 90ig bot húzta fel a 2. kariját questeléssel, még instába is lement a bot neki TANKOLNI. Normális? Ha nem látom nem hiszem el. Questelés közben lootolta az érceket, szedte a növényt. Na nekem ezen a ponton vált értelmetlenné a játék.
  • Whysper
    #156778
    Hjaja megnezem majd. Eated bgsek voltunk suovalegyek vissza bgi a raidek nem tudom mennyire izgalmasak pandaba.
  • Zenszkij
    #156777
    Csapassad! Én azért hagytam rá a pandát, mert a napi küldikkel nem igazán casual barát ha fejlődni akarsz. Imádom a mount gyűjtögetést is, de az ismételten napizásból áll, amit sajnos már nagyon rühellek! Nem éri meg altozni se, míg a reput nem teszik account wide-ra.
  • Whysper
    #156776
    Okés köszi! Na megnézem a Jó ksi Tauren shamanomat hiányzott kicsit azért!
  • Lazarus
    #156775
    egy kliens kell mindenhova, szal nem
  • Whysper
    #156774
    Nem úgy hanem ,hogy újra kell-e telepíteni? úgy kérdezem . Mert Dotanal úgy volt a először ilyen próba izé volt aztán újra kellett rakni mikor kijött
  • Fehercsoki
    #156773
    Nem, ha egyszer trialozol többet nem fogják elfogadni tőled a pénzt, tehát nem veheted meg a kiegészítőt!
  • Whysper
    #156772
    Okés ,de most ha rárakom a catas WOW-ra ezt a free izét akkor utána azt tudom fel upragetelni ha netalántán megveszem?
  • Zenszkij
    #156771
    egy ingyen hétbe nem halsz bele, legalább újra megunod és megnyugszol, hogy egy fillérbe se került :D
  • Whysper
    #156770
    Talán az The Elder Scrolls Online esetleg tud adni valamit bár nem tudom!
  • Whysper
    #156769
    Én csak azért örülnék neki mert még mindig jobb ilyennel játszani szabad idődben mint hülye TV-t nézni ,ha nem tudsz menni munka után sehova pl!

    De abba egyet értek ,hogy nem igazán van veszély egy maradandó utódra! Eddig az összeset kipróbáltuk és mindegyiket 1-2 hét alatt meguntuk! talán a RIFT,de ott meg kevés a magyar csapat!

    Amúgy pont valamelyik nap hívtak ,hogy menjünk vissza WOW-i 8) az a gáz ,hogy Nem 60% - 40% Igen Nem győztem meg magamat!

    Van valami véleményetek megéri vagy inkább maradjon pihenőben továbbra is!
  • Susarc
    #156768
    HEALER! Monk 55k DPS....wtf?
  • devlking
    #156767
    Múlt héten pont be akartam fizetni, amikor jött ez a drágaság. :D
  • flashpointer
    #156766
    Lehet, az újdonság varázsa sokáig tartott, nameg a társaság.Inkább az utóbbi .
    Legutóbb EVE-ben raideltem, csak egy órának indult,(ahogy szokott, mindegy hogy wow vagy akármi) elhúzódott, több órán át tartott vagy éjjel 1ig, azóta be sem léptem (vagy fél éve) hátam közepére nem kívánom az ilyeneket, időre rohangálni wc-re, és társai :q
    De sokakkal ellentétben nem várom hogy kitaláljanak valami irtó jó MMO-t amilyen a wow volt megjelenésekor, pl a titánt vagy forradalmi game mechanizmet, mert nem akarok megint nolifer lennni :)
    De szerencsére nincs iylen veszély
  • DarkHorSe
    #156765
    Amikor megjelent a jatek es eloszor elmentunk 20an booty baybe hogy megoljuk a halalfejes majmokat, az erzes amikor mindenki meghalt.. felbecsulhetetlen :D
  • Lazarus
    #156764
    számomra a wow volt az első ahol megtapasztalhattam milyen az open world pvp, hatalmas sikerélmény volt bosszút állni STV-ben. A raidelés is újdonság volt és az aréna is kellemes emlék marad.
  • flashpointer
    #156763
    Á,az első pontba sem jutok el, enniy év után, ha már csak egy vidót megnézek rendesen rosszul leszek.
    Nemrég épp eszembejutott hogy haverral hogy farmoltuk éjszakánként az órét Blades edgenél,aztán meg a növényeket Sholozar Basinnál, hát nem tudom mi volt jó benne : D
  • Lazarus
    #156762
    1: Csak belenézel mi változott 1 év alatt
    2: ezt a questet még megcsinálod
    3: csak felnyomod 90-re aztán uninstall
    4: ezt a szetet még összegyűjtöd.
    5: szar az egész, delete
    6: Return to WoW with 7 FREE days of game time (repeat)
  • flashpointer
    #156761
    Most jött emailen:
    Return to WoW with 7 FREE days of game time‏

