166745
  • torrente111
    #156828
    WIM
  • Mester01
    #156827
    Tudtok mondani olyan chat addont amit kedvemre állithatok? magasság,széleség stb?
  • LeWyTy
    #156826
    Te is örülsz neki mi? :D
  • tigeroo
    #156825
    most kaptam egy emailt hogy lockolták az accomat

    egészségükre:D
  • Fehercsoki
    #156824
    Igen, pvp szerverből pedig a Ragna ami jó, Bloodscalp halott.
  • White QVAS
    #156823
    Arathor Alliance oldal élhető? Vannak még bőven magyarok? Csak mert 8-12 óra ügyfeles meló után nem túl sok kedvem van a 90-es gankelgető pvp huszárokhoz, ezért valami nyugis helyet keresek szintezésre, ahol nem döngölnek földbe minden 20 centin :D
  • torrente111
    #156822
    majd isle of thunderen a stage 5 ben Nalak
  • Susarc
    #156821
    az Új PVP itemeket nem dobja valami új world Boss?
  • Susarc
    #156820
    neeem dehogy! 2200
  • 1Darton1
    #156819
    Pedig azoknak az ára már legalább 3-4 éve 2250.
  • Susarc
    #156818
    nemnem sry my fault! a 2200-at a cucc árára értettem:P idág 2200 volt a chest,gatya,fejes....most meg 2250 tehát pont hogy ne tudja megvenni a csóringer a heti cap-ből....
  • 1Darton1
    #156817
    Egyrészt már nincs se 2200-as, se 2250-es set. (Az elite sethez earned conquest point kell.)
    Másrészt a kazuároknak a 2200-as rating bőven elérhetetlen, de még az 1600-1700 is álomszerű.
  • Susarc
    #156816
    jól vettem észre,hogy a kis mocskok a 2200-as seteket felnyomták 2250-re? hogy kicsit feltartsák pár héttel a kazuárokat?
  • tarti19
    #156815
    Az a szomorú, hogy a kevés képességét nem nagyon olvassák az információs panelen...
  • devlking
    #156814
    Viszont ez meg vicces world boss lett.
  • devlking
    #156813
    A fejlesztőknek komolyan milyen elképzelései voltak az új instával? Az hogy a még megmaradt casual játékosokat is végleg elüldözzék az lfr-től is? Merthogy az új insta első két szárnyában több időt vesz el a trash lepucolása, mint a bossoké...
    Engem meggyőztek, hogy a büdöskurvaélet többet be nem teszem a lábam oda, az biztos.
  • Susarc
    #156812
    :D

  • 1Darton1
    #156811
    Ahhoz nem kell a Twitch.
  • Susarc
    #156810
    csinálok egy Twitch csatornát " help me Amhai" néven hátha megtalál:D KURVA AKAROK LENNI:D
  • devlking
    #156809
    Ne nagyon lepődj meg, ez a modern kurválkodás. :D
  • Susarc
    #156808
  • Susarc
    #156807
    RECKFULL-nak úgy adta a lóvét,hogy az épp Twitch nézőknek kellett beirni egy számot mennyi legyen az adomány.....Reckful meg nyomott egy randomot ami épp 10000 USD volt hát annyit kapott!!


    ááááá készvagyok én meg melózom bakki:_D
  • Susarc
    #156806
    közben kutakodtam tényleg valami DUBAI unatkozó milliomos aki random ilyen 10000 dollárokat osztogat! eszem megáll!
  • Susarc
    #156805
    ismertek AMHAI nevű játékost? valami dubai gyerek lehet aki unatkozik....most nézem Reckful-t adott neki 21000 USD-t!!!! erre irják az még lófax,mert SODAH-nak 50000!! dollárrt adott! Swifty-nek pedig 11000-et!!