    nem akarnak elengedni :[
  • Lazarus
    #156760
    :D
  • Fehercsoki
    #156759
    Nem, soha többet nem fognak tőled pénzt elfogadni!
  • DonPedro22
    #156758
    olyan gondom van hogy nemrég vonták volna számláról a köv havi pénzt de sajna nem volt rajta annyi megvettem a gc-t de ilyenkor vissza lehet állni valahogy kártyás fizetésre?
  • Susarc
    #156757
    yaaaay új peccs megint OP re baxtak egy random classt! huraaay
  • devlking
    #156756
    AJ-ról :D
  • WiLDoR
    #156755
    egész jó lett az MW monk, RoP például kotmogu-n atomtáp, ha kifokuszolnak egy orb carriert, rárakod és mehetsz kávézni.
    amig rajta van, addig nem fogják kinyirni (legalábbis melee) - melee-t nagyon tudja szopatni a ring of peace, meg mondjuk bizonyos esetekben szereti nagyon a caster is :D

    tegnap dueleztem párat MW speccel, hát 1v1-ben nem nagyon jelentett gondod senki sem, csak 1 imperiumos shadowpap tudott lenyomni olyan jó 10 perc alatt, de az is csak azért, mert kifogytam a manából (szarul nyomogattam a skilleket).

    ma reggel viszont thunder isle-n bepofátlankodtam egy vagon hordás közé, mikor a rare mechanical-t ölték (nemtom mennyien voltak, de tele volt a screen színes hp barokkal), besegítettem, aztán úgy gondolták kb. 4-en, hogy jó móka lenne kinyúvasztani.
    elkezdtem menekülni (healerként nem állok le 1v4-ezni), jöttek utánam, volt egy destrolock (ennek 489k hp-ja volt, többit nemtom), spap, retpala, hunter.
    kb. 1 perc menekülés után rájöttem, hogy nem lootoltam a mobot, na vissza, még mindig jönnek utánam, visszamegyek, loot, megint menekülés, újabb 1 perc kergetőzés, itt már a fele megunta, aztán újabb 1 perc múlva lekoccolt az összes, megunták.
    én meg ott álltam full hp-n, kb. 60% manával.

    kicsit opénak éreztem a dolgot o.O

    szal egész korrekt lett, 5 fős hc-ban is tolok ilyen 50-80k dps-t healerként, az úgy elég fincsi, kaptam már érte anyázást :D

    jövő héten megnézem mit alkot arénában és rbg-n...
  • HunnernesKonge
    #156754
    A rarek respawnjára várni nem fun dolog - nekem ez
  • tigeroo
    #156753
    jól belehomorítottál akkor. nekemis ittvan még a pandás acc, de nincs lélekjelenlétem feltölteni. max majd nyáron visszanézek.
  • Camouflage
    #156752
    Mik az elso benyomasok az uj patchrol? Elsosorban a PvP-rol alkotott velemenyek erdekelnek. Kosszcsi :)
  • Fehercsoki
    #156751
    Lenne egy eladó MoP CEs accountom, most kezdtem újra 2,5 hete a játékot, de annyira nem fogott meg, az account tiszta új még az első "ingyen" hónapból van 1,5 hét, olcsón adom. Van rajta egy 60as DK meg egy 90es 472 itemlvles monk. Ha valakit érdekel akkor privát üzenetben érdeklődhet.
  • Zenszkij
    #156750
    ingyé?
  • torrente111
    #156748
    köszönöm.de sajnos így sem megy .elindul a patch de pár másodperc múlva megáll,ugyan azzal a hiba üzenettel.