    AZTABÜDÖSKURVAÉLET!:D
  • Susarc
    #156804
    namenjapicsába!:D
  • Lazarus
    #156803
    Amig megveszitek addig lesz kieg
  • devlking
    #156802
    Még több is lesz.
  • Whysper
    #156801
    Amúgy tényleg lesz még egy kieg a wownak ? nem a panda az ucsó?
  • Whysper
    #156800
    Hja okés. Akkor nem szóltam. azt hittem " a hiba az Ön készülékében van!" ;-P jól kezdődik a 7 napos test szoktatásom 8)
  • devlking
    #156799
    Azért mert már megint elcsesztek valamit, és állnak a serverek.
  • Whysper
    #156798
    Azt tudjátok,hogy miért van az,hogy elkezdtem letölteni és nincsen lent teljesen de írja ,hogy playable de ha elindítom belép de az accountnál csak connecting van és nem megy tovább
  • WiLDoR
    #156797
    toltam már 100k felett is, healer monkként :D (~490 ilvl)
    55k egy elég közepes eredmény :P
  • devlking
    #156796
    Igaz hogy kell hozzá egy normális tank (meg healer sem árt), de így 0 perc sorban állás 6 helyett (horda only ofc). Bossokból 120 jp jön, amit aztán át lehet váltani honorra, így olyan 3k honor jön egy óra alatt. Na most megnézem, hogy ennyit ki szed ki bgből, főleg hordásként. :D
  • devlking
    #156795
    A lent linkelt oQueue remek addon erre, hogy kezdő teameket találjon az ember.
  • Susarc
    #156794
    jaj sry ez úgy általánoisságban ment nem neked:P
  • Whysper
    #156793
    Susarc pl fele azt se tudja hogy milyen az ha azzal megmented a zaszlos tankot higy felfogsz negy dpst es belehalsz de beteszi az utolso zaszlot. Ilyenekrol dogalmuk nincs. Vagy mi a eease vagy akarmi hasonlo. Remelem a Resto shaman most is eletkepes RBG-n!!!!!
  • Whysper
    #156792
    Figyu kezdetek ota jatszottam a catat vegig rbgztem es most is azt fogom es csakis hraler leszek Mikosima a shamanom neve ha veletlen valaki Ragnazott. Egy jo nagy Tauren shaman;)
  • Whysper
    #156791
    Ne ertsd felre nem akarok rosszat mondani a baratodrol de ez egy jatek nem milyen aberaltsag kell mar ahhoz hogy bot jatsuon helyetted? En a jatek kedveert jatszom nem ezert. ;) megmerem mit tudok gyakorolon de En erem el es ennyi erovel nem is ertem mit mondjak. ;)
  • Whysper
    #156790
    Ragnan Cataba 1860-as resto shaman voltam a haveroj most is RBGznek szoval a gear hianyzikmeg hogy ravegyem magam a jatekra. ,)
  • Susarc
    #156789
    sima BG-ben nem tanulod meg,hogyan kell jól RBG-ni.....és sajnos én is páros lábbal vágom ki az olyan playereket akik max random BG ben játszottak...sajnos túl sok idő telt már el azóta mióta kitalálták és a többségnek akik RBG-nek már nagyon nincs türelme az újoncokat játszatni mig megtanulják a taktikákat és a RBG ritmusát....

    sima random BG ben a játékosok 95%-a magára gondol és fragel....namármost RBG-ben 100% ban csapatban a csapatért az egyéni dolgokat totálisan ignorálva kell játszani...gondold el abból a gyerekből aki egész életében fragel a battlegroundon az képes lesz normálisan RBG-ni és kérdés nélkül csinálni amit a leader mond? hát sajnos nem:( ,de legalábbis nagyon kevesen és sok idő is kell mig belejön....

    2000-es acsi nélkül szóba sem állnak az emberrel és aki nem fizet érte egy vagyont az az életben nem fog nég 1500-as ratinget se összehozni:P
    szerencsére a boostolt RBG playert nagyon gyorsan fel lehet ismerni....és kevés van belőle